|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 11:26:54   
pikecpokec
Živjo!

Včeraj sem bila na faksu, pri mentorici in mi je ''naložila'' fuuul stvari za diplomo. tko da zdej berem eno angleško knjigo, pa še eno diplomo mam za predelat. Tko da res ne vem če mi bo v soboto ratal pridit. Že itak bo vikend divji. V glavnem, ne preveč računat na mene. Mogoče pa pridem.

shooo: a to si bila v porodnišnici Feldbach? Baje je zdej za slovenske porodnice za plačat, ne? sem nekje prebrala, da zdravstveno zavarovanje ne krije več stroškov user posted image . mislim, svašta user posted image

Jančika, kdaj začneš študirat? Pri nas te čaka en lep kupček zapiskov user posted image . sam tolk še počaki da zuni postavimo peskovnik, da se bojo naši trije ''pjebi'' lahk obmetavali z mivko user posted image , tačas ko boš ti zapiske zbirala skupi.

Jah, nč, grem brat neverjetno zanimivo knjigo Economics & Land Use Planning user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 11:44:33   
shooo
pikecpokec,
nisem bila v feldbachu ampak v grazu (a veš da je bližje?) pri stricu.
in sicer nič čudnega da so začeli zaračunavati saj ti zavarovanje ne krije poroda v tujini v kolior ni nujen. je luknja ki so jo izkoriščali kolikor se je dalo.
res pa je da, dejstvo da gre preko 1000 slovenk rojevati v tujino ukazuje na resen problem v slobenskih porodnišnicah in veliko nezadvoljstvo nosečk.
nimam več časa...


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 14:23:26   
žanek

Jančika pravi:
"Nobena ne šljivi mojega seznama, kaj je zdej touser posted image . Ajde!"

1. Jančika
2. žanek & Nika user posted image - sok, čips, smoki, čokolada ...




< Sporočilo je popravil žanek -- 12.3.2008 14:27:20 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 14:57:16   
Anonimen
Jaz vas že dolgo več ne folgam brat, ste preveč pridne s čvekanjem. user posted image
Tudi jaz nimam ravno dobrih izkušenj z dr.-ić, meni se je zdela groba kot user posted image in povsem netaktična, pa še tista njena strašno polomljena kao slovenščina. user posted image Pa še na abrazijo sem morala it 2 meseca po porodu zaradi delčka posteljice. user posted image

Imejte se skrajno lepo na srečanju in pridno čvekajte še naprej.

(odgovor članu žanek)
  Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 15:23:21   
skuštrana
in sicer nič čudnega da so začeli zaračunavati saj ti zavarovanje ne krije poroda v tujini v kolior ni nujen. je luknja ki so jo izkoriščali kolikor se je dalo.


Točno tako. In dokler še je dalo. So pa krivi v porodnišnici Feldbah, ker ko sem se jaz zanimala za porod na Reki so mi v porodnišnici rekli, da moram prinest podpisano od zavarovalnice da bo plačala, ker pa na zavarovalnici ne moreš dobit. v feldbahu tega niso zahtevali, ampak so račune lepo pošiljali slo zavarovalnicam, ki jim je vse skupaj postalo čudno..in ekola..zdej so si pa gor prišli kam pes taco moliuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 19:33:41   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Sobota: lahko naredim snežne kepe, namesto sladkorja dam pač fruktozo, pa PZ moko, morda bo prebavljivo.....
Če Monti to dovoli?

Hm, ne, Monti ne, mogoče pa kdo druguser posted image . Beljakovine in cuker, čeprav je fruktoza, ne grejo skup.

Punce, dejte se mal k seb vzet in se napište na seznam, pliiiiiz! Če ga zdaj pogledamo, zgleda, kot da pridem jaz k Žaneku še preostale glaže razbituser posted image .

Pikepokec, študirat začnem...kmaluuser posted image . Jao meni, si me kr mal zdrmala. Sej prav! Se bomo zmenili en dan, pa pridem po gradivo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 20:20:02   
snorlax
Ja, kaj sem pa jaz? Luft?user posted image user posted image user posted image

Sem že napisala, kaj prinesem. Sadje.user posted image user posted image user posted image user posted image Če pa boste pridne, pa še mogoče kak konec črne čokolade.

Če je vojna, je vojna za vse. user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 20:27:19   
Ropotuljica
Js pridem, pila bom pa vodo.
Snorči, danes sem spekla žemljice po tvojem receptu in so mi  FUL ratale. Super so vzhajale in so bile visoke in ful mehke. Hvala, hvala, hvala .....

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 21:08:43   
Meggi
Skabi in Huanita a sem videla prav?

Jaz bi lahko jutr pop. kam uletela. Hm no ja,.. če mala pika ne bi imela vodenih kozuser posted image user posted image

Smo v karanteni že itak 3 tedne, tak da skor ne vem če smo za med ljudi. Itak pa zdaj otroke šibamo od ene babice k drugi,...

Če uredim za varstvo za malo... možno da se dobimo, če bo vama kazal!

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 21:14:15   
Jančika_
Ampak komot ste pa, ni kejuser posted image . Mam rajši, da se same zraven napišete, da katere po nesreši ne spustim, pol je pa zamera. Snorlax, ampak si pa na dobri poti, da boš res komaj kaj več kot luftuser posted image .

1. Jančika (čokolada)
2. žanek (sok, čips, smoki, čokolada)
3. snorlax (sadje)
4. ropotuljica (voda)

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 21:22:07   
Janeja
A Dr. Vizjak je pa tolk mald? Saj sem si mislila, da je, ampak ne tolk ...  Je Jan pri njemu že par let user posted image . Zdaj ga bom pa čist drugač gledala, ko vem kolk je star user posted image .

Jaz upam, da mi v soboto rata uletet za kakšno urco. Otvoritev lokala sicer bo, ampak P. pravi, da bo šel tja šele po 22h. Tako, da za kakšno urco tudi mene lahko računate. Kaj pa naj prinesem? Omakco za tortille?



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 21:22:57   
Naty*Taja
Snorči, daj še meni ta recept za žemljice!!! Po moje so Montijevske? Črno čokolado pa lahko tudi jaz prinesem - pa kak liter refoška, če ga bo pripravljena ktira z mano pit! Janči, Ropotuljica...?Jaz lahk namreč grem tudi peš domov...user posted image . Janči, daj me na seznam napiš, da ne bom jaz kopirala.... Mi oke skup vleče, pa imam še tolk dela...




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 21:35:15   
Jančika_
1. Jančika (čokolada)
2. žanek (sok, čips, smoki, čokolada)
3. snorlax (sadje)
4. ropotuljica (vodauser posted image )
5. Janeja (omakca)
6. Naty-Taja (alkouser posted image )

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 22:20:11   
teta beta
Joj, pa kaj sem jaz edina, ki mi G na -ič ni bila grozna ali kaj? Sem že zadnjič mislila napisat, da mi je bila kul, pa se mi ni zdelo preveč relevantno. Je pa res bolj taka direktna, ampak mene to ne moti, včasih imam še raje kot neko pocukranost. Do mene je bila skoz v redu, imela me je par dni pred porodom, na porodu in še po njem. Dala mi je tudi umetne popadke, da se ne bom predolgo matrala, imela sem itak EA in brez nje bi ostala celo brez druge doze epiduralne, ker je bil anestezist nadstropje višje in ni mogel priti takrat dol. Je naročil, naj mi da sestra ne vem, recimo 4 ml že pripravljenega anestetika v kanilo, pa je sestra rekla, da ni govora, da je to prevelika odgovornost, pa je ravno ona prišla pogledat in mi jo je ona dala. Olajšanje je bilo nepopisno. Pa tudi Milovanovičevo sem imela, ko sem bila prvič v bolnici in tudi ona mi je bila kul. No, razen vaginalni pregled pri njej ni bil ravno prijeten.user posted image

Darja33, mi je pa nekako padlo v glavo - a si ti kdaj delala na medicini dela v Žalcu? A misliš navadne štirikotne bombažne plenice (tetra) ali hlačne? Slednje sem jaz naročila direkt pri Racmanu, prve pa so v večini stare cca 30 let user posted image . Zdaj pri drugem bom še dokupila nekaj racmank.

Jančika, kako pa kaj tvoja primerjalna književnost? Si že naredila Korena? In kaj hudiča so delali s tabo, tole s tvojim nosom se meni ne zdi čisto normalno, kar berem. Jaz bi ziher šla nazaj.

Jaz se na Montija čisto nič ne spoznam, razen če bi katera Monte. Se pravi, da nima smisla, da bi kaj pekla, če ste vse na neki dieti, kaj pa naj drugega prinesem, pa nimam pojma. Arašide?

Janeja, če slučajno ne boš mogla iti na srečanje, sem jaz do petka pop. ali celo do sobote zjutraj v Žalcu in lahko namesto tebe odnesem kapljice ali kroglice ali karkoli pač že.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 22:39:12   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Sobota: lahko naredim snežne kepe, namesto sladkorja dam pač fruktozo, pa PZ moko, morda bo prebavljivo.....
Če Monti to dovoli?

Hm, ne, Monti ne, mogoče pa kdo druguser posted image . Beljakovine in cuker, čeprav je fruktoza, ne grejo skup.


pismo, toliok o tem.... Pa 3x sem brala knjigo od Natike, pa ne vem, kaj jaz berem????????!!!!! S čim pa gre fruktoza skupaj?????  Ko gledam jedilnike za npr. zajtrk, tam imaš recimo jogurt, pa kosmiče, pa lahko zasladiš s fruktozo.... Ali sem spet kaj narobe razumela??????
In kje je toneč seznam, kaj je kaj? Kaj je sadnje, pa zelenjava? Edino za meso vem (se mi zdiuser posted image ), da je to beljakovina...user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 22:40:55   
HuAnita
Ropotuljica - hvala, saj veš, zakaj, se ju3 slišiva....

Verne in malo manj verne - že imate butare? Kje imajo lepe? Jaz sem tele dneve prva vse dni sama do večera, danes celo še večer, ker ima M. večerjo s sindikatom, pa Pino z virozo, pa mi komaj znese do trgtovine iti po kruh%mleko, če mim mama uleti med malico....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 23:17:46   
Janeja
Teta beta, kuglice so že pri naročnikih. user posted image   Hvala vseeno za ponudbo.
Če si že v Žalcu, se lahko pa na kak kofe oglasiš, da se spoznava še pred soboto. Mi bo uspelo pridet za kakšno urco. 

HuAnita, butarce mi kar v nedeljo pred cerkvijo kupimo. No babica in otroci jih, jaz že nisem šla ... Si me pa spomnila, da bo treba mal dekoracije za veliko noč iz omar zvlečt. Pa še "jajčne možičke" morva z Janom nardit.

Snorči, recept za dobre žemljice pa kar tle gor napiši, ali pa ga v soboto zraven prinesi. Bi pri nas tud pekli. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.3.2008 3:23:31   
snorlax
Oj!

Evo mene tukaj spet ob nečloveški uri!user posted image

Janeja
, žemljice so po Montiju. Recepta pa jaz nimam ne za kruh, ne za žemlje, ker vse delam po občutku, merim pa "od oka". Lahko jih pa spečemo pri Žanek, če dovoli.user posted image Ne, saj se hecam.

HuAnita. Pri nas je prej stara mama delala butarce, zdaj pa jih ati. Pri nas rečemo "snop". A ste tudi pri vas rekli tako?
Glede Monti sladic - zato jih jaz ne delam, ker mi pri teh receptih nikoli ne gre nič skup oz. mi ni jasno, kako gre kaj skupaj, pa tudi jaz se že 2,5 meseca uspešno izogibam sladic (tudi, če so po Montiju), ker so preveč vabljive in se bojim, da me zanese nazaj na stara pota. Rajši jem kake suhe fige ali slive, če je že taka potreba po sladkem.

Ropotuljica. user posted image Super, da ti je ratalo. Verjetno so še 100x boljše, kot moje. Še vsakemu, ko sem pokazala, kako se pečejo žemlje, je potem ratalo naredit boljše in lepše.user posted image
Janči, sorry, ampak sem mislila, da se samo pofočkamo, pa pol ti dopolniš seznam. user posted image

Glede zobarja. Kje pa dela ta dr. Vizjak? Mene je sicer sram povedat, ampak s tamalčkom še nisva bila pri nobenem. Če je za malčke in če je strašno potrpežljiv, potem bi se šla naročit. Ali pa, če mi priporočate kakšnega drugega v Celju za tamalčke?

Teta beta. Očitno si dotični dohtarci bila simpatična. Mene ne moti, če je direktna, pa tudi osladno prijazna ni treba, da je. Lahko je pa malo manj arogantna in ni treba, da zaničljivo govori o moji G., če me ni hotela mučit in na živo šarit po moji maternici. Pa glede na to, da je ženska, bi človek pričakoval, da je malo manj groba pri gledanju in tipanju občutljivih delov telesa. Razen, če ima ona rada bolj grobe igrice, pa misli, da smo vse take.user posted image

Mene je pa sinoči ful bolel spodnji del trebuha, pa nisem znala ocenit, al je mehur, al je kaj ginekološkega, al me po črevesju špika. Tak čuden občutek je bil. Potem sem nekak zaspala. Zdajle je malo bolje, ampak imam občutek, da je bolj mehur. K sreči grem danes k svoji zdravnici po bolniški list, pa bom dala še kri in vodo. Itak že od nosečnosti nisem dala krvi in vode na pregled, tako da ne vem, kaki bodo kaj izvidi. Edino, kar me je strah, da bi šla nazaj v bolnico, da se mi je kaj skompliciralo. Samo glede na to, da je od posega že skoraj teden in da ne krvavim več, malo verjetno. Upam.user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.3.2008 3:26:07   
snorlax
Tak. Zdaj grem pa nazaj spat do petih.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.3.2008 8:07:45   
adrijana.sara
Joj, kakšne ure javljanja in vstajanjauser posted image  - pa zdržite tak tempo, jaz bi uspavalne tablete začela jemati, če ne bi mogla ponoči spatuser posted image , ker to mi je pa kot nočna mora.

Glede poroda - ena je napisala, da bi se lahko začeli predstavljati v porodni... se popolnoma strinjam, ker jaz nimam pojma kdo je bil zravenuser posted image . Sem bila pa zelo zadovoljna, ginekologinja ni imela nobene vloge, babica je bila pa super. Šivala me je pa ena čist tretja, pa je bila tud ok. Tako, da tud jaz sem bila zelo zadovoljna s porodnišnico, tako v porodni kot na oddelku.

Srečanje - jaz ne upam nič obljubit, ker res ne vem kako bo. Moj še ne ve kdaj konča z delom, pa zbita bom tak verjetno do konca in že kar vidim, da se mi ne bo dalo. Naj bom pod vprašajem - ok! Bi vas pa rada spoznala, tak da upam, da se mi bo izšlo. Kaj pa ponavadi prinašate oz. kaj še rabite? Nimam pojma kako to zgleda.

Naty eno vprašanje - Sara skoz poje biba baja (mogoče poje), veš za kakšno  tako pesmico. Vedno pozabim vprašat, ko grem po njo. Pa ni to biba leze, neki svojega ima in ne morem razvozljati.

In mi je spet zmanjkalo idej kaj sem še hotela napisati. Pridem kaj pogledat, če se mi posveti.
Uživajte v sončnem dnevu!



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.3.2008 8:10:12   
adrijana.sara
Ja, sem se tako spomnila, ko sem potrdila.

Jančika včeraj sem obiskala vašo stran, da dol padeš. Imam še zdaj jezik do kolen. Full dobra stran, slike pa za dol padit. Res mi je všeč tak način fotografiranja - umetniško, me mika, da bi se enkrat nekam vpisla na kakšen tečaj. Kapo dol! No, to sem hotela napisat, ker ste me čisto navdušili.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.3.2008 8:23:19   
skuštrana
Naty eno vprašanje - Sara skoz poje biba baja (mogoče poje), veš za kakšno tako pesmico.


Biba buba baja pleše ringa raja, malo sem in malo tja..naprej pa ne znamuser posted image

Tale g na - ič - se strinjam s Snorlax, saj ni treba bit pocukran, samo nesramen in aroganten pa spet ne..Človeški bodi pa bo čisto ok.

Butarce - tle se nosijo olivne vejice, doma pa je butarce vedno delal moja babi..samo jaz je nisem nesla že 100 let, pa je verjetno še 100 let ne bom..

Mi smo se pa končno naspali, samo ko sem se zjutraj vstala so bila vrata na stežaj odprta, pes pa pri sosedu na vrtu veselo laja...Je Miro pozabil zaklenit vrata zvečer, ko je peljal Oskarja lulat in ker malo piha burja so se vrata odprla in ola Uf, sosed bo full vesel ko vidi, sploh nisem šla gledat ali mu je kako rožo ven izkopal oz naredila kak kupček kjeuser posted image
Eh, tale Miro - včeraj me kliče iz mesta in mi reče, Ej, ne iskat stacionaren telefon, ga imam v žepuuser posted image user posted image Mislim, svaštauser posted image user posted image






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.3.2008 8:24:20   
skuštrana
2. žanek & Nika - sok, čips, smoki, čokolada ...


Žanek, si pozabila mleko user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.3.2008 8:25:24   
skuštrana
Ropotuljica, vidim te..Ti, ti, delat pojdi ne pa da tule gor visišuser posted image user posted image Si že vse roke zamudilauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.3.2008 8:33:45   
adrijana.sara
Skuštrana hvala - tole bi bilo pa smiselno, pa si razvozljala skrivnostuser posted image user posted image user posted image . No, zdaj se pa še jaz naučim, pa bo veselo pri hiši. Hvala!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Letni časi.
Admin

V katerem letnem času je bil rojen vaš otrok?

Poletje. (38%)

Jesen. (12%)

Zima. (25%)

Pomlad. (25%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!