|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 20:46:29   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Šiške je po hrvaškouser posted image Resice po slovensko, se mi zdiuser posted image



Hvala za prevod. Skabi, tvoja razlaga mi še vedno ni nič povedala. user posted image
Resice na čelo sem imela pa ful dolgo. Mogoče imam zadnji dve leti spredaj daljše. Še vedno sem pa brez idej o novi frizuri. user posted image

No takole, imam težko pričakovani Munostim. user posted image Vzela sem jih 5 (Jančika, tudi zate ga imam) in je bil račun par centov manj kot 80 EUR. Po čudežu sem imela tolk gotovine, ker sem zjutraj na šihtu ene stroške dobila nazaj. Sem prišla domov s 30 centi v denarnici. user posted image Zdaj pa ne vem, a so ga podražili - no saj po skoraj 2 mesečnem dopustu verjamem, da si morjo mal denarnice nafilat user posted image . Skratka, ena flaška stane 15,87 EUR.
Upam, da mi v soboto uspe pridet. Drugače pa se k meni na kakšno kavico oglasite, pa ga dobite. Žal ta teden ne grem nič proti Celju.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 20:57:41   
Jančika_
Janeja, poglej ZS.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 21:16:53   
HuAnita
Ooooo, dotična ginekologinja....user posted image user posted image   Pa še ona druga, tudi na -ič. Imela sem to 'srečo', da sem bila deležna obeh. Ne vem, malo bi lahko bili manj 'ohrni' do pacientk, že itak si ves na trnih, pa če je še kdo neprijazen s tabo. Brrrrrrrrrrrrrrrrr.

Janeja, ja, za tabletke bo držalo, 20 eur pridejo s poštnino. Jaz bi uletela ponje čimprje, samo sem spet doma, tokrat s Capinko, ima virozo, visoko vročino. Tako da, evo, čim nam jih je zmanjkalo, sta oba zbolela.... Si kaj v CE ta teden? Če ne, bi pa morda ju3, ko pride M. domov, uletela ponje... Ali pa - Jančika, če greš ti ponje, jih vzameš še zame?

Darja - jaz pa sem fensi šmensi mamica, danes pri zdravniku sem bila v petkah, z 2 otrokoma.... Ne vem, kaj mi je bilo, da sem se spozabilauser posted image , ponabvadi dam gojzarje ali bulerje gor, pa je mir, tako pa sem štorkljala za njima s tistimi petamiuser posted image   Aja, če si brala nekaj strani nazaj - moja deca je orto packasta, tako da smo znižali kriterije higienskosti in čistoče na skrajni minimum.... In imamo še komaj kaj za oblečt, da ni flekov.... Če ti je to normalnouser posted image user posted image user posted image

Skabi - dobra si, da se ti še da po trgovinah, pa za hišo delat, noseča na koncu....


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 21:19:28   
Jančika_
HuAnita, jaz ne bom čez teden nič hodila do Janeje. Denar ji bom nakazala, ko prebere ZSuser posted image . Za kuglice same se mi pa ne mudi zelo, ker jih imam še za nekaj dni.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 21:31:01   
HuAnita
Nič, nekako jih bom morala dobiti... A če mi jutri uspe iti, jih zate - Jančika - tudi prinesem?

Janeja, boš kje blizu CE ta teden sicer?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 21:56:11   
skuštrana
Janeja, jaz bi ti z veseljem nakazala denar pa imam klik pokvarjen že pol letauser posted image že 2 krat sem bila tam da mi naštimajo pa ničuser posted image ..tako da dobiš, ko pridem, če ne skombiniram kake druge varianteuser posted image

Huanita, saj žalec je full blizu celja, vešuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 22:07:14   
Janeja
Evo me, je Hausa konc, pa sem spet z vami. user posted image

Žal mi ta teden ne bo ratal it v Celje. Jutri sem na poti v Litijo, v četrtek pa v LJ, tako da čist kontra Celju. HuAnita ti kar pridi, ob 17h bom doma, potem pa do 23h sigurno budna, ker dobi takrat Lea dozo AB. Kadarkoli vmes dobrodošla. Iz Celja imaš pa do mene dobrih 10 minut po avtocesti. Saj bi povabila vse 4, ampak viroze od tvoje capinke pa res ne rabimo. user posted image

Skuštrana, saj boš aprila v SLO, a ne? Jih pa takrat prideš iskat. Če ne bomo porabli prej še tvojih  user posted image .

Punce, zdaj ko sem na šihtu spet do 17h sploh ni problema za nabave po celi SLO.  Ko kateri zmanjka samo javite, pa bom šla spet mal proti Škofji Loki. To je pa prednost mojega terenskega dela. user posted image   Vsaj nekaj za tolažbo ...




< Sporočilo je popravil Janeja -- 11.3.2008 22:11:42 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 22:32:58   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Huanita, saj žalec je full blizu celja, vešuser posted image user posted image




Vem, da Žalec ni daleč, samo jaz imam capinko na vročini in doma, pa sama kaže da obm vse popoldne, pol je pa to že mišn inposibl!user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 22:37:52   
Jančika_
HuAnita, če boš slučajno šla, vzemi še zame, pliz. Jaz na žalost še ne morem vozit kam dlje, ker mi iz desnega očesa še fejst teče in ne morem nosit leč, z očali pa ne vidim dovolj dobro. Poleg tega mi tu pa tam čisto zalije oko in potem na desni itak nič ne vidimuser posted image . Danes sem šla na pošto, to je prvič po operaciji, da sem sedla za volan. Juhuuser posted image .

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 22:44:13   
skuštrana
Skuštrana, saj boš aprila v SLO, a ne? Jih pa takrat prideš iskat. Če ne bomo porabli prej še tvojih .


Ja, upam no...user posted image Če bo sila pa lahko moje tudi pojesteuser posted image user posted image Upam, da ne bo, no...


Punce, men je danes Liza potegnila iz povštrov na kavču vse tiste na majhno zrezane spužvice s katero so ti povštri napolnjeni. Koma, kolk je to enga pucanja..na vse se primejo, pa milijone jih jeuser posted image Saj nisem vedela naj se jokam ali smejim...in pol je s tem hranila medveda, ki ima luknjo na ustih (je medo velikan, velik kot jaz)...Mu je tlačla noter tiste spužveuser posted image user posted image Bogi medo..



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 22:45:08   
skuštrana
Oej, Janči, pa kdaj bo pa tole boljše..oz. po starem user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 23:02:47   
Janeja
Ojoj Jančika, a s tvojim učkom je pa še tako hudo. user posted image
Zdaj, ko bodo sinusi boljše, se bo pa ja tudi to popravilo. Čim hitreje, upam!

Skuštrana, tvoji pa poskrbijo, da ti ni dolgčas. user posted image Drugič pa ne šparaj, pa daj še medvedkom kaj za jest, ne pa, da se mora Liza sama matrat s pripravljanjem obrokov za velikane. user posted image


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 23:07:02   
shooo
ojla,
takoj da povem da mene v soboto ne bo.me  je namreč prijelo gnezednje in hočem ta vikend vse postoriti. ta vikend moram iskoristiti dragega (bo doma). postajem nervozna.user posted image še 5 tednov.
upam da se vdimo na kakšem poporodnem srečanju.
   DARJA33 jaz imam tudi rok aprila!21.4 (čeprav je v podpisu 23.4).nas je kar nekaj nosečk med celjskimi.
glede poroda v ce.: moj porod se mi ni zdel čist tak kot bi lahko bil a celljska porodnišnica mi je bila kjub temu ok. sploh sestre na otočnicah so bile blazno prijazne.ć
jaz sem pač imela smolo z ginekologinjo a babica je bila o.k.
ne bi škodilo če bi se naučile predstvaljat ko stopijo v posodno sobo.user posted image
glede bolečin: 12 ur mojih popadkov =pis of kejk. 6 ur umetnih=user posted image , pregeldi med popadki=user posted image user posted image user posted image .protibolečinsko sem odklonila a kak naj vem kaj so mi dali???
a ja, pa jaz menda ne spadam med čist normalne mamice , komaj čakam da bom lahko spet dala kake pete na taceuser posted image .res.blede se mi že.
SKABI mi 2 pa tokratet nisva šla v šolo za rojevanje.user posted image a  je pod mus? če nimam podpisa ne morem roditi?user posted image user posted image   ne, hecam se...ne ljubi se mi jih poslušati, sploh ne ginekologinje in fizioterapevtkeuser posted image . mogoče je pri vas v celju kaj boljše. tu pri nas so vsi razen gospe psihologinje in gospe "dojilje" bili za skozlati.

HUANITA, prav fajn si na fotki. in tamalčki tudiuser posted image nič sekirat.
pa SKUŠTRANA IN ARSEN user posted image . super!a si pri rodah tudi tko aktivna (ali še bolj) kot na rr?pa LIZAuser posted image user posted image user posted image . boga mami ko je pobirala.

JANČI , nič se ne mudi  menda je neža že prerasla einstaina ta činki pa še ima dost časa..
upam da ti se nos čimprej sparvi v staro stanje.

Neža je pa začela z nekim kričanjem in upiranjem.sploh nevem kaj se ji dogaja? zjutraj se je drla skor celo uro. kričala, jokala, metala po telh... popoldan je bila ok zvečer pa spet.
matija ne menjat planičko samo mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.ne matijaaaaaaaaa...
neeeeeeeeeeeee zobe miti.....kakavaaaaaaaaaa + kričanje otepanje. celo vdarla me jeuser posted image . sem jo pustla na tleh in šla ven iz kopalnice (10 sekund) na kar jo slišim : mamiiii zobke miti! potem je med pranjem kričala ker je robček padel na tla in da ne gre spati, in ne vodo piti in ne in ne in ne.....
moram razmislit kako se naj postavim.ideje?
ma smili se mi ko je tak čist iz sebe. jaz pa tudi nisem glih navdušena nad temi situacijami.user posted image

ajde, fajn se imjete.



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.3.2008 23:08:59   
skuštrana
Eh, Janeja, včeraj je nekaj loputala z vrati hladilnika in je dol padla polica in to ravno tista na kateri so bile zložene kisle paprike in kisle kumarice user posted image Si predstavljaš nered in smrad v kuhinjiuser posted image Ampak je pa full sladka, ko kaj naredi narobe in jo ulovim in mi full hiti razlagat, da bo pospravila user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 2:03:31   
snorlax
Jutro!user posted image

Jaz pa ne morem spat.user posted image Spet. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 2:14:02   
žanek
Jutro snorlax user posted image , tudi jaz ne morem spat user posted image . Čakam Niko da se zbudi za dojenje user posted image , tačas pa srfam na RR user posted image .


< Sporočilo je popravil žanek -- 12.3.2008 2:15:20 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 5:40:02   
snorlax
Jutro še enkrat!

Uspelo mi je zaspat nazaj, a kaj ko je ura zvonila že ob 5.00.user posted image Zdajle bi pa še prav pasalo dremat.user posted image

A smo že naredile seznam, katera pride v soboto in kaj katera prinese?

Glede na to, da nas je 5 na Montiju, bom jaz nekaj takega, kar lahko me jemo. Saj neke izbire nimam, al kaj? Sadje pa vodo? Ne pričakovat Monti sladic, ker tega pa res še nisem poskusila delat. Razen, če prinesem črno čokolado?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 7:29:21   
darja33
JUUUUTRO!

Imate pa čist porušen bioritem punce. Js zvečer hiter zašlafam, sam ponoč je pa tud kriza.

A ve ste na Montignacu, torej ločevanje ipd. Joj, to mi bo pa kr prav prišlo, sploh kr po porodu. Sem dobla do zdej že 13 kg, kila gor (dol ne). Je pa res da jem, ko da bi pobegnala iz Aušvica. Sladkarije pa za povrh. Tega ni v Montignacu, ne???!
Danes pa res (moj se že smeje tej izjavi, ker jo je 56 X slišal). Bom ločevala. A ve strogo po dnevih (sadni, zelenjavni, beljakovinski), ali pač upoštevate ktera živila so za skup????

Moja kolegica je to začela med dojenjem, pa je blo OK.
Shoo, pa Skabi, vidve sta torej nosečke. Ja, js mam datum 18.4. Me še nič kaj ne grabi gnezdenje, bolj kofetkanje. Sej bo...

Jančika, hodla sem na Gimnazijo Center, naravoslovno- matem. smer. Mela sem pa sošolca Dejan Krušiča (zdej kirurg), pa Davida Vizjaka (zobozdravnik), pa mogoč še koga iz Lave. Verjetn. Nas je blo kr neki piflarjev.

Upam, da v soboto pridem. Jančika mi pošlješ po ZS navodila??? Je pa res, da bi tudi js morala mojga mal vprežit in da bi kej nardil (sestavo kinderbet npr.). Js pa cote prat. Upam, da bo vsaj grdo vreme čez vikend, da bo res kaj nardila po stanovanju.

Dans grem pa plenice kupvat. Kam?? Kr v Baby center. One bombažne mislim....

Včasih mam kr slabo vset, ker sem bolj na izi. Bi verjetno mogla že mal paniko peljat in imeti stanovanje dezinficirano....
Lp.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 7:52:25   
snorlax
O Montiju lahko prebereš kaj več tu:

http://www.viva.si/clanek.asp?id=3306

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=821209

http://montignac.mojforum.si/

Najbolj pa ti priporočam knjigo Jem, torej hujšam.

Drugače pa 13 kg gor v nosečnosti, se meni ne zdi veliko. Prvič sem se zredila 12 kg in takoj zgubila vseh 12. Drugič pa sem se zredila 6 kg in prišla 12 kg lažja iz porodnišnice. Tako da mi ni ostala niti ena nosečniška deka. Kar sama sem pridelala vse odvečne kilograme. 2x sem hujšala pri dr. Jožici-Tini Sentočnik in se znebila (poleg kupa denarja) tudi prvič 25 kg in drugič 30 kg. A kaj, ko sem obakrat pridno nazaj dobila vse kg in še enkrat toliko zraven. Tako sem pristala na krepko čez 100 kg.

Sedaj sem prvič na Montignacu in verjamem, da mi bo uspelo. Večji problem bo potem poštimat v glavi, da se je treba tako doživljenjsko prehranjevat. No, to mi še ni čisto uspelo. Saj si vsak dan dopovedujem, malo se pa na mojo strogo mentorco Jančiko zanašam, da me bo tudi tepla, če bo treba.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 8:26:18   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: shooo
JANČI , nič se ne mudi  menda je neža že prerasla einstaina ta činki pa še ima dost časa..


Vasja je star tri pa pol, pa ga še vedno rad gleda, tak da je tudi še za Nežo primeren po moje. Klinc, sej ga še jz rada pogledamuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: darja33
Jančika, hodla sem na Gimnazijo Center, naravoslovno- matem. smer. Mela sem pa sošolca Dejan Krušiča (zdej kirurg), pa Davida Vizjaka (zobozdravnik), pa mogoč še koga iz Lave.


David je bil v paralelki in smo bili tiste cajte in še potem na faksu prijatelji, ker je bil najboljši prijatelj mojega takratnega fanta. Ravno zdaj bom Vaskota k njemu vpisala, ker je že prestar za dosedanjo zobozdravnico (do tri leta).

MarjanaR, šit no, včeraj sem spregledala tvoj postuser posted image . No, samo da je vse vredu z Nušo. Se je pa mojemu bratu isto naredilo z nečakom - mali je polival in se je enkrat skoraj zadušil, je bil že čist plavuser posted image . Pol je pa brat sred noči zvonil na pediatriji in se drl v domofon, da mu otrok umira, pa ga je baba vprašala, če ma napotnico. Po moje ji ni veliko manjkalo, da bi bilo to njeno zadnje vprašanje splohuser posted image .

Nobena ne šljivi mojega seznama, kaj je zdej touser posted image . Ajde!

1. Jančika



(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 8:27:46   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
malo se pa na mojo strogo mentorco Jančiko zanašam, da me bo tudi tepla, če bo treba.user posted image


Včeraj sem te že mal po nepotrebnem nagarbalauser posted image . Kaj češ, če me pa skrbi zateuser posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 8:32:51   
snorlax
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 9:20:31   
skuštrana
Shoo, Liza tudi gleda Baby Eisteina user posted image A mamo zaostale otroke ali kaj user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 11:15:10   
shooo
janči, skuštranauser posted image user posted image sori, no.
nisem vedela da je tak.saj sploh ne vem kako zgleda ta famozni baby e. če ga pa priporočate še za nežo bom pa moraa priti na čvek, ne?
bom probala.user posted image

eh, darja33 + 13 kg proti koncu nosečnosti se mi res ne zdi veliko. jaz sem pri neži končala na + 23user posted image user posted image user posted image .
SNORLAX user posted image user posted image za voljo!in uspehe, seveda. tudi jaz se pridružim čez par mesecev.
glede spanja pa user posted image cele noči bluzim naokoli. prestvaljam se iz sobe v sobo.spala bi pa popoldan okoli 4-5 takrat ko ima dete največ enrgije.

čau


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.3.2008 11:20:33   
HuAnita
LSobota: lahko naredim snežne kepe, namesto sladkorja dam pač fruktozo, pa PZ moko, morda bo prebavljivo.....
Če Monti to dovoli?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




tašča in pospravljanje?
tailor

ali vam tašča pride kaj pomagat pri pospravljanju ,kuhanju?

da (11%)

ne (41%)

včasih (10%)

nikoli (18%)

nočem pomoči (19%)


Število vseh glasov: 527

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!