|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 18:11:59   
bastian111
Pozdravljena Mihaela med nami! Sama maan PDP 21.7. pa tudi pričakuvljemouser posted image .Ge san še nika nej dobila za šolo za starše.Ne sekejran se ,vupam ka mo dobila vkratkon.Tebi Roda 17 pa čim lejki porod pa ka de vse steboj pa bebico vredi.Če odideš rodit naj nam tvoj mouž javi ka smo dobili pa če je vse vredi šlo.Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 18:21:09   
Anitka
Roda še enkrat fala.

Bastian  ne ven sicer ge maš G. V Rakičane te na predavanje o zgodnji nosečnosti pisno povabijo po predhodnom dogovore. Sledi se pa moreš v Šolo za starše sam prijaviti in sicer tam okoli 25. tedna po telefoni na številko kak se naroča na preglede. Kak je pa v ZD pa ne vem.

Mihaela  dobrodošla. user posted image


< Sporočilo je popravil Anitka -- 10.3.2008 18:28:11 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 18:22:00   
Anonimen
Ne ven, če boš dobila kaj domov za Šolo za starše. To se moreš sama prijaviti, bar ge san nika nej dobila domov.
Ka si nori kelko dečkov de, gnes san  v bolnici gučala z dvema user posted image pa tüj dečka čakajo.

Ja, de vas mož obvesto, da mo rodila. Če de lejkouser posted image , zaj se dela takšnoga frajera ka te poleg, po drügi strani pa nemre viditi niti kaple krviuser posted image


(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 18:42:33   
bastian111
Mo pa vidle s kakšnoga testa je tvoj mouž.Moj samo navelko goči ,sama pa znam ka kda de prišo te čas de skup kucno.Tak ka ne ven če je pametno ga sloj cuj tirati.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 19:17:54   
sonce84
zdravo user posted image ...
se pridružujem v vaš klub, če me seveda zemete cuj user posted image ...
san tude v pričakovanje PDP man 6.8., ka bau pa še ne ven ka man komaj 28. morfologijo pa mo te pitala ka bau, če de se seveda vidla, ka ne ne de pa kakšneh akrobacej delo ale delala....

in kak se počutete, ste doma ale pa na bolniškon?

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prekmurje-prlekija 08
10.3.2008 19:50:50   
bastian111
Pozdravljena med nami Sonce84user posted image . Sama še delam,če gli me mouž furt gnjavi ka mi nejtribej delati ka on zadosti služi.Memi pa se ide za porodniško.Ginekolog mi pravi ka me lejko da na bolniško,zato ka man vse tak nisiko.Računam ka mo delala ta do Junija te pa tak iden na porodniško,če bo seveda vse vredi.

(odgovor članu sonce84)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prekmurje-prlekija 08
11.3.2008 8:59:50   
bastian111
Dober dan vsem skup! Gnes idem k frizerju ,ka san viditi kak čarovnica. Se čujemo pa kakšno povejmo.user posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prekmurje-prlekija 08
12.3.2008 20:01:28   
bastian111
Dajmo prekmurke ,miniu je den pa se nobena nej javila!Lpuser posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prekmurje-prlekija 08
12.3.2008 21:12:47   
Anitka
Bastian si zadovolna z novo frizurco? Kakšna slika?user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prekmurje-prlekija 08
12.3.2008 21:41:35   
Anonimen
Ge san še itak tü. Vütro man pa pregled pri ginekologinji v Maribori, kap de jo, ka de me pa vidla. Una se je od mejne poslovila že pred dvema kednoma.
Ge pa li neščen še iti v Rim user posted image . Mogoče pa li bode na PDP, mož pravi ka bi bilo tak najbokše. V petek pre naj rodin, ka de te v soboto žurka (te pre majo vsi cajt, ka nej trbej iti v nedelo delat).user posted image

Ge bi tüj mogla iti k frizeri. Lase man takšne kak če bi me elektrika strosila.

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prekmurje-prlekija 08
13.3.2008 7:52:09   
sonce84
jutro punce, in kak ste danes kaj? Ge san za vrajžo silo tak me daje utrujenost ka groza user posted image ....

mo van ge gnes user posted image skuhala, če nite ene nega user posted image .....

uživajte v  tem lepem sončnem dnevu....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prekmurje-prlekija 08
13.3.2008 7:55:32   
Anitka
JUtro!

No Sonce84 fala za kavo pred odhodom v službouser posted image

Roda ti pa še vztrajaš. Pa te še počakaj do petka, pa naj feštajo v soboto. Sicer pa dobro opravi.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu sonce84)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prekmurje-prlekija 08
13.3.2008 9:25:26   
bastian111
Dobro jutro tudi vam oz.dober den! Jaz sem gnes popoldanska ,me pa tudi davle manjost!Lpuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prekmurje-prlekija 08
15.3.2008 20:41:05   
Serendipity
Večer!

Malo vas poluknen, ka ste nouvoga povedale, pa vidin ka jako nič... No, či drujgo nej, vas malo na drujgo stran spravim! user posted image

Roda - še malo! user posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prekmurje-prlekija 08
16.3.2008 17:47:22   
bastian111
No viddim ka sve samivi . Gnes ,če ne bi bilolv vetra bi bil lejpi sončni den.Sama se tak slabo počutin,pa ne mislim na ka konkretnega.Ka ge znan vse me boli pa tak zmatrano se počuten.Želim Vam sen lejpi začetek kedna pa se kaj čujemo.Lp

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 11:03:14   
tatly
ojla
a ve katera kje je v murski soboti kaka trgovina za bodoce mamice?
pa pa

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 11:52:11   
bastian111
Vprašaj v trgovini Metka na lendavski ul. ge san pa nakupila stvari v J&G v Mariboru ,tam najdeš več trgovin in boljše kvalitete.Vzemi si en izlet z  tvojimuser posted image  in se zapeljita do Maribora.Lp

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 12:10:35   
tatly
kaj v evroparku je ta trgovina

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 13:58:54   
Anonimen
Drage moje, jaz sem že mamica fantiča po imenu Matic. Rodila sem v četrtek ob 11.50 uri, velik 50 cm, težek 3250 g. Porod je trajal cca 5 ur.


(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 14:00:46   
Anonimen
tatly, v Maximusu v trgovini Beneton imajo en oddelek za nosečnice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 14:14:09   
tatly
roda najprej cestitke ob rojstvu sinka!kje pa je te trgovina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 16:08:35   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Drage moje, jaz sem že mamica fantiča po imenu Matic. Rodila sem v četrtek ob 11.50 uri, velik 50 cm, težek 3250 g. Porod je trajal cca 5 ur.





user posted image  user posted image
Znaš, ka san te mejla ''na sumu''? user posted image

Iskrene čestitke! user posted image  user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 16:57:54   
Anitka
Roda iskrene čestitke ob rojstvu sineka in veliko lepih, zdravih  trenutkov želim celi družinici!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko boš pri močeh pa malo opiši izkušnje z EA , če si jo imela oz. s čim drugim. Moj PDP se bliža in se odločam ka izbrati.

Tattly v Maximusu nasproti DM-a (Rebel).

Sicer pa sem jaz kavbojke in ostale hlače kupila tudi v H&M-u.



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 17:57:44   
sonce84
čestitke roda17 ob tvojem rojstvu sineka. želim vama čimveč lepih trenutkov.

in kda mate ostale rok...ma kera avgusta v začetke?

lp večer vsem

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prekmurje-prlekija 08
17.3.2008 17:58:23   
bastian111
Me nekaj časa nega pa same dobre novice. Roda iskrene čestitke ob rojstvu sina želim predovsem tebi in tvojemu možu. Malemu pa veliko srečnih in zdravih dni ,ter obilico otroškega živ žava!Tebi pa poklanjamuser posted image in cel šopekuser posted image ! Lp
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




frizer
piule

Kako pogosto obiskujete frizerja?

1 tedensko (3%)

1mesečno (8%)

1 na 2 meseca (26%)

1 na 3-4 mesece (32%)

1na 6 mesecev in več (25%)

ga ne obiskujem (5%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!