|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:48:50   
pikovit
Fragola,se parkiraš v drug štuk greš čez glavni vhod noter in skoz naravnost(ne po traku dol) mimo vero mode,zaviješ desno,potem skoz  naravnost,potem levo,desno mimo kitajske,mehiške in levo imaš naš place.

Druga varjanta lažja.Se parkiraš v 2 štuk  in greš noter ne čez glavnega ampak unega desno.In takoj ko noter prideš na desno je ta prostor.

Upam da sem ti kaj pomagala.Drugače pa ti lahko še kako drugače.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:49:53   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

zdej mi pa morete malo pomagat alora se dobimo v city parku, jaz grem noter in mimo trgovine swarovski pol grem po stopnicah in pole kam?




Uff.. jst bi ti predlagala, da gres v CP skozi tisti vhod cist na koncu.. pri sanolaborju, ce ves kje je oz. tam kjer je mobitelov center.. in gres kri direktno po tistih tekocih stopnicah v zg.stuk in prides direktno pred ta lokal.. ;)


ne ne vem  k jaz k grem v city park grem zmeraj skozi tista vrtljiva vratauser posted image , ma antja bom našla


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:51:31   
fragola
ma kako setočno kliče ta kafič? sej ga bom že našla,  vsaj upam dej user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:55:16   
pikovit
Flaska kje si kupile to za konfete?Povsod iščem,pa ne najdem.A jih boš sama delala?Jst bi jih tudi sama delala pa nič ne najdem.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:01:52   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Punce, jaz se sicer ne bom poročila ampak vseeno ful rada gledal slikice poročnih oblek, šopkov in podobno. Enkrat se bova verjetno tudi midva, pa mi je to kot "hobi", da sploh človek vidi kaj se da dobiti.

Sedaj seveda, če vas ne moti, bi vas vprašala, a vi kam posebaj lepite slike ali vse kar imate nalepite na poroka 2008? No če vam ni zoprno, bi vas prosila, če mi poveste kam lepite slikice, da bi si jih lahko še ostale pogledale.

LP

Murkica


Murkica, ful lepo, da si se oglasilauser posted image Ko bomo poročene, bomo vse tu slike gor popale, pa se takrat oglasiuser posted image user posted image user posted image user posted image , prej pa žal... Če nam ne bi to toliko pomenilo, bi naredile javni album in bi lahko vsi čekirali. Po poroki pa jaz obljubim, da takoj naredim album javen in na ogled vsem, ki ga želijo gledat.
Prej pa malo firbcaj po spletnih straneh, saj je veliko idej, oblek, šopkov...
Upam, da nisi hudauser posted image

Baguška, kolk fajn, da pridešuser posted image Zakon, vedno več nas je! Prstani so pa po teži aveš- debelejši so, dražje je. Tisti tanki so od 180 EUR naprej, debeline 4 ali 5mm pa od 450EUR naprej. Brez briljantkov.

Fragola, super da sta našla oblekouser posted image user posted image Ziher je luškan- Mur ima lepe obleke.

Pikovit, lepi prstani, preprosti. Drugače jaz bolj padam na belo zlato in brez vrezov, ampak če ti na roki paše, potem je to to. Za konfete sem pa nabavljala v Promaku. Pa v Antusu imajo stvari... Drugje pa res bolj težko, vsaj jaz ne vemuser posted image




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:38:35   
NATAŠI
a ste vidle da smo že čez sto- kje je pa žurka user posted image  user posted image  user posted image

pikovit- muziko jaz imam, prjatli bodo igral, cena je pa 600 eur

fragola- ja jaz tud nebi prav rada vidla da me kakšen od mojih vidi že v oblekci, odločite se pa same

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:43:17   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

fragola- ja jaz tud nebi prav rada vidla da me kakšen od mojih vidi že v oblekci, odločite se pa same


jaz bom naredila tako, če se ve odločte da bomo kazali naše slikce, bom jaz svoje skenclala, ker ne birada res da me vidijo prej, ker konec koncev smo zaradi teg aneredile zaseben album!!! Kaj ni res??

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:43:38   
murkica
Ja itak ni panike, zato sem pa vprašala.

Uživajte in upam, da se vam uresniči narediti vse tako, kot ste že sanjale kot majhne punčke(no čeprav so se verjento želje že precej spremenile). Se pravi, naj bo ta dan za vas in za vašega dragega še posebaj sanjski...user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil murkica -- 27.2.2008 13:44:05 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:45:01   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Punce, jaz se sicer ne bom poročila ampak vseeno ful rada gledal slikice poročnih oblek, šopkov in podobno. Enkrat se bova verjetno tudi midva, pa mi je to kot "hobi", da sploh človek vidi kaj se da dobiti.

Sedaj seveda, če vas ne moti, bi vas vprašala, a vi kam posebaj lepite slike ali vse kar imate nalepite na poroka 2008? No če vam ni zoprno, bi vas prosila, če mi poveste kam lepite slikice, da bi si jih lahko še ostale pogledale.

LP

Murkica


Murkica, ful lepo, da si se oglasilauser posted image Ko bomo poročene, bomo vse tu slike gor popale, pa se takrat oglasiuser posted image user posted image user posted image user posted image , prej pa žal... Če nam ne bi to toliko pomenilo, bi naredile javni album in bi lahko vsi čekirali. Po poroki pa jaz obljubim, da takoj naredim album javen in na ogled vsem, ki ga želijo gledat.
Prej pa malo firbcaj po spletnih straneh, saj je veliko idej, oblek, šopkov...
Upam, da nisi hudauser posted image






se strinjam s tabo!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:45:54   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Ja itak ni panike, zato sem pa vprašala.

Uživajte in upam, da se vam uresniči narediti vse tako, kot ste že sanjale kot majhne punčke(no čeprav so se verjento želje že precej spremenile). Se pravi, naj bo ta dan za vas in za vašega dragega še posebaj sanjski...user posted image user posted image




super pole kos e bomo poročile pa boš vidla slikice!!!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:53:50   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

ma kako setočno kliče ta kafič? sej ga bom že našla,  vsaj upam dej user posted image


še enkrat sprašujem kako se kliče prav kafič???

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:59:07   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: fragola



jaz bom naredila tako, če se ve odločte da bomo kazali naše slikce, bom jaz svoje skenclala, ker ne birada res da me vidijo prej, ker konec koncev smo zaradi teg aneredile zaseben album!!! Kaj ni res??



Res je user posted image  user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: poroka 2008
27.2.2008 13:59:58   
FLASK_A
Fragola, se kliče Pod vodouser posted image V 1. nadstropju je (nad H&M otroškim oddelkom, Muro, Mobitelom... če veš kje to je)

Moj zaročenec se pa danes že domov peljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem tooolk vesela, ker je prej končal, itak je vedno dolgo v službi. Ob šestih je že tam, doma je pa okrog petihuser posted image Pol je pa itak čisto zmatran. No zdaj bova šla po prstane, jutri se pa tipkamouser posted image user posted image

Pozdravčekuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: poroka 2008
27.2.2008 14:07:44   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

fragola- ja jaz tud nebi prav rada vidla da me kakšen od mojih vidi že v oblekci, odločite se pa same


jaz bom naredila tako, če se ve odločte da bomo kazali naše slikce, bom jaz svoje skenclala, ker ne birada res da me vidijo prej, ker konec koncev smo zaradi teg aneredile zaseben album!!! Kaj ni res??



nobene panike ni... Seveda smo zato zasebega naredile. Nič bat, še posebej pa nič dol dajat, ker vas bom po ritiuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: poroka 2008
27.2.2008 14:14:02   
NATAŠI
flaška lepo se imejta ... joj jaz tud komaj čakam da bomo 15.3. in greva tudi midva po najine prstančke user posted image  user posted image

prilimaj nam jih user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: poroka 2008
27.2.2008 14:18:27   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Fragola, se kliče Pod vodouser posted image V 1. nadstropju je (nad H&M otroškim oddelkom, Muro, Mobitelom... če veš kje to je)



ma mislim da vem kje je? veš kaj flaška lahko bi mi dala ti telefon in te bi poklicala ko pridem? Kaj praviš nato?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: poroka 2008
27.2.2008 14:42:52   
ellie
Serendipity ful lepa prstančkauser posted image ...take stvari so men všeč...

NATAŠi tisti kompleti so vsi ful dobri.. Vidim, da je to neka slovenska zadeva.

pikovit muziko midva tud že imava ja...duo atlantix. Glede na to, kak je prej bil avia band...mislim, da bo ok. Pa res sta mi oba bila ful všeč...ko smo se videli.


To glede vabil in vsega, ko bolj kot gledaš, manj ti je všeč...je pri meni enako...sicer vabil še nimam, imam pa ves material. Pa ko sem videla konfete od flaske me je tudi kar premamilo...ampak v trgovini mi niso bili všeč...flaskini pa so zakonuser posted image ampak sem se odločila, da bom ostala pri svojem...tak kot sem si najprej zamislila.


Glede srečanja...možno, da pridem...vsaj malo pozdravit, če ne druga...ker če pridem, bo moj z mano. Bom videla, če bo lahko kaj prej šel iz službe...da bi šla še v promak.









(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: poroka 2008
27.2.2008 15:01:11   
FLASK_A
user posted image ellieuser posted image pa name ne pozabiuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: poroka 2008
27.2.2008 15:03:28   
bt08
Ojla!
Sem že nazaj na delovnem mestu.

V album sem dala še en šopke ki mi je rez svetoven,pa moja malenkost v obleki poročni.Nisem vedla a naj dam a ne,da ne bi moj vidu.

Sem ap mal žalostna ratala,pa nev em a je to pametno a ne.Moj se je odloču no ne še čist da bi službo zamenjal,so pa dobre stvari in slabe.Dobre so to,da bi mel še enkrat več dohodkov,vbikende bi bil frej vse,v petek bi končal že ob 12.Slabe so pa to da je to delo v Avstriji,vsak dan bi se vozu ,domov bi prišel šele okol 18 ure.Od doma pa bi šel okol 4 zjutrej.Pa če želi it tja delat se morva letos odpovedat moji kuhinji in kupit avto,ker z enim pa neb i šlo.
Kaj naj nardim?Po eni strani mi je ful dober,po drugi mi je pa bad.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: poroka 2008
27.2.2008 15:07:06   
baguSka
Prstani so pa po teži aveš- debelejši so, dražje je. Tisti tanki so od 180 EUR naprej, debeline 4 ali 5mm pa od 450EUR naprej. Brez briljantkov.


A en komad, al oba skupi!?user posted image user posted image user posted image  Ker jst nebi glih tankega mela... user posted image  Sej drugac poznava enga zlatarja, ampak se nismo se nic o ceni pogovarjal... Upam da bo tole kej cenej madonca... user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: poroka 2008
27.2.2008 15:20:36   
ellie
FLASK_A brez skrbi...imam vse pripravljeno za tebeuser posted image  upam, da se ni že zaprašilo, ko tak dolgo čaka, da se spokam v ljuser posted image

barbara.a. no lepo da si se opogumila dat slikico v album...da te še mi vidimouser posted image  lepo ti paše oblekcauser posted image  spodaj je sploh lepa...se vidi, da so neke bleščice gor ne? zgoraj pa se mal slabše vidi zaradi šala. Kaj tisti ovratnik je fiksno zraven al se odstrani?
Glede službe pa ti bom tak rekla...ne sekiraj se...glede na to da je prihodek tolk večji pa vikende fraj pa petek tak hitro doma...men se to zdi super! Kuhinja bo že počakala...bo potem lahko tolk boljšauser posted image  Moj se je 2 leti vozil tako daleč...je tudi bil vedno komaj okrog 18ih doma. Jaz bi se vsekakor odločila za to, če bi lahko izbirala.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: poroka 2008
27.2.2008 15:34:51   
fragola
FLASK_A alora se slišmo!

barbara.a. končno te vidmo, si lepa v obleki, škoda k jih nomaš več da bi te še bolje vidli! Tazadenj šopek k si nalepla je full lep! Vse bomo lepe nevestice!! jupi!!

no nevestice drage se pravi da v petek se bomo spoznale, jaz bom prnesla še fotoaparat, da bomo malo poslikaleuser posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: poroka 2008
27.2.2008 15:35:40   
bt08
Elli to je samo dodan ovratnik,ga bojo zraven prišili,zgorej je normalno da gre za vrat.Samo pol pridejo še oranžne rožice na vrhnji del,take čist majčkene.

Glede službe ja sej vem,sam men je kr nekej hudo.Ful smo navajeni drugače da smo veliko skupej,s tem da sedaj zelo veliko še po službi dela,se prav skorej vsak drug vikend če ne še vsak,pa popoldan tud.Pa sploh ne vem zakaj mi je tok hudo,da bi šel v Avstrijo vozit.

Vem pa da bi bile pol možnosti da gremo na svoje,nekje hiško zidat veliko lažje.Bom prespala,pa bo.Ko mi je prvič to omenil se mi je sam ulilo.Jaz namreč zelo težko prenašam njegovo mami,še težje pa očeta ( prevečkat pogleda pregloboko v kozarec ).Vem da bom skorej vedno pri mojih,ker sama ne maram bit doma.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: poroka 2008
27.2.2008 15:36:47   
bt08
Fragola sem tok v krizi dans s psiho,da se vidt ne morem.Kaj šele da sem si všeč.Sej čez par dni bo že boljše.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: poroka 2008
27.2.2008 15:44:27   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Fragola sem tok v krizi dans s psiho,da se vidt ne morem.Kaj šele da sem si všeč.Sej čez par dni bo že boljše.


ma dej ne bit v krizi sej sej boš lepa nevesta dej, vem pa da pride slab dan tako kot sem ga jaz imela v ponedeljek, ma boš vidla da bo vse v redu, ne skrbi zaradi službe, tvoj naj gre delat v Avstrijo tako, da bosta lahko začela zidat hiško! Če bosta pa vidla da ne gre še zmeraj lahko poišče drugo službo, veš kaj ti rečem provat ni greh! Pošiljam ti en velikuser posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?