|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:30:22   
SRCCEK
Jaz sem bla tut že pridna....mam vsa okna spucana in vse zavese oprane,,,,uf sm važna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa večina prahu tut že pobrisanega, sam kaj k ga bo do sobote še ful nastalo, tako da bo treba spet brisat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:38:47   
sepetalka
vem da imaš ideje sem vidla album
in sprejmem
kdaj se zmeniva user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:45:26   
baguSka
2 jajca
2 jogurtova lončka sladkorja
1 lonček olja
2 lončka mletih orehov
2 lončka mleka
2 lončka zdroba
2 lončka naribanih jabolk
2 vanilij sladkorja
1,5 pecilnega


Pikovit fuuuuuuull si se potrudla.... user posted image user posted image

Uff.. ampak:
- to se mi zdi fuuuuuuuuuull prevec sladkorja user posted image
- fuuuuuuuuuuuuuuuuuuull prevec olja user posted image
- po orehih me full zgaga pece... user posted image
- ribanih jabolk ne maram... user posted image

Ojoj.. zdej pa zgledam full zbircna. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:48:46   
baguSka
sepetalka.. hvala.. ampak jaz nebi orehove delala.. sej vem da se marsikej najde na netu.. ampak do zdej je blo vse kej tacga, da se nisem lotla nic delat.. pa se tko je blo napisan, da nisem nic razumela.. al so pa notr take stvari k men ne sedejo.. al pa komu drugmu..

jst mam u bistvu najvecjo zeljo se pite naucit delat.. samo to.. pa mogoce kaksen biskvit.. ostalo je pa ze prevec zame.. user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:49:03   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

2 jajca
2 jogurtova lončka sladkorja
1 lonček olja
2 lončka mletih orehov
2 lončka mleka
2 lončka zdroba
2 lončka naribanih jabolk
2 vanilij sladkorja
1,5 pecilnega


Pikovit fuuuuuuull si se potrudla.... user posted image user posted image

Uff.. ampak:
- to se mi zdi fuuuuuuuuuull prevec sladkorja user posted image
- fuuuuuuuuuuuuuuuuuuull prevec olja user posted image
- po orehih me full zgaga pece... user posted image
- ribanih jabolk ne maram... user posted image

Ojoj.. zdej pa zgledam full zbircna. user posted image user posted image user posted image


Baguska najprej probaj.Če ti ni všeč sladko,pač malo manj sladkaj.Vse je odvisno od okusa.Kako pa to,da ješ pite.Verjetno jabolčnih neuser posted image Mi je pa najprej ta padla na misel.
Priredi sebi tale recept,daj namesto orehov lešnike,jabolk kakšno drugo sadje.Skratka probaj.Jabolk se na koncu sploh ne čuti.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:50:09   
pikovit
Baguska a si mislila čisto običajen biskvit?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:53:02   
pikovit
Sepetalka tudi jaz sem imela tako muco,pa je žal že 1 leto ni več.Smrk,smrk.Jo še vedno pogrešam.
Amarilise maš pa res krasne.Da ne govorim o potici.Bi kar glavo not zarila.Sploh če bi bila čokoladna.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:53:46   
baguSka
Hodim lhko ljubim lahko vidim lahko in vse je super. Če bo šlo tako naprej sem srečnaaaa !


Sepetalka svaka cast za tak optimizem.user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:55:55   
baguSka
Kako pa to,da ješ pite.Verjetno jabolčnih ne


Ja maram jabolka... samo naribanih ne.user posted image

Sej vem.. sej bi lohk mal improvizirala pa tko.. na svoj nacin bl nardila. Ampak glih v tem je kec, ker jaz tega se ne znam, glede na to da sem zacetnica oz niti to se ne.. user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:56:04   
fragola
joj kolk ste danes pisale, ste prav pridne!!!user posted image user posted image user posted image
Moram itnazaj brat!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: poroka 2008
19.3.2008 14:59:56   
SRCCEK
http://kulinarika.net/recepti.asp

tukej gor pojdi pogledat BAGUSKA,....imajo recepte s slikicami user posted image user posted image user posted image  mogoče pa kaj najdeš za sebe....jaz sem že nekej stvari probala in moram rečt, da je simpl in dobroooooo........pa tut men je všeč, če je zraven slikca, da vsaj približno vem, kaj je treba nardit user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:00:21   
fragola
bubamaraa hud avto!!!

joj kolk ste pridne tiste k boste pekle!
Jaz sem v soboto očistla okna, v nedeljo je pa tako padal dež in zdaj mam spet umazana!user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:01:01   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sepetalka.. hvala.. ampak jaz nebi orehove delala.. sej vem da se marsikej najde na netu.. ampak do zdej je blo vse kej tacga, da se nisem lotla nic delat.. pa se tko je blo napisan, da nisem nic razumela.. al so pa notr take stvari k men ne sedejo.. al pa komu drugmu..

jst mam u bistvu najvecjo zeljo se pite naucit delat.. samo to.. pa mogoce kaksen biskvit.. ostalo je pa ze prevec zame.. user posted image



Jaz imam recept za eno čist enostavno piti. Najprej sem se naučila de4lat to potem pa sem prešla na tiste bolj zahtevbe!
Evo recept:

12žlic sladkorja
3jajca
12 žlic mleka
12 žlic olja
24 žlic moke
1vanilij
1 pecilni

sladkor, vanilin sldkor in jajca penasto vmešaš, dodaš mleko in olje. Nato počasi žlico po žlico dodajaš moko ki si jo zmešala z pecilnim.
KO imaš vse umešano pol te mase vliješ v model daš v pečico in peči dokler se na vrhu ne naredi skorjica, nato na to posuješ sadje (jabolka, jagode, maline, borovnice, kar želiš) in zaliješ z drugo polovico testa in spečeš do konca! Pečeš pa približno na 180 stopinj/ 30-45 min. Jaz ponacvadi zapičim zobotrebec, da vidim če je. Lahko pa pride zelo gosta masa.Jaz za prvo polovico kar pustim, za drugo polovico, ko pa na sadje pride pa dodam še malo mleka, da lažje vse prekrijem.!

To je vsa umetnost Poskusi mogoče ti bo všeč!user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:01:56   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska a si mislila čisto običajen biskvit?


Ja.. kaj pa vem. Kej tacga kot je npr marmorni kolac.user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:04:16   
baguSka
Jaz imam recept za eno čist enostavno piti. Najprej sem se naučila de4lat to potem pa sem prešla na tiste bolj zahtevbe!
Evo recept:

12žlic sladkorja
3jajca
12 žlic mleka
12 žlic olja
24 žlic moke
1vanilij
1 pecilni

sladkor, vanilin sldkor in jajca penasto vmešaš, dodaš mleko in olje. Nato počasi žlico po žlico dodajaš moko ki si jo zmešala z pecilnim.
KO imaš vse umešano pol te mase vliješ v model daš v pečico in peči dokler se na vrhu ne naredi skorjica, nato na to posuješ sadje (jabolka, jagode, maline, borovnice, kar želiš) in zaliješ z drugo polovico testa in spečeš do konca! Pečeš pa približno na 180 stopinj/ 30-45 min. Jaz ponacvadi zapičim zobotrebec, da vidim če je. Lahko pa pride zelo gosta masa.Jaz za prvo polovico kar pustim, za drugo polovico, ko pa na sadje pride pa dodam še malo mleka, da lažje vse prekrijem.!

To je vsa umetnost Poskusi mogoče ti bo všeč!


Wauuu!!! Evo neki tacga sem hotla!!user posted image  Tnx!!! Vam sporocim kako je izpadlo, takoj ko se lotim.. user posted image  Mogoce celo dons ze!!user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:05:59   
baguSka
Fragola... user posted image  Delo vedno pocaka.. Zdej ves!user posted image user posted image  Ce prehitevas, je samo se slabse... moras potem dvakrat spucat. Tko pa mal pocakas in spucas le enkrat.. user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:39:56   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jaz imam recept za eno čist enostavno piti. Najprej sem se naučila de4lat to potem pa sem prešla na tiste bolj zahtevbe!
Evo recept:

12žlic sladkorja
3jajca
12 žlic mleka
12 žlic olja
24 žlic moke
1vanilij
1 pecilni

sladkor, vanilin sldkor in jajca penasto vmešaš, dodaš mleko in olje. Nato počasi žlico po žlico dodajaš moko ki si jo zmešala z pecilnim.
KO imaš vse umešano pol te mase vliješ v model daš v pečico in peči dokler se na vrhu ne naredi skorjica, nato na to posuješ sadje (jabolka, jagode, maline, borovnice, kar želiš) in zaliješ z drugo polovico testa in spečeš do konca! Pečeš pa približno na 180 stopinj/ 30-45 min. Jaz ponacvadi zapičim zobotrebec, da vidim če je. Lahko pa pride zelo gosta masa.Jaz za prvo polovico kar pustim, za drugo polovico, ko pa na sadje pride pa dodam še malo mleka, da lažje vse prekrijem.!

To je vsa umetnost Poskusi mogoče ti bo všeč!


Wauuu!!! Evo neki tacga sem hotla!!user posted image  Tnx!!! Vam sporocim kako je izpadlo, takoj ko se lotim.. user posted image  Mogoce celo dons ze!!user posted image


Baguska pridem na obisk.Iz kje si?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:41:38   
sepetalka
me veseli da ti je všeč, meni je najboljša iz borovnic

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:44:56   
baguSka
Baguska pridem na obisk.Iz kje si?


LJ-Siska.. sam pohit, da nauva ze midva z mojim vse pomalcala.. user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:46:30   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

me veseli da ti je všeč, meni je najboljša iz borovnic


ja tud men... ampak ne vem kje nej jih zdele dobim user posted image

aja.. kako pa se sadje obnese v pecici??user posted image  a ce dam npr konzervirane marelice gor (te mam glih doma) po ok??user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:52:58   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

me veseli da ti je všeč, meni je najboljša iz borovnic


ja tud men... ampak ne vem kje nej jih zdele dobim user posted image

aja.. kako pa se sadje obnese v pecici??user posted image  a ce dam npr konzervirane marelice gor (te mam glih doma) po ok??user posted image




hmmm, a veš da nisem nikol probala. Ti pa predlagam da daš pečico recimo na 170 da se bo bolj počasi peklo da se ti ne izsuši.
Marelična je tudi full dobra... daj naredi drug teden pridem probat ko bom v medvodah user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:58:06   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Baguska pridem na obisk.Iz kje si?


LJ-Siska.. sam pohit, da nauva ze midva z mojim vse pomalcala.. user posted image


O gut pol pa nisem tolk daleč.Cca 5-10 minuser posted image Kaj pa če bi kaj prišparala?Še nisem jedla kosila.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: poroka 2008
19.3.2008 15:59:51   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

me veseli da ti je všeč, meni je najboljša iz borovnic


ja tud men... ampak ne vem kje nej jih zdele dobim user posted image

aja.. kako pa se sadje obnese v pecici??user posted image  a ce dam npr konzervirane marelice gor (te mam glih doma) po ok??user posted image


Borovnice dobiš v Šparu une zmrznjene.Ravno tako dobro pride.user posted image Joj kok bomo dobr jedle.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: poroka 2008
19.3.2008 16:02:08   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

bubamara nič nisem boga, jaz tako živim že vse žiljenje, ledvico imam sicer že 17 let. Težko je edino to, ker mi trenutno ne dovolijo met otroka, želiva pa si ga zelo oba, ker če bi sedaj zanosila, lahko zgubim otroka ledvico in celo življenje. Sva se odločila za posvojitev.Posledice so, v teh 17. letih sem samo zaradi posledic zdravil imela že 10 operacij od tega tudi umetna kolka, vendar pa sem cool.Hodim lhko ljubim lahko vidim lahko in vse je super. Če bo šlo tako naprej sem srečnaaaauser posted image !

Imam pa 35.let



Sepetalka, user posted image user posted image user posted image user posted image Tak človek manjka v mojem življenju. Se mi zdi, da se lahko marsikaj naučim... Prav občudujem teuser posted image user posted image

Aja- ja, pucanje- še tukej pridi, jaz ti vabila in vse naredim. Ti sam pucejuser posted image user posted image

Kako ste velik napisale! Babe žabe! Dež kličeteuser posted image Pazte se, če bojo jutri plohe, bom moderatorki rekla, da nas mal zakleneuser posted image user posted image user posted image user posted image

Prvi dan je bilo super! In ko smo že pri avtomobilihuser posted image Danes sem se s svojim avtekom po doooolgih mučniiih 18mesecih spet peljala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Morm bit važnauser posted image Bubamaraa, a si mi kej foušuser posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da si dobila aro pa da že iščeš bitlauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 19.3.2008 16:03:00 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: poroka 2008
19.3.2008 16:03:50   
FLASK_A
Pa nč jest! Smo na dietiiiii!!! Dejte hrano dol! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?