|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
27.2.2008 9:06:59   
FLASK_A
Uau, Natašiuser posted image Men je tale zadnja varianta s kalami zelo všečuser posted image Sam trak ne bi dala zelen, mogoče temno rjavuser posted image

Barbara, bravo Ožbejuuser posted image user posted image A sta pozabila, da se tudi on poroči, aneuser posted image user posted image Konfete pa kar v album, da jih pohvalim

Ellie, zahvale so mi fuuul všeč- res si lepo naredila! Sej pri takih nežnih tonih je pa itak v živo najlepše videt, ker se tako lepo svetlika.. Slikat se ne da najbolje. Pri meni je isto. Pa kar pridi v LJ, te peljem na kavico.

Evo srečanje 29. februar ali 7. marec ob 16h v City parku. Je katera za?







_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: poroka 2008
27.2.2008 9:09:51   
bt08
Ja Nataši zakaj,zato ker bolj ko jih gledam bolj so mi zoprni,pa ne vem zakaj.user posted image Ni vse tako popolno kot sem mislila da bodo.


Kartončki,ja tisti da dam lahko sliko noter,sam še nimam pojma kkao bi zgledalo.Ker nisem včerej nič najdla,da se slika lahko zatakne,ampak samo take ki se nalima.Ne morem pa take met,kdo jih bo pa limal takrat?user posted image Bom take navadne vzela za limat,pol bom šlap a po vogalčke k fotografu kšnem,pa dala v kartonček.Upam da se ne premislim.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: poroka 2008
27.2.2008 9:38:46   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Evo srečanje 29. februar ali 7. marec ob 16h v City parku. Je katera za?





Jaz sem za srečanje, meni bi odgovarjalo 29.02, nevem če bom lih ob 16-ih tam bo lahko malo več, ma bi pršla!!




(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: poroka 2008
27.2.2008 9:40:53   
fragola
No drage moje včeraj sva šla z mojim pogledat obleke še tle pri nas in sva jo kar kupla, ker njemu je bla tako všeč!!! Jr dražja kot v Italiji, vendar je malo drugačen kroj se ne vidi gumbov in je mal daljši model ma moj noter je pravi cukr, je pa črne barve tako da zdaj mormo dubit pravo kravato! Je od Mure

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: poroka 2008
27.2.2008 10:39:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Evo srečanje 29. februar ali 7. marec ob 16h v City parku. Je katera za?





Jaz sem za srečanje, meni bi odgovarjalo 29.02, nevem če bom lih ob 16-ih tam bo lahko malo več, ma bi pršla!!






jst se tud pofočkam....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: poroka 2008
27.2.2008 10:46:38   
FLASK_A
Odlično!

Torej 29.2 ob 16h v City Parku, kafič Pod vodo (1. nadstropje, zraven mehiške restavracije in otroških igral)
Obvezno male prikolice s sabo (al pa ne, če boste direkt iz službuser posted image )

Prijavljene do sedaj:
1- Fragola
2- Bubamaraa
3- Flaška
4-
...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: poroka 2008
27.2.2008 10:58:54   
pikovit
Uf,punce ste pridne.Jst vas bolj berem,kot pišem.Sva z našim si šla zbrat prstan je v albumčkuuser posted image Zdej bi pa šla rada v Udine,pa ne vem kako se do tja pride.A mi lahko kakšna kaj pomga user posted image .
O vidim,da se boste dobile.Mogoče pa tudi jaz pridem.user posted image A boste imela kakšne stvari z seboj al bomo samo čvekale.

No za posladek pa vam dam še en link:

http://www.yourweddingcompany.com/index.php/action/createBouquetStyle/planId/2/


pa si malo poglejte,če bosta našle kaj pametnega.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: poroka 2008
27.2.2008 11:30:54   
NATAŠI
pikovit- zelo lepa prstana user posted image . kje sta pa naročila prstančke in koliko vaju pridejo (če ni skrivnost)- saj veš da smo ferbčne user posted image  user posted image

barbara- mislim da si mal preveč kritična do sebe. če ocenim tvoja vabila ki so super, bodo verjetno tudi konfetki zelo lepi. ti nam ji kar pokaži, pa saj veš da si vedno vse po pravici povemo. je pa tako, bolj ko gledaš kakšno stvar manj ti je všeč (se zgodi) ...

fragola- user posted image  user posted image  za tvojega ženina da si je našel pravo obleko. super to. mura ima zelo lepe obleke. in koliko sta dala (jao kolk sem jaz firbčna user posted image ) .. pa saj veš da je poroka povezana s financami pa da vemo kaj in koliko naš še čaka user posted image

flaška- glede kavice, joj ti bom sporočila ... ne morem obljubit. pa takoo rada bi šla.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: poroka 2008
27.2.2008 11:36:50   
pikovit
Nataši v zlatarni Celje prideta pa 598€ če pa greš na celski sejem pa dobiš še 10% popusta in prideta 538,20€

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: poroka 2008
27.2.2008 11:38:22   
bt08
Frsgola zdaj sem mal pregledovala tale link,kakšne rožice,vauuuuuuuuuuuu!Sem čist noterpadla.Kja čeb i mela kr za vsako uro drug šopek?Men so res tok lepi šopki,najbolj uni k so ful pisani,res.

Zdaj paš ibam za urco pa pol domov,ker nimam varstva za Ožbeja,pa pridem nazaj delat.

Ve se pa mal razpište da bom mela kej delat.user posted image

Aja mene ne bo na kavico,ker sem polno zasedena.Sej veste sami rojstn dnevi.Žal drugič pa obljubim,da prideva z našim vragcom!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: poroka 2008
27.2.2008 11:47:50   
pikovit
Uau Nataši kako lepa vabila in zahvale.Kje si pa to slikala?Jst bi tudi take imela-zahvaleuser posted image
Barbara a ti si pa tako zasedena?A pol praviš,da imaš same user posted image       user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: poroka 2008
27.2.2008 11:52:11   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.
Sem čist noter padla.Kja če bi mela kr za vsako uro drug šopek?Men so res tok lepi šopki,najbolj uni k so ful pisani,res.




Kok bi bile hude user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: poroka 2008
27.2.2008 11:56:32   
NATAŠI
pikovit a veš da sploh ne vem kje sem te slike pobrala, zjutraj sem brskala po netu in sem naletela na stran kjer imajo te "vzorce" objavljene pa sem le prilepla... malo za ideje skopirat, mi bo prav prišlo. Midva imava tud prstane (model od zlatarne celje) potem sva jih dala pa delat pri enem zlatarju v ljubljani. No cena je pa kar ok, ker tista dva ki sva ju midva gledala prideta okrog 1000 eur pa s kamenčki ki sva jih izbrala bi bilo še mal čez ... tko naju pa pridejo 700


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: poroka 2008
27.2.2008 11:57:54   
baguSka
Prijavljene do sedaj:

1- Fragola
2- Bubamaraa
3- Flaška
4- baguSka

Ajl bi der tu.. user posted image  Brez priveskov.. ker jih se nimam, pa se direkt po sihtu bom.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:05:25   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

pikovit a veš da sploh ne vem kje sem te slike pobrala, zjutraj sem brskala po netu in sem naletela na stran kjer imajo te "vzorce" objavljene pa sem le prilepla... malo za ideje skopirat, mi bo prav prišlo. Midva imava tud prstane (model od zlatarne celje) potem sva jih dala pa delat pri enem zlatarju v ljubljani. No cena je pa kar ok, ker tista dva ki sva ju midva gledala prideta okrog 1000 eur pa s kamenčki ki sva jih izbrala bi bilo še mal čez ... tko naju pa pridejo 700





O gut Nataši.Men so ti prstani že takoj padli v oči.Pa naroki mi ful lepo stoji.Tako da mi je dragi rekel naj ti bo.Njemu je sicer en drug všeč ampak je rekel,da je ta tudi ta ok.
Se nama ne da tolk okol laufat tako da tisto kar vidim prvič in mi je všeč,potem kar vzamem.Če ne je potem preveč razmišljanja. 


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:07:03   
pikovit
Punce a user posted image  al pa user posted image  maste že vse?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:07:06   
baguSka
bubamaraa.. sicer se ne vid tvoje oblekce najboljs.. tisto ki si jo izbrala.. ampak men tkole po slikcah fuuuuull tista sede oz se mi zdi da ti pase, kjer si napisala komentar zraven: ce mislimo da ti je lahko zal, ker je nisi izbrala... :))) res mi ej full carska, pa se zdi se mi, da ti fuuuuuull pase... :))) ampak kot sem rekla, tele tvoje se ne vid cist najboljs...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:08:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Punce a user posted image  al pa user posted image  maste že vse?


Ce bo katera mela kaksne fuuuull ugodne in qlske, mi prosim javite, ker bova midva tud rabila neki za najin piknik potem... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:09:53   
baguSka
Jao jao jao.... user posted image user posted image user posted image  A prstani so pa vsi tooooook dragi al kaj???? Midva bi neki cist cip... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:29:10   
murkica
Punce, jaz se sicer ne bom poročila ampak vseeno ful rada gledal slikice poročnih oblek, šopkov in podobno. Enkrat se bova verjetno tudi midva, pa mi je to kot "hobi", da sploh človek vidi kaj se da dobiti.

Sedaj seveda, če vas ne moti, bi vas vprašala, a vi kam posebaj lepite slike ali vse kar imate nalepite na poroka 2008? No če vam ni zoprno, bi vas prosila, če mi poveste kam lepite slikice, da bi si jih lahko še ostale pogledale.

LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:34:34   
fragola
zdej mi pa morete malo pomagat alora se dobimo v city parku, jaz grem noter in mimo trgovine swarovski pol grem po stopnicah in pole kam?


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:36:06   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Punce, jaz se sicer ne bom poročila ampak vseeno ful rada gledal slikice poročnih oblek, šopkov in podobno. Enkrat se bova verjetno tudi midva, pa mi je to kot "hobi", da sploh človek vidi kaj se da dobiti.

Sedaj seveda, če vas ne moti, bi vas vprašala, a vi kam posebaj lepite slike ali vse kar imate nalepite na poroka 2008? No če vam ni zoprno, bi vas prosila, če mi poveste kam lepite slikice, da bi si jih lahko še ostale pogledale.

LP

Murkica


mah ne zamiri če damo eni zunanji pole lahko vidi  še kdo drug k ne bi smel pole za poroko ne bi  blo več  presenečenje k jaz ne bi rada vidla da vidi kaka prjatlca prej oz. pred tistim datumom!! Kaj mislite ostale?user posted image

< Sporočilo je popravil fragola -- 27.2.2008 12:37:14 >

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:44:14   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

zdej mi pa morete malo pomagat alora se dobimo v city parku, jaz grem noter in mimo trgovine swarovski pol grem po stopnicah in pole kam?




Uff.. jst bi ti predlagala, da gres v CP skozi tisti vhod cist na koncu.. pri sanolaborju, ce ves kje je oz. tam kjer je mobitelov center.. in gres kri direktno po tistih tekocih stopnicah v zg.stuk in prides direktno pred ta lokal.. ;)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:46:08   
baguSka
Kaj mislite ostale?


Meni je u bistvu vseeno.. ker bom itak sama s svojim na poroki. Ampak jaz sem ze tko drugacna od ostalih... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: poroka 2008
27.2.2008 12:48:02   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

fragola- user posted image  user posted image  za tvojega ženina da si je našel pravo obleko. super to. mura ima zelo lepe obleke. in koliko sta dala (jao kolk sem jaz firbčna user posted image ) .. pa saj veš da je poroka povezana s financami pa da vemo kaj in koliko naš še čaka user posted image



no midva sva dala samo za obleko 330€, zdej je treba še kupit kravato, pa srajco, čevlje, boksarce, nogaviceuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?