|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:20:17   
Aurea
Kasso, sem kupila tisto italijansko pasto, ki si jo priporočala, pa me zanima, kako pa jo uporabiš za hemeroide?
ker drugače je namenjena bolj dojenčkom in vnetim ritkam, kajne user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:20:45   
Čmrlika
Joj, kak sem vesela, da ste sprejele vprašanje, me je to malo dajalo...mi manjka izkušenj, sicer prijateljice pa mami pa sestra, sa j nekaj se nabere ampak ve tu gor...Zakon.......več glav več ve user posted image
Upam, da se še druge oglasijo

Kapici sem pa jaz dve kupila, ki imata oznako o-1 mes, nekatere vem da imajo kr številko na primer 56- kao konfekcijsko, nekatere pa po obsegu glavice user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:23:32   
kasso
jaz sem kapico dajala tamalima na glavo za ven vsaj prva dva meseca, tudi poleti, saj je vedno kaj pihljalo..... (mislim na tanko bombažno)

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:30:41   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Kasso, sem kupila tisto italijansko pasto, ki si jo priporočala, pa me zanima, kako pa jo uporabiš za hemeroide?
ker drugače je namenjena bolj dojenčkom in vnetim ritkam, kajne user posted image

Za hemoroide jo uporablja tašča, ampak ne vem kako prakticira. Lahko ti le povem, kako si jaz namažem s Proctucol mazilom. Nataknem si medicinsko rokavico, namažem prst fajn s kremo in vstavim počasi v danko - fajn razmažem.
Saj misliš pasta di Fissan, a ne?!
Ja seveda, drugače je pa ta pasta namenjena bolj za vnete ritke dojenčkov, amapk moji tašči super pomaga tudi proti hemoroidom.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:35:33   
katy82
Čau mačkice  se vam javljam sem pršla iz šopinga sm kupla mal večje bodije benkice(62) ker mam občutek da bo najina user posted image velika.Me pa neki zanima:A boste vse uporabljale te bodije benkice od začetka al katera misli samo navaden bodi?Me pa še zanima kolk jih mislte nabavt,jst jih mam zaenkrat 9 komadov pa mislm,da jih bo dost,če bo pa kej pobruhan pa da mi jih bo zmankval jih mislm pa hitr na roke preprat,sej posušeni bojo po moje pa tud hitr.Kaj mislte punce?

Nam je patronažna v MŠ rekla da otroke dostkrat v hiši zebe ker jo mi za nas ohladimo tko da če bo to tko je najbolš dat gor 2 bombažna bodija,rekla je da se edin mogoče pliša izogibat poleti,ker je prevroč.Ja pa na zatilju lahko takoj ščekiraš pa vidš kako je user posted image ,ker pregretje veliko bolj škodi malemu ker vpliva na možgančke kot pa če je podhlajen kar pa tud takoj vidiš.Rekla je še,da dlani niso pokazatelj,če otroka zebe ker otrok nekje tud temperaturo oddaja.

Aja pa kupla sem si še neki sp.hlačk oz hotke al kako se reče.Matr bom fejst.Ja pa včer tud ni blo nč s user posted image k sm si tko na sveto obljubila,da se bom potrudla sm bla zvečer čist gotova pa sva se z user posted image sam mal na hitr pocartala in šla spat.No pa saj je blo vseen lepo.


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:37:01   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Saj misliš pasta di Fissan, a ne?!
Ja seveda, drugače je pa ta pasta namenjena bolj za vnete ritke dojenčkov, amapk moji tašči super pomaga tudi proti hemoroidom.



Ja, hvala, točno to, sem si takrat zapisala in jo bom zdaj na user posted image  sprobala, če bo kaj pomagalo, ker ne more tistih svečk v nedogled prakticirat... Saj verjetno se namaže kake 1-2x na dan in to je to. V nasprotnem primeru bo pa za eno malo manjšo ritkico user posted image  user posted image


Čmrlika, saj zato pa smo tu, kajne, da se kaj naučimo, izmenjavamo izkušnje in mnenja user posted image


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:38:48   
katy82
Aurea veš,da te sprejmemo v klub murinih,sam da se ne bojo zdej peg peregovke na nas spravleuser posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:43:10   
kasso
katy82, po mojem boš imela 9 komadov dovolj. Čeprav meni ti modeli bodi benkice niso odgovarjali, sem raje rabila navadne bodije in benkice, ampak to je stvar posameznika, kaj mu je bolj praktično.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:49:39   
aurora28
Čmrlika a boš ti dala kaj fotk gor, jaz bi jih tolk rada vidla. Plissssssss. user posted image Jaz imam pa zase občutek, da bom rodila proti koncu aprila, nevem zakaj, ampak mislim, da bo naš poba malo pohitel, ker je že ves čas čisto spodaj in pritiska.

Narava kaj sem jedla za zajtrk, lahko 3 x ugibaš user posted image user posted image , Argeta pašteto na kruhu namazano, zraven sem pa še spila skoraj pol litra mrzlega mleka. user posted image user posted image

Katy82 user posted image user posted image user posted image za cotke in hot hlačke. user posted image Verjamem, da tvoj dragi razume, da se me user posted image zelo hitro zmatrano in postanemo zaspane, tak da mislim, da je bil zelo zadovoljen že z hitrim crtljanjem. user posted image Bosta pa po porodu nadoknadila še za nazaj, tako kot midva. user posted image user posted image

Sesil kakšno pasmo pa imate doma? Ja ti majhni navihančki so pa tak lepi, kajne bi človek jih kar doma obdržal vse, sam kaj ko veš da zrastejo in zahtevajo svoje. Ta majhni pa so tolk luškani. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 15:50:01   
valentina2006
Ojla souser posted image ...

Se samo na hitro pofočkam, pol se grem pa učit user posted image . Najprej vsem HVALA za lepe želje user posted image ... Nej povem, da odkar jem Ospen se mal boljš počutim, ker sem res bla prej k cuna...pa grlo je bolelo fullllll. Sploh ne vem zakaj obenem delam... Zdravnica ni nč omenila, da bi bla frej... pol pa nisem težila. Drži me pokonc sam to, da grem še 10X na šiht user posted image , od tega morm še za 3 dni ur ponucat. Zdej se pa res bližžžžžžžžžžaaaaaa. Je pa moja pikica zadnje dni tko aktivna, ne vem, mogoče zarad Ospena user posted image .

VSEM, KI STE DOPOLNILE XX TEDNOV user posted image  user posted image  user posted image  in za PREGLEDE user posted image  user posted image  user posted image

user posted image


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 16:22:28   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Aurea veš,da te sprejmemo v klub murinih,sam da se ne bojo zdej peg peregovke na nas spravleuser posted image


user posted image
mura, mura, mura user posted image  user posted image  user posted image   

sem bla pa jaz tudi za peg (GT3 je legendarc) samo kaj, ko rabiš tovornjak pa še enga viličarja za nakladat user posted image  user posted image  

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 16:25:38   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Drži me pokonc sam to, da grem še 10X na šiht user posted image



Še malo... user posted image
Pa čimprej se pozdravi! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 16:39:46   
Anitka
OJla majčice!

Pa sem prigurala iz službe in že na brzino skuhala za moje dedceuser posted image user posted image (za dragega in tasta).
Imeli smo lep sončen, a žal zelo vetroven dan, tako, da z otroki v vrtcu nismo mogli uživati preveč na sončku. Saj bo bolje, a ne?user posted image

Aurea welcome to the club MURA vozičkaricuser posted image Se bomo morale kar dobiti in narediti in skupni giro.

Narava ja ti naši moški so zvečine praktiki, me pa gremo raje dvakrat v trgovinouser posted image user posted image

Sončnica. Sandra hvala za geslo. Lep vozekuser posted image user posted image in upam, da danes ne garaš preveč.

**** mislim, da si danes pri polnih 30-ih tednihuser posted image

Ja user posted image user posted image za MURVO in lepo nosečnost .

Se oglasim še kaj kasneje.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 17:10:09   
aurora28
Katy ja nekaj nas je pa tudi Quinnyijk user posted image user posted image .

Anitka pridna si bla. Jaz sem pa danes za mojega skuhala sam juhico, ker zdajle pa pride moja mami in sestra k nama in si bomo mi štirje naredili Germknedel. user posted image

Valentina me veseli, da si bolje. Očitno res antibiotiki delujejo na tvojo user posted image , bo še ona zdrava kot dren. user posted image user posted image user posted image

Danes so me klicali, da je prišla previjalna komoda in greva z mojim ponjo v soboto. user posted image user posted image user posted image

Jutri pa zame držite pesti, me čaka GP, pa UZ in laboratorij. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 17:55:18   
narava
daaaaan tetke!

sam na hitr se javim, da vam recem, da sem danes ze dobila svojga kvinijaaaaa (ne da se mi prav napisatuser posted image  user posted image ). zdaj cakamo se atija, da ga bo sestavil, pol se bomo pa ze fural po parketu user posted image  se vam javim kaj jutri, zdaj grem kuhat za mojga hanibanija, ki danes pride malo pozneje..

uzivajte v veceru!

lp, narava.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 17:58:15   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Sesil kakšno pasmo pa imate doma? Ja ti majhni navihančki so pa tak lepi, kajne bi človek jih kar doma obdržal vse, sam kaj ko veš da zrastejo in zahtevajo svoje. Ta majhni pa so tolk luškani. user posted image user posted image



samojed (belo, kosmato) pravijo mu tudi pes ki se smeje. sem jo pa pravkar počesala in je prava frajerka zdej.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 18:10:34   
aurora28
Sesil a ti stanuješ v stanovanju ali v hiši? A samojedki odpada veliko dlak? Naši bokserki full odpadajo, se vidi, da se bliža pomlad, je pa smotano  pucat kratke dlake, ker se kar zapičijo. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 18:31:30   
sesil
stanujem v hiši, pes pa ni nikoli notri. je vedno na dvorišču. dlake ji odpadajo, ne morem pa reči da veliko (razen ko je za to sezona). če bi bila psička v hiši, pa bi ti verjetno rekla da so njene dlake povsod.user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 18:41:24   
Anonimen
valentina: Jaz sem pa prov pogrešala tvoje slikice ki jih prilimaš k postom...user posted image user posted image  sedaj pa slišim da si bolna pa  ti ne znam nič nazaj nalimatuser posted image user posted image

No pozdravi se čim prej...user posted image user posted image

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:17:10   
MARTINA25
OJLAAA!!
Evo mene....danes sem pa šla po službi najprej na en doooolg sprehod!!!!Prav luštno je že zunaj, fino toplo!!!!

AUREA hvala za izčrpno obnovo včerajšnih predavanj.Ampak od 17-21?!!!Uf....
No, ko sem bila v torek zvečer v MŠ in sem poslušala predavanje o porodu...je nedaleč vstran moja kolegica pridno pritiskala in malo pred polnoči rodila punčko!!!Eva čestitam za malo Jerco!!!

Aurea škoda ker se nisva na MŠ spoznali....pojma nimam katera bi lahko bilauser posted image  

Sončnica Sandra user posted image user posted image  ful lep voziček!!!!!

KATINA dej mi neki povej....a boš ti dala gel dol???Jst sem se tok navadla na to pizuser posted image , da ne vem kaj naredit. Najraj bi pustila.....je pa res, da si ne znam predstavljat, kako bom to potem dobila dol, če bi to od mene zahtevaliuser posted image

NARAVA...donat-od kar me peče zgaga, ga imamo doma vedno vsaj 2 litra na zalogiuser posted image

ŠPELIN@ user posted image user posted image  za pregled!!!!Sam da je vse OK!!!!

VALENTINA čimprej se pozdravi!!!!user posted image

ESTRELLA jst sm še zmeri ZA srečanje.....datum in ura mi ustrezata!!!!!!

Joj punce jst res že komi čakam na zadnji delovni dan....v službi že prav komi sedim, k me tko pod rebri boli......še malo pa bo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:30:44   
katy82
Evo mačkice,da vam lušte nardim,jst grem pa jest,najbrž bom regrat,njami.

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:38:59   
Anitka
Uffff Katy - že celo večnost nisem jedla regrata  user posted image jaz si bom pa privoščila slastne pomaranče

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:40:25   
kasso
user posted image user posted image **** za 30 tednov.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:46:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

user posted image user posted image **** za 30 tednov.


Hvala..user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Majčice '08 - 3.del
13.3.2008 19:46:39   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: ****
valentina: Jaz sem pa prov pogrešala tvoje slikice ki jih prilimaš k postom...user posted image user posted image  sedaj pa slišim da si bolna pa  ti ne znam nič nazaj nalimatuser posted image user posted image
No pozdravi se čim prej...user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.