|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:45:37   
NATAŠI
ja ellie v emporiumu pa res dobiš full dobre stvari, ampak kaj ko so cene tud "dobre". sem si lansko leto za poroko kupila kiklco (marela) pa jakno (mura) in sem dala okrog 80.000 še sit-ov ... user posted image . pa ko sva bila v tolikih trgovinah pa mi ni bilo nikjer tko ok prav povsod a je bilo ko "žakelj" ali v iber premoderno ... potem pa ko najdem nekaj kar res lepo sede pa vzamem

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:51:37   
Bubamaraa
Nataši ne se mene bat...boj se mojga Guccija....user posted image user posted image user posted image


Flaška kdaj zdej ti prideš????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:53:36   
ellie
NATAŠI ja sej jaz tud...v takšnih primerih sem tudi jaz pripravljena raskirat. Bom pa verjetno tak še šla kaj pogledat...ker si morem nekaj nujno kupit za poroko od kolegice, ki je aprila. In nimam čisto nič tak bolj finega doma. Me pa je vseeno presenetilo, da imajo ful dosti znižano... Drugač je pa v avstriji kastner...podobna zadeva...ampak cene pa tuduser posted image  Shit je...ko nimam niti ideje, kaj bi oblekla na neko porko oz. neko svečano prireditev. Najboljše da si nekega stilista najamemuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:59:22   
NATAŠI
elli jaz imam tud tak problem ko imamo junija poroko od kolegice user posted image , zdaj v aprilu imamo eno birmo, v maju obhajilo ... user posted image

buba saj se ne bojim torbice ti jo bo timotej poštimal user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:12:12   
Bubamaraa
Punce moje.....sem včeri bila tolk zasedena, da sem pozabila povedat, da sva v sredo s Sašotom vse popedenala ko sva šla v Laško...

skratka načrt:

- ob 12.00 zbiranje pri nevesti (prirpavila bom pijačo, kanapejčke, pecivo, kej za grickat itd....

- ob 14.30 mormo pridet v Laško... tukaj nas čaka rdečo vino, belo vino, voda, radenska in piškotki v obliki srčkov....

-15.00  v parku zunaj civilni obred z matičarjem.....

-15.30 (cca.) konec obreda, bomo nazdravili s srebrno penino.... in vsi skupaj bomo spustili bele balone v zrak za najino srečo.... potem so seveda čestitke..

-16.00 - 17.00 imava midva fotografiranje s fotografoma...svatje dobijo ta čas, da se ne dolgočasijo košaro jagod in kanapeje ter pijačo....

-17.00 gremo proti gostišču Kum kjer nas počakajo s aperitivom in žurka se začneeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:17:24   
NATAŠI
o bubamara me je kar mrazilo ko sem ta vajin plan oz. že kar potek prebrala user posted image  ... joj kako bo to čustvena bomba ... ja super postopek mi je všeč user posted image  user posted image  le da se mi mogoče zdi malo prezgodaj v gostišču ... drugače pa user posted image

No zdaj grem pa jaz počasi proti domu, po timoteja... hitro kosilo in via btc ... pa kam že - nekam pod vodo a ne user posted image  ... no daj imam tel. št. pa kličem

ajde
se vidimo, ostalim pa želim en super krasen vikend user posted image  user posted image

pa-pa

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:18:37   
Bubamaraa
ja da napišem še to, da mamo do gostišča še pol ene 30-45 minut vožnje....tko cca...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:21:25   
baguSka
le da se mi mogoče zdi malo prezgodaj v gostišču ...


men tud..

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:22:53   
baguSka
nekam pod vodo a ne


tja ja.. user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:24:34   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

le da se mi mogoče zdi malo prezgodaj v gostišču ...


men tud..


tudi meni se zdi malo zgodi, mah ne se sekirat ga boste pa več časa žurali!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:25:28   
fragola
Aja in danes drage čveke mejtese lepo uživajte še za nas tiste k ne pridemo, in upam da se bomo še dubile, da pridemo tudi me k danes nas ne bo!!!
načvekajte se!!!user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:33:01   
FLASK_A
jaz pičim! Se vidimo. Bubamaraa, ti me kar pokliči, jaz bom ob 3h že ziher tam- mal grem browsatuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:52:00   
lyra*
evo jaz tut pridmuser posted image
baguska ti vse razložmuser posted image

ja no res nism najbolj navdušena nad to mojo nosečnostjo! no po eni strani sm ful vesela sao po drugi strani pa bi še malo počakala vsaj do poroke. ker hočem na poroki 100%uživat tako da sva se z mojim zmenila da jo prestavima na 2009 nekje maja,junijauser posted image user posted image  drugače pa bi vas še vseeno spremljala pa kaj napisala če vam ni zdaj to toliko da se ne poročim 2008user posted image
drugače pa se vidimo danesuser posted image bom jaz že okoli 4tam!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: poroka 2008
29.2.2008 14:53:24   
bt08
Nataši delamo delamo.Ne nihče ni rekel da je prezgodaj s tem talanjem,vsi navdušeni.Prezgodaj pa ne zato,ker jih gre tisti čas kr precej na dopust.

Konfetke bonbončke sem pa kupla v eurospinu,kupla sem jih pa 1,5kg,pa je too much.Porabla sem za 30 konfetov malo več kot pol kile.Bli pa so mal več kot 3€.
Mi gremo pa zvečer k babici na rojstni dan,tm okol 18.Po kosilu pa gremo se ment za harmonikaša,če bo želel kej zašpilat.Jutr pa spet delat.user posted image user posted image user posted image

No bejbe mejte se pa fajn se na čvekejte še namesto mene.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: poroka 2008
29.2.2008 18:17:37   
Serendipity
Ojla nevestice!

No, jaz vam komaj sledim.  user posted image  


Torej - čez dva tedna greva pogledat najina prstana (primerček sem dala v album), danes sem probala vabila (bom nalepila tudi tja - pa mi povejte, če so vam všeč.) Hm, aja - moj je še šel na mero za obleko (temno siva). V nedeljo greva na predporočne priprave tak da zdaj gre pa že zares! user posted image  
lyra* čestitke za  user posted image  poroka bo pa drugo leto še lepša! user posted image

Uživajte na kofetkanju, pa še kako kavico za nas spijte! user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: poroka 2008
29.2.2008 18:42:14   
FLASK_A
Bguskauser posted image

Lyrauser posted image

Kje sta tičaliuser posted image Smo vas čakale....


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: poroka 2008
29.2.2008 19:02:58   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Bguskauser posted image

Lyrauser posted image

Kje sta tičaliuser posted image Smo vas čakale....



kje ste bile res punce????????? me smo kofetkale in smo se mele prov luštno...in bomo kmal ponovileeeeeeeeee.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: poroka 2008
29.2.2008 19:34:26   
FLASK_A
jeeeeeeeeeeeuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image Prav fajn je blo! Bubamaraa tako veliko govori, da se je ne da ustavituser posted image , Nataši za svojim malim pikecom leta, jaz sem pa tortico jedla pa Jakov voziček pucala, ker je s svojim piškotom vse nadrobiluser posted image Prav lušna druščina smo ble aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: poroka 2008
29.2.2008 20:33:42   
Bubamaraa
je če mi pa jezik tako teče....user posted image user posted image user posted image

sam je res blo ful luštnoooo....

komi čakam da ponovimooo...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: poroka 2008
29.2.2008 21:21:48   
Bubamaraa
Punce a bo kera v Antusa šla????????????????

začela sem delati namizni red pa mi bo marjetic zmanjkal in traku.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: poroka 2008
29.2.2008 21:26:28   
bt08
No lep oda ste se mele lepo.user posted image user posted image user posted image Upam da se vam še jaz kdaj pridružim.

Mi smo se mel tud kr ok,pa še vmes sva nesla eno vabilo k eni moji kolegici.Pa je tko čuden pogledala ko sva jih povabla na poroko,da ona skorej nobenga ne pozna,pa bla,bla,bla....Tko da sva rekla da se ne sekirva,povabla sva jih pol pa koker hočjo.

En drug kolega ma pa tud tist dan ohcet,je muskontar v eni skupini špila,pa če dobi zamenjavo bo prišel,če ne pa sam čez dan bo mal harmoniko raztegoval.

Zdaj pa šibam ajat,ker jutri delam.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: poroka 2008
1.3.2008 11:53:21   
moci
čau, punce

jaz vam ne morem sledit. resno.

vsake toliko malo preletim, pa nisem na tekočem in potem mi manjka kakšna informacija.

skratka. midva sva rezervirala gostišče. motel medno. so bili zelo prijazni, upam, da bo fino.

drugače pa nič kaj ne pripravljava. počasi delava seznam gostov, pa še k fotografu greva v kratkem. ostalo pa kasneje, mislim, da je še dovolj časa. user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: poroka 2008
1.3.2008 11:59:40   
maya2
Tako sem se spravila naredit vzorec vabila, konfeta in naprsnika.... na sliki barve niso čist tko kot v resnici, ampak je težko sploh pri konfetih ker se blago svetlikauser posted image ugotovila sem da moram nujno še enkrat v Promak, ker nimam dovolj materiala... sem sproti spreminjala variante, zdaj mi manjka listov, ker sem dala dva namesto enega, sem pa razmišljala če ne bi dala še kaj drugega zraven.... dobiti moram še tiste čisto majhne sponke za naprsnike..... a veste kje se to dobi? v kakšni trgovini z blagom???user posted image

Konci trakov se mi cefrajo.... kako ste ve rešile zadevo? bi lahko s prozornim lakom za nohte namazala???user posted image

lp



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: poroka 2008
1.3.2008 12:16:50   
ellie
maya2 uuu lepo si vse naredilauser posted image ...sej se super vidi pri konfetih...mi je ful všeč, sploh tisti metuljčekuser posted image
Sponke za naprsnike pa sigurno morajo imet v kakšni trgovini z blagom ja. Glede koncev trakov...nič ni treba mazat...samo poševno vreži, pa se nič nebo cefralo (majhne skrivnoti velikih mojstrovuser posted image )

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: poroka 2008
1.3.2008 12:18:37   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Glede koncev trakov...nič ni treba mazat...samo poševno vreži, pa se nič nebo cefralo (majhne skrivnoti velikih mojstrovuser posted image )



hvala! user posted image user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?