|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 7:48:04   
Estrella*
tamara: meni so lumpijeve totalno razpadle, je pa res, da sem jih uporabljala kratek čas in še to po 1,5 letu starosti, ko jih več tako pogosto ne previjaš. Za dojencla bi lumpijeve verjetno tudi zdržale.
Super za avtek user posted image . MI2 sva dala za popravilo 830eurovuser posted image , pa še registracija......Mi je kar slab ko pomislim koliko nam požrejo ti avti. Vendar žal tudi mi2 rabiva dva, negre drugače.
 
Kje ste danes vse?? Še sladko pančkate?

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 7:59:18   
m.g.k.
user posted image živjo....še ena majčica 08 se pridružuje....
m.g.k. - PDP 17.5. user posted image , 1user posted image , KR

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 8:10:44   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: m.g.k.

user posted image živjo....še ena majčica 08 se pridružuje....
m.g.k. - PDP 17.5. user posted image , 1user posted image , KR


Wellcomeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu m.g.k.)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 8:15:10   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

tamara: meni so lumpijeve totalno razpadle, je pa res, da sem jih uporabljala kratek čas in še to po 1,5 letu starosti, ko jih več tako pogosto ne previjaš. Za dojencla bi lumpijeve verjetno tudi zdržale.
Super za avtek user posted image . MI2 sva dala za popravilo 830eurovuser posted image , pa še registracija......Mi je kar slab ko pomislim koliko nam požrejo ti avti. Vendar žal tudi mi2 rabiva dva, negre drugače.
 
Kje ste danes vse?? Še sladko pančkate?


Midva bi dala tudi nekaj takšnega (vsaj) pa brez garancije, da bo potem ok. Zato bova tistega probala prodat za dele. Komaj čakam, da enkrat porihtava hišco in si omisliva kakšno boljšo makino, karavančka. Upam, da ne bo to v penziji (no, takrat pa itak ne.. saj v tej državi nimamo ravno lepe prihodnosti kar se penzije tičeuser posted image .. razen če res pridno šparava)

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 8:19:51   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Sem že ob kavici, kosu kruha z margarino in marmelado in računalniku user posted image  Ponoči sem ob dveh peljala user posted image  v LJ, ker je šel v Nemčijo, potem pa sem prišla nazaj in me je obupno pekla zgaga, zato sem stankala pol litra Donata, gledala eno oddajo o psih na National Geograophic, potem pa mrknila. Punci sta prespali pri babici, meni je bilo pa prejle tako čudno, ko sem na polički v kopalnici videla eno samo zobno ščetko - ponavadi so 4 user posted image
 
Kot vedno ste bile pridne s pisanjem, zato grem kar brat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
kje je pa skye?!

Saj res! A ni bilo rečeno, da s 7.3.08 nastopi dopust in se bo javila???? Sky, a si popapcala besedo?user posted image


Pa res!!! Čmrlika, mogoče ti kaj veš?
 
Ej, Čmrlika, joj, kako se hitro bliža dan P... user posted image
Aha, ko ste ravno pri user posted image : naša je višavska terierka in ji dlaka ne izpada preveč - kadar pa ji, ji izpada v kosmih in se ne zatika vsepovsod user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Ufff prehodile 7 km, sem kar ponosna na najuuser posted image user posted image , zdaj pa me vse boliuser posted image .

user posted image user posted image

Naty*, kakšna je frizurca? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
moj Bog, novemberke 08 so ze zacele debato..pa se mi zdi, da sem se vceraj brala decembrke 07?! user posted image  


Ja, tudi mene je kar malo ruknilo... user posted image user posted image  Še malo pa bomo čvekale kje drugje user posted image
Iskrene čestitke MURVI user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
narava: kaj naj komentiram, psa nimam? črke ne vem kje dobit....user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Taula, ja, telo se pripravlja. Mene je boleče otrdevanje popadlo ponoči, ko sem se peljala domov, zraven pa še leva ledvica user posted image user posted image  Sem malo tuhtala, da bi kar v LJ ostala... Ampak je do doma popustilo user posted image

Čmrlika, oblačenje dojenčkov: ja, od začetka ena plast več kot mi. Načeloma. Čeprav je vsak user posted image  drugačen, itak po parih tednih naštudiraš, ali je "vročekrven" ali "mrzlak" user posted image user posted image  Jaz sem morala veliko piko dolgo toplo oblačiti, mali pa je bilo hitro prevroče user posted image  V porodnišnici jih oblečejo v dvoje dolge rokavčke in ene žabice. Za vsak slučaj imej s seboj copatke ali nogavičke, ene user posted image  rado zebe v nogice.
 
 
katy82, jaz imam za začetek nekaj body-benkic. Pridejo zelo prav, ker ni treba vleči čez glavo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Sploh ne vem zakaj obenem delam... Zdravnica ni nč omenila, da bi bla frej... pol pa nisem težila.

Grrrrrr user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Drži me pokonc sam to, da grem še 10X na šiht user posted image , od tega morm še za 3 dni ur ponucat.


user posted image
 
sesil, moj user posted image  si želi samojeda user posted image  Rihtal ga pa ne bi user posted image
 
Uf, jana81, kako si bila pridna user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
kasso: Tud mene so samo 1X natuser posted image  z Linostar plenicami, pr moji prvi princeski, to je ene 4 leta nazaj. Zame so še vedno zakon Muller-jeve, so pucen pa dokaj uredu.

Ja, ampak to niso Linostar, ampak Lionstar...


Isto sruser posted image , drugo pakovanje user posted image
 
jana81, plenic newborn jaz za naši piki (vsaka je imela dobre tri kile in pol ter 53 cm) nisem mogla uporabljati, ker so jima bile že v štartu premajhne user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Včeraj sem na hitro spakirala iz službe, ker sem se z enim tipom zmenila za avtek. In je včeraj zrihtal prepis in vse potrebno, tako da ima moj dragec zdaj nov avto. No, itak ne nov.. popolnoma istega, kot ga je imel, samo, da ima ta bistveno manj kilometrov, zelo lepo ohranjen in živo rdeča barve. Avto pač rabi in zato ni bilo debate ja ali ne. Sva ga kar domov pripeljalauser posted image .

user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Super za avtek user posted image . MI2 sva dala za popravilo 830eurovuser posted image , pa še registracija......Mi je kar slab ko pomislim koliko nam požrejo ti avti. Vendar žal tudi mi2 rabiva dva, negre drugače.
 


Ja, avto žal res ni luksuz, ampak nuja... user posted image
 
Anitka in MARTINA25, zdržite še ta čas v službi - saj bo hitro tu čas, ko bosta lahko malo zadihali user posted image user posted image
 
m.g.k., WELCOME user posted image
 
Aja, dajte me razsvetlit: kdo ima danes pregled? ****, aurora28 in še katera?? No, za vse en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Katina, verjemi, da tvojih postov (obnov user posted image ) NOBENA ne prezre, ker nam vsem pridejo zelo prav user posted image
 
Končujem, treba bo pod tuš in po malo piko k moji mami user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 8:38:43   
Anitka
Jutro!

Nocoj pa sem tudi jaz bolj slabo spala, potem pa so me zbudili naši delavci, ki so začeli odkrivati streho. Jaz pa šibam v službo. Imamo danes eno kratko srečanje z mamicami.

m.g.k. me veseli, da si se odzvala povabilu med majčice in seveda dobrodošlauser posted image Ne bo ti žal, saj smo tkaj zbrane same fejst user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes dobro opravite z GP in lep dan vam želim.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 8:54:27   
narava
Dobro jutro tetke!

V ljubljani vreme obetajoce, nebo je plavo (ce se v lj vidi nebo -t.j. ni megleno-je to dober znakuser posted image )

pocutje tak tak, gor me drzi, da je petek in zdaj prideta dva dneva pocitka. Spala sva ok - God bless Donat user posted image

kje naj zacnem:

Tamara: cestitke za nov avto! da bo dobro sluzil svojemu namenu!
Spelin@: vem, kako se pocutis, ko prides v kopalnico in vidis, da nekaj manjka..jaz kar melanholicna ratam takrat in obicajno grem pa od mojga pulover ipd gor dam (je koj boljs, mam filing, da je zravn, ceprav ga niuser posted image )
katina: nic jezit da zgresimo tvoje poste-jaz ga nikoli neuser posted image  ko pri majcicah iscem dolge poste (vem, da so od katine in predstavljajo obnovo), ko pa pri marcevkah pa iscem dolge poste (vem, da predstavljajo porodno zgodbo)user posted image  dolgi posti - zakon! user posted image
valentina: upam, da ti rata za izpit! joj, kapo dol, od kje mas voljo!? jaz da bi mogla delat, pa pol domov prit pa tamalo urihtat, pa se kej skuhat/pospravit doma, se mal z hanibanijem druzit in se ucit za izpit, pol me naslednji dan budilka definitivno ne zbudi!! se 1x, pridna!user posted image
aurora: kaj si pa danes zajtrkovala? user posted image  jest bi tudi cokolesnik..mmm..
glede srecanja: kaj pa ce bi se dobile v gostiscu Jurman (www.jurman-sp.si) imajo zelo dober ambient, ce bo lepo vreme smo lahko zunaj na vrtu, imajo kar pestro ponudbo (po moje tut za katino kaj?), pa se igrisce je zunaj, ce katera nima kje otroka za pustit in ga lahko kamot s sabo pripelje? men se zdi ok stvar? sicer ni glih v lj, je izven, ze skoraj v Zalogu (pa tut jako enostavno za najt). ne vem, samo predlog.

no toliko za sedaj
grem jest, kar mam v predalu (beri: smoki + kapucin user posted image  user posted image )

lp, narava.


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 8:55:45   
narava
aja, dobrodoslica novi majcici!! veeeeeelkoooooooooom user posted image  (mene cufa sto na uro, cakte da se mirana alisica ven potegnem user posted image )

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:18:56   
narava
kuc kuc..kje ste?? user posted image  rajz end saaaajn! user posted image
ocitno se jani ni uspelo dvignat pred 9? user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:33:48   
zusi
Lep pozdrav, še ena majčica 08 se pridružujeuser posted image , res ste same fejstuser posted image  !
zusi - PDP 05.05. user posted image , 1user posted image , Vrhnika

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:35:30   
kasso
Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: narava

glede srecanja: kaj pa ce bi se dobile v gostiscu Jurman (www.jurman-sp.si) imajo zelo dober ambient, ce bo lepo vreme smo lahko zunaj na vrtu, imajo kar pestro ponudbo (po moje tut za katino kaj?), pa se igrisce je zunaj, ce katera nima kje otroka za pustit in ga lahko kamot s sabo pripelje? men se zdi ok stvar? sicer ni glih v lj, je izven, ze skoraj v Zalogu (pa tut jako enostavno za najt). ne vem, samo predlog.

no toliko za sedaj
grem jest, kar mam v predalu (beri: smoki + kapucin user posted image  user posted image )

lp, narava.


Jaz sem za, pa upam na lepše vreme, ker izgledajo stoli na terasi udobnejši user posted image

Tamara, suer, da ste tako hitro našli nov avto user posted image ... se strinjam, da boste po delih sigurno dobili več za avto, ampak meni se enostavno ne da in bom kar celega prodala, le kak oglas moram sklefat skupaj....

špelina, potem pa je bilo danes fajn brez punc...sama z user posted image doma user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: m.g.k.

živjo....še ena majčica 08 se pridružuje....
m.g.k. - PDP 17.5. , 1 , KR


dobrodošla user posted image

Glede plenic...lumpijeve niso prav za novorojenčka, ker se začnejo s 4 imi kg....jaz sem na začetku porabila tiste, ki sem jih večinoma dobila v dar...... vse živo in od teh 3-6 kg so mi bile najboljše Huggies (Pampers, Linostar in Baby love nisem bila najbolj zadovoljna) , ki sem jih tudi kasneje včasih kupila.  Zdaj imamo v PO malo več izbire, ker je še BC, kjer imajo Fixies (ali ima katera izkušnje s temi?), čeprav se mi zdijo kar drage user posted image . Za malo večjo ritko pa bom najbrž spet pristala na Lumpijevih.
Aja pa enkrat sem kupila Sparky, pa mi tudi niso bile v redu.....
Drugače pa za začetek sem rabila velikost 3-6 kg.... in ne manjših.



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:36:35   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: zusi

Lep pozdrav, še ena majčica 08 se pridružujeuser posted image , res ste same fejstuser posted image  !
zusi - PDP 05.05. user posted image , 1user posted image , Vrhnika


super koliko majčic... dobrodošla user posted image

(odgovor članu zusi)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:36:37   
sesil
jutro

mene tudi že čaka čokolešnik. pa kaj se mi je zdej pripetilo. sem stopla na domačo tehnici in mi je pokazala 8 kg manj kot ponavadiuser posted image - seveda je crknila. no, me bo G čez en teden postavla na realna tla.


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


sesil, moj user posted image  si želi samojeda user posted image  Rihtal ga pa ne bi user posted image  
 


če bo kaj ratalo, ti ga sam pridi iskat. so pa čistokrvni brez rodovnika. moj se kar nagiba k temu da bi ji ljubimca pripeljali - bomo že sfurala pravi , pa pomoč je obljubljena.user posted image



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:39:12   
kasso
glede dlak in samojeda...prijateljica je imela dva doma v hiši in je bila katastrofa z dlakami...vsepovsot po tleh.... tako da tudi ti kar izgubljajo....kot moja novofundlandka user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:39:14   
sesil
dobrodošle nove majčice!!!!!!!!!!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:43:54   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


sesil, moj user posted image  si želi samojeda user posted image  Rihtal ga pa ne bi user posted image  
 

Ja moj je bil ful zagret, ker si je zelo želel novofundlandca...na začetku jo je lepo rihtal oz. sva jo oba...zdaj pa h... je prelen oz. se mu ne da, pa ostane meni skrb ...mislim na česanje, kopanje.... Ampak danes mi jo bo pomagal razčesat, če ne bom šla pa po valjar.... čez vikend pa če bo čas, jo bom peljala k prijateljici, ki jo zna lepo postriči, da ne bo dlake vlekla za sabo...ima res ful dolgo....in za sabo privleče vse sorte v hišo.
No, za tiste, ki imate kužke, vas obveščam, da  odpiram sezono klopov!!!! user posted image


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 9:56:39   
80kaja
dan majčice.....
kaja se 99%prijavlja  na srečanje!!! Jupi, se veselim,da vas spoznam... Sem iz Ljubljane in,če katera potrebuje prevoz do Jurmana se lahko pelje z mano....
Sicer pa tudi jaz sedaj hodim ponoči non stop na wc....ma to noč sem šla 4x ! Noro, po par kapljic....
Vse vas redno berem in spremljam vaše občutke...pa saj na splošno nam gre prav dobro,kajne....
aja, punce...KAJ PA PRAVITE NA NAŠE ZELENE ZMAJE???? Smo jih razturili včeraj tele Mozartke,kajne...!
Komaj čakam na nedeljo,ko bo tekma pri nas....ve,kaj spremljate? Kaj pa vaši user posted image  ?
Vam želim en fajn petek !!!
kaja

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 10:07:42   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: narava

kuc kuc..kje ste?? user posted image  rajz end saaaajn! user posted image
ocitno se jani ni uspelo dvignat pred 9? user posted image


kak si vedla? nisem jst za jutranje čveke, jst bi rajš čvekala tm ob kakih polnoči.user posted image
 
novima majčicama pa .. dobrodošlica
 
tamara user posted image  za nov avtek..
 
špelin kr v Lj si hotla počakat?...ne damo te še tako hiter.
 
anitka tud jst nisem spala ne vem kak dobr.
 
sem mogla vmes zdle dol letet, je poštar prinesel pošiljko od neckermanna, pa ste ziher še kej vmes napisale. Jej kako lepo oblekco sem si naročila...presenetljivo da je taka kot sem hotela.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 14.3.2008 10:08:41 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 10:14:33   
Čmrlika
Dobro jutro vsem!
Midve z user posted image  sva pa danes potegnile do pol desetih,...user posted image Ko sem šla ob pol štirih lulat ni šlo več ajat in sem bla budna še čez šesto in potem me je moje dete  tudi nehalo tiščat in rukat .......pa sem se izgubila v deželo sanj. Zdaj sem pa še cela user posted image  bom šla nekaj popapcat najprej pa malo na zrak in kavico, pol pa bo...
Narava- ti mi pa ta vaš sonček pošlji, tukaj ga danes namreč ni, mogoče pa še bouser posted image , upam, ker pol se takoj bolje počutim...
Hvala vsem za odgovore na temo oblačenja user posted image , sej sem si vse skupaj tako predstavljala, ampak zdaj je še lažje...user posted image
Aurora- kaj bi poslikala, lahko edino malo omarike, ki smo jih polepili, pa stene, ko bo pa podoba sobice dokončna, upam ,da še ta vikend pa celo sobico pofotkam...user posted image
Sva včeraj končnooooooo kupila še  jogi za postlico in zdaj jo še sestavimo pol pa bo, pa seveda sva morala še hitro dva bodeka večja kupit s kratkimi, pa eno navadno majčko, pa še eno za poleti...joj, moj lubi je čisto  not padu user posted image
S tem da sem zdaj ugotovila, da ene majčke ne najdem? Upam, da je vrečka v avtu ostala?user posted image

Včeraj sem kupovala še neke zadevice zame za v bolnico, blazinice pa vložke pa....bla bla...Pa  tud za user posted image  se mislila, potem pa sem rekla malo še tukaj SPET user posted image povprašam...Katero kozmetiko priporočate za bebice? Vem da ste pred kratkim mele to debato, ampak sem morala takrat to spustit, da sem vas lahko dohitela user posted image ...
Mi ful svetujejo bubchen, kaj pa ta hladilna za ritko bebival? je kr cena ne, samo meni pa nekak ne diši, in potem imam probleme...joj sem smotana... kaj pa ti razni bepantheni pa...
dajte še kaj povedat prosim, da to še danes nabavim, ker pol pa čaka vikend s pranjem in likanje malih cotik in da je vse pripraprevljeno......Saj res v enem prešnjih postov sem prosila, da me preganjate da bom to res ta vikend nardila, da me user posted image  ne prehiti, pa niste nič obljuble, da boste pritiskale name? user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 14.3.2008 10:17:34 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 10:22:59   
Čmrlika
uuuuuU MADONA ZDAJ SEM PA JAZ NEKAJ DOOOOOLGEEEEEGAAAAAAAAAAAA skupaj napisalauser posted image  
80kaja- jaz pa spremljam pa moj tudi, tale hokej ja- krasno sem bla ful vesela, in sem ravno rekla lubiju, glej ti mene prvo mariborčanko, zavedno štajerko kako navijam in se veselim za olimpijo?user posted image  
user posted image - sva se ful nasmejala, joj če bi me viole dobile v roke...eh malo heca, vedno navijam za slovenske dobre rezultate! Me je ati ful usmerjal vspremljanje vseh športov že od malega in zdaj sem pravi frik - sploh na nogomet...
in pol moj lubi vsem pove, da se pa pri nas nič ne kregamo kaj bomo gledali ko je  nogomet na programu user posted image  user posted image  user posted image je ponosen name, ker obvladam, pa ati tud! user posted image user posted image user posted image
dobrodošle noveuser posted image , pa user posted image user posted image  za vse ki ste danes na pregledih....
zdaj pa grem res nekaj jest!!!!

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 14.3.2008 10:23:15 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 10:29:24   
narava
Kaja, kadar Olimpija igra nekje na kakem mednarodnem prizoriscu (in tako dejansko predstavlja slo), navijam za olimpijo, itak. kadar pa je govora o drzavnem prvenstvu, pa mi po venah krozi Zelezarska kri, in ni ga user posted image , ki bi me prisilil, da bi navijala za Olimpijo. Rdeci so zakon! user posted image  user posted image  Kaj ces, vecni rivali user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 10:35:50   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Katero kozmetiko priporočate za bebice? Vem da ste pred kratkim mele to debato, ampak sem morala takrat to spustit, da sem vas lahko dohitela user posted image ...
Mi ful svetujejo bubchen, kaj pa ta hladilna za ritko bebival? je kr cena ne, samo meni pa nekak ne diši, in potem imam probleme...joj sem smotana... kaj pa ti razni bepantheni pa...


najboljša kremca za novorojenčkovo ritko je bila meni Bepanthen, ker se res lepo razmaže (včasih sem namazala tudi kar z Riboderminom). Bubchen nisem uporabljala na začetku, saj je v redu, ampak malo preveč kompaktna in jo moraš na ritko dati ful oz. zelo trda za razmazat. Drugače  pa sem jaz vedno namazala s Bepanthenom bolj na tanko, za preventivo  in ne debelo plast.
Če pa dojenček faše kako hudo vnetje, ne pomaga nobena kremca. Vsa ta kozmetika služi bolj za preventivo kot kurativo. če je res hudo, moraš k pediatru...jaz sem za tamalo dobila Daktarin in je bilo kmalu boljše...

Bebival pa ne poznam....
to so moje izkušnje, mogoče ti pomagajo....


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 10:36:23   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Tamara, suer, da ste tako hitro našli nov avto user posted image ... se strinjam, da boste po delih sigurno dobili več za avto, ampak meni se enostavno ne da in bom kar celega prodala, le kak oglas moram sklefat skupaj....



Samo tvojega bi bilo škoda po delih, saj je vozen. Astro sva komaj vžgala do servisa in upam, da kabli primejo še do doma, da ga ne bo treba z avtovleko vlečt. Potem pa bova seveda pobrala vse uporabno dol (ima nov avspuh mimogrede...preden so ugotovili, da je mašina kaput so menjali oba lonca in stabilizator). ja, zdaj bodo pač premontirali avspuh na ''novega'', ker bi bil ta pa itak kmalu za menjat. Pa meglenke in še kaj uporabnega.

IZVIRNO SPOROČILO: zusi

Lep pozdrav, še ena majčica 08 se pridružujeuser posted image , res ste same fejstuser posted image  !
zusi - PDP 05.05. user posted image , 1user posted image , Vrhnika


Pozdravljena! Noro, koliko se vas še pridružuje pred koncem. Superuser posted image . Glede na to, da si iz Vrhnike pa... enkrat smo se že dobile v Mantovi in upam, da se bomo še. Sicer se pa v detajle menimo na notranjkah.


Čmrlika..¸. Katr se kozmetike tiče jaz priporočam čim manj. na ztačetku sem Timija umivala s toplo vodo in mu ritko mazala s hladilnim mazilom iz lekarne ali ob pordečenju s praško pasto. Pudra nisem uporabljala zelooo dolgo. Za kopanje pa sem uporabljala samo olje (čim manj agresivno..). Kožo pa sem mu mazala z Riboderminom, kasneje pa z ničemer več. Razen seveda poleti. Nisem hotela, da se njegova lepa koža navadi na kremce in zdaj jih sploh ne uporabljam pri njemu. Samo navaden šampon za lase (ja otroški, da ne pečejo učki). Ima lepo kožo, ki ne potrebuje kremic. Je pa res, da sem tudi jaz med tistimi, ki uporabljajo zase modro Niveouser posted image  .

ne vem... mislim da je najbolje, da uporabljamo čim manj raznoraznih kremic. Koža mora ''delovati'' brez pomočnikov, predvsem pri otrocih. Sicer pa ja, vsaka se odloči po svoje.


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 10:48:51   
80kaja
narava,čmrlika......
bravo za navijačice!!!!
moje dete se je prekucevalo notri včeraj in navijalo z menoj ...hihih
lp,kaja

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 11:01:48   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Čmrlika..¸. Katr se kozmetike tiče jaz priporočam čim manj. na ztačetku sem Timija umivala s toplo vodo in mu ritko mazala s hladilnim mazilom iz lekarne ali ob pordečenju s praško pasto. Pudra nisem uporabljala zelooo dolgo. Za kopanje pa sem uporabljala samo olje (čim manj agresivno..). Kožo pa sem mu mazala z Riboderminom, kasneje pa z ničemer več. Razen seveda poleti. Nisem hotela, da se njegova lepa koža navadi na kremce in zdaj jih sploh ne uporabljam pri njemu. Samo navaden šampon za lase (ja otroški, da ne pečejo učki). Ima lepo kožo, ki ne potrebuje kremic. Je pa res, da sem tudi jaz med tistimi, ki uporabljajo zase modro Niveouser posted image  .

ne vem... mislim da je najbolje, da uporabljamo čim manj raznoraznih kremic. Koža mora ''delovati'' brez pomočnikov, predvsem pri otrocih. Sicer pa ja, vsaka se odloči po svoje.


Kakšno olje si uporabljala (mandljevo?)

Se pa popolnoma strinjam. Tudi jaz sem glede kozmetike uporabljala le hladilno mazilo (praške paste nisem) in Ribodermin za gubice, kasneje pa nikoli (razen poleti za zaščito pred soncem) z nobeno kremo ne mažem po kopanju in imata oba zdravo gladko kožo. Poleg tega pa ju nisem nikoli kopala oz. tuširala vsak dan, kot počnejo drugi starši...se mi zdi, da tako spereš ogromno naravne zaščite z otroške kože in narediš več škode kot koristi.

V kopalnici imam še vedo razna otroška olja in kremce,, ki sem jih dobila v dar za tamaladva.... še od prvega in je res že čas, da vse zmečem v smeti, ker sploh ne vem, zakaj hranim vse to user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.