|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
21.2.2008 10:13:03   
Naty*
edina sm ti odgovorila user posted image . Ampak sm mogla parkrat probat, ker mi sploh ni hotl poslat user posted image ... no u glavnem, zdej je, pa se vidmo.

tamara mam podatke za jutr, ampak ne vem, kolk kej koristijo. Je rekla ženska da traja od ene ure do dveh...kakor kdaj...zdej pa ne vem, kako se bomo zmenle. Začne se ob 13.30...če vzamemo približno(???) se recimo dobimo ob 15.00, če ne pa ena polovička mal počaka. Al vidve s kasso, al pa me, a se strinjate, al se zmenmo drugače?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: notranjska
21.2.2008 10:30:50   
TamaraJ
Meni ustreza. Midve s Kasso se lahko zmenive ob 15:00 v Avio Pubu. Ve pa ali boste že tam ali pa pridete. Pol urce pa pri nas ja hitro mine, kajneuser posted image user posted image

Kasso... lahko ti prideš ob treh? Meni ni panike počakat, tako da se lahko tamala lepo naspi. Jaz bom iz službe direkt Timija pobrala in pičiva do Postojne.

No, torej se vidimo jutriuser posted image .


Aktivistke danes v Mantovi pa torej ob 17:30user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: notranjska
21.2.2008 10:38:47   
Naty*
Predlagam, da naslednjič organiziramo srečanje majčic notranjke, ker se kr na en, dva, tri vse zmenimo user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: notranjska
21.2.2008 10:48:08   
TamaraJ
Ja, ne rabimo dva mesecauser posted image . Ja pa res, da se je lažje dobit, če nismo npr. ena iz Murske Sobote, druga iz Novega mesta in tretja iz Pirana.

Malecka se pa ne oglasi več... Zdaj bi se nam lahko mirno pridružila, če bi spremljala dogovore.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: notranjska
21.2.2008 12:51:46   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Meni ustreza. Midve s Kasso se lahko zmenive ob 15:00 v Avio Pubu. Ve pa ali boste že tam ali pa pridete. Pol urce pa pri nas ja hitro mine, kajneuser posted image user posted image

Kasso... lahko ti prideš ob treh? Meni ni panike počakat, tako da se lahko tamala lepo naspi. Jaz bom iz službe direkt Timija pobrala in pičiva do Postojne.

No, torej se vidimo jutriuser posted image .



Ja ob 15:00 v Avio pubu, ni problema...se vidimo user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: notranjska
21.2.2008 13:17:05   
TamaraJ
OK, udeleženke jutrišnjega predavanja: mene, Kasso, tri blond mladičke + 2 undercover najdete torej jutri ob 15:00 v Avia Pubu. Saj vse veste, kje je to? Nama zihr ne bo dolgčas, saj najini mladički niso pretirano mirne naraveuser posted image

To je to. Smer Vrhnika pa dogovorjenouser posted image



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: notranjska
21.2.2008 17:13:59   
Naty*
No js sicer ne vem, kje je Avio pub, če tud ostali dve ne vesta bomo pa vprašale. Sej smo gobčne babnce user posted image . U glavnem vas najdemo user posted image .

Zdej pa mislm, da bo edina kmal poklicala, tko da se vidmo v roku 20 minutuser posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: notranjska
22.2.2008 7:51:53   
TamaraJ
Ojla,

Za Avio pub pelješ proti uvozu  za avtocesto.. samo pelješ še naprej. Potem boste videle na levi strani letališče in tudi tablo za Avio pub, ki je v istem kompleksu. Le ko boste zavijale iz glavne ceste malo pazite, ker tam hitro lahko spregledaš kakšen avtek nasproti.  Bom dala zemljevid v albumček user posted image

Aja, pa Timi me vse do Cerknice spraševal vse možno.. pa kakšne dojenčke imate ve noter, pa kaj ste se menile, pa... sem mu rekla, da mora drugič manj dirkat in bolj poslušat. Pa je rekel da kaj naj med samimi puncamiuser posted image . Od kje mu touser posted image







 


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: notranjska
22.2.2008 8:01:19   
babysolza
TamaraJ, ta tvoj Timi ti bo po mojem še sive lase naredu. Sploh ko bo ugotovil, da zna bit med samimi puncami zelo fajn. user posted image  user posted image  user posted image

Dobr smo se načvekale danes, upam, da vam današnji čvek ne bo vzel veselja do kakavčka naslednji teden. Jaz upam, da bom naslednji teden doma, pa bom mal bol priganjala za kofetkanje. user posted image

Uživajte, vse si zapomnite na predavanju in lepo se mejte čez vikend!!! Mene čaka pospravljanje. user posted image  Sem si oblubla, da ta vikend pa res moram. user posted image  user posted image  user posted image  Sam če bom pridna pa hitra, bo to tik-tak fertik. user posted image

Lp, S.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: notranjska
22.2.2008 8:22:00   
TamaraJ
In si predstavljaš, da bi bil Jakec še bolj energičen... jao, jaouser posted image .

Glede pospravljanja pa verjamem, da ko se enkrat resno lotiš... je res tik-tak

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: notranjska
22.2.2008 19:03:03   
Naty*
Punce kot sem že na majčicah napisala, mi je res ful žal, da se nismo uspele danes dobit, ampak js sm komi zdele mal k seb pršla. Ko smo šle iz predavanja sm še razmišljala težko, kaj šele kej drugega user posted image .

Mogoče sm js čudna, ampak za predavanje in samo organizacijo bi dala porodnišnici -1 user posted image . Tu so me pa res razočarali.

Upam, da se v kratkem kej vidimo, da se bomo kej več pomenile. Uživajte vikend!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: notranjska
22.2.2008 19:14:31   
kasso
No, če bi prišla, bi se sprostila od predavanja...smo porabile kar tri urce, da smo se naklepetale in napapcale ;) ... ti pa moraš zdaj pazit na trebuščka, bomo že potem kofetkale ;)

Lahko pa povem, da sta Gašper in Timi prav za skupaj, enako stara in enako podivjana mulca- odlično sta se ujela in razturala v pubu 100 na uro. Škoda, da vas ni bilo, bi si lahko predstavljale, kako bo izgledalo pri vas čez par let ;)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: notranjska
22.2.2008 19:19:41   
Naty*
kasso js sm si že vnaprej predstavljala, da se bosta Gašper in Timi ujela user posted image , tko da ti čist verjamem. Ja vse to pa nas še čaka user posted image ...

Sicer smo pa kr pridne z dogovarjanjem, tko da sm sigurna, da se bomo kmal spet vidle na kakem kofetkuuser posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: notranjska
22.2.2008 22:27:35   
lillygmail
ciao  cebelce končno se  vam tudi jest mal javljam....ker ze uživam v vseh radostih ,katere vas še čakajo (za razliko od rozy ki je že dolg v fazonu),vas (vsaj prvotno ekipo)vabim k sebi na čaj da kako rečemo (porodnišnice,porod,dojenček,stvari ki jih nujno kupit....).Če ste za se namente pa mi javite..ok aja pa seveda da spoznate malega "škratka"...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: notranjska
25.2.2008 7:02:41   
babysolza
O lilygmail, to je pa lepa novica! user posted image  Od kje pa si?


(odgovor članu lillygmail)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: notranjska
25.2.2008 7:04:53   
babysolza
Punce, vidim da ste neki razočarane glede petkovega predavanja (vsaj Naty). Kaj pa je blo narobe? Upam, da so vsaj vsebinsko kej pametnega povedali, če so že organizacijsko bol švoh. user posted image

A greste jutri v materinsko šolo? Jaz bom najbrž ta teden doma in bom kar izkoristla priliko pa začela hodit. Upam da se vidmo! In upam, da nas ne bo preveč. user posted image

Se še slišmo. Lp, S. 

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: notranjska
25.2.2008 8:44:34   
TamaraJ
Ojla...

Lilly, jaz sem bila včeraj v Logatcu, pa so me okupirali v kuhinji. Že dolgo nisem delala lazanje in sem včeraj špilala ''ratatulija'' user posted image . Po kosilu pa sem zgasala domov, ker me je čakalo še cel kup dela. Rada bi  se oglasila, da gremo na kakšno kavico na sonček, pa med tednom tako težko pridem pred 5 ali 6 popoldne. Nameravam se oglasit v torek, ker me je nončka prosila, če jo do Koperske banke zategnem. Potem ima pa še od Nine babi rd v torek in grem voščit... če mi znese, se oglasim pri vama.
Z Naty sta se že dobila kaj na sončku?

babysolza... kje je materinska??

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: notranjska
25.2.2008 9:44:16   
babysolza
V Postojni! Sam sem zdej prečekirala in videla, da je v torek tečaj za zgodnjo nosečnost (ki predvidevam da ni več za nas user posted image ), v četrtek pa se začne zares! Jaz zagotovo grem!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: notranjska
25.2.2008 10:33:08   
TamaraJ
Kdaj so pa objavili? Jaz sem še prejšnji teden gledala.. pa so bili še stari podatki gor. No, jaz za zgodnjo ne grem... grem zdajle pogledat na njihovo stran. Se javim nazajuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: notranjska
25.2.2008 10:49:58   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: lillygmail

ciao  cebelce končno se  vam tudi jest mal javljam....ker ze uživam v vseh radostih ,katere vas še čakajo (za razliko od rozy ki je že dolg v fazonu),vas (vsaj prvotno ekipo)vabim k sebi na čaj da kako rečemo (porodnišnice,porod,dojenček,stvari ki jih nujno kupit....).Če ste za se namente pa mi javite..ok aja pa seveda da spoznate malega "škratka"...


Sicer pa jaz absolutno sprejmem povabilo na kakšno sveže predavanje. Resm, da sem že dolgo v fazonu... ampak Lilly, ko sem tvojega lepotca prijela v roke... jao, jao... brez feelinga. In teh zadev se je treba očitno na novo priučituser posted image . Sicer pa verjamem, da ''nagon'' dela svojeuser posted image



V torek se tečaja za zgodnjo nosečnost (sejna soba ZD Postojna ob 16:00) ne nameravam udeležiti. pač pa:

v četrtek 28.2.2008 ob 16:00 je v sejni sobi ZD Postojna predavanje: Porod, značilnosti otročnice, kontracepcija.
 

Drugače pa so ostali termini objavljeni na njihovi strani. No, se vidimo?
 

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu lillygmail)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: notranjska
25.2.2008 11:36:09   
Naty*
Oj bejbe!

lillygmail hvala za povabilo na skupinski čvek, js sm definitivno za. Drugač pa ta teden popoldne moj dela, pa ti bom poslala še kak sms, ker verjetno za forum zdej nimaš tolk časauser posted image .

tamara nisva se še uspele dobit, tko da upam, da bo ratalo ta teden, dokler je še lepo vreme. Drugač pa za MŠ...js sm za! A se je treba kej prijavit? Ampak sejna soba ZD...upam, da je vsaj kaj večja ko v porodnišniciuser posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: notranjska
25.2.2008 12:11:25   
TamaraJ
Mislim, da je malo večja... Hmmm, čeprav nisem prepričana. če bo ful nosečk in bom brez stola.. obrnem in grem na kavo. Ker v kakšnem zadušljivem prostoru in še stoječki ne mislim bit. No, potem si tudi ti za. Še edino naložimo in babysolzo in gasa. Se bomo zmenile do četrtka.


aja, glede petka... smo se imele ok. S kasso sve bile v elementu: Gašper, ne dirkat! Timi, počas! Usedta se! Počassssiii!user posted image user posted image  Ja, upam, da se kmalu spet dobimo. Timi in Gašper sta se super ujela, mala princeska je pa itak dobrodušna do vseh. Všeč so mi živahni in nasmejani otroci.
Dobile pa smo se še s Sesil in še eno majčico.



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: notranjska
25.2.2008 12:29:35   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Ampak sejna soba ZD...upam, da je vsaj kaj večja ko v porodnišniciuser posted image ...


Ko sem jasz hodila pred petimi leti, je bila MŠ le dvakrat letno in je bila obušna gužva, tako da so potem naredili dve skupini...a najbrž zdaj ne bo, glede na to, da je MŠ oragnizirana večkrat letno.

Sejna soba je večja, ampak če pride gužva, še vedno premajhna.... stale pa ne boste, saj se lahko prinese stole še iz kake druge sobe ;)

Po predavanju ob 18:00 je tudi telovadba za nosečnice v prostorih fizioterapije ZD (3,5 eur je za plačat)...ne vem pa kako izgleda, ker nisem še nič šla.


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: notranjska
25.2.2008 12:34:34   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


Po predavanju ob 18:00 je tudi telovadba za nosečnice v prostorih fizioterapije ZD (3,5 eur je za plačat)...ne vem pa kako izgleda, ker nisem še nič šla.



Sem prebrala  ja.. samo meni potem bolj kakavček pašeuser posted image . Ne morem se spomnit, kje smo imeli takrat predavanja. Bilo je v ZD v PO... ampak ne vem, če je tisto bila sejna soba.
Vsa ostala predavanja bodo pa na gozdarski šoli ob torkih in četrtkih ob 17:00. Sem si kar seznam sprintala. Pa 4 termine imajo tekom letauser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: notranjska
25.2.2008 13:50:15   
babysolza
superca! Komi čakam, da se ta predavanja začnejo. Pa res upam, da nas ne bo preveč in se bo dalo 'presedet' tisti cajt. user posted image


Se še zihr kej slišmo do četrtka. Jaz bom šla najbrž z lubijem, tako da lahko komot še katero s sabo vzamem. Se še slišmo. user posted image  

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Imena...
lorby007

Ker je potrjeno, da bo fantek, pa me zanima najbolj všečno ime na tri črke.

Val (24%)

Nej (12%)

Jon (13%)

Jaš (5%)

Nobeno od naštetih (45%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!