|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:10:04   
baguSka
Aha pikovit... tnx.. sej se ze neki casa pripravljam in iscem take stvari.. Sej cist iskreno: ce bi mela  vec volje, bi ze zihr tud kej spekla, ne samo da bi knjizico najdla. user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:14:16   
baguSka
Aja, ce nebi rabila denarja, da izplacam puf, bi pa drugac tole kupila:

user posted image

Ce bi mela to moznost, da bi tacga rabljenga dobila, da kar menjam 1:1. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:17:31   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aha pikovit... tnx.. sej se ze neki casa pripravljam in iscem take stvari.. Sej cist iskreno: ce bi mela  vec volje, bi ze zihr tud kej spekla, ne samo da bi knjizico najdla. user posted image


Sej bo,sej bo.Glavno,da je volja.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:18:33   
pikovit
Baguska če hočeš ti kakšen simpl recept napišem?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:18:35   
baguSka
Pa tegale se tud nebi branla... user posted image

user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:19:30   
baguSka
Sej bo,sej bo.Glavno,da je volja.


Pa sej trenutno je ni... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:20:28   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska če hočeš ti kakšen simpl recept napišem?


No dej.. Ampak samo ce je reeeeeees simpl. user posted image

Pa se to: jaz mam rada biskvite in pite! Pa da te vidmo zdej.. user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:22:55   
pikovit
Oh,jst se ne bi nobenga branila.Je moj dobil služben avto,pa sva se odločila,da mojga Twingiča (zakon avto)prodava.Zdej je pa še on brez službenega in vozi ta velik avto,jaz pa sem si sposodila od mami Ax-a-polizdelekuser posted image .Ta nikamor ne gre.Na obvoznici moram ven skočit in ga porivat,da dosežem 100user posted image Glavno da je vozen in da pridem tja kamor hočem.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:23:39   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska če hočeš ti kakšen simpl recept napišem?


No dej.. Ampak samo ce je reeeeeees simpl. user posted image

Pa se to: jaz mam rada biskvite in pite! Pa da te vidmo zdej.. user posted image


Samo slikc ne bo zravenuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:28:40   
pikovit
OREHOVO PECIVO


2 jajca
2 jogurtova lončka sladkorja
1 lonček olja
2 lončka mletih orehov
2 lončka mleka
2 lončka zdroba
2 lončka naribanih jabolk
2 vanilij sladkorja
1,5 pecilnega

vse to zmešaš in daš v pekač

PRELIV:

100-150 jedilne čokolade ali za kuhanje
2-3 žlice mleka
1 žlica masla

vse to daš v lonček in stopiš.Ko je pecivo pečeno,poliješ z prelivom in daš na hladno za nekaj časa.


Zdej ti pa najdem še kaj z biskvitom

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:35:26   
sepetalka
baguska, jaz sem recept našal na netu, odtipkala sem orehova potica in dobila full dober recept. Pred božičem sem jo delal prvič in v mojem albumu imaš slikco, če te zanima ti lahko na zs pošljem geslo

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:37:21   
pikovit
sepetalka mene zanima

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:41:41   
sepetalka
bubamara nič nisem boga, jaz tako živim že vse žiljenje, ledvico imam sicer že 17 let. Težko je edino to, ker mi trenutno ne dovolijo met otroka, želiva pa si ga zelo oba, ker če bi sedaj zanosila, lahko zgubim otroka ledvico in celo življenje. Sva se odločila za posvojitev.Posledice so, v teh 17. letih sem samo zaradi posledic zdravil imela že 10 operacij od tega tudi umetna kolka, vendar pa sem cool.Hodim lhko ljubim lahko vidim lahko in vse je super. Če bo šlo tako naprej sem srečnaaaauser posted image !

Imam pa 35.let


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:44:45   
NATAŠI
bubica full je lep avtek, a boš imela  novega

šepetalka user posted image

hm.. prazniki: danes in jutri moram okna spucat pa zavese oprat, v petek prah pobristat in kuhno zgloncat, sestanje... potem pa sobota še po tleh pomit. Dopoldan v soboto bom pa pirhe delala user posted image  user posted image  v tem full uživam pa košarico pripravila, meso skuhala... itd... Pekla ne bom.

Moram it pa mal v nabavo za velikonočnega zajčka... jojjjj bo spet prazna denarnica pa pojma nimam kaj nakupit user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:57:24   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

bubamara nič nisem boga, jaz tako živim že vse žiljenje, ledvico imam sicer že 17 let. Težko je edino to, ker mi trenutno ne dovolijo met otroka, želiva pa si ga zelo oba, ker če bi sedaj zanosila, lahko zgubim otroka ledvico in celo življenje. Sva se odločila za posvojitev.Posledice so, v teh 17. letih sem samo zaradi posledic zdravil imela že 10 operacij od tega tudi umetna kolka, vendar pa sem cool.Hodim lhko ljubim lahko vidim lahko in vse je super. Če bo šlo tako naprej sem srečnaaaauser posted image !

Imam pa 35.let




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: poroka 2008
19.3.2008 13:04:08   
pikovit
Sepetalka ne morem odpret linka.Bom probala malce kasneje.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: poroka 2008
19.3.2008 13:24:45   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

hujšanje - mah, jaz kar ne zberem energije, bi morala tudi vsaj 10 kg do septembra. težka bo. kar malo dvomim


jst moram zdej v treh mescih... user posted image  matr tale zima redi k user posted image . Sm jih ze tko lepih 55 mela... user posted image

ammmm ... pri meni ni samo zima. in meni do idealne postave hodi viška 15 kil. sem jih prižrla med porodniško, nekaj pa še prej.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: poroka 2008
19.3.2008 13:27:23   
Bubamaraa
sepetalka ful si mi všeč, ker vidim, da si res zelo pozitiven človek....in take ljudi ima zelo rada...ker nekaeti jamrajo za vsako ****rijo pa sploh ne vedo kaj imajo...user posted image

zate sepetalka in tvojo pozitivno energijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:11:10   
sepetalka
hvala bubamarauser posted image si mi polepšala dan
pomivam okna, brišem prah,.... si mi dala energijeeeuser posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:13:47   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

hvala bubamarauser posted image si mi polepšala dan
pomivam okna, brišem prah,.... si mi dala energijeeeuser posted image



pol pa pridi še k meniuser posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:16:09   
Bubamaraa
veš, da bi jaz tud mela kej za spucat....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:20:23   
NATAŠI
kakšen sonček je zunaj user posted image   user posted image   user posted image  

šepetalka jaz bom pa popoldne začela z opravili ki jih ti že počneš ... pa me zdaj kliče ena kolegica da pride na kavo. Tako da upam, da vsaj kakšen oken spucam user posted image ...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:21:42   
sepetalka
kolk date da vam spucamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:22:23   
NATAŠI
jaz kar domov šibam, sem se odločila user posted image  da čimprej začnem pospravljat ...

uživajte, imejte lep preostanek dneva in ostanite še naprej tako dobre volje user posted image

pa-pa

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:23:03   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

kolk date da vam spucamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


skuham ti kosilo in dobiš idejo iz moje glave za vabila....

kr Natašo vpraš, da mam ideje user posted image

Nataši pa-pa...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?