|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
19.3.2008 16:22:20   
baguSka
Pa nč jest! Dejte hrano dol!


Ja to bo ja!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Vic STOletja!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: poroka 2008
19.3.2008 16:36:51   
sepetalka
hehehehehe, kolk ste zabavne, no drage moje jaz sem dala slikce na vaš moj album nevestice in uspela sem poslikat tudi stanovanje, kar je narejeno tako da si lahko ogledate kako imava

pa ne sedaj hujšat pred veliko nočjo, vam pomagam po veliki noči obljubimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: poroka 2008
19.3.2008 16:44:47   
FLASK_A
Hvala za podporouser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: poroka 2008
19.3.2008 16:55:03   
baguSka
sepetalka.. a so to slike s sejma??

jacuzzi pa kuhna pa res rulata.. user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: poroka 2008
19.3.2008 17:00:16   
sepetalka
ja slike iz sejma, očitno se je dragiju mal roka tresla, je tisti vodnjak malo meglen.

Drage moje jaz sem s pospravljenjem skoraj fertik, okna pomita, prah pobrisan, ... še posesati hodnik bi mogla, pa po tleh pomit, to bom pa jutri. Sedaj pa mojega psička dona peljem na sprehod je že čisto živčen v boksu!user posted image

Lepo se imejte in se vam še kaj zvečer oglasim!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: poroka 2008
19.3.2008 17:03:56   
baguSka
A ti mas tud psicka? Madonca... letosnje neveste smo pa skor vse lastnice teh stirinozcev..user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: poroka 2008
19.3.2008 17:14:51   
bt08
marija kok ste se ščvekale,jaz pa dons bolj mal časa za čvek,skoz nekej dela....user posted image
Pa vse nekej pospravlate,jaz sem pa v nedeljo mal kopalnico pa to,v soboto pa ostalo pride na vrsto,bom fata mal ja.user posted image user posted image user posted image user posted image

Šepetalka lepe slikice,kopalnica in kuhnja je pa nora res.user posted image user posted image user posted image user posted image

Baguška ti boš pa pekla sem vidla,lepo,jaz mam tud en komot recept od pite,sam niamm tukej,mam doma,pa res vedno rata.Delam pa tud najrajš borovničevo,ti kupi kr zmrznjene pride isto carsko!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: poroka 2008
19.3.2008 18:34:57   
ellie
Joj ste se razpisale danesuser posted image  Jaz sem danes končno malo bolje...je prehlad popustil pa 2dnevni glavobol tudiuser posted image

moci jap tisto je krvavec ja...mi je bilo ful ful všeč. Sicer je bilo večinoma megleno...ampak bi vsekakor še ponovilauser posted image

SRCCEK BeeDees jaz kupujem v modni hiši (modiani)...pa v triumphovih trgovinah ga imajo...je podznamka triumpha. Cene so pač temu primerne...ampak je spodnje perilo zakonuser posted image

sepetalka vsaka ti čast za tak optimizemuser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: poroka 2008
19.3.2008 20:55:30   
sepetalka
drage moje,  v moj album sem dala majina poročna prstana!

Mirno noč vsem kisi kisiuser posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: poroka 2008
19.3.2008 20:58:52   
Bubamaraa
nevestice moje dobila sem aro....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jutr vse urediva.....v soboto grem pa tale avtek gledat........

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1906006



a ni lep????????


flaška sej ga bom jst tud kmal mela....upam.....ker sploh ne morem verjet....ker to je pa men res najlepši avtek....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: poroka 2008
19.3.2008 21:31:44   
moci
vau, res lep avto. frajerski.
izgleda pa kot nov.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: poroka 2008
19.3.2008 21:32:34   
moci
pridne ste z albumom, jaz pa sploh še nisem ničesar dodalauser posted image
nimam obleke, prstanov, rož ...


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: poroka 2008
19.3.2008 22:39:16   
pikovit
Punce sem dala par novih slik v album.Niso najlepše,ker ni ta prave svetlobe,ampak se vidi.
Lahko noč vam želim.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: poroka 2008
20.3.2008 7:28:40   
NATAŠI
dobro jutro v prvi pomladni dan user posted image  user posted image  user posted image

oooo kolk ste bile pridne s pisanjem user posted image . No jaz sem včeraj opadenala vsa okna, lepo spucala, zavese oprala ... potem sem imela pa kar dva obiska tako da sem zabušavala... danes pa spet obisk, tako da jutri nadaljujem. Ampak ta glavno imam narejeno... (da se mal pohvalim user posted image )

bubica - ideje ima naša bubica super, to čist zares user posted image user posted image ... in čestitke za aro, naj te počakala tvoj sanjski avto in upam da bo to to kar si želim, da bo lepo ohranjen in hop s teboj domov user posted image

baguška- si pa faca tole z ribanimi jabolki user posted image  user posted image

pikovit- zelo lepi čevlji, vabila so fino igriva in naprsni šopki lepi.. pridna si user posted image  user posted image

šepetalka- lepo stanovanje, zelo lepe barve user posted image  user posted image .... to obleko pojdi pa v kamnik iskat

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: poroka 2008
20.3.2008 7:36:57   
ellie
Jutrouser posted image

pikovit čist lepo se vse vidi. Vabilo mi je všeč, ker je tako malo bolj odštekanouser posted image  Se je moj user posted image  odločil za enak tekstuser posted image  Pa torta tud zgleda super...njamiuser posted image  pa seveda čevlji in naprsni šopek tud...si jih sama delala al dala kam naredit?


No midva sva včeraj prvo vabilo naprintala...se je moj končno zjasnil glede teksta, tak da danes sledi izdelava še ostalih vabiluser posted image


Lep dan še naprej vsem...jaz morem (spet)user posted image  v službo...še dobro, da je zunaj tak lep sonček

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: poroka 2008
20.3.2008 8:17:11   
NATAŠI
bubica a si šla včeraj aro zapit ko te ni od nikjer user posted image  user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: poroka 2008
20.3.2008 8:45:58   
fragola
Dobro jutro in en lep pomladanski dan!!!

Bravo buba za aro!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: poroka 2008
20.3.2008 8:45:59   
bt08
Jutro!

Pikovit,lepe slikice,pa ful lepa torta,mal me spominja na mojo,samo da bo oranžen odtenek user posted image user posted image user posted image user posted image

Šepetalka fajni prstani,nekej posebnega user posted image user posted image user posted image user posted image

Nataši še k men prid pomivat okna,to je ena stvar ki jo jaz ne maram,vse ostalo samo okna pomivat mi je kriza user posted image user posted image user posted image


Buba barvo za avtek in aro user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa sanjala ponoč mojo poroko,groza vam povem.Najprej sva se v cerkvi,ampak je blo tako na hitro,tud moj ati me ni mogel oddat,ampak sam en dva tri pa je blo konc.Vmes sva šla kr dam,moj dragi je šel spat,jaz pa kanapeje prištimovat,pa nisva kupla kruha,pa salame,niti šampanjca,sem se kr jokala skoz.Pol smo šli na civilno poroko,smo se komej do gor pripeljal,je šel moj kr z drugimi gor,jaz pa sama.Mah vam povem kr nekej je bla ta poroka.Upam da nav res kej tazga.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: poroka 2008
20.3.2008 9:15:43   
sepetalka
dobro jutro drage moje v prvi pomladni da!user posted image user posted image user posted image
Jaz sem včeraj po stanovanju postorila skoraj vse še za poltleh pomit pa sem fertik.
Danes grem na pucanje orehov, zdej pa greva z dragijem k mesarju v trgovino...
Bubamar full dobr za avto, a boš mela ravno tako črnega, kot je na sliki? Sem vesela zate, rečno vožnjo z njimuser posted image
Pikovit, full lepa vabila in naprsni šopki, to si delala sama ?? user posted image user posted image Pa full hudi čeveljci, jaz zuaradi kolkov bom mela niske uauu boste lepe

Barbara  slabe sanje mogoče pomenijo lepo prorkouser posted image

Lepo se iemjte se še javim grem v shoping ( kot bi rekla osenarca user posted image user posted image )


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: poroka 2008
20.3.2008 10:13:41   
SRCCEK
Dan nevestice

tolk se vam oglašam, da se pohvalim, da sem dala slikce od vabil in probne frizurce v album in prosim  za komentarje!!!

Letim delat in se vrnem proti koncu službe...

papa

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: poroka 2008
20.3.2008 10:26:11   
pikovit
Hvala punce,za pohvale.Mi to ful pomeni,ker vse stvari sama delam.Moj je bolj tako za te zadeve.Mi raje kakšno ušpiči.Pol pa popravljam napake.

Vabila sem dala delat v Poročni kotiček,je bila ravno akcija,naprsne šopke sama delam,čevlje sem kupila v Italiji v Pitarelo 30€.Za torto se moram še odločit kam jo bom dala delat.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: poroka 2008
20.3.2008 10:50:00   
Bubamaraa
helov punce...

najprej hvala za čestitke...user posted image

albumov nimam časa gledat, ker sem za par urc letela v službo....


zjutri sem šla uvert pogodbo...tko, da pol letim domov in zrihtava še ostalo....user posted image user posted image user posted image

v soboto pa na Ptuj!!!!!user posted image user posted image user posted image

upam, da je avtek uredi, ker točn tazga iščem....ker je res men to moj sanjski avtek...user posted image user posted image user posted image


sepetalka pojdi v Kamnik v Naj nevesto...tle sem jaz si jo sposodila...user posted image user posted image user posted image

p.s. v službi smo pa že z jagrom nazdravle za avtek....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:21:40   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Dan nevestice

tolk se vam oglašam, da se pohvalim, da sem dala slikce od vabil in probne frizurce v album in prosim  za komentarje!!!

Letim delat in se vrnem proti koncu službe...

papa


mah sej ti bo vse enako imela kot jazuser posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:22:38   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Dan nevestice

tolk se vam oglašam, da se pohvalim, da sem dala slikce od vabil in probne frizurce v album in prosim  za komentarje!!!

Letim delat in se vrnem proti koncu službe...

papa


mah sej ti boš vse enako imela kot jazuser posted image


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:23:01   
fragola


IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Dan nevestice

tolk se vam oglašam, da se pohvalim, da sem dala slikce od vabil in probne frizurce v album in prosim  za komentarje!!!

Letim delat in se vrnem proti koncu službe...

papa


mah sej ti boš vse enako imela kot jazuser posted image




(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?