|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:50:14   
aurora28
**** čestitke za 30. teden user posted image user posted image user posted image

Ja kje pa je danes Jana?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:53:19   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

user posted image user posted image **** za 30 tednov.


Hvala..user posted image user posted image


Tud moje čestitke za user posted image user posted image  tednov.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:55:21   
jana81
hellouuuuuuuser posted image
 
kok ste pridne s pisanjem...user posted image
 
jst se dons čist čudn počutimuser posted image ...spodnji del trebuha me boli za znoret, kr naprej me zvija, neki me pika po maternici...oh in sploh
 
sva se pa z user posted image  pravkar najedla, sem naredla pečen zrezek (biftek) z jajčko navrhu , krompirček, in paradajz solato, pol pa še sladoled in preliv iz zmrznjenega sadja...njami za prste polizat.user posted image
 
Jst sem pa danes vse cotke oprala in ..user posted image .joj sem kr jokala zraven. zdej še pa samo user posted image  in zložim v omaro.
 
aurora user posted image user posted image  za pregled jutri in če je še katera druga na vrsti.
 
martina v Kranj me ne bo 18.3., ker sem se odjavila iz izpita..mam zle preveč vsega na kupu.
 
valentina user posted image da hiter ozdraviš, pauser posted image   za izpit.
 
Zdej pa mislim da zvoni napovedani obisk...user posted image
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:01:41   
aurora28
Ooooo Jana si pa bila pridna, mene še vse to čaka. Najverjetneje pride pranje cotk za user posted image na vrsto v soboto ali nedeljo. user posted image

Super večerja user posted image user posted image user posted image .

Mislim, da ima GP jutri tudi ****. Za srečo user posted image user posted image user posted image Upam, da nisem katere izpustila.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:01:54   
jana81
false alarm...niso še oni, mam še mal časa.
 
**** še mal pa bo šlo zares a ne?

ja aurora sej jih bom verjetno še 1x oprala preden se mali rodi, ampak to sem zdej naredla če me slučajno kej prehiti...just in case.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 13.3.2008 20:03:38 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:02:21   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: MARTINA25
VALENTINA čimprej se pozdravi!!!!user posted image
HVALA

Joj punce jst res že komi čakam na zadnji delovni dan....
Kok pa še maš do konca????

v službi že prav komi sedim, k me tko pod rebri boli......še malo pa bo!!!
JOJ, mene tud tko špika, boli... ampak sam, ko za user posted image  sedim.


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:05:46   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
valentina user posted image da hiter ozdraviš, pauser posted image   za izpit.
 


jana81: HVALA za lepe želje... Tele knjige mi čist nč ne dišijo, se vid ja, rajš za kompom sedim. A nimaš tud ti izpita 18.3. user posted image . Kk gre pa teb z učenjem?

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:09:19   
Anitka
Joj ste ve pridne, večina vas ima za user posted image oblačilca že oprana  user posted image   user posted image   in zlikana  user posted image   Jaz pa še nimam sobice in omarice kam bi jih dala

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:18:42   
MARTINA25
VALENTINA mislim da še 25 delovnih dni...neki bom še dopusta koristila....
ufff

**** čestitke za 30user posted image !!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:22:29   
Anitka
Mene tudi čaka le še 20-25 delovnih dni. Se še nismo zmenili glede letnega dopusta. Joj kako bo to hitro minilo. Potem bo pa počasi že  user posted image  

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:48:12   
Katina
[ quote] Martina25: KATINA dej mi neki povej....a boš ti dala gel dol???Jst sem se tok navadla na to piz , da ne vem kaj naredit. Najraj bi pustila.....je pa res, da si ne znam predstavljat, kako bom to potem dobila dol, če bi to od mene zahtevali
Info iz MŠ od predavateljice oz. babice: Nič ne zahrevajo, da si jih spiliš, poskrbeti je treba samo, da je lak prozoren, ne pa barvast. jaz bom šla zdaj malo večkrat tja, da ne bodo nohti predolgi (zdaj sem hodila na cca 4t)
[ /quote]

****, čestitke za 30t!
valentina2006, [ quote]zoprno, da si sedaj zbolela - meni se je slabo počutje zadnje čase dogajalo ravno v času ko sem imela izpite. Upam, da boš sfolgala vse skupaj. zakaj pa ne greš na B, če imaš antibiotik?
Veš, če nobena ni zapisala, da te pogrešamo še ne pomeni, da se ne spomnimo nate, brez skrbi, da se. [ /quote]
vidiš tudi ti si zgrešila mene user posted image za **** pa taka lepa animacija user posted image .

Bom še jest mal pojamrala - tako dolg post sem napisala, pa ste ga tudi spregledale (no, ne vse) user posted image , Tud kavico pa čajček za **** user posted image . Pa jest mam tud jutri pregled.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:49:04   
Katina
Ups, neki mi šteka citiranje. Upam, da se boste znašle iz posta.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:51:29   
MARTINA25
KATINA jst sem se odločila da bom imela tko kot si ti napisala...kratke, pa klasično francosko!!ČE pa jim kaj ne bo pasalo pa naj mi jih spilijo!!!!

Za jutri pa velik user posted image user posted image , držim pestke da bo vse ok!!!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:58:28   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
vidiš tudi ti si zgrešila mene user posted image za **** pa taka lepa animacija user posted image


Katina: 
                  user posted image      user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 20:59:46   
kasso
Mene pa so konkretno nategnili s temi plenicami. Ko sem bila nazadnje v Mercatorju (ki so ga zapirali), niso imeli več plenic, ki jih ponavadi nabavljam...pa malo gledam in kupim kao Linostar, ker so se mi zdele ful poceni in to dva paketa, enga za doma in enga za pri varuški...evo in zdaj jamram mojemu, kako so zanič te Linostar, tisti samolepilni trak sploh ne drži, da ne govorim kako hitro premočijo..on pa se mi reži....... da sploh niso Linostar, kao da je še on gledal kje je tisti nilski konj na pakungi v kopalnici in naj grem pogledat...in resss čisto šokirana vidim, da so Lionstar...madonca so me nategnili..... pa še ful reklame delajo, sploh tu na RR, tiste plenice v rdeči pakungi na desno zgoraj.... se mi je zdelo res čudno kako so te Linostar tako zanič....

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 21:34:51   
valentina2006
kasso: Tud mene so samo 1X natuser posted image  z Linostar plenicami, pr moji prvi princeski, to je ene 4 leta nazaj. Zame so še vedno zakon Muller-jeve, so pucen pa dokaj uredu.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 21:52:37   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

kasso: Tud mene so samo 1X natuser posted image  z Linostar plenicami, pr moji prvi princeski, to je ene 4 leta nazaj. Zame so še vedno zakon Muller-jeve, so pucen pa dokaj uredu.

Ja, ampak to niso Linostar, ampak Lionstar... Mullerjeve še nisem uporabljala, ker jih nimam blizu...najbližji Muller je v LJ.

Drugače pa tudi z Linostar nisem bila zadovoljna pri tamalmu, ampak zdaj sem jih nabavila, ker ni bilo Lumpijevih, misleč, da so Linostar, ampak žal... ja no, jih bomo ponucali do konca, pol pa nič več...


< Sporočilo je popravil kasso -- 13.3.2008 21:54:27 >

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 21:54:52   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

kasso: Tud mene so samo 1X natuser posted image  z Linostar plenicami, pr moji prvi princeski, to je ene 4 leta nazaj. Zame so še vedno zakon Muller-jeve, so pucen pa dokaj uredu.

Ja, ampak to niso Linostar, ampak Lionstar... Mullerjeve še nisem uporabljala, ker jih nimam blizu...najbližji Muller je v LJ.



UPS... Ime podobno, kvaliteta tud user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 21:57:30   
jana81
jst sem pa čist zgublena s plenicami...sploh ne vem katere bi kupila?
bom verjetn kr vzela lumpijeve al pa mullerjeve...pampers ziher NE.
in kero velikost...za new born?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 22:09:12   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
jst sem pa čist zgublena s plenicami...sploh ne vem katere bi kupila?
bom verjetn kr vzela lumpijeve al pa mullerjeve...pampers ziher NE.
in kero velikost...za new born?


jana81: New born so kuj za novorojenčka... če ima ta ob rojstvu ene 4 kg, so zlo na knap... tko, da največ 1 paket, vsaj po moje. Sicer, pa tiste najmanjše kup, ne vem a je št. 1. Joj sem že pozabila user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 22:15:56   
valentina2006
Majčice drage, nočko v mojem imenu.

user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 22:57:58   
jana81
valentina hvala, sej sem mela namen sam en paket vzet zarad morebitnih alergij.
 
drugače pa grem še malo pred tv, pol pa smuknem v posteljo...mogoče mi bo ratalo jutri vstat pred 9h...user posted image
 
nočko vsem user posted image
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 5:55:24   
Estrella*
Jutro!
Sem danes ta prva??? Evo za vsako eno kavico, kakavček, čajček.....bi še kaj?
 
Že od 5h strašim pokonci. Verjetno zato, ker sem šla prezgodaj spatuser posted image . Jaz imam še 14 delovnih dni, če odštejem današnji danuser posted image
Sedaj mi že pošteno kruli v želodcu in si grem naštimat za papcat. Verjetno bo danes kar čokolešnik. Za malico pa se že veselim gratiniranih skutinih palačink.
 
MARTINA: Saj bomo že pregurale tistih par tednov službe! Srečanje se bliža in upam, da se ga udeležimo v večjem številu kot zadnjo rundo.
Imaš danes kaj časa za koffee? Grem spet v KR.
 
jst sem pa čist zgublena s plenicami...sploh ne vem katere bi kupila?
bom verjetn kr vzela lumpijeve al pa mullerjeve...pampers ziher NE.
in kero velikost...za new born?


Jana: z newborn bi na tvojem mestu raje počakala. So kar precej majhne. KO boš rodila in če bo user posted image  bolj majhen, naj jih možiček naknadno nabavi, drugače raje ne. Jaz bom raje štartala z 3-6kg (1).
Lumpijeve so meni dostikrat premočile in razpadleuser posted image  Zelo sem bila zadovoljna z huggieskam , ampak originalnim, ne s tistimi v rdeči pakungi. Poskusila bom tokrat z Mullerjevi, ker jih vsi tako hvalijo.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 7:21:32   
TamaraJ
Dobro jutro majčice

Včeraj sem na hitro spakirala iz službe, ker sem se z enim tipom zmenila za avtek. In je včeraj zrihtal prepis in vse potrebno, tako da ima moj dragec zdaj nov avto. No, itak ne nov.. popolnoma istega, kot ga je imel, samo, da ima ta bistveno manj kilometrov, zelo lepo ohranjen in živo rdeča barve. Avto pač rabi in zato ni bilo debate ja ali ne. Sva ga kar domov pripeljalauser posted image . Ne, noro je ob dveh ponoći vstat in dirkat v LJ po njega.. pa pustimo še vse druge zaplete. Nekako nama ne znese, da bi imela le en avto, saj imava preveč različen ritem.

Drugače pa upam, da se zdaj umirjajo zadeve in da se spet, ampak reees pridružim nosečniškim debatkam.


No, nekaj sem zgolj preletela za nazaj in čestitke vsem za dobro opravljene preglede in seveda velikooo user posted image user posted image user posted image  vsem majčicam, ki imate preglede danes. Mislim da ****, Aurora28 in sem mi zdi da še Katina.
 
 
Mi je pa čist noro, kako nam res čas beži. Jaz sem zdaj v 30. tednu in se mi zdi, da smo ravnokar zagledale prelepe +.

Aja, pa vesela sem, da se je še ena bivša majčica pridružila klubu veselo pričakujočih in vsem želim, da pridejo uspešno do konca. Bravo Murvauser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Majčice '08 - 3.del
14.3.2008 7:26:34   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

 Poskusila bom tokrat z Mullerjevi, ker jih vsi tako hvalijo.


jaz tudi nameravam. Pri Timiju sem malo mešala in mislim, da bi najbolj negativno oceno dala Linostar. Lumpijeve se mi niso zdele tako slabe. V Cerknici sem načeloma takrat lahko izbirala le med Pampers in Lumpi. Včasih se je celo zgodilo, da so imeli Huggies-ke prave velikosti. Drugače pa revščina. Za začetek pa sem itak uporabljala le tetra. Imela sem sicer paket Huggies (mislim, da od 3-6 kg), vendar le za kakšne res dolge sprehode pozimi.

Kako bo pa zdaj pa ne vem...

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.