|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:40:21   
NATAŠI
oh kg ...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:43:33   
baguSka
ja sej bom fajn važna, ko bom ponosna lastnica Beetla...


Vaaaziiiiickaaaaaaa!!!!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:44:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

oh kg ...


Ljubezen kar seka... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:45:26   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja sej bom fajn važna, ko bom ponosna lastnica Beetla...


Vaaaziiiiickaaaaaaa!!!!user posted image


pa še to povem, da bo po vsej verjetnosti črne barveeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image


se fovšija veča???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:45:52   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

oh kg ...


Ljubezen kar seka... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

adijo pamet user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:05:20   
sepetalka
hej drage nevestice,
jaz sem danes polna energije, moram se malo pripravit za veliko noč, bom pekla potico. Včeraj sem kupila en tak lušten modu in upam  da mi uspe.
Tukaj pri nas že danes pokajo s temi sodi, mojemu mucu in kužu se že meša, ampak taka je prleška tradicija ( drugače sem gorenka)

Drage moje, dajte mi prosim povedat za kak salon za sposojo poročnih oblek na ptuju ali mariboru user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:08:31   
NATAŠI
bubica no... pa daj nehaj dražit tle nevestic user posted image  user posted image  user posted image

šepetalka naj ti potica dobro uspe... meni jo bo kar tašča spekla user posted image  user posted image   ... jaz ti znam poveda za salone tukaj v okolici lj... mogoče bi mal po netu pobrskala pa najdeš kaj kar ti prav pride. ali povprašaj kakšno frišno nevesto kje je bila

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:15:01   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

oh kg ...


Se pridružujem mnenjuuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:16:37   
sepetalka
nataši hvala, full gledam po netu samo cen ni nič zraven, si malo predračuna delam. ste me pa tako navdušle ker si veliko delate same, še posebaj bubamara,da se bom kar sama lotila zadev. Moje dragega skrbi, da si do poroke ne bom zaželela kaj ekstra in da naju bo koštalo.user posted image

Vse ste zelo pridne in zaposlene služba, otroci. da se ne boste spraševale zakaj službe ne omenjam, sem invalidsko  v pokoju inam namreč transplantirano ledvico.

In se kaj pripravljate na veliko noč?



_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:19:33   
pikovit
Sepetalka

V Mariboru
http://www.romanca.si/

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:20:33   
Bubamaraa
ja hvala sepetalka user posted image

men je to ful v veselje delat....res...in mi je gli zadnjič rekla moja poročna priča, da če se ona kdaj poroči, da ji bom lahk vse jaz organizirala in uredila....user posted image user posted image user posted image


sepetalka joj ti boga reva koliko si pa stara????user posted image ....


zdele pride mj lubi k meni v službo, da nam mikrovalovko zmontira...smo si jo kuple, da bomo še kejd ruzga toplega pojedle razen pizze in ocvrte hrane...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:23:27   
pikovit
Sepetalka,glede na to,da si original doma blizu Ljubljane greš lahko v BTC v halo A.V spodnjem štuku v trgovini American ....se ne spomnim točno imena prodajajo tudi svečane obleke,najdeš kaj zase in niso drage.Malo pojdi pokukat.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:23:46   
bt08
Kok ste čvekale,jaz pa zunej na sončku na kavici čičala,zdaj pa na šiht,pa se mi ne da. user posted image , kr doma bi bla nek na sončku zunej na ležalki pa počivala user posted image .

No Bubamara lep avtomobilček jaz bi tud takega mela,upam da ba bom kdaj.Zdaj kupujeva nekej majhnega za eno leto,da se spet dokopleva do pravega keša,pol pa nekej večjega pa boljšega.


Šepetalka jaz bom za praznike  user posted image   jabolčno potičko,jajčka oz pirhe,šunkica,pa prata.Mislim da bo kr dovolj.

V ponedeljek pa če bo vse ok gremo pa po postlo za Ožbeja,k se že dela kr nekej mesecv,sam mizar nima časa polakirat,pol bo pa v veliki postli,ker tale španpek je že kr majcen za njega.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:24:32   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja sej bom fajn važna, ko bom ponosna lastnica Beetla...


Vaaaziiiiickaaaaaaa!!!!user posted image


pa še to povem, da bo po vsej verjetnosti črne barveeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image


se fovšija veča???user posted image


user posted image user posted image user posted image  hehehe... jst teb cist privoscim!! cist zares! in nic nisem fous... jaz sem u bistvu dala ze to fazo z avti skoz... in cist po pravici povedano, si ze neki casa zelim le avto, ki se bo peljal naprej... tok da ne bom na cesti ostala.. user posted image  sem mela pa ze kar neki takih, ki sem si jih full zelela, se takih, za katere si nisem nikol misnla, da bi jih sploh lahko imela... pa sem prisla do tega, da mi je to zdej zadnja stvar na svetu, za katero bi bla nekomu fous... kvecjemu privoscim jo vsakomor, ki si to zeli... Meni bi full zadostvalo trenutno, da bi prodala tega k ga mam in s tem denarjom odplacala puf in si kupila enga twingica... Ker mi je se vedno od vseh avtov k sm jih kdajkoli mela, najbl zakon!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:30:41   
baguSka
za veliko noč, bom pekla potico


jst bi se tud full rada naucila pect... sicer kej drucga, ne glih potico... ampak kaj k pol bom mogla se kej vec kot 10 kg zgubit...

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:31:54   
pikovit
Bubamara a takšen avto boš imela

http://www.volkswagen.si/modeli/beetle/beetle/stevilke_opisi/barve_materiali/

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:34:58   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Bubamara a takšen avto boš imela

http://www.volkswagen.si/modeli/beetle/beetle/stevilke_opisi/barve_materiali/


Klikni na črno in prikazal se ti bo tvoj sanjski avtouser posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:37:23   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

za veliko noč, bom pekla potico


jst bi se tud full rada naucila pect... sicer kej drucga, ne glih potico... ampak kaj k pol bom mogla se kej vec kot 10 kg zgubit...

Baguska kupi si kakšni kuharsko knjigo.Jst mam doma od sestre Angeline in je res ful preprosta.Delaš pa taka peciva da dol padeš.Ampak od kar mam kuharske knjige gredo kile samo goruser posted image ,tako da ne si jih preveč nabavtuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:40:37   
baguSka
zdele pride mj lubi k meni v službo, da nam mikrovalovko zmontira...


user posted image  sem zacela brat... pa sem na zacetku ze neki drucga si zvizualizirala... user posted image

sepetalka... ker se na to ne spoznam... a pa te to pri cem omejuje? imas kaksne posledice?user posted image  kolk si pa stara?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:41:34   
Bubamaraa
baguska sej vem, da nisi fovš....je z moje strani bila vse šala...user posted image

poznam pa res ljudi, ki so res vse fovš.in so tudi zelo tekmovalni...bohvar, da bi midva mela kaj boljšega od njih.....user posted image

kaj pa prodajaš ti zdej???


ker pri meni glede Beetla je tko, da je to moj sanjski avtek že odkar je prišel ven...in sedaj, ko sem se odločila, da si kupim dizla sem se odločila, da si bom željo pač izpolnila, ker če bi kupila karkoli drugega bi še vedno mislila, da mogoč bi pa kdaj mela Betlčka...user posted image

res si ga želim.....

in bo pa takšen:

user posted image


a ni lep????user posted image

ker to bo itak avtek zame in Danajo.....Ker družinskega pa iatk mamo n ga ne menjamo dokler bo vozil...ker je nama bedarija, da bi ful avte menjala in ful zgubljala....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:42:46   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zdele pride mj lubi k meni v službo, da nam mikrovalovko zmontira...


user posted image  sem zacela brat... pa sem na zacetku ze neki drucga si zvizualizirala... user posted image



ja če bi mela kako sobico...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:44:16   
baguSka
od sestre Angeline


Vandeline al Angeline? Ker jaz imam prvo... ampak ne maram kuharic.user posted image  Jaz bi kej drucga... pa pojma nimam kaj. Kaksne une kartice al pa kej... K je na eni strani slikca, na drugi pa recept. Ampak neki simpl.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: poroka 2008
19.3.2008 11:52:30   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

od sestre Angeline


Vandeline al Angeline? Ker jaz imam prvo... ampak ne maram kuharic.user posted image  Jaz bi kej drucga... pa pojma nimam kaj. Kaksne une kartice al pa kej... K je na eni strani slikca, na drugi pa recept. Ampak neki simpl.


Ups sory Nikolina je celo.Drugače pa imaš take stvari,ki si jih ti želiš

50 idej kako pripraviti sladice,torte in kreme-založba Delo revije.
To so take knjižice z slikami in recepti.V kakšnih velikih trgovinah z časopisi se to ziher najde.Al pa poklič na Delo revije.Ti bodo oni kaj pomagali.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:07:04   
baguSka
a ni lep????


ni samo lep... krasen je!! ti ga iz dna srca prvoscim.. user posted image

jaz mam trenutno puntota dizla.. sem ga dobila v racun za smarta, ker se drugac nism mogla znebit... zdej pa tega prodajam in upam da bom dobila vsaj tok denarja, da izplacam puf in si kupim twingica.. :))

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: poroka 2008
19.3.2008 12:08:03   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zdele pride mj lubi k meni v službo, da nam mikrovalovko zmontira...


user posted image  sem zacela brat... pa sem na zacetku ze neki drucga si zvizualizirala... user posted image



ja če bi mela kako sobico...user posted image


pa sej je tud wc ok... user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?