|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:45:03   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
...ker mende že na daleč sevam negativno energijo dons...eh sej bo ane user posted image ...


Ja, kakav rabiš... ni drugeuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:45:56   
aurora28
Naty ja so me včeraj še enkrat poklicali, da je prispela iz Lip poljčan. Ti pa lahko povem, da je zdaj ta komoda v akciji od jutri naprej in bo trajala še 15 dni in bo v klub ceni in sicer od 203 € znižana na 169,90 €. Se splača. Midva greva jutri po njo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:46:28   
Čmrlika
Ful lepa sobica in še v meni priljubljeni barvi. Čeprav ne vem, če bi se sama odločila za tako močno barvo sten, ker kao naj ne bi pomirjala. Drugače pa mi je zelo všeč.


Nasprotna stena je pa čisto  cela v svetlejšem odtenku..... te močnejše pa se zdaj ko pridejo še slikce pa omare skup postavljene čisto malo vidi..... bo pa to bolj sobica za igro pa njene stvari pa kopanje, ajala pa bo tako ali tako v najini spalnici, kjer pa je vse bolj umirjenih barv....bomo videli...zdaj smo še mi rihtakli, kmalu pa tako ne bova imela več besede pri tem verjetno user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:47:05   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Jaz sem pa včeraj pred zdravstvenim domom padla po tleh, in ne morte verjet en kup ljudi je šlo mimi, pa tudi vprašali niso če sem OK, kaj šel da bi mi pomagali se ustatiuser posted image user posted image user posted image Kakšna nesramnost, vsaj nosečnici bi pomagali, ker sem se komaj k sebi spravla. Ampak glavn, da sve midve OK, samo gleženj mi je nekoliko zateku.


Bogaaauser posted image user posted image . Ampak tole z ljudmi ni pa nič novega. Jaz sem imela prometno sredi Ljubljane ..pa ga ni bilo junaka, da bi nam pomagal, da se spravimo iz avta..

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:47:15   
narava
ja, mislim, kooooooncno ste se mal zbudile! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:47:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

 teža otročka znaša 2240 g...a je to velik?



Sorry nisem mogla mimo tega podatka, 2240guser posted image , sem si morala po špegle. user posted image user posted image user posted image user posted image da sem dobr prebrala. Samo, da je vse OKuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:48:16   
aurora28
Ej da niste slučajno moje obširno sporočilo spregledale, ker sem se namatrala. user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:49:34   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: narava

ja, mislim, kooooooncno ste se mal zbudile! user posted image


No, jaz pa počasi odhajam. Mislim vse punce. Smo z vodnim globinskim sesalcem spucale (no, jaz sem nadzorovala dela user posted image ) tapison v pisarni in je obupno veliko vlage zdaj. Ni za dihat. In gremooouser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:49:45   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Naty ja so me včeraj še enkrat poklicali, da je prispela iz Lip poljčan. Ti pa lahko povem, da je zdaj ta komoda v akciji od jutri naprej in bo trajala še 15 dni in bo v klub ceni in sicer od 203 € znižana na 169,90 €. Se splača. Midva greva jutri po njo. user posted image user posted image user posted image


Vsaj ena dobra novica, hvalauser posted image !!! A mislš, da lahk kupim po klubski ceni tud če sm že prej naročila prek e-trgovine? Eh dons mi komi misli delujejo...

Tamara sm odpisala na notranjkah glede kakavčka. Maš mende prav. Zdej grem pa kitico oddremat, če bo šlo, da ne prenesem tečnobe še na ostale user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:51:36   
narava
Aurora, starejsa pikica od moje sestre se je rodila z 2800 user posted image  pa je bla rojena glih nekje okrog PDP..mas kar konkretnega fantica user posted image  

edina, ne sekiraj se glede teze, na naslednjem pregledu naj ti se 1x pogleda, al pa pejt samoplacnisko ce je GP se dalec..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:53:20   
aurora28
Naty to pa ne bi vedela user posted image , pokliči v Baby center in preveri. Po moje, da bi se dalo.

Edinaos ja sem šla gledati po tabeli rasti otorka in je teža mojega sineka med 34. in 35. tednom. Upam, da je cuker ok. Sam je Jurca rekel, da je vse ok in da je teža primerna. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:54:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

Aurora, starejsa pikica od moje sestre se je rodila z 2800 user posted image  pa je bla rojena glih nekje okrog PDP..mas kar konkretnega fantica user posted image  

edina, ne sekiraj se glede teze, na naslednjem pregledu naj ti se 1x pogleda, al pa pejt samoplacnisko ce je GP se dalec..


narava, misli mi bereš. Bom probala zdržat do 28.3. bomo vidli.

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:56:37   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Zdej grem pa kitico oddremat, če bo šlo, da ne prenesem tečnobe še na ostale user posted image .


jaz ko sem tecna in grem pet kitice se zbudim se bolj tecna user posted image  pri meni ne deluje user posted image  user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:58:07   
Čmrlika
Čmrlika mi je soba zelo všeč. A to ste kupila prav otorško sobo? Glede kozmetike pa bom jaz uporabljala kar mazilo za ritko od Bubchen, trdo milo in občasno kopel od Bubchen in olivno olje. A imaš kaj novic o Skye????


Ne boš verjela mogoče .....nisva sploh nič kupovala razen tale previjalna je nova razen ročajčkov, ki so iz starih omar, ta velika in tale predalnik pa sta še iz moje otroške sobe user posted image , in je staro enih skoraj 20 let, ampak je blo ful kvaliltetno narejeno in čuvano, tako da smo kr tole uporabili za začetek pa polepili s temi nalepkami iz živali iz Afrike user posted image  pa kr takoj drugače zgleda, pa roćjčke prebarvali--pa seveda prišparali...eni ko v živo omare vidijo sploh ne morejo verjet da so še v tako dobrem stanju.....pa še unikatne so zdaj...user posted image

Skye sem pa ravno prej sms poslala, pa se še ni nič javila, bom poročala ko se javi...


Kozmetiko pa sem tako se odločla da zaenkrat samo hladilno za rito, pa mandljevo olje, ker se tud meni zdi čim manj za začetek najbolje, potem pa bomo videli, pa vodica seveda marsikaj reši, saj tako umazani pa user posted image  ne morjo nit,ne?

Aurora pa čestitke za pregled pa veliko dete, .Glej da me ne prehitiš, slučajno..user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 13:59:29   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
(no, jaz sem nadzorovala dela user posted image ) tapison v pisarni in je obupno veliko vlage zdaj. Ni za dihat. In gremooouser posted image


no, strokoven nadzor tako pomembnega opravila kot je odpravljanje nesnage in necistoce je vec kot nujno potreben! ucinkovitost se potencira, ce nadzor izvaja nosecnica, saj ima le-ta izrazit in zelo mocan cut za razlicne vonjave ter na tak nacin lahko opozori na nepravilnosti izvajanja na licu mesta samem user posted image  

bwa, kva sem zafilozofirala user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:00:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Naty to pa ne bi vedela user posted image , pokliči v Baby center in preveri. Po moje, da bi se dalo.

Edinaos ja sem šla gledati po tabeli rasti otorka in je teža mojega sineka med 34. in 35. tednom. Upam, da je cuker ok. Sam je Jurca rekel, da je vse ok in da je teža primerna. user posted image



aurora: ja itak, da je vse OKuser posted image Samo malo sem vam FOVŠuser posted image . Se pravi, ti imaš zdaj samo še CTG-je na pregledih, ali si imela že danes? Meni je rekla, da mi jih bo začela delat pri 34.tednuuser posted image



(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:04:07   
aurora28
Nikoli se ne ve? user posted image user posted image user posted image Krasna sobica, dobro ste se znajdli, ker zgleda pa kot nova. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:04:15   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Zdej grem pa kitico oddremat, če bo šlo, da ne prenesem tečnobe še na ostale user posted image .


jaz ko sem tecna in grem pet kitice se zbudim se bolj tecna user posted image  pri meni ne deluje user posted image  user posted image


Pr men običajno deluje, sicer sem že ene krivine hvatala pa probala s hrano pomirit tečnobo, ampak to pa sploh ne deluje! Pa še redim se pol tolk bolj user posted image ...

Sam tole, da še napišem, ker sm vsaj mal boljše volje... sm klicala v BC in rekla, da mam naročeno in je ženska rekla, da so se glih mal prej pogovarjal, da mi jo bojo v ponedeljek poslali po klubski ceni user posted image user posted image  (pa btw je kr vedela ime, sm se celo pozabla predstavit user posted image ). Sicer jo kupijo moji, ampak sm vseen vesela, če jim prihranim tistih 30 evrčkov user posted image .
 
aurora sinček je pa že res "taprav dec" user posted image !

Tko zdej grem pa reeeeees dremat!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:06:08   
Čmrlika
Imam sms od skye- jutri se bo kaj oglasila na rr-ju drugače pa je preživela dva dni v bolnici, trebušna gripa jih je zahaklala, zdaj so že hvalabogu vse tri damice ok! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:13:09   
aurora28
Koker sem danes slišala začne dr. Jurca delati CTG-je pri 38 tednu. Danes sva z mojim šla kar rezervirati kovček za v porodnišnico in greva jutri ko greva po komodo še ponj. MOram si pripraviti stvari za v P, da me slučajno kaj ne preseneti. user posted image

Ne Edina sej itak, da je vse ok, ampak nekako predvidevam, da bo naš user posted image imel kar težke kosti, ker v naši familiji smo vsi s težkimi kostmi in zelo malo možnosti za osteoporozo. Moja tašča in mami imata še vedno dovolj kostne gostote in nista podvrženi osteoporozi. user posted image Da za moške sploh ne govorim. user posted image


Naty superca, a vidiš da se je splačalo mal počakati. user posted image user posted image user posted image Si prišparamo 30 €.


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 14.3.2008 14:14:32 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:13:59   
Estrella*
Naty: klopi so prisotni čez celo leto. Če imamo srečo jih ni december, januar, ostali meseci niso imuniuser posted image

Aurora: barvo za pregled!!!! To je pa super, da ti na koncu ne bo potrebno skakati tako daleč. user posted image  je pa velik in že 30cm obseg glavice. user posted image
Jaz se bojim medenične vstave, ker res ne bi rada rodola s CR ali pa da bi mi obračali ročno otročka.

Jaz sem pa včeraj pred zdravstvenim domom padla po tleh, in ne morte verjet en kup ljudi je šlo mimi, pa tudi vprašali niso če sem OK, kaj šel da bi mi pomagali se ustatiuser posted image user posted image user posted image Kakšna nesramnost, vsaj nosečnici bi pomagali, ker sem se komaj k sebi spravla. Ampak glavn, da sve midve OK, samo gleženj mi je nekoliko zateku. 


edina: ja, ljudje so zadnje čase tako nevljudni. Tako hitijo eden mimo drugega, da sploh ne opazijo kaj se okoli njih dogaja. Res grdo.
Gležen se bo že pocajtal, le da je z vama user posted image  vse OK in ni kakšnih krčev.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:16:57   
katy82
Čau mačkice

Da se najprej pohvalm,mi mamo pa sm še 60 dni-brojim sitno.user posted image user posted image user posted image

Aurora ti maš pa tapravga dedca v bušiju spravljengauser posted image user posted image user posted image

Boga Skye a da je kr v bolnci prstala,upam da je vse ok

Mi je pa mal dolgcajt k user posted image še pančka iz nočne pa ne vem kaj naj delam,najbrž grem še eno knjigo do konca prebrat pa se še kasnej javm




(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:18:00   
aurora28
Ja Estrella* še sama sem oring pogledala in na izvidu piše:

BPD 8,22 cm (kaj je to sploh?)
HC 30,78 cm
AC 29,94 cm
FTA 71,33 kvadratni cm (kaj je to?)
FL 6,40 cm

Ti se bolj spoznaš na te oznake, a mi jih lahko razložiš. Plisssssss. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:19:32   
katy82
Boga Edina sam da si v redu ampak res grozn od ljudi,da ti noben več ne pomaga.Evo enouser posted image za lepši dan

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 14:22:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Boga Edina sam da si v redu ampak res grozn od ljudi,da ti noben več ne pomaga.Evo enouser posted image za lepši dan


Hvala katy82user posted image user posted image , user posted image pa kar z poljubčki zbudituser posted image

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.