|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
27.2.2008 16:17:20   
ellie
barbara.a. sej bo...boš videla...ko boš prespala, boš na to gledala čisto drugače. Pri meni je tudi tak..pride kak dan, ko sploh ne vem zakaj živim...potem pa to prespimo, pa vidimo, da ni vse tak črno. Tudi za tebe bo posijal slej kot prej user posted image  oz. za vaju...sploh če je to neka iztočnica za it na svojeuser posted image


Kje pa je naša trinity22 ?? Me zanima od kje je tista slikica obleke...ker mi je frizura ful ful všeč...pa bi rabila kakšno večjo verzijouser posted image





(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: poroka 2008
27.2.2008 16:23:29   
bt08
Punce hvala,ker take lepe besede in upanja dajeta.Vem da bo za nas tud sonček posvetu in da bomo enkat šli na svoje.Sem pač dans mal slabše volje,jutri bo pa že boljš.Sploh pa zvečer ko grem moje nohte zamenat pa popedenat.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: poroka 2008
27.2.2008 19:00:05   
FLASK_A
barbara, še od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vidva se lepo pomenita, sigurno je tudi njemu mal nerodno tako daleč se vozit... Če prideta do točke, da rečeta, da bosta zmogla in bosta s kuhinjo počakala in da bosta srečna, ker bosta imela vikende popolnoma rezervirane za družinico, potem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image go for it! Nam ženskam je lepo, če moški mal pove, kako razmišlja (če kej sploh razmišljauser posted image ). Boš takoj boljše voljeuser posted image user posted image user posted image

Kolk fajn, da se bomo spoznale komaj čakamuser posted image Albumček pa jutri pogledam, grem na večerjico... Sem mogla urgentno odpisat, ker je naša nevestica slabe volje user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: poroka 2008
27.2.2008 19:36:31   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Ojla!
Sem že nazaj na delovnem mestu.

V album sem dala še en šopke ki mi je rez svetoven,pa moja malenkost v obleki poročni.Nisem vedla a naj dam a ne,da ne bi moj vidu.

Sem ap mal žalostna ratala,pa nev em a je to pametno a ne.Moj se je odloču no ne še čist da bi službo zamenjal,so pa dobre stvari in slabe.Dobre so to,da bi mel še enkrat več dohodkov,vbikende bi bil frej vse,v petek bi končal že ob 12.Slabe so pa to da je to delo v Avstriji,vsak dan bi se vozu ,domov bi prišel šele okol 18 ure.Od doma pa bi šel okol 4 zjutrej.Pa če želi it tja delat se morva letos odpovedat moji kuhinji in kupit avto,ker z enim pa neb i šlo.
Kaj naj nardim?Po eni strani mi je ful dober,po drugi mi je pa bad.user posted image


Barbara moj tako dela že kar nekaj časa in mi je bilo na začetku ful hudo.1-2x na teden še celo prespi-Raje vidim da tam spi,kot pa da se vozi tako daleč domov.Zdej sem se tega že čisto navadla in včasih,ko zamenja kakšen ritem,sem čist izgubljena in živčna.Malce pretehtajta kaj se vama bolj splača.Kuhija bo letos odpadla bo pa zato naslednja toliko boljša in lepša.user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: poroka 2008
27.2.2008 19:38:28   
pikovit
Flaska hvala ti pa dober tek

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: poroka 2008
27.2.2008 19:44:15   
pikovit
Punce kje pa je Antus?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: poroka 2008
27.2.2008 19:52:40   
lyra*
tut jaz sm čist jezna na mojegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vam sploh nebom praula zakaj....me je tak razpi****

jaz bi tut prišla če me sprejmeteuser posted image user posted image pa če gre kera iz maribora al pa kje blizi lahko grema skupi ker meni se ne da sami v lj vozituser posted image user posted image
ju3 pa greva po prstaneuser posted image user posted image sva malo pohitela ker mava malo ceneje če vzemeva v februarjuuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: poroka 2008
27.2.2008 19:55:19   
lyra*
alo nevestice...kaj boste mele napisan sedežni red?? ali pač kako se bo kdo vsedel? tiste ki nebote imele bifeja bo na mizi jedilnik da ljudje vedo kaj dobijo na mizo? mi2 še sicer ne vema kaj bova imela za jest ampak uprašamuser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: poroka 2008
27.2.2008 19:57:20   
lyra*
nataši  ful dobra vabila pa vse kar maš tak! bom mela po eni strani nekaj podobnega po drugi strani pa nekaj čisto drugačnega kot je na zadnji slikiuser posted image user posted image user posted image če me katera razume kaj hočem povedatuser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: poroka 2008
27.2.2008 20:18:49   
FLASK_A
lyra, a si user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: poroka 2008
27.2.2008 21:03:54   
Jaguarka
Nevestice moje, samo pozdravim vas. Sicer nimam časa slediti, obljubim, da nadoknadim vse čez vikend in preberem vse za nazaj (in naprej user posted image )
Namreč začela sem hoditi v službo, kar tako iz danes na jutri. Sprememba, da glava peče.
Ta teden sem na probi in uvajanju, pol pa vidimo kaj bo naprej user posted image
In nimam časa skoraj nič za internet user posted image kaj šele kaj za porihtat za poroko user posted image

Drugi teden upam da bo bolje. Ta teden se mi je res postavil na glavo in samo spat hodim domov...

Lepo mi bodite, nevestice in sem z vami (vsaj v mislih, za vikend pa tudi na forumu)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: poroka 2008
27.2.2008 21:14:24   
Jaguarka
Joooj, na hitro sem preletela kolk ste se načvekale in me prav panika zagrabila ... čist neki nori filing, ker nisva napredovala čisto nič glede priprav...
vi pa ste vse v polnem zagonu... user posted image

bolje, da grem spat ker bom še samo v depresijo zapadla user posted image

hmmm... srečanje... marca ne bo, ali??? ta teden ni šans da pridem user posted image user posted image user posted image sploh ne vem kak delam, ker mi vsaki dan sproti povejo kdaj naj pridem (sprašujem pa tudi ne, saj veste da treba dober vtis naredit user posted image )

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: poroka 2008
27.2.2008 21:21:55   
pikovit
Jaguarka ti se kar izkažiuser posted image .Pa bravo za novo/drugo službouser posted image

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: poroka 2008
27.2.2008 21:41:56   
ellie
lyra* midva bova imela sedežni red...čeprav se lahko zaradi mene potem vsedejo kam hočejo...ampak vsaj približno, da se ne bodo že na začetku skregali, kje bo kdo sedel. Pa tud jedilnike bom napisala...in jih dala na vsak krožnik posebej.

FLASK_A prišlo je do spremembe...jaz pridem jutri v lj...ne v petek. Grem pa najprej v promaka...po 5.uri pa bom v btcju. Če boš imela čas, bi blo fajn, če bi se vsaj toliko dobile, da ti dam tiste stvari iz ikee...je pa 8,57eur točno...sem zdaj pogledala na račun. Javi mi...sej bom tak šla komaj okrog 3eh iz mb. No...upam, da se vidivauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: poroka 2008
27.2.2008 23:12:55   
pikovit
Flaska hvala za pohvalo.Prstani so drugače iz belega zlata,samo slika je tako čudna.Sem šla prav pogledat sliko,ko si rekla,da ti je belo zlato lepše.Sem mislila,da sem že kaj narobe prilepila.Saj veš moje sposobnosti.

Sem dala v album še slikce iz najinega potovanja.Sem bi prišla še enkrat in to na pročno.Bilo je res noro in nepozabno.Sem jokala,ko smo šli domov.POtem sem bla pa še pol leta zdepresirana,ko sem prišla v LJ.Ja nimaš kaj.Vse dobro se mora enkrat končat.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: poroka 2008
28.2.2008 7:41:47   
NATAŠI
dobro jutro

barbara: to okrog tvojega in službe... joj,moje mnejnje. uf je res težko. mi je predaleč vožnja, itak. zdaj če vam je to lučka v boljšo prihodnost da greste na svoje potem poskusita... saj če bo videl da ga vožnja in ves ta čas preveč izčrpa naj pa pusti, vsaj poskusil bo in ne bo očitkov da ni imel priložnosti. saj bo, kar pogumno in optimistično poglej user posted image user posted image

iyra super za prstančke, jih bomo lahko gledale ? user posted image  ... sedežni red- pri nama ga ne bo, naj se posedejo tako kot si želijo, jedilnika nameravala nisem imet.. sem bila že na velikih porokah pa ni bilo nikoli jedilnika pa ti povem da me sploh ni motilo ... kaj pa vem, se morava še mal pogovort ker drugače na splošno mi je ideja všeč - ena in druga... ma saj ne vem, imam še čas user posted image  (joj kakšni izgovori user posted image )

jagurarka no upam da boš preborodila to krizo s službo in se boš privadila .. itak da je drugače ko začneš hoditi in si mal "razštelan" ampak čas vedno prinese svoje. Ko sem šla jaz po porodniški nazaj v službo sem bila ko marsovec, kako bo vse šlo pa domov pa otroček pa pospravljanje pa kuhanje pa.,.. pa... pa..... Ampak potem ko se navadiš gre

pikovit super dopust in kje to je


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: poroka 2008
28.2.2008 7:47:03   
FLASK_A
ellieuser posted image user posted image Imaš ZS

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: poroka 2008
28.2.2008 7:51:08   
FLASK_A
jaguarka,seveda se bomo še kaj dobile, ane punce. Ti pa kar pridna bodi v službi, ful fajn, da si jo dobilauser posted image

Pikovit, kje je ta dostinacijauser posted image

Evo grrem prstančke slikat.. Upam, da bo ratalo, ker prstane je res zelooo težko slikat.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: poroka 2008
28.2.2008 7:53:39   
NATAŠI
flaška sem že zjutraj po albumu gledala če imaš prstančke pa jih ni bilo user posted image  .. In sta zadovoljna? A sta že vgravirala?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: poroka 2008
28.2.2008 8:12:41   
FLASK_A
Natašiuser posted image Jaz pozno vstajam... Zdaj še lahkouser posted image

Joj, sam jih je pa res tako težko slikat, ful je slaba svetloba. Tu v LJ je grozno, prav temno jeuser posted image

Ja, sva pa zelo zadovoljna, gravura je že gor, prodajalke prijazne.. So ga že v petek naredili, pa sem ga dala popravit, ker je bilo premalo briljantkov po dolžini in je hecno izgledalo- zdej je pa fuuul lepouser posted image Sam pol sem gledala, da mi je tudi brez briljantov ful všeč na prstu, da bi imela istega kot onuser posted image Eh, babnice, nikol nam ni pravuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: poroka 2008
28.2.2008 8:13:56   
FLASK_A
ne, ne... sem dala še enkrat gor... briljantkov pa ne damuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čudovit jeuser posted image

Jaz sem pa včeraj kupila škatle za pecivouser posted image 50kom je blo 15EUR. So pa lepe, lične plastične.


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 28.2.2008 8:17:15 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: poroka 2008
28.2.2008 8:25:48   
NATAŠI
flaška zelo zelo lepi prstančki.user posted image user posted image user posted image .. midva sva se že skoraj odločila za take potem pa ne vem zakaj že ne, verjetno ker so prevladali ti ki so sedaj v obdelavi user posted image , aja pa še to res je zelo veliko briljantkov in sem si rekla da je že prstan prstan in ni tolk full poročen. .. drugače so pa res krasni, jaz bi imela take matirane (v zlatarni celje prideta par 1700 eur), če bi seveda imela take... superca.. zdaj pa v predal pa ne pipaj user posted image

in sta gravirala le datum? Midva jih bova vzela še ne gravirane ker se morava odločit kaj bova dala gravirat še poleg datuma... pa je rekel zlatar da prineseva greva na kavo on pa vgravira user posted image

super za škatle... joj kolk si ti pridna user posted image



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: poroka 2008
28.2.2008 8:27:54   
NATAŠI
a za 50 škatel 15 eur user posted image  .. a tok poceni je to user posted image  user posted image  user posted image .. in kje si jih dobila

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: poroka 2008
28.2.2008 8:40:06   
fragola
Dobro jutro punce kok ste vi že napisale!!!

lyra midva ne bova imela sedežnega reda, naj se vsedejo kot želijo!

barbara.a. kako je kaj s tabo danes, upam da si boljše volje!user posted image user posted image user posted image

Hvala bogu danes je že četrtek!!!! Meni se meša od teh kart! Mah bo a ne!user posted image


< Sporočilo je popravil fragola -- 28.2.2008 8:41:32 >

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: poroka 2008
28.2.2008 8:42:17   
FLASK_A
Ja, nataši, sem ga zvohala v grosupljuuser posted image user posted image user posted image Ful fajn gospod, sam dela te stvari... In dosti ima izbire. Sem takoj našla, kar mi je všeč.

Gravura je pa že, sva se že odločila, kaj bo poleg datumauser posted image A vidva bosta dala imeni al kej drugega?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?