|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
29.2.2008 9:03:06   
pikovit
Punce jst sem pa dobila od Polhograjske graščine zeleno luč (beri račun)user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: poroka 2008
29.2.2008 9:07:40   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Punce jst sem pa dobila od Polhograjske graščine zeleno luč (beri račun)user posted image


pikovit user posted image za račun, zdaj si vsaj sigurna do bo tam porokauser posted image


da vam povem darage moje, zdej mi je reku šef če lahko ostanem do konca ker on pelje nevem kam svojo ženo skladiščnik gre domou ob 12:00, kolegica je na dopustu, tako da jaz tudi če ne bi imela večerje danes ne bi pršla! user posted image
Ma sem res vas hotla spoznat, ma sej se bomo še dubileuser posted image
Upam, da jeuser posted image


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: poroka 2008
29.2.2008 9:08:54   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Flaska bi rabila pomoč spravit mi to slikico v moj album

http://www.salon-mirjam.si/MIRJAM.asp?lytoo=galerija/modna_revija&page=-1


39 vrsta,2 slikica .št pa je P8252070


Hvala ti,meni nikakor ne rata.Plizzzz


Poglej, če je OK. Kaja pa je to za nekej? A gledamo frizurco?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: poroka 2008
29.2.2008 9:17:02   
NATAŠI
Ajoj pa dajte no user posted image  ... ampak če je pa guccijeva torbica potem bom pa že prenesla user posted image .

pikovit user posted image  user posted image  za račun user posted image

koliko otročk pa pride danes- flaška le tvoj a ne... ker buba je direktna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: poroka 2008
29.2.2008 9:20:38   
NATAŠI
mal sem vas s šopki založila, to je moj izbor kateri so mi najbolj všečni user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: poroka 2008
29.2.2008 9:22:12   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Flaska bi rabila pomoč spravit mi to slikico v moj album

http://www.salon-mirjam.si/MIRJAM.asp?lytoo=galerija/modna_revija&page=-1


39 vrsta,2 slikica .št pa je P8252070


Hvala ti,meni nikakor ne rata.Plizzzz


Poglej, če je OK. Kaja pa je to za nekej? A gledamo frizurco?



točno tako.moja frizura.Flaska hvala ti.Z tem sem se zafrkavala 1h in mi je ni hotl dat gor.Sej veš moje sposobnosti.Čeprav,mi jih je kar ratal ene par gor dat.Sem faca a neuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: poroka 2008
29.2.2008 9:25:41   
pikovit
Ja Nataši zelo lepo.Eden izmed je bil še celo moj prvotni.user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: poroka 2008
29.2.2008 10:33:56   
bt08
Čao!

Pikovit lepa preprosta frizurica.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nataši glede službe,sem se čist sprijaznila,mi ni več težko,je bla pa kr kriza.Zdaj sam še ne veva kako je tam z dopustam in podobno,ker ne bi rada da nama dopust odpade,če ne bo pa tolko časa še tukej,pol pa maja da bi dal odpoved.Dans se gre k enmu sodelovcu pozanimat,ko je danes zadnji dan v slo  službi.
Ja vabila je ful fajn talat,sam povsod gre kr nekej časa.Vsi so zelo veseli,nihče se ne pritožuje nad ničemer.Talava jih pa zato,če bo šel on gor delat,bo pol bolj kriza s časom,pa da neb omo vse vikende okol letal pol,kr zdaj že mal.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: poroka 2008
29.2.2008 10:46:22   
NATAŠI
barbara no lepo da je bolje.... naj se pa res pozanima kako je z dopustom okrog poroke in za potovanje da ga ne bodo kaj za user posted image  ...  Ja je res ko je moj bratranec lansko leto septembra sta se poročila hodil okrog je na en dan lahko upedenal enaga do dva domova.. .več ne znese, tako da moraš res kar prej začet. Pa se komu zdi da sta kaj prezgodaj?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: poroka 2008
29.2.2008 12:38:20   
NATAŠI
NO KJE PA STE user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: poroka 2008
29.2.2008 12:46:29   
FLASK_A
Jaz se intenzivno pripravljam na čvekanjeuser posted image

Kuham, obešam cunje, avtu sem prtljažnik posesalauser posted image Psa učim kako ne razkopat celega vrta, ko je zunajuser posted image Vglavnem ni da niuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: poroka 2008
29.2.2008 12:47:14   
maya2
Pozdravljene nevestice!

Meni čas tako hitro mineva, kup stvari me še čaka, pa se kar tolažim da je še časuser posted image , ampak ve ste pa vse toook pridneuser posted image se že en mesec spravljam konfetek (vsaj vzorčnega) nardit, k sploh ni tko zamudno, pa mi ne ratauser posted image zmeri je kaj drugega prej na vrsti.... Še vedno pa nimava teksta za vabilauser posted image

lep vikend vsem
lp

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: poroka 2008
29.2.2008 12:47:35   
NATAŠI
No nevestice- jaz bom prišla user posted image  s timotejem user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: poroka 2008
29.2.2008 12:58:56   
ellie
NATAŠI in si se že odločila kateri šopek bo prva izbira? Jaz sem vedno govorila, da bom imela šopek iz plumerij (to je tista prva slikica)...sicer ne takšne rumene, ampak tiste ki na roza vlečejo. Se pa zdaj vseeno vedno bolj nagibam k šopku iz kal...verjetno mi ga bo kar mami nardila...bo najcenejeuser posted image

FLASK_A včeraj sem te pozabila prašat...kolk pridejo konfeti v promaku? Pa kak so pakirani, po koliko skupaj? Sem se odločila včeraj, da jih še ne bom kupila...sem pa pozabla pogledat, koliko pridejo. Pa sem tebe potem mislila prašat, pa sem še to pozabilauser posted image

maya2 midva še tudi nimava teksta za besedila. Ker tisto, kar sem najprej "izbrala", mojemu ni bilo všeč...ampak verjetno bova zdaj napisala čist na kratko, samo datum...pa da bi rada tisti trenutek delila z njimi in kje.


Ja men je tud žal, da se vam danes ne morem pridružit...greva na nek rojstni dan...praznujejo 3 kolegi skupaj...in imamo neke vrste piknik.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:00:44   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

No nevestice- jaz bom prišla user posted image  s timotejem user posted image


user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:03:59   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

No nevestice- jaz bom prišla user posted image  s timotejem user posted image


no lepoooo....user posted image user posted image

drgač bi Guccija začutila...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:08:12   
FLASK_A
Ellie, konfeti v škatli, pakirani so po 1 kilogram. Pride nekako za 40- 45 konfetov po 5 bonbonov. Stanejo pa 11EUR. Si jih ti še kje drugje našla?
Drugače pa sta vidva ful simpatičen paruser posted image user posted image Smo pa bolj na hitro opravli, ja... Upam, da sta našla, kar sta iskala, ko bo pa kaj več časa, bomo šli pa še na kavico skupuser posted image

Maya2, nič se sekirat. Ko se boš spravla, pa bouser posted image Prej pa res ne, verjetnouser posted image user posted image Sej to imaš hitro narejeno, tekst in konfet... Samo pol se malo zamudiš, ko jih je treba 50 naštepatuser posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:09:25   
NATAŠI
ELLIE šopka še nimam izbranega ampak se mi zdi da se bodo kar kakšne kale najdle (marjetke sem si želela ali tulipane- ampak v avgustu user posted image )

FLAŠKA user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   hm  BUBA tebe se bom pa kar ogibala user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:16:51   
baguSka
NO KJE PA STE


Delamo delamo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:17:46   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

No nevestice- jaz bom prišla user posted image  s timotejem user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:18:28   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Maya2, nič se sekirat. Ko se boš spravla, pa bouser posted image Prej pa res ne, verjetnouser posted image user posted image Sej to imaš hitro narejeno, tekst in konfet... Samo pol se malo zamudiš, ko jih je treba 50 naštepatuser posted image  


ja veeeemuser posted image
Evo obljubim da ta vikend naredim vzorčno vabilo in konfet za v albumuser posted image user posted image
ma saj je po mojem kar logično, da po tistem prvem navdušenju in zagonu malo počijeva, a ne?user posted image

Je pa tole vabljenje na poroko baje kar zanimiva stvar, je en kolega mojmu razlagu kako je bil dva meseca vsak vikend pijan, k so nazdravljal pri vsakem kamor sta šla vabituser posted image





(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:24:21   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: maya2


Je pa tole vabljenje na poroko baje kar zanimiva stvar, je en kolega mojmu razlagu kako je bil dva meseca vsak vikend pijan, k so nazdravljal pri vsakem kamor sta šla vabituser posted image




Ja menda zna biti res zanimivo, sploh ko hodiš vabit prijatle user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:29:43   
baguSka
Je pa tole vabljenje na poroko baje kar zanimiva stvar, je en kolega mojmu razlagu kako je bil dva meseca vsak vikend pijan,


Jao. Hvala qr*u, da nama tega ni treba....user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:29:49   
ellie
Pri men je enako ja....na zažetku je bilo navdušenje ful velikouser posted image ...sem cele dneve samo o poroki razmišljala...potem pa se stanje kar malo umiri. Pa sej je še časuser posted image

FLASK_A nisem še drugje niti iskala konfetov...se mi zdi, da je še čas. Torej bom 2 kg imela ravno dovolj...nekaj malega pač ostane.
Ja...si ti nama bila tud simpatičnauser posted image user posted image  si ful eni moji kolegici podobna. Tvojega pa žal nisem uspela videt...ta mali pa se mi je itak že na oni slikici zadnjič zdel pravi cukeruser posted image  No...sej se bomo še sigurno kdaj videli...upam vsaj. Če ne prej bo po poletju sigurno spet srečanje...takrat pa že z albumiuser posted image
Sva pa kupila mojemu hlače ja (ne za poroko) pa eno ful dobro majico (je bila iz 40eur znižana na 14)...jaz pa sem si tud privoščila eno majčko. Jao kak mi manjka ta emporium v mbuser posted image









(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: poroka 2008
29.2.2008 13:39:37   
FLASK_A
Super, da sta dobilauser posted image

Ja, malega boš še imela priložnost spoznat, kamor grem je z manouser posted image Mojuser posted image ... Hja, je bil pa lačenuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?