|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 17:08:39   
špelin@
****: user posted image user posted image user posted image  Ampak, a niti utripa ni poslušala???
 
Link do obrazcev imaš pa na seznamu pregledov, ki ga ureja in vodi Estrella* user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 17:10:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

****: user posted image user posted image user posted image  Ampak, a niti utripa ni poslušala???
 
Link do obrazcev imaš pa na seznamu pregledov, ki ga ureja in vodi Estrella* user posted image user posted image


Ne niti utripa.user posted image  Tud majce mi ni bilo treba dvignit...ničuser posted image
Aha, thanks za info...user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 17:12:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ne niti utripa.user posted image  Tud majce mi ni bilo treba dvignit...ničuser posted image


user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 17:17:06   
kasso
****, kakšno kri pa si imela? kaj pa pritisk?  No, pa ne biti tako razočarana. Najbrž si G ni zdelo nujno opravljati UZ ja, ker so ti najbrž v bolnici kontrolirali stanje otroka.... predvidevam.
porodniški dopust
dopust za nego in varstvo otroka


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 18:25:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

****, kakšno kri pa si imela? kaj pa pritisk?  No, pa ne biti tako razočarana. Najbrž si G ni zdelo nujno opravljati UZ ja, ker so ti najbrž v bolnici kontrolirali stanje otroka.... predvidevam.
porodniški dopust
dopust za nego in varstvo otroka




Thanks za linke  user posted image user posted image

Ah, veš jaz imam eno krvno bolezen, ki se ji reče myeloproliferativna bolezen, sicer v začetni fazi, ampak na krvni sliki se pa to pozna. Vse je ali pod normalno ali pa nad normalno vrednostjo...Najbolj pa padejo v oči ravno Levkociti, ki so vedno tam od 20 -25 enot...( normalno je seveda od 4 -10 enot)

Pritisk pa merim vsak dan in nikoli ne gre čez 150/95. Tako da to je uredu danes sem imela celo samo 140/85.

Mah, saj samo utrip bi lahko preverila ali pa kaj zmerila?? Pa ko sem jo vprašala če bo še ena morfologija, je rekla da ni potrebe...user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 18:38:07   
aurora28
Joj **** ta tvoja G je pa user posted image user posted image , jaz bi tudi bila razočarana. Pa vsaj srček bi lahko poslušala. user posted image A vaginalni pregled pa ti je naredila?

Edinaos sem šele zdaj še enkrat prebrala zate, mi je hudo zate user posted image user posted image user posted image , ampak nekateri ljudje so pa res bezobrazni, da ne morejo pomagati, sram jih je lahko. user posted image

Naty jaz bom imela tak kuferček, ki je na koleščih in ga lahko vlečem, poleg tega pa mislim, da gre v omaro v sobi. Najbolj me je jezilo, ko sem bila na operaciji in sem imela stvari v torbi, ker pa so omare pokončne in ozke, se mi je vse prevrglo narobe, saj sem torbo morala dati not pokončno. user posted image

Jana komodo Lana od Lip Poljčan imajo znižano v Baby centru in akcija velja od 15.3. do 5.4.user posted image

Sem danes izvedela, da je EA v bolnišnici Trbovlje brezplačna. user posted image Ampak jaz je ne želim imeti. user posted image

SNP
..

Kodrana
sem dobila parfumček in lepo diši, sicer ni ravno isti vonj kot tisti iz parfumerije, mi pa zelo všeč, tak da ga bom definitivno uporabljala. Hvala ti še enkrat. user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 14.3.2008 18:39:54 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 18:47:31   
Anonimen
Joj **** ta tvoja G je pa , jaz bi tudi bila razočarana. Pa vsaj srček bi lahko poslušala. A vaginalni pregled pa ti je naredila


Ne še nikoli... niti v kairu niti ona sedaj sem bila že drugič pri njej...Ni me pogledala...nič no!! Niti dotaknila se ni trebuha...user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 18:57:33   
aurora28
**** sej verjetno ti bo naslednjič 11.4. delala UZ, ker običajno je ta zadnji UZ, ko preverijo, kako je otork obrnjen in še enkrat se preverijo organi in mere otroka.

Te popolnoma razumeme, jaz bi tudi bila zelooooo razočarana. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:00:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

**** sej verjetno ti bo naslednjič 11.4. delala UZ, ker običajno je ta zadnji UZ, ko preverijo, kako je otork obrnjen in še enkrat se preverijo organi in mere otroka.

Te popolnoma razumeme, jaz bi tudi bila zelooooo razočarana. user posted image user posted image user posted image



Mah ja... saj se bom sekirala sam dones jutri bo že o.k. user posted image user posted image  ...

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:04:29   
Anonimen
Sedaj sem si naročila pizzo.user posted image user posted image  Vem da ne bi smela, ampak majčkeno se pa lahko prekršim... saj ni veliko soli...user posted image user posted image  

Grem najmiiii... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:05:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Mah ja... saj se bom sekirala sam dones jutri bo že o.k. user posted image user posted image  ...


Saj vem, ampak danes vseeno rabiš malo TLC user posted image  user posted image  user posted image  Pobožaj trebušček in reci lumpku, naj pobrca user posted image
 
Pa dober tek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:05:37   
aurora28
****: Sicer je pa najbolj pomembno, da se ti počutiš ok in da svojega user posted image čutiš kako miga in pozdravlja mamico. user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:06:49   
aurora28
Moj user posted image je tudi šel po PIZZOOOOOOOOOOOO!
Joj kak sem lačna. user posted image user posted image **** dober tek, naj ti tekne. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:08:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Moj user posted image je tudi šel po PIZZOOOOOOOOOOOO!


Joj, ste pa packe... user posted image  Jaz bi tudi pizzo!!! Mmmmmmmmmm user posted image  user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:44:24   
kodrana
aurora, važno da si zadovoljnauser posted image .

pizzaaaaaa user posted image user posted image jaz tudi....

saj sem danes precej nezdravo jedla. skos neki čokoladnega..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:52:13   
Naty*
**** škoda, da si razočarana po pregledu user posted image , ampak sej veš, tud pri enih je to celo nosečnost....samo dva nujna pregleda v devetih mesecih. Ti si kr privošč pico pa bo zihr razpoloženje zrastlo user posted image .

No js sm prlepla slikco v album 32. teden, da vidte, da nisem več blondinka (začasno do kazga meseca po porodu user posted image ), no pa tud bušija že dolg nisem objavila tko, da zdej...nek se vidi raskoš user posted image .

Js bi tud pico...user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:52:44   
Naty*
Aja geslo je Naty ....SNPuser posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 19:58:55   
aurora28
Naty super buši in super frizura user posted image user posted image user posted image . Ampak če ne bi vedela koliko si noseča, bi rekla, da greš jutri rodit, ker je pa tvoj buši ogromen user posted image , da ne boš zamerila, prav paše ti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 20:02:59   
špelin@
Naty*, nobel frizura user posted image  In še lepši trebušček user posted image
 
Zaradi vaših pizz sem ravnokar požrla pol vrečke čokoladnih dražejev, zdaj mi je pa user posted image
 
Aja, v album Naše novo sončece sem dodala fotko kompletka, ki sem ga našemu prihajajočemu user posted image  namenila za odhod iz porodnišnice user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 20:20:38   
Estrella*
Naty: vav, kolk ti je buši zrastel. Boš tudi ti imela korenjaka od 4kg? Frizurica je super Ali imaš pramena?
 
Špelin: full kjut pajacek. Mi deluje tako velik. Koliko je št?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 20:23:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Špelin: full kjut pajacek. Mi deluje tako velik. Koliko je št?


Št. 62 je - sem se odločila, da tokrat ne bom več tvegala user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 20:43:39   
Naty*
Hvala punceuser posted image , ja moj buši je ful zrastu pa kr nekam gor mi sili...zdej vidte zakaj me skoz v želodec tišči.

aurora nobene zamere, sej vem, da je prav konkreten, ga tud čutim tko user posted image . Mi moj ne prav zastonj, da bo mende že konc aprila ven prilezu user posted image .

Estrella* kolk kilaša bomo mel bom pa v torek sporočila user posted image . Njegov oči je mel sicer ob rojstvu 4 pa pol pa 56 cm, ampak js res upam, da bo najin mali bolj po men!!!!! Pr frizuri mam pa pramena ja...zdej mi je naredila neki rjavih, da se narastek ne bo tolk vidu.

špelin@ ful luštkan kompletek user posted image , a veš kolk bo mali kjut v tem user posted image . Js mam tud že izbranga, ga bom dala drug teden gor skupi s slikco previjalne pa lupince, pa ostalga, kar še nisem "objavla".

Nč grem naprej gledat BB s tisto zoprno osenarco user posted image . Lepo spite, pa se beremo zjutraj!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 20:50:01   
aischa
kako vas je lepo brat

se spomnim na mojo nosečnost. to so bili res najlepši dnevi kar jih pomnim.

sem prej prebrala da ste se o spolu otroka tudi nekaj pogovarjale. tukaj vam pošiljam link table, ki je vsaj pri vseh nas in pri kolegicah pravilno napovedala spol otroka.

http://www.bambino.si/?d=clanek&id=866&h=koledar%20spola%20otroka

uživajte v teh lepih trenutkih

_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 21:03:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Nč grem naprej gledat BB s tisto zoprno osenarco user posted image . Lepo spite, pa se beremo zjutraj!


A je že spet na programu BB?? Sem videla reklame, ampak sem mislila, da se začne šele kak mesec kasneje user posted image  Meni je bil že prejšnji tako beden, da bom raje kar do konca pogledala Ledeno dobo 2 na DVD-ju user posted image user posted image user posted image
 
Ravnokar sem na hitro poklicala user posted image  in pravi, da v Nemčiji že cel dan dežuje kot pr norcih user posted image
 
aischa, hvala user posted image  Vidim, da tvoji princeski manjka do prvega leta starosti le še slab mesec user posted image  Uživaj user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 21:59:02   
aurora28
Meni se zdi, da so totalno falili s tem BB user posted image user posted image user posted image . Kakšna bedarija. 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.