|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:05:16   
aurora28
No ja tale faighter je še nekak za pogledat user posted image
Kaj a imam zdaj monolog?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:06:30   
Anitka
Ojla!

Preden me zmanjka se le oglasim. Sem tako utrujena in zdelana, da je joj. Sem cel dan po vrtcu hodila kar malce sključena kot kakšna babica, ker me je spodaj cel dan nekaj tiščalo. Upam, da bo jutri bolje. Pa potem doma cela vojska delavcev, jutri pa me čaka kuhanje in strežba delavcem čez cel dan. Upam, da bom zdržala. Sem danes kar malce Spasmexa vzela pa je bilo malo bolje. Pa ne bom več jamrala.

Zusi, nova majčica dobrodošla tudi ti.user posted image Ha punce, sem rekla, da bomo prišle do kakšne osemdesetice, če je pa mesec maj najlepši mesec v letuuser posted image

Ja bi imela eno vprašanje za vas - mi bi imeli črnega labradorca, seveda mladička s papirji.. Ve katera za koga, ki jih ima?

No Jana lepo, da si zadovoljna z oblekco iz Neckermanna.

Čmrlika tudi jaz nameravam uporabljati kozmetiko Bübchen, seveda, če bo user posted image pasalo. Glede kremice Bebival za ritko pa naj povem, da je tudi zelo dobra. Smo jo uporabljali pri mojem nečaku, pa poznam še nekaj otrok, katerim je zelo ustrezala.

Aurora user posted image za dobro opravljen GP. Ti si pa res že daleč.

Tally naj zanekrat ostane le še pri lažnih alarmih, verjamem pa, da te takšne stvari kar malce prestrašijo.

OJoj Edinaos, samo, da sta z user posted image o.k. Glede brezobzirnosti ljudi pa bom raje ostala brez komentarja. user posted image

Uauuu Čmrlika kakšna luštkana sobica. Sem že želela vprašati kje si jo nabavila, saj zgleda kot nova.user posted image user posted image

Ojoj **** to je pa malce čudno pri tej G. Ja kakšen GP pa je to???? Mene moja G pregleda na vsakem G, katere sem imela do sedaj na 4 tedne, pa vedno smo poslušali bitje srčka.

Natylep bušiuser posted image , si tudi ti prav luštkana user posted image kot vse ostale. Pa lepa frizurca.

Zdaj, zdaj me bo zmanjkalo, zato vam zaželim lepo, mirno noč.






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu zusi)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:12:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Kaj a imam zdaj monolog?


Neee, tudi jaz še visim tu... user posted image
 
Anitka, pazi nase user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:20:58   
aurora28
Anitka žal ne poznam nobenega, ki bi imel leglo labradorcev. user posted image user posted image Tudi jaz upam, da ti bo bolje jutri, si le odpočij in noge u luft. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:30:15   
špelin@
Očitno bo treba spat user posted image  Danes me čisto celo telo boli - upam, da bo ponoči mir pred zgago in bom lahko spala. Moji dve frači sta si prisvojili možev del postelje in že obe trdno drnjohata user posted image
Drage moje, vsem želim lahko noč in sladke sanje user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:30:32   
aurora28
Jana ne mi rečt, da čepiš pred tv-jem user posted image user posted image user posted image Moj dragi je zaspal.  Tak mi je hudo, kr gor mi vse tišči, čist na koncu grla imam. user posted image Špelin@ a si še vedno sama? Torej tvoj dragi pride v nedeljo domov? Meni je kr smotano, če je moj od doma in moram sama v posteljo. user posted image  

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:31:59   
kodrana
aurora se strinjam. beda. kar neki.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:34:16   
kodrana
jaz sem še pri BBuser posted image .

no, grem v horizontalo.

nočko


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 22:58:53   
aurora28
Jaz grem tudi v horizontalo. Čav bav. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 23:16:43   
kasso
Ojla, jaz sem pa tu user posted image . sem dve uri česala mojo kosmato frajlo, jutri jo pa peljem k frizerki, da bo kasneje lažje česanje oz. urejanje njene dolgeeee dlake. Hrbet me boli in mogoče pa me moj spet malo zmasira user posted image

****, ja vem za tvojo bolezen, ker si že enkrat omenila.... ti levkociti tako al tako mislim, da v vsaki nosečnosti malo narastejo...vsaj moji so, ampak res ne vem kakšna so bila odstopanja. Predvidevam, da ti G ni veliko komentirala.  Upam, da te je vsaj vprašala po počutju, če se te še taknila ni...ampak to je pa res user posted image od G, ki jih je v Slo še kar nekaj.
Jaz sem z mojim res zadovoljna, vsakič mi naredi UZ (vaginalno me je le na prvem pregledu pogledal) ter preveri rast otroka. Ne pretirava pa s jemljenjem krvi in urina.... mislim, da sem bila le 2x v laboratoriju in včasih je malo raztrešen...drugče pa ok.
Svetujem, da prideš v PO, ker tu ne šparajo s UZ-ji.

Naty, super izgledaš user posted image ...buši je pa res ornk, ali pa si se le ti tako postavila, da izgleda!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 1:16:33   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jana ne mi rečt, da čepiš pred tv-jem user posted image user posted image user posted image Moj dragi je zaspal.  Tak mi je hudo, kr gor mi vse tišči, čist na koncu grla imam. user posted image Špelin@ a si še vedno sama? Torej tvoj dragi pride v nedeljo domov? Meni je kr smotano, če je moj od doma in moram sama v posteljo. user posted image  


ja aurora sem čepela pred tv-jem, ampak ne doma, sem bila pri prijateljici smo mele women's night in gledle BB. no zdej sem pa ravn prišla domov in ve verjetno že vse spite.

sej jst pa tud počas v miževo deželo... nočko vsem.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 7:22:56   
Katina
No, pa začnimo. Najprej obnova, nato novice:
Valentina2006,
držimo pesti za dobro opravljen izpit. Kdaj ga imaš?
TamaraJ, bravo za avto user posted image , zdaj ste spet mobilni. Če bomo imeli srečo, se bo tudi pri nas čez cca 14 dni vzpostavilo normalno stanje prevoznih sredstev na 4 kolesih. Tudi jaz upam, da so puser posted image zdaj končno za vami.

Murva, čestitke za user posted image , želim ti prijetno nosečnost brez zapletov in zdravega user posted image .
Estrella*, sej bom kar okol padla. 830€ za popravilouser posted image , katastrofa.

m.g.k, zusi dobrodošli med majskimi čvekami user posted image
špelin@, za ostat v LJ še nimaš dovoljenja, počakaj na lepše vreme user posted image .
Sem pokukala cotke, tile naši user posted image bodo sami frajerji s temi cunjicami.
narava, Jurman je sicer dobra izbira, je pa nujno potrebna rezervacija, ker drugače mize tudi pd razno ne bo. Jaz se bom verjetno srečanju odpovedala, ker je tam navadno polno mojih znancev. Imajo čudovite pizze, pa tudi kaj drugega in ker je velika frekvenca, so jedi vedno sveže. (Drugače so pa lokacijsko to čiste Fužine, Zalog je kakih 5 km stran, vmes je npr. še Polje)
čmrlika, glej da ta vikend opereš cotke in vse prištimaš, če ne pokličem špelin@ z valjarjem! Tud jaz sem pokukala v sobico - barvita in razigrana user posted image
kasso, user posted image za službo tvojega user posted image , škoda, ker ti na začetku ne bo mogel bolj pomagat. Po eni strani se veselim vaše gradnje skupaj s tabo, po drugi se mi pa smiliš, ker boste imeli letos res pestro.
tally, je ne ga suser posted image , ni še čas, da bi majčice začenjale z alarmi. naj naši user posted image še malo počakajo in pridno rastejo v bušijih, prav
Aurora28, čestitke za uspešen GP user posted image user posted image user posted image in natančne podatke, naslednjič jih bom lahko malo primerjala. Mi smo 2t za tabo pa imamo:
- obseg glavice (HC)= 290 mm
- obseg trebuha (AC) = 274 mm
BPD pomeni premer glavice, naš ga ima 81mm
za FTA pa ne vem kaj je.

Uf, sem kasneje vidla, da je že špelin@pripopala KLIK-e.
user posted image da si se zmenila z G, da te proti koncu obdrži noter.
A si ti prepričana, da boš lahko kufer spravla v omarico v sobi? navadno so omarice majhne in ozke, tako da itak ne moreš veliko prtljage s sabo vzet. Pod posteljo pa ne smeš imet nič.
Naty* kaj ko bi ti tvoje težave zapakirala in vrgla v smeti ali pa po pošti poslala v Zululandijo?
Vau kakšen buši user posted image (veš jaz tud mislim, da moj ni tko velik, pa vsi pravjo da je user posted image ), ja, pa res nisi več blondinka - samo pazi, zdaj ne smeš več kvasit neumnosti, ker se ne moreš več zgovarjati, da si blond user posted image .
edinaos, katastrofa, a tudi ti si padla! Še dobro, da je z vama vse OK. Glede pomoči mimoidočih smo se pa že pogovarjale, da so ti časi žal že daleč mimo.
kasso: zakaj si fouš? Po porodih bodo druge tebi fouš, ker bo tvoj veliko lažji, če bo manjši obseg glavice oz. lažji otrok...to pa ne pomeni, da bo kaj manj zdrav!!!
se podpišem pod tole

skye, samo, da si prišla iz B in da si prebolela trebušno gripo. Zdaj pa le pridi na RR.
katy82, bravo za 60 dni..... Rim se približuje s concordom! Mi imamo 60 dni v ponedeljek user posted image
kodrana, brao za uspešen GP, meni se zdi, da ko dobiš napotnico za v P in rešilca, da gre takrat zares. In res bomo kmalu na tem, da uporabimo to dokumentacijo.
suzy82, bravo za 31t in za uspešno opravljeno hospitacijo user posted image .
****, škoda da nisi imela bolj prijaznega GP z UZ-jemuser posted image . Linki za obrazce za CSD so pripeti k seznamu PDP-jev. user posted image za kri.
aischa, lepo da si se oglasila pri nas. Si bila tudi ti majčica? No, po tej kitajski tabeli meni pravilno napove user posted image .

Tko, obnova je uspela, v naslednjem postu pa novice.


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 7:30:29   
Katina
Jaz sem včeraj končno imela GP, ki je bil 2x prestavljen - enkrat ne po moji krivdi. Moja G je bila z meritvami na UZju zelo zadovoljna, tako da se je pospešena rast k sreči umirila. Težko smo 1863g, imamo primerno količino plodovnice in dobre pretoke in smo na sploh in oh najlepši. Zopet sem dobila potrdilo, da je user posted image . Mislim, da ima naš user posted image največ slikc lulčka še pred rojstvom, bomo lahko priredili razstavo user posted image .
Malo manj krasno je moja kri, za razliko od večine je moja kri odlična, ponekod še "predobra" - imam namreč precej preveč železa user posted image . Do zdaj nisem vedla, da je lahko preveč železa tud slabo - pa je, ker je lahko možnost preeklampsije, zato bo G toliko bolj spremljala tudi urin (zadnjič je bil OK).
Na naslednjem pregledu dobim napotnico za konziliarni pregled v P, ker me bodo vodili tudi v P in se tam odločali kdaj bodo zaključili user posted image . Pokazala sem tudi moje otekle noge user posted image , ki so se iz elegantnih sklepov preobrazile v hlode sekvoje user posted image .
Naslednji GP imam 8.4. na 8. obletnico z mojim user posted image . Pregled pri diabetologu pa 1.4. user posted image , ne, ne lažem!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 7:33:12   
Katina
pa dobro jutro s ponovljenim repertoarjem
user posted image
****, zate pa (upam, da tokrat ne boš spregledala tvoje porcije)

user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 7:46:26   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Uf, Katina, se prav prileže tale kavica user posted image user posted image
user posted image  za pregled. Tudi jaz nisem vedela, da je preveč železa lahko slabo user posted image  Vidim, da tudi tebe muči otekanje nog - jaz pa samo čakam, kdaj tudi mene zagrabi, v prejšnji nosečnosti je bilo obupno user posted image  Pazi nase!
 
Zdajle ne bom nič dosti pisala, se grem razpisat na eno drugo temo, potem pa hitro peljem veliko piko na plesne vaje user posted image
 
Uživajte v prijetni soboti user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 7:46:34   
aurora28
Dobro jutro! user posted image

Katina hvala za kavico, super okusna je. user posted image
Čestitke za uspešen pregled user posted image user posted image user posted image , sem pa videla, da med najinima fantičema glede na to, da sta 2 tedna razlike, ni velikih odstopanj. Super da se je prehitra rast umirila, kar je znak, da si zelo organizirana oseba in si se 1000 % zavzela, da se boš borila proti gestacijskem diabetesu. user posted image user posted image user posted image

Ja tako sva se z dr. Jurco dogovorila in mi je rekel, da naj ga še enkrat spomnem zadnji teden pred PDP, da me bo na rok, ki namreč pride v nedeljo noter vzel in bom tle počakala. user posted image

Kmalu greva z mojim user posted image po previjalno komodo in naročila bova še posteljico.
user posted image user posted image user posted image

Narava še zate poročilo user posted image user posted image : za zajtrk sem si pripravila najprej donat, pojedla banano, nato pa sem si spekla en velik paradižnik in čez polila jajčki, ju dobro spekla in zraven dodala še kislo smetano, aja pa še kakav sem popila.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 7:47:30   
Naty*
Jutro! Bom vidla, če bom dons prva uspela skuhat user posted image  pa user posted image (tole je čajček za ****) za vse user posted image !

aja (Katina dobr za tvoje obnove!!!) murva js ti tud želim lepo user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

aischa hvala za link, sm mela vse skupi včasih za bla, bla, ampak sem ugotovila, da mi celo prav napove user posted image , pa še pogledala sm, kdaj lahko potem naredimo še user posted image user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
A je že spet na programu BB?? Sem videla reklame, ampak sem mislila, da se začne šele kak mesec kasneje user posted image  Meni je bil že prejšnji tako beden, da bom raje kar do konca pogledala Ledeno dobo 2 na DVD-ju user posted image user posted image user posted image


špelin@ js sm tud čist po naključju vidla, da je bil že včeri, ampak morm rečt, da je to vsaj ena stvar, kjer se dobr narežim user posted image . Da je sploh možno, da se ljudje tolk norca iz sebe delajo pred celo Slovenijo. Mislm, punca se opiše, da je "orgazmična"!!!! user posted image

Anitka js ti predlagam mal počivanja...nam je babica povedala na MŠ, da je v dveh letih čedalje več nedonošenčkov, ravno zato, ker se ženske hočjo izkazat pa delat do zadnje minute nosečnosti user posted image . Punce pazte sebe in svoje user posted image , ker vas ne bo noben drug!!!! Za labradorčka pa žal ne vem...

kasso no pri nas vsaj ni problema s striženjem in razčesavanjem kosmatinke. Se morm pa kljub temu zraven spravit za kr neki časa, da ji čimveč tiste dlake spravim naenkrat dol user posted image . Pr bušiju pa mislm, da se nism nič kej postavla tko user posted image , ampak je kr čedalje večji! Pa s Tamaro smo včeri ugotavljale, da mende še tale majčka večjega narediuser posted image .

katina hvala za nasvet, ampak moje težave mislm, da bojo zginle šele nekje maja user posted image  . No vsaj naspala sm se danes ponoči, tko da se dons prav bolš počutim user posted image . Glede blond barve maš pa prav ja...prej sm se zgovarjala na njo, zdej bom mogla pa pazt kaj rečem...joj pa glih med nosečnostjo, ko še bolj butaste včasih prijavljam!!! Eh sej pol bom pa kmal spet "umetno neinteligentna"user posted image .
Lepo, da se je vaša rast umirila user posted image , vidiš zdej vaju v teži že druge prehitevajo, tko da priden fantek, da se je umiril user posted image . Ampak maš pa tud skoz neki novga pri teh pregledih ane user posted image , preveč železa...tud js prvič slišim. Mogoče je tvoja dietna prehrana čist preveč zdrava.
Eh pršla sm do konca, pa vidim, da si me prehitela s precej boljšo postrežbo user posted image user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 9:41:07   
Anonimen
****, ja vem za tvojo bolezen, ker si že enkrat omenila.... ti levkociti tako al tako mislim, da v vsaki nosečnosti malo narastejo...vsaj moji so, ampak res ne vem kakšna so bila odstopanja. Predvidevam, da ti G ni veliko komentirala. Upam, da te je vsaj vprašala po počutju, če se te še taknila ni...ampak to je pa res od G, ki jih je v Slo še kar nekaj.
Jaz sem z mojim res zadovoljna, vsakič mi naredi UZ (vaginalno me je le na prvem pregledu pogledal) ter preveri rast otroka. Ne pretirava pa s jemljenjem krvi in urina.... mislim, da sem bila le 2x v laboratoriju in včasih je malo raztrešen...drugče pa ok.
Svetujem, da prideš v PO, ker tu ne šparajo s UZ-ji.


Ah, Kasso glih samo kri vedno komentira in me je zopet prestaršila, da to bo treba nekako rešiti... Pa ji povem da imam hematologa sedaj v marcu pa pravi... ja kar pritisnite nanj, ker to ni uredu..
Ja, pa kaj naj mu jaz naredim?
Če je rekel pred 2 leti da je potrebno opazovanje in zaenkrat ne zdravljenje... a bom sedaj jaz njemu pamet solila??
Me je pa včasih res strah, ker je 1 leto nazaj umrla teta za Levkemijo in seveda tako moj oče kot babica je prav na hitro pokopal rak... Ampak veš, jaz si pravim če mi je Bog tako namenil bom pač zbolela in se res ne mislim s tem obremenjevati...
Po porodu se mislim samo v roke vzet in narediti nekaj za svoje telo, in sicer ne samo shujšati tudi kako aktivnost uvesti... Pol bomo pa videli kaj bo..Inshallah
Uf , kaj sem se razpisala...user posted image user posted image

Naty lepa frizura še lepši pa buši...velik ampak nič čudnega ker je mamica bolj drobižek...user posted image user posted image

BB pa res kar neki jaz sem ga bulila do konca... pa čeprav ne vem a sem jaz tok zadaj in je vpliv arabskega sveta tako močan, ampak...
A res morajo vsi pograbit pivo?? Tisti,ki pa vodo, pa samo z izgovorom bom kasneje zdaj bom vodo ker sem dihidriran??  Sem čakala tega mešančka, arabca Eltayba da vidim a bo kaj drugače pa nič drugačen...
Da ne rečem da mi še vedno odzvanja v ušesig tisto : več naj f****o
Ne vem punce???user posted image user posted image user posted image
Pa kako lahko tukaj sploh vzgojiš normalnega otroka??? Celo noč nisem mogla spat...od skrbi, kaj bo ko bo moj 13 letnik poleti prišel sem?
Kam je šla morala? Kaj se to dogaja... Mislim, brez zamere ampak res sem čist paf zato sem se morala malo zlajat...

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 9:47:08   
Anonimen
Katina:

Pa ne no!!!user posted image  Moraš priti na srečanje! Pa kaj pol če so tam tvoji znanci...pls, pridi!!user posted image user posted image

In super da imaš uredu kri!! vidiš kaj vse zdrava prehrana dela... joj, da mi je imeti tvojo voljo mashallah.user posted image user posted image  Res te občudujem...

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 10:21:19   
katy82
Čau mačkice mene pa že od včeri zvečer tko v desni ritnici boli,je blo ponoč tko hudo,da sm vzela ketonal,čeprav vem,da ga ne bi smela.Ponavad me je že bolel včasih ampak je ta bolečina popustila po parih urah zdej pa nč.Kar slabo mi je že tud jest ne morm nič,sm klicala zdravnika pa je reku,da lahko dva lekadola naenkrat pa nč druzga.Pol pa gor dat led za par minut,nato pa pregrevat na much,pa bi moral bit bolš.Je reku,da je to lahko tud išias,ki je v nosečnosti zelo pogost sploh proti koncu k je že vse težko pa dol prtiska.Najhujš mi je k sm sestrični obljubila,da jo bom našminkala k ma dons maturanca pa moram zdle do nje.Kako bom zdržala mi tud ni jasn,upam da bo šlo.Se javm k bom kej bolš k zdle sm prav slavčkomornauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 10:32:43   
Anonimen
Katy:

To pa poznam iz prejšnje nosečnosti.user posted image user posted image  tokrat je še super hvala Bogu. samo mene je bolelo od kolka pa čez rit pa dol do pete...ko sem stopila na nogo kot bi me elektrika stresla. So rekli živec ali pa ishias...
Nič drugega ti ne bo pomagalo kot počivat, ležat. Na nasprotni bok... pa še to ni ziher.

Boga revca..upam da mine kot je prišlouser posted image user posted image

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 10:44:36   
špelin@
aurora28, ob tvojem zajtrku so se mi pocedile sline, da sem kot bernardinec user posted image
 
Naty*, jaz sem zelo rada "umetno neinteligentna" prav zato, ker si potem na račun šal o blondinkah lahko privoščim kdaj kakšno krepko in se naredim nedolžno user posted image
 
****, tole s tvojo boleznijo pa res ni hec user posted image  In res na določene reči ne moreš vplivati. Se pa lahko boriš user posted image  Itak veš, da smo vse s tabo user posted image
 
O BB pa raje ne bi: mi gre na bruhanje user posted image  Če mene vprašaš, večjega poniževanja in prikazovanja nizkotnosti človeške rase ne more biti user posted image user posted image  Pa brez zamere tiste, ki vam je BB všeč. Občasno sem gledala prejšnji BB, tega pa ne bom. Itak bom vse, še več kot bi rada, sproti izvedela slučajno. Več o tej temi ne bom pisala.
 
Katina, verjetno nočeš, da te znanci vidijo zaradi bolniške, ne? Daj drug predlog ali pa te bomo zakamuflirale - imam doma blond lasuljo user posted image
 
katy82, user posted image  Pred nekaj meseci sem pri nevrofiziatru srečala nosečnico, ki jo je takole bolelo in skoraj hoditi ni mogla user posted image  Pazi nase, držim pesti, da bo bolje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 12:29:27   
Anonimen
Evo vikend je in spet ne bo nobene nikjer...user posted image user posted image  

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 12:42:00   
jana81
ojla mačkice...user posted image
 
danes sem si pa prvoščla do 10 h user posted image ...pol sva pa z mamco spile user posted image in pojedle cele napolitanke.user posted image
 
zdej pa čakam user posted image , da pride iz službe, da se najeva, pol pa šibam na rojstni dan, kjer bom spet jedla torto (včeraj ob  BB sem jedla jagodno, danes pa višnjevo)-pol pa do naslednje nedelje nič več tortic.user posted image
 
Katina važn da je tvoj pobec vredu, kljub tvojemu prestavljanju GP-jev in da raste normalno.user posted image  Men železo na vsakem pregledu mal pade...od začetnih 140 je zdej že 128.
 
aurora jst sem pa za zajtrk samo spila tekoči jagodni jogurt, in pojedla 2 kosa štrudla.
 
katy82 upam da bolečina kmalu mine. Mene zjutraj tako boli križ in zraven ledvice, da komaj vstanem, ampak potem se razhodim pa je. user posted image
 
aurora a nisi ti 1x pisala da te bolijo podplati?
no mene so začeli kak teden nazaj, ampak samo zjutraj ko vstanem, potem čez dan se pa bolečina umiri.
 
špelin jst pa sem gledala lanski BB, pa tud letos ga bom, ker me pošteno nasmeji, in ne morem verjet kaj je folk vse pripravljen požret za 92.000 €user posted image , in tud včeri sem se pošteno nasmejala.
 
user posted image  user posted image user posted image user posted image
 

 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 12:43:54   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Evo vikend je in spet ne bo nobene nikjer...user posted image user posted image  


**** jst sem še tukaj...ampak ob dveh pa res šibam, in pridem zvečer nazaj... ne jokat, sej se bo še našla katera, ker sončka tko ni zunaj, pa vsak čas bo začelo deževat.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.