|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 20:52:22   
snorlax
Marjana, čestitke za Nušo!user posted image user posted image user posted image Čimprejšnje okrevanje po CR!

Janči, tebi pa čimmanj komplikacij in hiter povratek domov k svojim dedcem.user posted image

Vsem pa lepe počitnice in tople dneve!user posted image

Pa naj se še tukaj malo pohvalim. Danes mi je tehtnica pokazala okrogel minus (matematičarke, ne se zgražatuser posted image ) in sicer - 15 kg.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 20:57:37   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Pa naj se še tukaj malo pohvalim. Danes mi je tehtnica pokazala okrogel minus (matematičarke, ne se zgražatuser posted image ) in sicer - 15 kg.user posted image



BRAVO SNORLAX! user posted image

Zdaj si pa sigurno spet dobila voljo do montija. Kar tako naprej!


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 20:59:04   
skuštrana
Shoo, mogoče je samo glumila, da ne ve zakaj si jo kregala..naša je v tem majstor, si zasluži majstorski naziv, resuser posted image
Drugače pa - itak en red mora bit..Noge pa res ne sodijo na mizo...Ne imej slabe vesti, če veš da si jo kregala za nekaj kar je prav, da si jo kregala (madona, ko sem komplicirano napisalauser posted image , a razumeš), ker če boš imela slabo vest bo mala to začutila in bo samo še huje (vem, tako je bilo pri nas, ko smo dobili Arsena in sem imela jaz full krizo, ker se nisem mogla več toliko ukvarjati z Lizo, res je bilo hudo (meni, poseldično pa še Lizi) prvi mesec, dvauser posted image )
Mogoče imaš občutek, da si odreagirala narobe, ampak je full pomembno, da ta trenutek za svojo reakcijo stojiš (jaz sem milijonkrat imela filing, da bi lahko stvar boljše izpeljala, ampak potem je žal prepozno, je pa šola za drugič) in ne popustiš, ker potem vse skupaj nima smisla. Da te potolažim, to trenutno je samo iskanje mej, najhujše še prihajauser posted image Pri nas je bilo to leto od 2 do 3 najhujše, sedaj pa je super..imam občutek, da kao da je Liza skužila neke svoje meje ( oz. sva jih midva postavila ) in preko njih redko gre..Je pa tako zadnji mesec, dva, prej je bil unterhund... Živce sem imela kak dan napete kot strune in je bilo samo vprašanje kdaj bodo pokniliuser posted image ampak hvaalabogu niso...Zdej se lahko pa vse lepo zmenimo, sploh ne vem kdaj sem se nazadnje zadrla na njo Miro je komentiral, da je sedaj postala prava mala curicauser posted image
Madona sem se razpisala, se vidi da sem sama domauser posted image

Punce, tiste, ki imate male otroke - do 3 leta nekje, a vam je všeč tole:
mei tai
http://lh3.google.com/tabitasling/R1q9v3mRuXI/AAAAAAAABJ8/clutDCc1Qi4/s144/dsc01211.jpg
http://lh4.google.com/tabitasling/R1ar7HmRuHI/AAAAAAAABGk/iXLwg75gLdo/s144/dsc01211.jpg
http://lh5.google.com/tabitasling/Ruk4vyHofaI/AAAAAAAAAxE/4pT_RIRQa60/s144/dsc00898.jpg
http://lh3.google.com/tabitasling/R4iTFvHU5II/AAAAAAAABTs/Ek7P0qiaGjI/s144/DSC01280.JPG

In tole mei hip
http://lh3.google.com/tabitasling/RtWDU-9qBHI/AAAAAAAAAns/Ffw80bbSC4E/s144/dsc00787.jpg
http://lh5.google.com/tabitasling/RtWDUe9qBGI/AAAAAAAAAnQ/nK1b9mzQxTk/s144/dsc00786.jpg

Ta prvi je za nošnjo spredaj, zadaj in na boku, drugi pa samo na boku...



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 21:02:47   
skuštrana
Ha, ha, danes je pa hrvaška Ema, no DORAuser posted image pa jaz malo škilim zravenuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 23:15:17   
skuštrana
Shoo,še toleuser posted image Jaz pri Lizi full uporabljam tole metodo - kadar dela kar česar nočem, da počne in me noče poslušat ji pritegnem pogled s prsti - recimo Liza daje noge na mizo, ji rečem prvič, da naj tega ne počne, ji rečem drugič in spet ni haska potem pa ji rečem Liza, poglej me in ji pomigam s prsti pred očmi ter ji nakažem, da naj me pogleda v oči..in ko sledi mojim prstom in ji uspem ujet pogled ji samo rečem liza,  nočem da daješ noge na mizo (s strogim in resnim glasom)  Sedaj se že toliko kuživa, da potem uboga. Sčasoma ugotoviš, da z dretjem pravzprav nikamor ne prideš, čeprav si želišuser posted image user posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
23.2.2008 23:48:46   
HuAnita
Da pojamram - navsezadnje se je izkazalo, da mi jo je zakuhal modrostni zob, tako da že od včeraj tekam od dežurnih zdravnikov do dežurnih zobarjev. Pismo, to boli, ko ti tisti gnoj ven zdreza izza modrostnega........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ju3 moram spet iti zamenjat nek trakec, potem pa čimprej na operacijo, da mi to zadevo dajo ven.

Toliko.

Novopečene mamice - uživajte!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.2.2008 2:17:06   
Meggi
Joj, očito zadnje cajte ne gre brez dohtarjev. Huanita, dej se porihtaj, da boš lahko jasno izražala svoja mnenja ..... mal na s pa takle zategne pri čeblanju a? Porihtaj se!

       Nežno in ljubko cartanje Nuši  v toplem naročju mamice!

Snorlax- razturaš ti full ej! Bravo vsaka čast takim, ki zmorete upoštevati kar vam drugi velevajo- pri prehrani. Jaz tega ne zmorem.

    No, če se izdam, me je zdele ata prebodu... in mama bo zdej čas budnosti izkoristla za inovativne ideje. user posted image   Takole lahko mame not spravmo čas za nove ideje- ponoči ko malecki spijo. Hvala bogu, da sem predvidoma zakljućila s faksom... Čeprav nikoli se ne ve. A ja se pa spomnem ko sem še delala pri prvi pikici, ko sem misla da bom zjutri ob 4h začela se je mala ravno zbudila,.. Pogum vsem če katera sanja o pridobitvi nove izobr. ob malih otrocih!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.2.2008 9:24:17   
snorlax
Jutro!user posted image
Jaz bom današnji dan preživela v naravi, ker me je fotr prisilil, da gremo popoldan v hribe. Sovražim hribe!user posted image user posted image user posted image Samo sem že obljubila in če ne bomo šli, bo potem godrnjanje cel teden. Saj vem, da mi bo samo koristilo, samo raje grem po ravnini peš do morja, kot pa v hribe. Pa skoz poslušam o čistem zraku, pa razgledu, pa bla...bla...bla......user posted image user posted image Ne vem no, jaz res nisem hribovski človek, zato sem se tudi odselila s hriba v ravnino.user posted image

Upam, da bo vsaj kake pol kile manj od hoje, al pa kak konc mišice.user posted image

Vsi, ki ste bolani, se čimprej pozdravite! user posted image

Vsi, ki ste v bolnici, pridite čimprej domov! user posted image

Vsem pa lep dan.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.2.2008 20:58:13   
shooo
SNORLAX user posted image user posted image user posted image .to je pa res lep podvig. a se nsii zadnjič hvalila z 10 kg? ti pa res dobro gre. samo tako naprej. se pridruzim po porodu.(+ dojenju)
Huanita. VEN S TEM HUDIČEM!
Skuštrana,
hvala za komntar in idejo. tale s prsti je odlična , upam da se spomnim pri naslednjem preizkusu.
saj mi je jasno da sprobava meje. in jaz imam meje kar dobro zarisane. 2x upozorim tretjič ji pomagam pri realizaciji samo tokrat sem se zraven realizaceije še drla in mi to sploh ni bilo všeč.slabe vesti niti nisem imelauser posted image sprašujem se če ji  bo kaj v bučki ostalo. ali se bo spomila samo da sem ji vzela špageteuser posted image .
MEI HIP ALI MEI TEI eno od teh reči sem zadnjič imela priložnost videti v živo. mi je bila zelo všeč . ni pa za nosit novoroječka. in naštimavanje se mi je zdelo malo komplicirano (sploh proti slingu ali pouchu) samo se mi zdi da se je tej mamici ki ga je nabavila (po probi z mojo ruto in pouchom) zdelo da je bolj varen.(v smislu da otrok ne more ven pastiuser posted image ). če bi bili malo cenejši bi imela ga imelauser posted image .
lp



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
24.2.2008 21:52:04   
Janeja
Zabava uspela, Lea je imela 16 povabljencev, pa smo se kar nekak razporedil okrog mize user posted image . Hrane mi je pa tolk ostalo, da mislim, da se jih bo nekaj povabilo še jutri na repete user posted image . Lea je ful uživala, od vznemirjenja in pričakovanja ni mogla po kosilu nič zaspat, pa je brez problema zdržala do 21h. Je pa potem samo padla v posteljo in zaspala - me prav zanima, do kdaj bomo potegnili jutri zjutraj.

HuAnita, čim prej ven zob. Meni jih je zobozdravnik populil že kar na začetku. Imam kar gužvo u vstih in bi mi lahko še ostale zobe skupaj stisnili. Pa se spomnim, da je takrat rekel, da je z modrostnimi zobi velikokrat problem in da ni nobene škode, če dam že kar zdrave ven. A prav na operacijo boš šla? Meni jih je zobar populil kar v ordinaciji, eno injekcijo za omrtvitev dlesni mi je dal, pol pa s klešči ven potegnil. Sicer se sliši grozno, ampak je bilo res hitro konec.

Snorlax, kako je bilo v hribih? Hudo? user posted image   Sigurno ste se imeli lepo, ko je bil pa tak lep sonček.




(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 5:36:05   
snorlax
Shoo, ja tako je pri meni. Nekaj časa teža stoji, nato gre vsak dan za pol kilograma dol, potem spet nekaj časa stoji... Važno, da ne gre gor.user posted image Pa odkar hujšam, imam neke frontalne motnje z M.user posted image in kadar se pripravlja, imam pol kile več, ko se odpre, pa kar kilo manj.user posted image

Janeja, včeraj nas je foter gnal 4 ure po enih rovtah, kamor še ni stopila človeška noga. Še malo, pa bi prišli v Velenju ven iz hoste. Jaz sem sicer imela občutek, da bomo kmalu na avstrijski meji.user posted image Poleg tega je bilo treba tamalčka nosit 3/4 poti, ker so ga "bolele noge in križ in trebuh in...." user posted image user posted image user posted image . Jaz sem točno vedela, kaj bo, ker je rekel foter, da bomo samo po ravnini hodili, nič v hrib. Foter pa je hribovski manijak in kar ni Triglav, je zanj vse ravno.user posted image No, saj škodilo ni nobenemu. Bilo pa je res prekrasno vreme in smo bili vsi v kratkih rokavih. Pa videli ogromno teloha, zvončkov. Če odštejem bolečine v nogah, je bilo kar fajn. Zdaj vsaj vem, kje so mišice (oz. kje naj bi bile).user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 8:52:42   
skuštrana
Dobro jutro!

Snorlax, malo razgibavanja, hauser posted image Je bil pa včeraj res ne lep dan, prav za v naravo it..

Shoo, ja, kao v mei tai- u naj ne bi nosili novorojenčka, ampak na straneh, kjer mei taie prodajajo pa piše in so inštrukcije, da lahkouser posted image In poznam ženske z rode, ki so to prakticiraleuser posted image jaz sicer rajši ne bi, ampak komaj čakam da bo Arsen star 6 m pol pa gre noteruser posted image Je pa mei tai azijska različica rute in ga je malo lažje naštimat, medtem ko je mei hip piece of cake za naštimatuser posted image Bo pa pri meni malo cenejši, ker cene so pa res malo pretirane - nimam pojma zakajuser posted image Bom pa imela takšne http://lh4.google.com/DadaMandala/R6RjOvAFJaI/AAAAAAAAGtw/u2oCJGW4-Rw/s144/DSC04604.JPG
http://lh5.google.com/DadaMandala/R703gSS28tI/AAAAAAAAHFA/sU7AZtl21F4/s144/DSC04814.JPG
http://lh5.google.com/DadaMandala/R3-HahP_jaI/AAAAAAAAFyk/AjcZjCm8-Qs/s144/DSC03532.JPG
http://lh3.google.com/tabitasling/R1q9v3mRuXI/AAAAAAAABJ8/clutDCc1Qi4/s144/dsc01211.jpg
In še in še in še..user posted image
Janeja,super, da je fešta uspelauser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 12:16:59   
Anonimen


.......hahaha skuštrana, kako user posted image se je pa naš poba Erazem znašel med posnetki mei tai-, mei hip ali kako že....user posted image  user posted image  user posted image , njega bi bilo pa takole težko nosit pa naj bi bilo spredaj, zadaj ali na strani......user posted image user posted image user posted image .

Drugače pa, ker še nisem uspela, ob tej priložnosti želim Jančiki čim manj boleče in hitro okrevanje  user posted image user posted image user posted image !

MarjaniR pa seveda iskrene čestitke user posted image   user posted image user posted image za pupo!!!

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 14:46:45   
Ropotuljica
Jaz pa danes nimam nobene novice, zato ne bom nič napisala.

Skabi, pridem, ko zrihtam avto. So nam ga malo oskubili ... user posted image

No, pa sem le nekaj napisala user posted image

< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 25.2.2008 14:47:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 19:46:40   
Skabi
Marjana. čestitam za Nušo!

Ropotuljica, čakamo in čakmao...

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 20:53:33   
Meggi
Kako je soseda pod hribom? Se že martinčkate kaj.  Mi smo včeraj imeli otvoritev nove sezone kofetkanja v naravi. Samo koze odženemo pa smo za med ljudi! Ko je sonce in toplo, hvalim boga da smo doma "sredi divjine"!

                  

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 21:32:18   
Janeja
No pa da danes jaz poročam namesto Ropotuljice.
Sva govorili z Jančiko (sicer samo po telefonu) in pravi, da že okreva, ampak še ni tolk dobro, da bi lahko šla domov. Ji je pa zdaj, ko že lahko vstane in gre mal okrog še bolj dolgčas kot prej, ko je samo čist boga ležala v postelji. user posted image    Upa, da jo bodo vsaj v sredo spustili domov.

Je šla mal pod krinko obiskat tudi Marjano. Drugače sta obe z malo Nušo OK, je pa žalostna, ker ne spustijo Kaje k njej. user posted image

Upam, da  bo res kmalu konec teh virusov, da se stanje povsod spet normalizira.
Obema želim, da vaju čim prej spustijo v domače okolje. Potem bo takoj vse bolj znosno in lepše.  user posted image user posted image


Mi smo šli pa danes malo na sprehod v Vrbje na jezero. Je ful labodov in račk tam, pa čist na obrežje priplavajo. Smo imeli celo vrečko suhega kruha zraven, in je bilo sigurno 20 labodov čist pri nas. Lea jim je metala kruh in so prišli celo ven po njega, če ji je kakšen kos padel mimo vode. user posted image Res smo se imeli lepo.




(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 22:22:35   
skuštrana
Joj, mi smo imeli pa danes tako meglo, da nisi videl nosu pred seboj user posted image

Janeja, zakaj pa Kaja ne sme na obisk?  Grozno....Tu na Reki imajo tak režim, da otroci ne smejo na obisk v porodnišnico, da ne bi kaj okužili novorojenčkov..meni je to koma, vsaj bratje in sestre bi lahko prišli - tako je v postojni..


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 22:30:35   
Janeja
Baje zaradi sezone virusov otroci nimajo vstopa v porodnišnico. Na obisk lahko priejo samo odrasli. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.2.2008 23:29:33   
skuštrana
Eh, brezveze..saj odrasli tudi svašta prinesejo s seboj user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.2.2008 0:59:10   
Joe
Oj, punce!

Pet fotk z dveh obiskov pri Jančiki, moji pandiki. V sredo bo najbrž že doma in @RR.

http://www.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=javni&albumid=22195&asortType=3&apage=1

Ne bom veliko tu, tako da morebitna vprašanja postavite kar Jančiki na mobi.


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.2.2008 5:00:23   
snorlax
OMG, Jančika, kako lepo "šljivo" imaš!user posted image No, samo, da prideš domov čimprej. Tu gor te pogrešamo! user posted image

Šibam v službo! Lep dan vsem!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.2.2008 7:50:39   
skuštrana
Jaz tudi pogrešam Jančiko user posted image
Hitro pridi nazaj.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.2.2008 8:10:21   
Naty*Taja
Oj, čvekice. Jaz pa bolujem... nek bruhalni virus me je napadu. Seveda sta mi ga pustila maladva.
Janči zdej si pa že kr, a? Sej boš kmalu doma. Me pa zanima, kje so ji kaj nos popravljali? A je katera opazla?user posted image
Marjana, sej bosta kmalu doma, pa se boste cartali.
Lep pozdravček tudi ostalim in se pišemo.



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.2.2008 10:23:46   
Anonimen

...op.:skuštrana - sorry, očitno naše nastavitve na rač. niso OK, tako da je med tvoje slikce poslalo tudi eno slikco našega mišolina (to je vidno samo na našem rač.), ......pri tebi je vse OK.....Lp.


(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Motnja pametnega otroka, za katero še nist...
Hiperleksija je zapletena, a na splošno gledano gre za zgodnjo sposobnost branja in navdušenje nad črkami in številkami,...




Duda
Michonne RR

Do kdaj je imel vaš otrok dudo?

Samo prvih par mesecev (5%)

Do 5. meseca (2%)

Do 1 leta (16%)

Do 2 let (27%)

Do 3 let ali več (10%)

Nikoli je ni imel (41%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!