|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
28.2.2008 13:44:01   
FLASK_A
srccek, imaš ZS

Kje je pa naša Bubamaraa? Pa Lan?

Jutri se pa vidimo! Da ponovimo, ob 16h v kafiču Pod vodo v City parku, Ljubljanauser posted image
Jaz bom imela mali privesek s sabouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: poroka 2008
28.2.2008 13:59:34   
baguSka
jst pa cakam od lyre* ZS... pa ga ni in ni... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: poroka 2008
28.2.2008 15:44:26   
baguSka
Jutri se pa vidimo! Da ponovimo, ob 16h v kafiču Pod vodo v City parku, Ljubljana
Jaz bom imela mali privesek s sabo


ajl bi der 2.. user posted image

se 1x: brez priveska user posted image  

upam da nekoc.. z.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: poroka 2008
28.2.2008 16:58:31   
lyra*
punceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jaz sm fuul v dilemiuser posted image
jaz sm zanosla čisto nenačrtovano! in zdj nvm kaj naj naredimuser posted image
naj se poročim septembra-kar mi ni niti malo všeč 
prestavim poroko za 1leto ali prestavim poroko na kakšn majuser posted image
ali.........................................??

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: poroka 2008
28.2.2008 17:28:08   
bankc
Ojla punce.
Evo jaz sem v album prilimala kaka so vabila- no pa sej za silo bodo.

Lyra čestitam za user posted image . user posted image user posted image user posted image
Tako je bilo pri nama lansko leto. In midva sva se odločila poroko prestaviti, ker sva rekla, da za poroko bi ga pa rada žurala. Vendar je to čisto tvoja odločitev. Kakor bo tebi pasalo. Če te ne moti, da si noseča se valda da lahko poročiš že sedaj. Naredi tako, da bo to še vedno tvoja sanjska poroka. Boste pa vsaj imeli dvojno veselje ( poroka in user posted image ).

Punce jaz še ne vem, če bom lahko jutri, ker je vse odvisno od tega, ali bom imela avto pa še teta ima rojstni dan jutri in še nič ne vem, kdaj se misli pri meni oglasiti. Tako da bom še videla.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: poroka 2008
28.2.2008 19:55:16   
FLASK_A
bravo Lyrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj naj? Veseli se, to je fuuul lepouser posted image user posted image Poroka pa kakor si želita. Pogovorita se, pa bo. Tu pa me res nimamo vplivauser posted image

Baguska, midve se pa rade ponavljava, auser posted image Ti kar pridi brez priveska, ne bomo nič hudeuser posted image

Ellie, hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image Ful fajn stvari!
Naj ti še povem, da sem locirala svečnike. In sicer v DMuuser posted image Tako da jih imajo naročene, jutri jih najbrž že dobimuser posted image user posted image user posted image Sicer ne za isto ceno, pa vseeno. Samo, da jih imam.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: poroka 2008
28.2.2008 19:57:22   
FLASK_A
Bankc, lepa vabilauser posted image Je težko mašnco naredit aneuser posted image Sam konce mašnic pa le postriži, da ne bodo cufki štrleli. Drugače pa lično, zelo si se potrudilauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: poroka 2008
28.2.2008 20:28:30   
bt08
Irya čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No midva sva pa prva cabila raztala,en iso ful presenečeni in niti eden ni prašu kaj pa bi rada,ker sva noter napisala da če že hočejo nekaj dat da zbirava prispevke za najino gnezdece.Tk oda bova probala ta vikend čimveč znosit da se pol zadeva mal umiri.

Zdaj grem pa mak pošpegat album!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: poroka 2008
28.2.2008 21:21:29   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

punceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jaz sm fuul v dilemiuser posted image
jaz sm zanosla čisto nenačrtovano! in zdj nvm kaj naj naredimuser posted image
naj se poročim septembra-kar mi ni niti malo všeč 
prestavim poroko za 1leto ali prestavim poroko na kakšn majuser posted image
ali.........................................??



Bravo punca.Čestitamuser posted image user posted image user posted image .Če ti toliko pomeni,pa prestavi na maj-junij

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: poroka 2008
28.2.2008 21:51:35   
malko
hoj.midva se poročiva letos 17 maja v bistri. že kr kumi čakam čeprav je ful dela pa stroškov s tem ampak se splača k bo sigurno noro in nepozabno. 

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: poroka 2008
28.2.2008 22:57:32   
ellie
FLASK_A no me veseli, da je vse okuser posted image  pa super, da si našla svečnikeuser posted image  men bi tud blo vseeno, če je cena višja...glavno, da jih imaš.

lyra* čestitke za user posted image user posted image user posted image   nisi videt najbolj vesela?
Čeprav si ne želim bit na tvojem mestu trenutnouser posted image  hecam se...ampak vem, da bi mi bila ful kriza...pa ne tolk zaradi same poroke, kot zaradi obleke. Ker sem si izbrala takšno obleko, ko ne gre niti mm ven spustit.
Odločitev je pa tvoja oz. vajina. Jaz verjetno poroke ne bi prestavljala...

(odgovor članu malko)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: poroka 2008
28.2.2008 23:35:10   
pikovit
Flaska sem dons okol bezlala k pr norcih in nisem našla niti ene stvari.Jutr grem še v Promaka.Sem pa si v Antusu nabavla perlice in si bom sama naredila verižicouser posted image .Ker tisti,ki sem jo gledala je 40€ tolk pa ne dam.Ni mi toliko všeč,da bi si jo kupila,jo bom sama naredila,tako,da mi bo lepa.

Flaska še enkrat hvala za kontakt.Bom šla jutr verjetno kar iskatuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: poroka 2008
29.2.2008 7:14:56   
Bubamaraa
morning..

nimam res časa vsega brat.....ker sem v službi in mam ful dela....user posted image

vglavnem danes pridem na kavooooooooo..... bom pa prišla že ene 15.45... a  bo kera tud že tuk prej prišla?????

naj mi da kera št.gsm na ZS, da jo magar pokličem, ko se bom po  Citiyu lovila..user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: poroka 2008
29.2.2008 7:25:25   
NATAŠI
Dobro jutro

--- petek je user posted image user posted image

iyra: čestitke za dojenčka user posted image  user posted image  super je to user posted image . kaj bi pa jaz naredila, poročila bi se že full prej ali pa potem z dojenčkom ... vsekakor ne takrat kot si planirala

bankc: vabilo je lepo, mi je všeč user posted image  si se potrudila in lepo živahna so....

flaška: superca za svečnike, vidiš pa ti jih je uspelo dobiti user posted image  user posted image  user posted image  

barbara: kar začela sta z vabili- super user posted image ... a je lušten občutek? Uf jaz jim moram še začet delat user posted image  ... kako pa kaj okrog službe?

malko: dobrodošla med nevesticami user posted image  user posted image  user posted image ... ti imaš pa že verjetno kar vse pripravljeno, kaj




(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: poroka 2008
29.2.2008 7:26:01   
NATAŠI
aja srečanje, jaz še sporočim v teku dopoldneva... ne vem kaj je s tistim drugim srečanjem (z bivšimi sošolkami)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: poroka 2008
29.2.2008 7:27:49   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

aja srečanje, jaz še sporočim v teku dopoldneva... ne vem kaj je s tistim drugim srečanjem (z bivšimi sošolkami)


pol ure si boš vzelaaaaaaaaaaa cajttttt.......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: poroka 2008
29.2.2008 7:34:06   
NATAŠI
o bubamara user posted image  .... ne obljubim ampak se boom potrudila user posted image . mi punce še sporočijo če se sploh dobimo danes (tudi v city parku user posted image ). to smo štiri sošolke, ena je nosečka (že precej daleč) druga je iz ilirske b. in smo že parkrat prestavle

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: poroka 2008
29.2.2008 8:10:09   
FLASK_A
user posted image faaajt

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: poroka 2008
29.2.2008 8:14:31   
FLASK_A
Bubamaraa, imaš ZS.

Jaz sem imela pa take nočne more danes, da se še zdaj tresemuser posted image In to kar celo noč eno in isto oziroma se je skos nadaljevalo... Res, prav groznoooouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: poroka 2008
29.2.2008 8:35:13   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

punceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jaz sm fuul v dilemiuser posted image
jaz sm zanosla čisto nenačrtovano! in zdj nvm kaj naj naredimuser posted image
naj se poročim septembra-kar mi ni niti malo všeč 
prestavim poroko za 1leto ali prestavim poroko na kakšn majuser posted image
ali.........................................??


čestitke lyra!!!!user posted image user posted image user posted image
Jaz če bi bla na tvojem mestu se bi pred septembrom poročila!!!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: poroka 2008
29.2.2008 8:40:24   
fragola
Drage nevestice jaz pa se vam opravičujem, ker danes ne bom pršla! Dobimo danes zvečer obiske pridejo prijatli  in če jaz grem v ljubljano do sedmih mi ne bo ratalo kaj prit nazaj! Ker če že grem v ljubljano bi rada šla tudi kaj po trgovinah!!! Upam da niste jezne!!! Bom pa drugič pršla ko se zmenmo, obljubim!!!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: poroka 2008
29.2.2008 8:44:07   
pikovit
lyra sm bila sedaj v postopki ivf-umetna in najina poroka je septembra se pravi ravno takrat bi imela rok.Pa me je mami spraševala kaj pa če boš noseča.Pa sem ji rekla ja pa kaj.Glavno da si rečeva I do potem greva pa direkt v porodnišnico popadke predihavat ,gosti pa bi imeli lepo dvojno veselje.
No pa nama žal ni ratlo.Jst bi obdržala datum in poroka bi bila še toliko bolj zanimiva.Zamenjaš pa poročno obleko za poročno nosečniško obleko.Še veliko lepša boš.Prav angelskauser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: poroka 2008
29.2.2008 8:44:34   
FLASK_A
1- Bubamaraa
2- Flaška
3- baguSka

4-
5-


A potem smo samo me tri za kofetek danesuser posted image ? Aja, Nataši tut prideuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: poroka 2008
29.2.2008 8:49:57   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

1- Bubamaraa
2- Flaška
3- baguSka

4-
5-


A potem smo samo me tri za kofetek danesuser posted image ? Aja, Nataši tut prideuser posted image



Nataši če ne pride jo naklofam z Guccijevo torbicoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: poroka 2008
29.2.2008 8:51:29   
pikovit
Flaska bi rabila pomoč spravit mi to slikico v moj album

http://www.salon-mirjam.si/MIRJAM.asp?lytoo=galerija/modna_revija&page=-1


39 vrsta,2 slikica .št pa je P8252070


Hvala ti,meni nikakor ne rata.Plizzzz

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?