|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.3.2008 15:42:16   
skuštrana
Eh, pikecpokec, kako tebi velja, ko imaš koga, ki ti malo počuva Gala...Sem ravno včeraj jamrala, da sem pečena še vsaj 2 letiuser posted image user posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.3.2008 19:36:40   
Skabi
Huanita, Meggi,  jaz sem za igrišče. Smao če bi zdaj vidve prišli na našga . je prav lušten, pa še meni s ene bi bilo treba vozit. Zraven je še asfalt, kjer  se lahko vozijo s kolesi in rolajo, pa mogoče bomo kako z našim župnikom rekle -je prava faca. Pa če hočeš, te potem peljem na ekskurzijo na našo bajto in ti vse razložim - sem bila povsod zraven od izkopa naprej.  Kdja bi vama pasalo? Četrtek, petek popoldne?

Skuštrana, saj men se tud v bistvu ne da okrog lazit (no v kak kamp mostiščar me še mika user posted image ), sam obleke pa tud ne bom sam enkrat dala gor. Mogoče bom pa šla rodit v njej user posted image . a tisto o slingu še rabiš? Sem malo pozabila na to user posted image

Pikecpokec, po novem obstaja tudi internetna priprav na zakon. Sama predelata ene teme in se potem enkrta dobita skupaj z ostalo skupino.  

Smrček, s tole tečno babico Alenko ste ma že zadnjič čisto znervirale. Danes pa spet. a mate kako njeno fotko, da jo bom takoj nagnala? Pa kaj so tebi danes povedali?

Jaz sem bila danes razstavni eksponat v našem vrtcu. Pogovarjajo se o dojenčkih in so gledlai moj trebuh. Prav posrečeni so bili, vsi so ga božali in se čudili mojemu štrlečemu popku. Prvo vprašanje pa je bilo: kako bo pa ven prišel? In moj sin zakriči: Ja čez lulo!

Punce, lepo sanjajte!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.3.2008 20:23:13   
pikecpokec
Skabi, a res obstajajo taki tečaji! No, pa sej tale je tud OK, ker je sam v petek zvečer, pa v soboto cel dan.Bo za preživet. vem pa da ponekod trajajo en teden, ponekod pa celo leto hodiš tja user posted image

Skuštrana: ja, glede tega mam pa res srečo, drugač ne vem kdaj bi diplomo spacala user posted image . sej še vseeno ogromno časa preživimo skupi, ampak včasih pa res če gre mal na počitnice. Itak pa tud dedkom, babicam in tetam paše da pride, da jim mal stanovanje ''pospravi'' user posted image .

Ej, Skabi, tvoj tamali je pa faca! Dobro spolno vzgojo imate pri vas user posted image . jah, sej verjetn je res najbolš da jim kr po resnici povemo, ko pridejo z vprašanjem: ''Mamiiiiii, kok pride dojenček ven?''user posted image




_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.3.2008 21:55:49   
teta beta
Punce, hvala, da ste me tako lepo povabile. Saj ne da ne bi mislila, da niste fajn, le nerodno mi je, ker je to pač pri eni doma. Lažje bi bilo iti zadnjič k Franclu, ampak takrat pač ni šlo. No, se bom potrudila, da pridem, res.

Darja33, meni je bilo v Celju čisto fajn rodit. Sem bila že pred porodom nekaj časa na oddelku in sem zato tudi prosila, če bi lahko bila še po porodu zgoraj. In še sama sem bila potem v taveliki sobi, kar mi je zelo pasalo. Katero babico sem imela, nimam pojma, sta se tudi zamenjali vmes, pa mi to niti ni bilo tako pomembno. Bila je pa zraven dr. Pavičevičeva. Ena od "otroških" sester od spodaj je bila precej neprijazna, ene so bile tako-tako, ena, msilim, da je bila Renata, je bila pa zlata. In ta je bila dežurna vse 4 noči, kar sem bila s tamalo tam in brez nje bi bilo meni res ful težje kot sicer, od nasvetov do čisto konkretne pomoči dalje.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.3.2008 23:19:20   
barika
Dober večer, mi Jančika po ZS-jih grozi, da vas nič ne pridem pozdravit. pa evo me, pozdravljam vas.user posted image user posted image

kok ste punce (za nazaj je malo velko za prebrat)

po pravici povedano, nimam časauser posted image user posted image user posted image  (se bom potrudla potrudit, da bo bolje)


lahko noč

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 5:17:51   
snorlax
Jutro! user posted image

Saj ne vem, kaj naj napišem. Nič novega se ni zgodilo. Dolgočasim se doma. Čakam na odpustnico iz bolnice.

Lep dan!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 6:17:28   
Skabi
dobro jutro Snorlax, ostale pa se hitro zbudite!

Da boste vedle, snorlax mi ej že zrihtala enega, ki estrihe izsušuje. Hvala, Snorči!! Včeraj sva po kratkem razmisleku prestavila dobavo kuhinje za en mesec. Bomo raje dobro posušili. v trgovini so se smejali in vprašali če je šla gospa rodit user posted image . Oh, ko bi vsaj.

Danes grem v šolo za starše, da me spomnijo, kako je treba rodit. BO še katera aprilčica tam?

Janeja, si že našla novo frizuro? Men se zdi, da bi ti pasala taka, da bi imela šiške na čelo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 7:16:06   
darja33
Jutro!

Ste me pa mal prestrašle z babico Alenko. Sicer jo poznam, pa vem da je res bolj resna, sam sej veš, ko si ti tam dohtar je pač "prijazna", ne vem pa kaka je do porodnic. Upam samo, da bo kaka taka da mi bo vse povedla in ne bo panike.

Je pa res, da sem zdej čist v drugi koži in se nič kaj ne čutim samozavestno.
Sej veš, ne moreš kaj bluzit in pametvat. Tu je vsaka babica bolj pametna od mene. Za anestezijo sem se zmenla, al epiduralno al pa hitra infuzija analgetikov. Ve ste imele kaj????

Finta je, da do tega tedna sploh nisem NIČ razmišljala o porodu, niti o pupiki. Sem skoz delala in ni blo časa, pa še od 1. dneva se fenomenalno počutim, tak da me ni nič opozarjalo na nosečnost. No, zdej sem pa doma, pa že malo tuhtam....

15. bom probala prit. Bom Jančiki rekla za napotke.

Sicer se mi pa zdi, da ste tu gor take "tanormalne" mamice, a ne? Se ne motim. Sej veste, kake so lahk one tadruge. Js vem, da sem jih (že prej) večkrat opazvala in sem vedno rekla, sam da js ne bom kdaj taka!!!
Pa se mi zdi, da sem še čist taka (normalna?) kot sem prej bla.

Dijo. Grem kavo pit. Sama. To je tud neki novga za mene....

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 8:04:23   
Bonnie_RR
Dobro jutro!user posted image

Da se še js spet malo javim...

Mi smo po starem. Nik je spet v vrtcu, js grem čez ene 3 urce v LJ na faks, jutri pa že zgodaj zjutraj. No, odvisno je tud malo od stavke - če bo, dvomim, da se bom spravljala v center jutri, bom verjetno raje doma...

Vidim, da se nekaj pogovarjate za soboto... Zaenkrat se z dragim še nisva pogovarjala, kaj bomo počeli čez vikend, zato tud še ne morem nič reči. Ga bom malo vprašala, kakšne plane ima, pa potem sporočila, če pridem ali ne...

snorlax... Fajn, da je zdaj to že za tabo in da ni bilo problemov.user posted image Zdaj pa le malo počivaj...user posted image

Jančika... Si že kaj bolje? Oko je že kaj lepše barve? Pa počutje? Tamaladva sta si pa privoščilana obisku, a?user posted image

Skabi... A za razstavni eksponat si šla v vrtec?user posted image Ja, super!user posted image Tamali je pa tud ful faca!user posted image

igrišče... A to mislite tisto igrišče tam v Vojniku nasproti cerkve? Skabi, ti pa verjetno tega pri šoli na Frankolovem? No, kakorkoli oz. kjerkoli žeuser posted image , ko bo lepo vreme, sva tud midva s tamalim za to, da me malo počvekamo, tamali se pa zaigrajo...user posted image

HuAnita... Meni se zdiš pa tam na sliki čist fajn in res ne vem, kaj se sekiraš...user posted image Sem pa tud js mislila, da ti je ime Anita...user posted image

skuštrana... Tud vidva z Arsenom sta prav fajn!user posted image

Madonca, ste vse neki slavne... Kr po cajtngih...user posted image


No, zdej grem pa še seminarsko sprintat, da jo bom lahko dans oddala...

Lep, pa čeprav oblačen in (mogoče) deževen dan!


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 8:26:53   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi
Janeja, si že našla novo frizuro? Men se zdi, da bi ti pasala taka, da bi imela šiške na čelo.


Kaj pa so to šiške? user posted image
Ne, še vedno se nisem odločila za frizuro. Po eni strani me drži, da bi se postrigla čist na kratko, po drugi strani pa nimam jajc za to. user posted image

Se javim spet zvečer, zdaj pa šibam v Škofjo Loko!

Lep dan vsem.


(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 9:11:01   
marjanaR
Hojla, celjske čveke. Vidim, da sem čist out. Pri nas je pestro. Za vikend sva bili z Nušo v bolnici - HuAnita, zdaj vem, zakaj takšne pohvale pediatriji - nemreč v soboto popoldne je bruhala, malo sicer, vendar dovolj, da ji je zašlo verjetno v sapnik in ni mogla dihat. Seveda sem zagnala paniko, da se otrok duši, in sva letela v bolnico. Potem je še ena zdravnica slišala šumček na srčku, pa še dodatne preiskave v zvezi s tem ... No, na koncu se je , hvala Bogu, izkazalo, da je naša češplja povsem zdrav  otročiček in včeraj popoldne sva prilezli domov.
Sicer pa sem imela totalno zmrdano noč in komaj čakam, da mala zaspi, da gre zraven.
Lepo se imejte.
Se slišimo. Upam, da prej kot čez pet strani ...


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 9:14:04   
skuštrana
Dobro jutrouser posted image

Skabi,tvoj mali je pa res facauser posted image user posted image

Darja,
če pod nenormalne mamice misliš tist, ki pridejo na igrišče v visokih petkah, pa v fenci šmensi oblekah, da lahko potem jamrajo, ker so šli otroci v peskovnik in se lahko umažejouser posted image user posted image potem me to res nismo..No, mislim da res ni nobene take med nami..me smo bolj seljanske dekliceuser posted image user posted image otroci umazani (ropotuljica in smrčka a ji prilepimo slikouser posted image user posted image )....Boljš da ne, nas bo še katera (pa ne celjanka) napadla da maltretiramo decouser posted image
Glede bolečin pri porodu - jaz nisem imela nič...Prvič je bilo za zdržat, drugič je pa bolelo ko user posted image , ker je bil mali narobe obrnjen in nisem smela pritiskat, da se mali naštima..mah, preživela sem..no, je bilo boleče in hitrouser posted image

Janeja, srečno potuser posted image

Barika, wbuser posted image

Uf, tale Pavičevičevauser posted image user posted image No commentuser posted image

Nič, grem zdej delat za web stran..




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 9:16:21   
skuštrana
Ej, punce..Tole sta delala najina frenda..Super je za pogledat, sploh za nosečnice user posted image
klikni



< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 11.3.2008 18:31:09 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 9:51:25   
snorlax
Marjana!user posted image Lepo, da je s tvojo pikico vse vredu. Držite se in upam, da se čimprej vidimo.

Darja, sem se že jaz tudi spraševala, kaj so zate normalne mamice? user posted image Po moje smo vse normalne.user posted image

Skuštrana, ne bi o dotični ginekologinji. user posted image V petek je dobila fiksno idejo, da bi mi ona na živo dobila Mireno ven. Valjda! In jaz bi zraven neskončno uživala. user posted image user posted image

Jančika, pravkar sem požrla celo vrečko arašidov. Onih za luščit, sicer....ampak...user posted image user posted image user posted image Jst moram nujno it na šiht, tole posedanje doma me bo ubilo (al pa vsaj zredilo).

Ropotuljica, se vidimo!user posted image Lepo, da si se spomnila name.

Naty-Taja, ta teden pridem zagotovo po jabke. Povej, kdaj te najmanj motim.user posted image

Skabi, pejt rodit. Dedi bodo tačas ko te ne bo, vse pošlihtal. user posted image

Lep pozdrav še ostalim - Žanek, HuAnita, Janeja, Bonnie, Barika, Teta Beta, Smrčka, Pikecpokec, Meggi, Adrijana.sara, Shooo, Jerebica...upam, da nisem katero pozabila omenit.

Uživajte.user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 9:51:29   
smrček
Uf, tale Pavičevičevauser posted image user posted image No commentuser posted image

Se strinjam.
Darja33: Jst sem prvič dobila nekaj proti bolečinam, ker sem dobila umetne popadke po kapalni in se mi zdi da me je bolj bolelo, pa tamali je potem spal še ene dva dni skupaj, tak je bil "zdrogiran". Drugič sem rodila s svojimi popadki in brez protibolečinskih zadev, tamala je bila po porodu tudi dost manj utrujena in zadremana. Upam, da bo tretjič tudi tako.

Skuštrana: če bi si lahko koga "naročila" na porod bi bila to sigurno Kuštrinova in bilokatera "človeška" babica.
Ma spet nekaj bluzim... pol bom pa prišla tja z popadki na dve minuti in mi bo figo mar katera babica in zdravnik je tam. Važno, da me bodo spodaj potem zašili kot je treba, da me bo še moj sploh upal pogledat med nogeuser posted image

Za soboto še nič ne vem, ker še nisem prišla na vrsto pri moji G, upam , da me bo jutri lahko vzela in me mal pogledala.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 10:00:57   
snorlax
Smrček, javi, kako si zrihtala. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 10:08:10   
skuštrana
še moj sploh upal pogledat med noge


Bota pa luč dol ugasila pa bouser posted image Tiste enkrat na leto, ko imata vidva terminuser posted image no, na elektriki ne bota glih prišparalauser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 10:18:00   
smrček
Ej, sem pogledala link, zanimivo.

user posted image  Ne, ne, mi smo lansko leto enkrat, letos bomo bolj poredkouser posted image

Snorlax, ni še nisem rihtala, ker ima G danes samo naročene nosečke in me ne more vzet. Sestra mi je rekla, naj grem kar v Celje se pokazat. Tja pa nebi glih šla, ker se mi zdi, da bi me kr not obdržaluser posted image . Jo bom še jutri poklicala.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 10:34:17   
darja33
Hojla!

Ne se ustrašit! "Nenormalne" so mi tiste opicanjene mamice, ki imajo take tud otroke. Sej vete, vse sterilno in oh in sploh. Govorijo pa tudi samo o tem, kaj je prav in kaj narobe in še druge ob živce spravljajo. Js sem pač bolj na izi. Ne kompliciram (še ne). Upam, da taka tud ostanem.

Punce, ktere ste vse noseče???

Pavičevičva, ja Lili je zelo na izi in včasih deluje tud malo nestrokovna, čeprav moram rečt da kar obvalada. Je pa večkrat tudi netaktična, kr reče kaj misli, to pa zaskrbljeni mamici (nosečki) ni vedno fajn slišat. Npr. Ak bit če, bit če. Sicer bo šlo naprej....(grozeči splav...).

Trenutno neki pucam, sam bom še ta teden poklicala pomoč. Ded je tak, da mu moram 16 rečit, tak da lahk že tacajt vse nardim. Pač ded. Je pa sicer v redu.

Zdej grem pa v Citija po trgovincah, pa v baby center mal še kaj nakupit, pa na kavo s kolegico (jih je zlo mal, ki bi mele zdejle cajt (razen penzionistk...).

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 15:38:01   
Naty*Taja
Oj, pozdravček vsem. Sej vas še brat ne folgam! Bo res treba kej naredit, da bo več časa!
Snorči, ti kr pridi kadarkoli, sam v četrtek me ni, ker so govorilne v šoli in bom cel dan tam! Pa če po 20. prideš ni panike - otroc spijo, Marko je za rač...jaz pa imam čas...
Darja, ja, me smo normalne mamice, ki imamo normalne otroke -  beri se valjajo po blatu, polivajo s kakavom, jedo pesek, skačejo po lužah, uživajo v uničevanju oblek s hrano....user posted image Dejte punce še kej dopisat. Zaenkrat sem imela v mislih Gašperja, Vasjo in Kajetana, Marcela in Marušo....user posted image user posted image
E že morem šibat - se pišemo in lep pozdravček vsem in vsaki posebej kot si zaslužite!



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 15:40:40   
Skabi
Darja, ti misliš na normalne mame z zdravo kmečko pametjo, a ne? ja, smo take. In opažam, da več kot imaš otrok, bolj na izi si vse narediš.  Men zdaj pri tatretjem že čist dol viis, al bo vse pripravljeno in prelikano prav cajt al ne. Bomo že. Danes sva se morala prav prisilit, da sva šla obnovit znanje o porodu. In moj dec je zgledal daleč najmanj zainterisiran za porodne dobe in dihanje.  Jaz pa sem zaradi tistega pasjega sopenja, ki mi sploh ne paše,  postala čist omotična in sem komaj k sebi prišla.

Pa kaj me spet strašite? Kdo je ta Pavičevičeva? A nje se moram tud bat? 

Janeja, šiško imaš tam spodaj user posted image  Šiške so pa lasje, postriženi na čelo. (tak so me prekmurske kolegice naučile).

Kdaj se dobimo an igrišču?

< Sporočilo je popravil Skabi -- 11.3.2008 15:41:00 >

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 15:54:03   
skuštrana
Je pa večkrat tudi netaktična,


Tole je pa res čisto pravi opis dotične gospeuser posted image Ma, mene je imela na sprejemu in me je pustila tam v sprejemni, brez vsega, sem skoraj zmrznila..kake pol ure, pol se me je pa sestra usmilila in me obleklauser posted image je bila smena in je morala gospa domov..itak..pa potem me je imela ko sem šla not zaradi mastitisa, vsa pod vplivi hormonov, jokajoča..ona me pa nadere, pa..ma, brezveze...morda je res strokovna, taktike ji pa manjka, resuser posted image

Skabi, na koncu boš kar doma rodila, od strahuuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 15:54:51   
skuštrana
Šiške je po hrvaškouser posted image Resice po slovensko, se mi zdiuser posted image

Skabi, tvoj itak že vse obvlada v nulo user posted image bi lahko imal on inštrukcijeuser posted image

,Darja, če jih poznaš boš itak imela special treatmentuser posted image user posted image , tako da se ne sekirajuser posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 11.3.2008 15:56:40 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 17:38:05   
shooo
pozdrav čveke,
berem berem ni časa za pisanjeuser posted image .smo čez viend imeli 2 otroška rd-eja in v soboto smo bili v grazu pri že omenjenemu stricu ginekologu na ogledu porodnišnice.
Ženske drage to vam je razkoš!!!!
državna porodnišnica, od januarja do sobote čez 500 porodov, notri pa mir in spokoj.stavba kjer so otročnice i nosečnice je prav tako stara stavba kot celjska samo da notri ni niti kančka svetlo modre in zelene barve. vse je v toploh rumenih in oranžnih tonih. pa ful rož.sobe so za po dve ali tri mame , vsaka ima svojo kopalnico in (pazi to:) Kinderzimmer.se parvi imajo pravi romming in.
otrok je s tabo ampak  če potrbuješ počitek ga odpelješ v kindercimer in tam za njih poskrbijo sestre dokler se ti ne  naspiš.user posted image ali se greš stuširat.karkoli.
imajho tudi enospoteljne sobe a te ne moreš najeti.dobiš jo samo če imaš nadstandardni paket zavarovanja.
porodne sobe so pa zgodba za sebe. imajo 6 na novo opermljenih porodnih sob v katerih ni videti nobenih aparatur,mašin in ostalih zastrašujočih stvari.vse je skrito v stenah obloženih v neki les.postelje so ful širše kot naše.iz stropa visi prečka in dolge oranžno rdeče  rute na katere se lahko obesiš med popadki.vsaka soba ima svojo kopalnico in wc.v tušu lahko tudi sediš.dve sobi imajo še sobo za porod v kadi (oranžne kadi, z enakimivisečimi rutami iz stropa, seveda imajo še žoge, pručko...vsaka soba ima velika steklena drsna vrata ki vodijo na krasen atrijski vrt, in če ti je volja lahko si prvo porodno dobo zunaj (v kakem grmu čepeuser posted image ). CR naparavijo tudi v porodnih sobah, sicer je operacijska čez hodik, anestezolog je vedno tam in 95% cr naredijo z spinalnim blokom.izavjajo akupunkturo, pomagajo si s homeopatijo. imajo celo slovensko babico. sicer vsi govorijo angleško.
vse to nudijo za osnovno zdravstveno zavarovanje.
meni so se sline pocedile še cel vikend a se mi vseeno zdi da bom rodila kar doma.

zdaj pa moram iti sikati čopič za nežo. ostale pokomnetiram kasneje.
lp



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 20:15:27   
Jančika_
U madona ste naklofale, pridneuser posted image . Jaz sem malo v zaostanku, ker sem imela danes Vaskota doma, saj je ponoči ful kašljal. Pol je bil pa seveda cel dan ful zdrav. Ampak se je tolk navleke na nodija da je zvečer že jamral, da je še bolan in bo jutri še doma. No, če ponoči ne bo kašljal, gre kar lepo v vrtec - meni se namreč ful pozna, če ne počivam in me nocoj nos in pritikline kr fajn bolijouser posted image . Včeraj sem ugotovila, da imam v nosu šiv, za katerega mi živ boh ni povedal, da ga imam (sem potem klicala znanca, ki je specializant na ORL, bratovega prijatelja, in mi je rekel, ja valjda imaš šivuser posted image ), in da bi moral razpasti že prejšnji teden, pa niuser posted image . Tako da zdaj še to čakam, da mi ven padeuser posted image .

Shooo, a ti prideš v soboto? Bi ti Baby Einsteina prinesla; Joe pravi, da imamo čisto prešvoh upolad, da bi dajal to na server. Tale porodišnica se pa fajna čuje, ja, samo zame bi bilo čisto predaleč. Zdaj imam porodnišnico prek ceste in lahko grem peš rodituser posted image .

Darja33, kam si pa ti na srednjo šolo hodila? Če je 33 tvoja starost, si mojih let in celjski medicinci so večinoma hodili na Lavo, zato sprašujem. Morebiti se poznava?

Barika, sem hotela napisat, da te nič na cesti ne vidim, potem sem se pa domisoila, da si ti verjetno skoz v pogonu, jaz pa se doma prelagam in ni čudno, da te ne vidimuser posted image .



Čujte ženske, bi me kak seznam naredile, da vidimo, koliko nas sploh bo in kaj bo katera prinesla?

1. Jančika

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 11.3.2008 20:16:34 >

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




trma
che guevara

kako se spopasti z otrokovo trmo?

kazen (13%)

ignorirat (43%)

pogovor (39%)

obupat (0%)

izolacija otroka (4%)


Število vseh glasov: 298

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!