|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
18.3.2008 10:58:37   
bt08
Buba vse bomo misnla nate user posted image   ,se bomo v kup zbrale pa  user posted image   da bo za vas tri svetu sonček da ga boste fajn lahko  user posted image   user posted image .


No jaz sem pa  user posted image ,ker vem da bo Ožbej v en vrtec ziher sprejet,ker majo frej,sem ga dans vpisala.

Zdaj pa šibam mal  user posted image   user posted image   user posted image   pa pol  user posted image   na šiht.

Aja a veste kaj me je ena prašala,da tok dober zgledam,če sem mogoče že user posted image ,pa sem rekla da vrjetno še ne,da kr sijem.


< Sporočilo je popravil barbara.a. -- 18.3.2008 11:06:28 >


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: poroka 2008
18.3.2008 11:22:28   
NATAŠI
super za vrtec barbara user posted image   user posted image   user posted image  ... daj prid še k men mal generalno po bajti narest... moram danes začet tud jaz. sem pa vesela da dobr zgledaš kar tako naprej user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: poroka 2008
18.3.2008 12:32:37   
SRCCEK
ojla nevestice

IMAM VPRAŠANJE.... kje ste si kupile samostoječi modrček, oz.od katere firme???

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: poroka 2008
18.3.2008 12:33:03   
sepetalka
Pozdravljene,

kako lepo vas je brat, vse tako navdušene . Midva sva tudi več ali manj sama stanovanje rihtala s pomočjo sorodnikov in prijateljev, fotk žal nimam bom se pa potrudila in poslikala. Z enkrat imava samo kuhinjo, spalnico in kopalnico, za začetek čisto dovolj.
Drugače pa datum poroke še ni določen, nagibava se na 20.09. Baje so takrat poroke cenejše?
Sem se pa zelo potrudila in vam moram povedat in se malo pohvalit (upam, da me ne boste imele za nečimrno) sem za ta dogodek shujšala za 40 kg. Sem imela veliko velikoooo velliiiiiko več kot imam sedaj!user posted image
Povejte mi, kje se da videt album in kje se ga ustvarja. Bubamara zelo rada bi videla tvoje naprsne šopke, če mi prosim poveste, sem čist frišna tuki!

Lepo se mejte nevestice user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: poroka 2008
18.3.2008 12:36:11   
SRCCEK
40 kg?????!!!!!! KAKO TI JE PA TO USPELO???? Svaka ti čast, da ti je to uspelo...kaj bi jaz dala, da shujšam 5 kg-to bi bilo fantastično!!!!!!

ČESTITAM!!!! user posted image user posted image user posted image  IN DOBRODOŠLA MED NEVESTICAMI

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: poroka 2008
18.3.2008 12:42:31   
sepetalka
srcek ne boš verjela, moj dragi me je tako diplomatsko spravil na sprehod, nikoli mi rekel da sem debela al pa kaj podobnega, zmer je rekel da sem cool, samo da bi pa lahko mal hodila. Potem pa mi je postalo všeč in sem hodila na sprehod vsak dan po 1 uro, začela manj jest in sedaj imam 68kg!
Ni bilo lahko, začetek je težak ampak ko začneš in si ulafan gre!:fhnizee3¸12ew   1w21   241   ws   qr3q4rf23( te čičke čačke, ki so je moj dragi ki mi nagaja!!! user posted image )Drugače pa sem začela z dieto brez ogljikovih hidratov!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: poroka 2008
18.3.2008 12:52:15   
Bubamaraa
šepetalka svaka ti čast....user posted image user posted image user posted image user posted image


ti pošljem zdele zs...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: poroka 2008
18.3.2008 12:55:07   
SRCCEK
Imaš pa super dragega, da te je tako diplomatsko spravil do hujšanja....RES JE ZA OŽENT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kr povej mu user posted image user posted image user posted image  al nej pa sam prebere user posted image user posted image user posted image   SVAKA TI ČAST!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
K bi jaz mojega spravila do sprehoda user posted image user posted image user posted image  sicer se pa on sprehaja med službo, tako, da se mu ne da še med prostim časom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: poroka 2008
18.3.2008 12:56:36   
pikovit
Sepetalka tole je pa zelo pohvalno.Jst mam tud preveč kil pa me moj sekira,pa kaj če ne gre dol.Mogoče nam pa lahko predstaviš to dieto brez OH.Vsaj mene zanima.Lahko tudi na ZS.
Res zelo pohvalno!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: poroka 2008
18.3.2008 12:58:37   
sepetalka
ni roblema, lahko dam in povem na zs...samo kje pogledam moj zs in kam ga oddam komu drugemo, res sem frišna no user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:01:01   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce a vete, da bom na svoj poročni dan ful na vas mislila....user posted image

a ve bote na mene???user posted image
itak, da bomo, jaz pomojem si bom mislila, kot da sem tam stabouser posted image
joj boš vidla da aprila ko se boš ti poročila bo sonček in toplo!!!!





komi čakammmmmmmmm....pa upam, da bo lepo vreme, ker ne vem kako bomo drgač baalone spuščal....user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:01:32   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce a vete, da bom na svoj poročni dan ful na vas mislila....user posted image

a ve bote na mene???user posted image
itak, da bomo, jaz pomojem si bom mislila, kot da sem tam stabouser posted image
joj boš vidla da aprila ko se boš ti poročila bo sonček in toplo!!!!





komi čakammmmmmmmm....pa upam, da bo lepo vreme, ker ne vem kako bomo drgač baalone spuščal....user posted image


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:01:34   
SRCCEK
mene tudi zanima ta tvoja dijeta.......tut jaz moram shujšat.....pošlji zs!!!
hvala ti

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:08:42   
fragola
Šepetalka, vsaka ti čast, da si izgubila tolk kg!!!!!!!! Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz pa lih zdaj se grešim ku velika, ne morem več brez sladkega sem pred user posted image in bi jela samo sladko, zdaj sem jela rumove kroglce, pole k pridem domou moram it telovadit k se počuti prav krivo!
Šepetalka tudi meni povej kaj več o tej dieti pošlji mi na zs.
Zs pa klikneš oz ga imaš v levem kotu ospodej tam maš za meil poslat , potem ja za z.s.(zasebna sporočila), kontakt, album si lahko ustvariš tvoj album, blokiraj če želiš koga blokirat

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:14:36   
SRCCEK
Jaz moram rečt, da zadnje čase (odkar smo rekle, da skupinsko hujšamo) zelo pazim kaj skupaj jem....pa se mi ne zdi prav velik razlike, vsaj pri hlačah tega ne čutim user posted image user posted image  na tehtnico se pa sploh ne upam stopit, nočem si dneva pokvarit user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:21:07   
Bubamaraa
punce jst sm pa glih kar pojedla tri vrstice Milke s piškotom....se nam je tako zaluštala v pisarni, da smo hitr si jošle iskat....user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:27:17   
sepetalka
ok album sen nardila, kje pa pogledam dobljena sporočila in kje so kake nastavitve da dodam podpis in osz+tale zadeve, res sem slepa al pa ne vem kajuser posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:39:14   
SRCCEK
Zgoraj na vrhu piše MOJA RINGARAJA-tam klikni puščico in tam si lahko urediš svoj profil s podatki, prebereš zasebna sporočila itd...
vso srečo user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:55:16   
pikovit
Sepetalka imaš ZSuser posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: poroka 2008
18.3.2008 13:55:54   
sepetalka
Hvala srček sem že našla user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: poroka 2008
18.3.2008 14:08:09   
NATAŠI
Šepetalka res si zakon, tole s kg.... daj še meni povej, me tud zanima. Sem zdajle jedla pohan sirček user posted image  user posted image  ... ajoj kako bom jaz shujšala 10 kg do avgusta user posted image  user posted image  ... ko se pa takooo težko uprem

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: poroka 2008
18.3.2008 14:15:31   
zabica26
Eno vprašanje...kako boste imele organizirano varstvo za otročka  med poročnim obredom? user posted image Pa zvečer na slavju? user posted image



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: poroka 2008
18.3.2008 14:18:24   
NATAŠI
naš mali sonček bo med obredom pri babicah ... potem na slavju pa še ne vem ali bo in če bo ne bo prav dolgo potem gre pa kar k varuški iz vrtca (je v privat vrtcu)

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: poroka 2008
18.3.2008 14:21:50   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

naš mali sonček bo med obredom pri babicah ... potem na slavju pa še ne vem ali bo in če bo ne bo prav dolgo potem gre pa kar k varuški iz vrtca (je v privat vrtcu)


koliko je pa star?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: poroka 2008
18.3.2008 14:21:53   
FLASK_A
Zabica, jaz ga bom dala moji mami za pazit čez dan. Zvečer bo šel pa v hišo spančkat (bomo imeli na kmečkem turizmu, ki ga imajo sorodniki od mojega) in ga bodo hodili vsake toliko pogledat (mami, brat od mojga, moj brat... izmenjave pač...)
Mi je ful všeč, da je slavje pri znancih, ker je drugače zvečer res problem kam ga dat spat.

Sepetalka- tole s kilogrami... Uf, uf, uf... Kaj naj rečem... DOBRA SI! BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Delam darilca... Se oglasim pozneje... Jutri grem pa delat tako da se tipkamo zvečer...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?