|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
18.3.2008 14:27:19   
Bubamaraa
Danaja bo kr vez čas na poroki...sej je tud stara 4 leta..ko bo pa zaspana bo pa šla z mojim očetom domov...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: poroka 2008
18.3.2008 14:49:16   
bt08
Šepetelka brez besed sem,samo lahko rečem svaka ti čast!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj Ožbej bo star dobre 3 leta,čez dan bo z mojo mami,starši,kolegice...zvečer bo zraven,majo zraven eno pisarno in bom s seboj vzela dekco,povštrček in kar rabimo,in bo tam ajal,je pa tako pri nas več je šundra,muske bolj trdno spi!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: poroka 2008
18.3.2008 15:03:12   
sepetalka
zdej me je pa že tolk vprašal za dieto da ne vem več komu sem poslal in komu ne user posted image Čez en teden dobite vse list po mailu, ko grem v Medvode iskat (tam sem prvotno doma) sedaj sem pa v Ormožu!
In tista ki bo želela imet to dieto naj mi pošlje sporočilo na zs in bom poslal obljubim.

Moram pa vam povedat, da ste mi dale krila in narajši bi kar sedaj že začela delat vabila in vse samo nimam materiala user posted image . Čist ste me navdušle!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: poroka 2008
18.3.2008 22:07:25   
ellie
Tak pa se še jaz malo javljam po dooolgem časuuser posted image  Prejšnji teden sem šla po 3eh mesecih spet v službo in sem čistouser posted image ...sem pa vsaj uživala za vikenduser posted image  poglejte kakšna zimska idila je bila...res da samo v soboto dopoldne, ampak vseeno...

user posted image

user posted image

...sicer nam je ta škrat ponoči malo ponagajaluser posted image  ampak ni zmotilo lepega vikendauser posted image ...(freycha ne zamerituser posted image ...ker res ni bilo tak hudo, vsaj nama ne...sem pa mogla pokazat slikico, ker me še zdaj spravi v smehuser posted image )

user posted image



No...da se vrnem k debati...najprej naj priznam, da vsega za nazaj nisem brala, ker je absolutno prevečuser posted image  sem pa pregledala vse albume...

NATAŠI ful lepa prstančkauser posted image  kolk sta vaju prišla? Če ni skrivnost? Če pa si že napisala, pa se opravičujemuser posted image

barbara.a. kul nogaviceuser posted image  jaz pa sem se odločila, da jih ne bom imela...zna avgusta res bit prevroče...pa niti pozimi jih ne nosimuser posted image  podvezico pa še jaz tud morem kupit...dobro da sem jo videla pri tebi, da sem se spomnilauser posted image

Bubamaraa vajin datum pa se res s svetlobno hitrostjo bližauser posted image  lepa bo vajina princeska jauser posted image


Ena je spraševala za samostoječ modrček...jaz imam od BeeDees...res da je malo dražji, ampak res super stojiuser posted image

No jaz pa bom jutri začela z izdelavo vabil...ker je moj user posted image  izrazil željo, da bi bila vsaj nekatera do sobote fertik. Ker nekaj njegovih sorodnikov, ki so bolj od daleč...pride zdaj za praznike sem in bova kar zdaj izkoristila priložnost in jim dala vabila. Bom dala v album, ko bodo gotova...

Tak...zdaj pa res morem it spat...ker je jutri spet treba zgodaj vstat...

nočko




(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: poroka 2008
19.3.2008 6:04:17   
FLASK_A
ellie, lepo ste se imeliuser posted image user posted image user posted image Čigavo pa je to luškano malo dete? Kako je zavita, ko eskimčekuser posted image

Evo jaz sem auf! Čez kake pol ure začnem napravljati malčka in grem. Se tipkamo zvečer. Lep dan, nevestice, pa ne preveč napisat, da ne bo preveč večernega branjauser posted image user posted image user posted image Se hecam... Uživajteuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: poroka 2008
19.3.2008 7:13:59   
NATAŠI
dobro jutro

žabica- timotej je star 18 mesecev, ko bo poroka bo pa skoraj eno leto user posted image

ellie- o super idila in zelo lepe slike... kolk me mika da bi mal po snegu s timotejem gazila (in seveda z mojim user posted image  user posted image ). Prstančka sta bila 780 eur in s tem da sva dobila popusta 50 in je bilo na koncu 720... precej težka sta in kamenčki so veliki. Bom pa enkrat nove slikice prilepila da se lepše vidita. Podvezico imam pa jaz eno viška ker sem stornirala obleko v grazii pa so mi dali podvezico user posted image , če rabiš javi user posted image .. Uživaj ob izdelavi vabil user posted image

flaška želim ti lep prvi dan službe user posted image

Jaz sem šla pa včeraj mal v šoping in sem si kupila pulovrje, pa majčke in eno tako spomladansko jakno za k jeansu user posted image


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: poroka 2008
19.3.2008 7:23:53   
Bubamaraa
morningggg.......user posted image user posted image user posted image user posted image

elie ful uštne slikiceeeee.....


Nataši nekaterim pa velja, da tako zapravljajo....user posted image


pri meni pa pride dons gledat moj avto....držte pesti, da pusti aro....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: poroka 2008
19.3.2008 7:39:32   
ellie
FLASK_A uživaj v službiuser posted image  to na sliki je sosedova punčka, stara 8m...smo jo dali za sekundo sedet na sanke in ji je očitno tak pasalo, da se je kar uleglauser posted image

NATAŠI kakšne barve pa je podvezica? Ker iščem šampanjc barve, s čisto malo modrega... Joj sej vem kak kompliciramuser posted image


Nič...šibam jaz pod tuš pa v službo. Lep dan še naprej...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: poroka 2008
19.3.2008 8:12:35   
bt08
Jutro!


Ellie no lepo se mej v službi in naj ti čimprej mine,slike so pa tok lepe,res lepo zgleda sonček pa sneg,pri nas ga je blo ravno toliko da je vse umazano pa mokro.user posted image user posted image Ampak danes pa sije sonček pa bova šla po zajtrku z Ožbejam kr mal ven,da bo pol boljš spal.

Nataši a ko si stornirala obleko a dnarja nisi dobla nazaj nič,vrjetno ne?


Flaška lep dan ti želim v službi,da ne bi bilo preveč hudo.

Bubabomo držal pesti,ker avto pa prodajaš?


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: poroka 2008
19.3.2008 8:30:39   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.


Bubabomo držal pesti,ker avto pa prodajaš?



Fiat Bravo 1,2 16V

pa ful je lep pa lepo ohranjen...sam sem se odločila za nakup dizla...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: poroka 2008
19.3.2008 9:30:00   
NATAŠI
bubica držimo pesti za aro user posted image user posted image user posted image

ellie mislim da je modro bela, lahko jo slikam in ti jo pošljem user posted image

barbara nič nisem dobila denarja nazaj, pa kaj čmo.. se tud pregovarjat nisem šla

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: poroka 2008
19.3.2008 9:54:42   
baguSka
timotej je star 18 mesecev, ko bo poroka bo pa skoraj eno leto


Verjetno si mislila dve... user posted image  Razen ce se tvoj mladenic mlajsa.. user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: poroka 2008
19.3.2008 9:57:19   
baguSka
Madonca ste pridne vse skupi v pisanju... sem par dni odsotna, pa rabim dve uri da se prebijem skozi vse poste... user posted image

Sem mela mal guzve te dni.. med vikendi in popoldne pa tko redko pridem na net..

Sem opazila da mamo novo 'clanico' oz nevesto.. welkm! In cestitke za izgubljene kg!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:00:31   
NATAŠI


timotej je star 18 mesecev, ko bo poroka bo pa skoraj eno leto


Verjetno si mislila dve... user posted image  Razen ce se tvoj mladenic mlajsa.. user posted image user posted image



user posted image  ... dve leti bo star   user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:03:03   
Bubamaraa
joj sm res ful nervozna....me je prele klicu in sva zmenjena ob 16-ih...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:04:26   
baguSka
Aja se to.. Pri nas je trenutno vse v mirovanju okoli poroke.. nic se ne dogaja.. Moram vcasih kr pomislit, ce se sploh porocim.. user posted image  Od lastnice kmetije se vedno nisva dobila soglasja.. Ampak sem vceri govorila z njo v cem je tezava in se mi je full opravicla, da ima bolane otrocke in da bo danes.. Ok sej jo razumem zaradi otrok, ampak vseeno.. sej mora samo podpisat papir in ga dat v kuverto, ki sem jo ze itak prilozila zraven.. No ja, sej nocem bit tecna, ampak na UE pac to hocjo met.. Zdej pa je ze cas, da se zacne neki premikat.user posted image

Aja pa se glede obleke: imam sestricno siviljo.. in sem ji pokazala tisto mojo zeleno oblekco v albumu in pravi, da bi jo lahko nardila.. user posted image  Ampak je se cas.. Bom najprej sla se mal po stacunah pogledat, pa ce v aprilu nic takega ne najdem, bova sle na to opcijo.. user posted image



Danes je pa ze soncek uzuni!!!user posted image  Samo se ogreje naj se... ce ne prej, vsaj za poroko, ki bo cez en mesec... a ne buba?? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:07:18   
baguSka
Bubamaraa kaj pa kupujes??? Jst tud menjam avto, pa dizla mam.. in kupujem cenejsi avto, ker rabim nujno denar.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:11:20   
Bubamaraa
ja baguska..in res upam, da si tud ti kej zmolila za sončka...user posted image

a vete, da sem glih včer z mojim govorila in je reku, da ko se spomni da je to drug mesec, da mu črpalka ful hitr dela...user posted image  user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:11:54   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Bubamaraa kaj pa kupujes??? Jst tud menjam avto, pa dizla mam.. in kupujem cenejsi avto, ker rabim nujno denar.


VW Beetla user posted image user posted image user posted image   moj sanjski avtekkkk....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:13:30   
zabica26
Ma sej mi mamo sobo najeto. Bomo tut verjetno dežural vsako urco user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:19:25   
moci
hujšanje - mah, jaz kar ne zberem energije, bi morala tudi vsaj 10 kg do septembra. težka bo. kar malo dvomim.

šepetalka, carica, res. še meni dieto, bolj zaradi radovednostiuser posted image

midva se poročiva 20., pa ni nič ceneje, mogoče kje drugjeuser posted image

zabica, jaz se dogovarjam z eno varuško, da bi vsaj na slavju malo otroke pazila, ker bo 5 dvoletnikov. pa sobo v hotelu bomo rezervirali, če bo slučajno kdo spal user posted image

ellie, a to je krvavec? ful lepo je bilo. user posted image

buba, upam, da dobiš sanjski avto in ugodno prodaš svojega

uživajte v sončkuuser posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:24:49   
baguSka
Seveda sem molila... jaz vsak dan molim.user posted image user posted image user posted image

Pa mal se umirta s tvojim, da se crpalka prevec ne znuca do poroke.. user posted image

Za avto sem ti pa fous. user posted image  Ker sem tipicna slovenka.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:26:56   
SRCCEK
BEEDEES??? Katera znamka perila je pa to user posted image user posted image user posted image  se opravičujem, vendar prvič slišim user posted image user posted image  mal več razlage bi potrebovala, pa kje se ga lahko kupi!!!
hvala

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:26:59   
baguSka
hujšanje - mah, jaz kar ne zberem energije, bi morala tudi vsaj 10 kg do septembra. težka bo. kar malo dvomim


jst moram zdej v treh mescih... user posted image  matr tale zima redi k user posted image . Sm jih ze tko lepih 55 mela... user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: poroka 2008
19.3.2008 10:39:37   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Seveda sem molila... jaz vsak dan molim.user posted image user posted image user posted image

Pa mal se umirta s tvojim, da se crpalka prevec ne znuca do poroke.. user posted image

Za avto sem ti pa fous. user posted image  Ker sem tipicna slovenka.. user posted image user posted image user posted image


ti kar moli vsak dan eno Zdravo marijo in Oče naš...user posted image   zihere je ziher

ja sej bova res pregorela....komi čakavaaaaaaaaa.....user posted image user posted image user posted image


ja sej bom fajn važna, ko bom ponosna lastnica Beetla...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?