|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 13:30:46   
aurora28
**** jaz sem tukaj user posted image , ampak priznam, da bom danes bolj občasno bila na forumu, ker me čakajo 4 pralni stroji perila za oprati, stanovanje posisati, z mojim sva kupila previjalno in jo bova sestavljala...dela še pa još user posted image user posted image .

Me pa tolk kislina peče in sem se spomnila, da baje proti kislini pomaga mleko in res pomaga. Spila sem ga deci in pol in me je prenehalo tako peči, je pa ta reč smotana za user posted image . Sploh ne morem v miru poležavati, pa kljub temu, da imam zdvignjeno vzglavje. user posted image user posted image

Jana
ja mene podplati bolijo, občasno, ampak opažam, da imam stoapala kot buhtlje, tak so otečeni. Sem omejila sol, ampak pravi G, da pri takem krvnem pritisku 130/80 je zatekanje normalno in popolnoma nenevarno, ker je pač to nadloga s katero se slej ko prej sreča vsaka user posted image .

Sem danes brala v Pušenjakovem user posted image koledarju in očitno naš user posted image res prehiteva za 1 teden, ker je po njegovem koledarju teža ploda v 34. tednu natanko 2250 g, no moj pa ima 2240 g. user posted image

Danes sva še z mojim šla po kovček in je full luškan, ko ga operem in zluftam, ga poslikam. user posted image Ni pa preveč širok in bo komot šel v omare ob steni, ki jih imajo v vsaki sobi v P. Toaletno torbico bom imela v omarici pri postelji, kovček pa v tisti omari v sobi, kjer so ponavadi še vložki in brisače. Ker sem videla septembra ko sem bila v bolnici, da imajo vse ženske prtljago v teh omarah, tak da ni panike. user posted image

Sva pa danes z mojim dragim in user posted image bila pri tašči in tastu in si je najina psička spet dala duška in tašči zorala njivo. Kaka faca. user posted image user posted image user posted image Ampak tokrat jo je moj kar spustil iz avta in ona direktiva na njivo. Začuda ni nič komentiral, ampak se je sam režal. Tašča je pa itak spet ostala brez besed. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 13:31:46   
mixi
user posted image  hello punce evo mene po sto letih itak med tednom ne morem na net tako da se oglasim med vikendi danes sem pozna ker sem spančkala do 11 in pol. zdaj pa itak končujem kosilo ker med vikendi sem pri tašči ona pa dela in kuham jaz tako da bom  vsaj par minut gor. pol pa itak jest in na sprehod v gozd ker če ne bom zakrnela. Zvečer pa upam da se vidimo spet če ne bom zaspala kot včeraj že ob 22 ih. drugače kako ste? je kera sprobala recept za pecivo?

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 13:35:44   
Anonimen
Ah, saj ne jokam... to je tko mal v hecu.

Aurora: ti pa imaš dones res veliko v planu... meni se pa nič ne da...Bi morala it mal v klet škatle pregledat z stvarmi za dojenčka pa se mi neeee daaa...

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 13:42:58   
mixi
prej ko si boš to poštimala lažje ti bo ker če boš puščala vse za zadnje mesce ti bo full grave. mene še čaka verjetno selitev pa pucanje pa pospravljanje po omarah in če pomislim me je kar groza

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 14:18:45   
sesil
dan

mene je včeraj cel dan bolela glava. najhuje se je dogajalo od 12-17h, pol sem pa s težkim srcem vzela lekadol. saj vem da ga lahko jem, vendar sem načeloma striktno proti zdravilom, še posebej sedaj v nosečnosti.
danes so nam pripeljali kavč in je že na svojem mestu. dobro da so mi nakazali pomoč novorojencu, drugače bi bila v minusu, sem pa sedaj na pozitivni nuli.user posted image
sem pa vzela nepremočljivo podlogo za nad jogi v baby centru. sem jo morala prav rezervirat, ker mere 120x60 kar izpuhtijo. imam pa veliko bolj pozitivne izkušnje iz baby centra v kopru kot v postojni.
lep dan punce, jaz grem mojemu delat družbo, previjalna miza bo kmalu narejena.

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 14:43:25   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: mixi

prej ko si boš to poštimala lažje ti bo ker če boš puščala vse za zadnje mesce ti bo full grave. mene še čaka verjetno selitev pa pucanje pa pospravljanje po omarah in če pomislim me je kar groza


Ma dobra si, meni je že težko sesati in osnovno pucanje, kaj šele selitev. Ej kapo dol. Kdaj pa se boste selili?

 
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

sem pa vzela nepremočljivo podlogo za nad jogi v baby centru. sem jo morala prav rezervirat, ker mere 120x60 kar izpuhtijo. imam pa veliko bolj pozitivne izkušnje iz baby centra v kopru kot v postojni.
lep dan punce, jaz grem mojemu delat družbo, previjalna miza bo kmalu narejena.


Jaz moram tudi to nabaviti, koliko pa stane ta prevleka? Danes ko sva z mojim bila v Baby centru sem gledala te komplete za v posteljico, 6-delni komplet stane 83 € in zajema rjuho, kovter, povšter, prevleka za kovter, prevleka za kovter in blazina okrog posteljice. Ej a je to velik 83 € za tak komplet? So imeli od Odejice še dva kompleta za - 30 %, ampak sta bila tak user posted image , da jih raje nimam.

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ah, saj ne jokam... to je tko mal v hecu.

Aurora: ti pa imaš dones res veliko v planu... meni se pa nič ne da...Bi morala it mal v klet škatle pregledat z stvarmi za dojenčka pa se mi neeee daaa...


**** sej mene tudi čaka pranje cotk, ampak nevem točno kak se jih naj lotim, ker je tolk različnih barv user posted image A boš ti prala cotke v pralnem stroju ali na roke? Jaz jih bom kar v pralnem stroju. In ravno zdaj sem dobila zalet, da si jih grem najprej sortirati in po regelcih prati.

Moj bo pa zdajle kuhal špinačo, pire krompir in pečenega piščanca. Joj komaj čakam, da grem jest. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 16:39:18   
aurora28
Prve cotke za user posted image sem oprala user posted image user posted image user posted image in tako lepo dišijo, sem kupila mehčalec Lenor sensitive.
Danes sem razmišljala koliko od vas je že prebolelo toksoplazmozo???


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 16:47:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Prve cotke za user posted image sem oprala user posted image user posted image user posted image in tako lepo dišijo, sem kupila mehčalec Lenor sensitive.
Danes sem razmišljala koliko od vas je že prebolelo toksoplazmozo???



Pridnaaaaa.user posted image user posted image
Evo jaz pa nisem danes spet nič naredilauser posted image . Mislim nisem šla v klet...

Jaz nisem še prebolela toxe...

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 17:24:02   
aurora28
Moj dragi ravno sestavlja komodo in sva videla, da so nama zraven dali kot darilo še en dodatek za nalepit na komodo Račko Lili. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 17:28:23   
barbaw
Doooober dan!
 
Moja prva reakcija ko sem odprla RR je bila aaaaaaaaaaaaaa. Pa ste čisto nore. V enem tednu ste naklofale čez 30 strani. Jaz optimistka sem razmišljala, da bom prebrala vse ko pridem nazaj, danes pa nisem najbolj prepričana o tem. Bilo je user posted image . Po parih dneh smo vsi trije fasali izpuščaje, ker je bila voda v otroških bazenih umazana, ker otroci (razen našega) lulajo noter, starši jih kar same pustijo noter (tudi majhne cca 2 leti in nekaj stare), tako da sva bila z user posted image  kar malo user posted image . Jogi na postelji je tudi bil takšen, da sem zjutraj bila cela user posted image . Ko smo se zjutraj zbudili sva bila z user posted image  v takšnem stanju kot bi naju nekdo celo noč tepel. Ampak zaključek pa je, da je bilo res prima. Je bila fina nagrada. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 17:57:23   
aurora28
Barbaw dobrodošla nazaj user posted image user posted image user posted image . Super, sam da ste imeli dober. user posted image Na lulanje v bazenih sem pa tudi jaz alergična, pa kako lahko starši otroke pustijo, da lulajo noter in potem ko se otroci igrajo zraven še pijejo to umazano vodo. Bljak user posted image

Ja me smo resno vzele naš cilj in želimo priti do maja na 4. ali celo 5. del majčic. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:01:36   
barbaw
Zdaj lahko pripomorem k temu, da bomo čimprej na cilju. user posted image  Sem imela včeraj ponoči čudne sanje in to je, da je naša Skye rodila ampak ne punčki temveč fantka. user posted image  Ful velika sta bila. Prav hecne sanje so bile. Isto noč pa je moj user posted image  sanjal, da mi je odtekla voda. user posted image  Prav hecno je bilo, da sva oba sanjala podobne sanje.

Jaz tudi perem na veliko, ker smo prišli s kupom umazanih stvari nazaj. Pa še prinesla sem si eno majhno škatlo in veliko vrečo stvari za našo dojenčico. Me pa tako veselo brca, da se mi zdi, da ji nič kaj ne primankuje prostora. Včasih ima rit tik pod mojim želodcem, včasih pa čisto desno. user posted image  Jo v primerjavi s škratom prav lepo čutim kje ima kaj. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:02:52   
špelin@
Ooooooooo, barbaw, WELCOME BACK user posted image  Glavno, da je splošen vtis, ko narediš "bilanco", pozitiven user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Danes sem razmišljala koliko od vas je že prebolelo toksoplazmozo???


Jaz še ne.

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
**** sej mene tudi čaka pranje cotk, ampak nevem točno kak se jih naj lotim, ker je tolk različnih barv user posted image A boš ti prala cotke v pralnem stroju ali na roke? Jaz jih bom kar v pralnem stroju.


Jaz barvaste in vse iz pliša operem na 40 st. C, belo pa na 60. V stroju, seveda. Meni nobena stvar za user posted image  ne gre ob barvo, zato pač perem vse barve skupaj user posted image  Čimmanj komplicirat user posted image

sesil, Lekadol ne bo škodil ne tebi, ne user posted image , zato nikar s težkim srcem user posted image
mixi, lepo, da si se spet javila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mixi
mene še čaka verjetno selitev pa pucanje pa pospravljanje po omarah in če pomislim me je kar groza


Joj, si sploh ne predstavljam sebe v taki situaciji... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
špelin jst pa sem gledala lanski BB, pa tud letos ga bom, ker me pošteno nasmeji, in ne morem verjet kaj je folk vse pripravljen požret za 92.000 €user posted image , in tud včeri sem se pošteno nasmejala.
 


Če ti je všeč, kar uživaj user posted image  Kam bi pa prišli, če bi imeli enak okus in enake želje.
 
****, res je bolj zatišje, ampak nisi sama user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:10:44   
tally
hello,
jst sm pa danes user posted image inuser posted image in  zdej sm  pa takauser posted image

danes smo pa vse bolj zaspane, a ne, pa še vikend je pa tako čudno vreme je.

Aurora pridna k si cotke zrihtala jst jih bom naslednji vikend ker bom ta teden še nabavljala, pol bom vse skupi oprala. pa user posted image user posted image za komodo.

Aja jst tut nisem toxo prebolela...


barbaw no pomembno je da je končni izid tak da ste se imeli lepo, upam da so izpuščaji že mimo.

Midva sva pa jutri hotla it mal plavat v terme snovik, pa me je kr malo strah bazena, da ne fašem zdej kakšno vnetje na koncu, do sedaj sm hvalabogu bla brez. Kaj pravite nej grem v vodo ali ne?



(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:12:37   
barbaw
toxe tudi jaz nisem prebolela kljub vsem mačkam in ostalim zadevam s katerimi sem živela. Tako pač je. Pa očitno je bil tudi zadnji test negativen, ker bi me drugače verjetno že klicali.

BB sem tudi jaz gledala, pa je kaj pa jaz vem kako bi se izrazila. Jaz definitivno ne bi šla, ker imam kaj bolj pametnega za počet v življenju. Je pa bil prejšnji BB plačan dopust odličen za hujšanje. user posted image  Se mi zdi kakšen nemški BB boljši, saj imajo dosti več nalog in se prebivalci hiše bolj trudijo. Kmetija je tudi bila eno poležavanje. Sploh ni bilo podobno resničnemu življenju na kmetiji.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:16:45   
barbaw
tallytu v moravskih je fajn, ker imajo bazene s 5 različnimi temperaturami. V termalno vodo nisem šla, ker je pretopla, sem pa bila v "hladni" in pa otroškem aja pa še nekaj vmes imajo med temp. otroškega in termalnega. V glavnem jaz nisem dovzetna za vnetja, saj ga do zdaj še nisem imela user posted image  in nič ne kaže, da bi kaj bilo. Je pa kar malo problem, če se starješi in otroci kopajo, ker tole lulanje v bazen je grozna stvar.

Jaz cotike tudi perem na 30-40C, pač kakor mi je. Sortiram pa samo vedno svetle od temnih, belih pa tudi ne perem na več, če so pliš ali kaj podobnega. Fine bele stvari perem s svetlimi, ker drugače se bombaž skrči ali raztegne. Odvisno od kvalitete tkanja. Iz izkušenj pač delam tako.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:18:37   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Jaz moram tudi to nabaviti, koliko pa stane ta prevleka? Danes ko sva z mojim bila v Baby centru sem gledala te komplete za v posteljico, 6-delni komplet stane 83 € in zajema rjuho, kovter, povšter, prevleka za kovter, prevleka za kovter in blazina okrog posteljice. Ej a je to velik 83 € za tak komplet? So imeli od Odejice še dva kompleta za - 30 %, ampak sta bila tak user posted image , da jih raje nimam.

user posted image user posted image



zdej jih ima baby center v akciji, mislim da še naslednji teden in so znišane iz 19e na 12e. deluje mi ok, kako se pa obnese, ti povem ko bo kakšna plenica spuščalauser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:34:22   
tally
barbaw tukaj imajo samo en veliki bazen temp. vode je 31 st. pa otroški je posebej. To so tko bolj majhne terme. ma sej za kakšna vnetja jst tut nisem dovzetna, vsaj do sedaj nisem bila (že trkam)... No upam da ne bo kake gneče v bazenu bom vidla če se bom namakala .....


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:35:07   
sesil
nosečniška skleroza: jaz sem tudi tokso prebolela.
sem pa mislila da se naš mačkon ženi, ampak danes je že 5 dan od kar ga ni, pa sem že malo žalostna, ker je bil tak carto. upam da še pride.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:37:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

špelin jst pa sem gledala lanski BB, pa tud letos ga bom, ker me pošteno nasmeji, in ne morem verjet kaj je folk vse pripravljen požret za 92.000 €user posted image , in tud včeri sem se pošteno nasmejala



Jana se ti pridružujem, midva tudi rada gledava BB. Sicer sem neki začela gledat hrvaški BB (na rtl), samo je včeraj šla Salome ven, tako da mi tam ni več zanimiv, ker jaz teh slavnih hrvatov ne poznam, in mi ni zanimivuser posted image
Naj ti zaupam, da mi je dragec tudi kartico za 24 - urni vpogled v bajto kupil, zdaj ko sem doma in ko mi bo dolgčas, da se bom lahko kratkočasilauser posted image


(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:38:30   
katy82
Hej mačkice!!!!!!!

Evo jst sm zrihtala sestrično je tko luštna pa srečna sm ji kr mal fovš k se spomnm tistih cajtov.

Me pa še vedno boli tko da si grem topel obkladek gor dat pa počivat,bom probala bit jutr bolj zgovorna.Lepo se mejte papa


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 18:54:53   
špelin@
katy82, user posted image  za uspešno "spedenano" sestrično user posted image
 
barbaw, mi smo bili 2x v Moravcih izredno razočarani nad čistočo ob in v bazenih user posted image user posted image user posted image  Žalostno user posted image  Pa je drugače gor res luštno user posted image
 
Mene čaka danes ponoči še vožnja v LJ, ker grem po user posted image , ki se vrača iz Nemčije. Velika pika zdajle ravno nastopa z baletom, babi je šla gledat predstavo, midve z malo pa se crkljava user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 19:17:00   
Taula
Pozdravljene user posted image

Se malo javim pred grem na večerjo. Upam da ste vse Ok, in da še nobena ni  pripravljena na izselitev podnajemnikov. Najbolj sta sumljivi Skye in Čmrlika.user posted image


Špelin@ varno vozi. Mali bo pa lepotec, ko bo zapuščal P.user posted image
 
Jaz tokse še nisem prebolela...2x je bil test negativen. Kdaj se dela 3 test?
 
 
 
Aurora28: Je veliko in ni veliko...midva vsa najprej gledala enega za 150 evrov. Lep, ampak drag ko satan. user posted image user posted image Na koncu sem dobila paket v akciji za manj kot 40 evrov.user posted image  Super za komodo.user posted image
 
Barbaw: super da si nazaj. Lepo da ste uživali.
 
Pridne ste s pranjem cunjic. Mene to še čaka.user posted image  Plan je da se lotim tega začetek aprila.
 
Katina...super za pregled. user posted image  Važno da lepotec ne raste več prehitro, dieta pomaga.user posted image
 
Naty* imaš lep bušiuser posted image  Zdi se mi kar velik in bi rekla da si že vsaj 35 tednov noseča. Mišljeno je kot kompliment, ker je moj kar mali pa sva približno isti čas.user posted image
 
 
Drugače sem pa sitna...previjalne mize še kar ni. Po moje bo dostava konec aprila, maja. Ali pa ko bo mala že rojena.user posted image user posted image  
 
Eno vprašanje..se vašim user posted image  kaj kolca? Ker moji se vsak dan se mi zdi...taok enakomerno utripa buši. Drugače je pa user posted image  kar lena...zjutraj in zvečer se obrača, čez dan jo pa čutim bolj ali manj tako ko se kam nasloni. Njej je udobno, mene pa zaboli.user posted image
Važno da jo čutim čez cel dan se tolažim.
 

 

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 19:46:20   
Skye
Pozdravljene drage moje majčiceuser posted image

No jaz se vam po dolgem času malo javljam, da vam poročam glede nas treh.  Kot vam je Čmrlika že poročala, smo bile malo na dopustu v bolniciuser posted image   Oba z user posted image sva fasala trebušno gripo in to v vsej svoji lepoti. Začelo se je v nedeljo zvečer......ven iz mene je šlo od spredaj in od zadajuser posted image in ker mi ni bilo vseeno sem poklicala svojega G, ki me je takoj poslal na gin, oddelek, kjer sem dva dni prejemala infuzijo, da ne bi dehidrirala, ter razne vitamini itd., ter kjer so mene in moji dve princeski pozorno spremljali.  Na veliko srečo, moje stanje nanju nič ni vplivalouser posted image ....vsak dan bila 3x na CTG-ju, kjer je bilo prav pomirjujoče poslušati njuna srčka, čeprav so imeli kar velike probleme snemati bitja srčkov, ker sta tko aktivno brcali in se premikali, da je bilo joj...mi je babica rekla "vi pa boste imeli pravi divjakinji" user posted image user posted image . No po dveh dneh se je stanje toliko umirilo, da so me poslali na mojo željo domov - sem pa shujšala 3 kguser posted image   Šele danes lahko rečem, da se počutim zopet kot "stara" Skye...apetit se je vrnil, izgubljene kilce bom pa verjetno tud kar hitro nadoknadilauser posted image
No ja če ne omenjam, da me je začela ponoči peči zgaga, da imam že velike probleme z spanjem, saj mi noben položaj več prav ne paše itd.user posted image

Toliko zaenkrat...grem zdaj malo prekontrolirati mojega user posted image , ki ravno sestavlja posteljici..še malo pa bo sobica popolna...čakava še samo na previjalno komodouser posted image

Jutri pa moram malo prečekirati kaj vse sem zamudila v času moje odsotnosti...da se bom zopet lahko aktivno vljučila v debatouser posted image

Lep pozdravček od
Skye & Tia & Lia




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Majčice '08 - 3.del
15.3.2008 20:00:22   
tally
No ja če ne omenjam, da me je začela ponoči peči zgaga, da imam že velike probleme z spanjem, saj mi noben položaj več prav ne paše itd.


Skye super da se je stanje umirilo in da ste vse tri v redu, kilce boš pa kmalu nazaj dobila user posted image user posted image user posted image .

Taula jst tut čutim nekaj kot eno utripanje, ki traja par minut in je enakomerno, ne vem mogoče je to kolcanje. Čutim jo pa tudi čez cel dan najbolj pa zvečer ko se hočem naštimat, da grem spat gospodična pa se preteguje tolk da boli user posted image . Pol jo pa pobožam pa se hitro umakne nekam v notranjostuser posted image . Samo da jo čutim pa tut če me boli.




(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.