|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:24:52   
fragola
nimam pojma zakaj je tolkrat napisalo, se opravičujem!!!!!!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:28:13   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: fragola



IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Dan nevestice

tolk se vam oglašam, da se pohvalim, da sem dala slikce od vabil in probne frizurce v album in prosim  za komentarje!!!

Letim delat in se vrnem proti koncu službe...

papa


mah sej ti boš vse enako imela kot jazuser posted image





OPROSTI NO! Ni moj namen, da kopiram tebe, ampak da najdem, kaj meni paše.....a maš tut taka vabila??? user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image




_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:31:53   
fragola
Mah nevem no! Ista frizura, isto krilo, isti šopek, moja vabila pa bojo malo drugačna, vendar me melo mineva sploh da bi jih dala gor!

< Sporočilo je popravil fragola -- 20.3.2008 11:32:38 >

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:36:05   
NATAŠI
barbara kakšne sanje user posted image , no saj bo vse ok user posted image

pikovit full si poceni dobila čevlje user posted image  pa še full so lepi

bubica. . .ne pij ga preveč se podpisat ne boš znala user posted image , lahko se pa premisliš in ga ne prodaš ker ti bo val čustev privrel user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:38:52   
fragola
pikovit lepi čevlji!!!!user posted image user posted image user posted image

joj mene me boli glava, rihtam za poroko, pa parcelo je treba razpercelirat, pa včeri kredit štimat, pa tle v službi je norišnica, pa lačna sem ku sto hudičev, še malo in grem jest!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:41:00   
SRCCEK
Za frizuro ni rečeno, da bom imela tako,....hotela sem le probat, če mi sploh pašejo kodri.
Hotla sem rdeči šopek, vendar je zame preveč temna barva in mi je kolegica rekla, naj imam temno roza šopek, ker mi roza barva zelo paše....
Oprosti
Saj nisva sestri, prijateljici, da ne bi smele imeti podobnih stvari user posted image user posted image  Ne vem no....men je pa to všeč, da ima še nekje nekdo tak okus kot jaz!!
Komaj sem čakala, da vam pokažem vabila v katera sem vložila veliko časa in enerije.....na koncu pa taka reakcija user posted image user posted image  da me je vse minilouser posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:41:15   
NATAŠI
fragola daj mal vitaminčkov v sebe pa kakšen red bul... a si ti mogoče zbrisala kaj v tvojem albumu

< Sporočilo je popravil NATAŠI -- 20.3.2008 11:43:21 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:43:14   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Za frizuro ni rečeno, da bom imela tako,....hotela sem le probat, če mi sploh pašejo kodri.
Hotla sem rdeči šopek, vendar je zame preveč temna barva in mi je kolegica rekla, naj imam temno roza šopek, ker mi roza barva zelo paše....
Oprosti
Saj nisva sestri, prijateljici, da ne bi smele imeti podobnih stvari user posted image user posted image  Ne vem no....men je pa to všeč, da ima še nekje nekdo tak okus kot jaz!!
Komaj sem čakala, da vam pokažem vabila v katera sem vložila veliko časa in enerije.....na koncu pa taka reakcija user posted image user posted image  da me je vse minilouser posted image user posted image

jaz nisem kritizirala vabil jaz sem malo ostala ker si ves čas imela drugi šopek noter pa še un dan ko sem jaz pokazala mojo fizuro si rekla če je sploh obstojna in nevem kaj, zdaj pa sem res malo presenečena ker maš tri enake stvari kot jaz!
Glede vabil pa nisme nič rekla!

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:44:06   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

fragola daj mal vitaminčkov v sebe pa kakšen red bul... a si ti mogoče zbrisala kaj v albumu


na frizuro mam v albumu od rr, zbrisala sem en par slik od krila, sem pustila samo dve sliki


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:44:41   
NATAŠI
se mi je zdel ja da je malo notr in si imela več

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:49:42   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK


Saj nisva sestri, prijateljici, da ne bi smele imeti podobnih stvari user posted image user posted image  Ne vem no....men je pa to všeč, da ima še nekje nekdo tak okus kot jaz!!



to je res vendar ostaneš k vidiš da ena ma iste stvari  kot ti, pač maš isti okus kot jaz!
Se bom sprijaznilauser posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:52:09   
bt08
Nataši ja hude sanje,upam da se ne uresničijo.

Fragola in Srcek ne se kregat,men je ful bad ko vidim da se kregate!!!!!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:53:44   
NATAŠI
ne bojo se uresničile barbara ... pa kje lahko to pomisliš no user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:55:04   
baguSka
Jao jao jao jao...... pa kaj je zdej to z vama??? Fragola in srcek!!!!???? V cem je zdej tezava?? Zato ker imata obe enake in podobne zelje in okus??? Pa dajta no... saj nista majhni deklici vec. Porocili se bosta madonca... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:55:23   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Nataši ja hude sanje,upam da se ne uresničijo.

Fragola in Srcek ne se kregat,men je ful bad ko vidim da se kregate!!!!!


sej jaz se ne gregamuser posted image , sem samo malo ostala to je tudi vse!!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:57:41   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jao jao jao jao...... pa kaj je zdej to z vama??? Fragola in srcek!!!!???? V cem je zdej tezava?? Zato ker imata obe enake in podobne zelje in okus??? Pa dajta no... saj nista majhni deklici vec. Porocili se bosta madonca... user posted image


se podpišem

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: poroka 2008
20.3.2008 11:57:52   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK


Saj nisva sestri, prijateljici, da ne bi smele imeti podobnih stvari user posted image user posted image  Ne vem no....men je pa to všeč, da ima še nekje nekdo tak okus kot jaz!!



to je res vendar ostaneš k vidiš da ena ma iste stvari  kot ti, pač maš isti okus kot jaz!
Se bom sprijaznilauser posted image



NO LEPO user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: poroka 2008
20.3.2008 12:00:16   
Bubamaraa
najprej Fragola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa še srcek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolk sta pa vidve stare????? mule...da ne slišim več tega tle gor!!!!

pač imata isti okus in basta!!!!!user posted image

kot prvo se sploh ne poznata.....ne bote ena pri drugi na porki...imate kontra datume...kontra kraj..in vse ostalo kontra....

babe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



rade se mejmoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: poroka 2008
20.3.2008 12:04:51   
NATAŠI
bubica ... daj ne bunkaj no user posted image   user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: poroka 2008
20.3.2008 12:06:35   
NATAŠI
špari guccijevo torbico user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: poroka 2008
20.3.2008 12:07:47   
SRCCEK
SE STRINJAM user posted image user posted image user posted image  Jaz se nimam namena kregat, Fragola se sama s sabo pa ne more user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa sej ni tako hude, kajne Fragola???
MIDVE BOVA NAJLEPŠI NEVESTICI!!!........poleg vseh vas, seveda user posted image user posted image user posted image user posted image

dejmo raj eno zadensat k je tko lep dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

VSE VAS MAM RADA!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: poroka 2008
20.3.2008 12:08:26   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

helov punce...

najprej hvala za čestitke...user posted image

albumov nimam časa gledat, ker sem za par urc letela v službo....


zjutri sem šla uvert pogodbo...tko, da pol letim domov in zrihtava še ostalo....user posted image user posted image user posted image

v soboto pa na Ptuj!!!!!user posted image user posted image user posted image

upam, da je avtek uredi, ker točn tazga iščem....ker je res men to moj sanjski avtek...user posted image user posted image user posted image


sepetalka pojdi v Kamnik v Naj nevesto...tle sem jaz si jo sposodila...user posted image user posted image user posted image

p.s. v službi smo pa že z jagrom nazdravle za avtek....user posted image


kdaj greš v ptuj, se dobiva na kaviuser posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: poroka 2008
20.3.2008 12:10:23   
baguSka
to je za znoret user posted image user posted image user posted image user posted image  fuuuuuull dolg post ze napisem, pol me pa vn vrze........ jaoooo!!!

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: poroka 2008
20.3.2008 12:12:39   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

špari guccijevo torbico user posted image  user posted image


še zate user posted image user posted image user posted image


sepetalka nič ne obljubm, ker bom mela s seboj celo delegacijo..od mehanikov, ličarjev...ker baje moj pravi, da mora bit vse kot treba....user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A kera pozna to avto hišo v kateri je ta bitlčk....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: poroka 2008
20.3.2008 12:13:31   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

MIDVE BOVA NAJLEPŠI NEVESTICI




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?