|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
26.2.2008 7:58:38   
FLASK_A
Jz pa konfetke delamuser posted image

Bubamaraauser posted image user posted image Dobro porihtajta v Laškem!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: poroka 2008
26.2.2008 8:13:33   
fragola
Dobro jutro punce, danes je pa bolje kako je kaj z vami?
marija jaz sem poročim čez dobre tri mesece in nimam še vabil ne konfetov bo treba it spet malo v akcijo! Danes pa greva zuser posted image pogledat za obleko še tle pri nas potem bomo vidli kje se splača!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: poroka 2008
26.2.2008 8:28:10   
NATAŠI
bubamara spomni sem da sem jaz v enaki godlji kot ti user posted image

flaška že pri konfetkih si user posted image  user posted image , a bomo deležne slikic v albumu user posted image

fragola ja pohiti a ne user posted image , samo imaš pa res že kmalu poroko in boš mogla čez dober mesec že okrog nosit ... no pa saj se vse lepo izide zato kar lepo pogumno

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: poroka 2008
26.2.2008 8:39:46   
bankc
Dobro jutro punce!

Jaz imam pa končno vabila narejena user posted image user posted image user posted image . Sem tako vesela, ker bolj jih gledam manj so mi všeč. Tako da najbolje da jih čimprej raztalam, še predno grem nove delatuser posted image .

Drugače greva pa v soboto na občino zapisnik nareditit, ker ga še vedno nisva šla, ker moj skoz dela. Pa sredi marca greva z mojim v avstrijo gledat zanjga za obleko.  Pa prstane morva dat zdele enkrat delat dat. Uff.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: poroka 2008
26.2.2008 8:56:15   
FLASK_A
Bankc, si pa facauser posted image A nam lahko vabila pokažeš? Proooosimmmmmuser posted image Dej v albumček, prosim...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: poroka 2008
26.2.2008 9:38:51   
Bubamaraa
ja Nataši vem da ti me tle še najbolj razumešuser posted image ...

ja dejte slikiceeeee v albumm.....

od konfetkov in vabil....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: poroka 2008
26.2.2008 9:51:29   
bt08
Dan!

Kok ste vse pridne,pridno delate za poroko.user posted image user posted image user posted image

Midva sva pa včerej zvečer mal pisavo sprobavala za vabila pa se igračkala,en dan pa bova zares,da znosva pol počas.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: poroka 2008
26.2.2008 9:58:05   
bankc
Sej en primer vabila je že v albumčku, sam še ni dokončan. Trenutno sem brez fotoaparata tako da bom slikala takoj ko bom lahko.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: poroka 2008
26.2.2008 10:45:05   
FLASK_A
Bubica, kje imaš pa ti konfetkeuser posted image A jih ne boš imela al jih boš dala delat?

Bankc, men so pa lepa vabilauser posted image user posted image user posted image Ful si se potrudila!


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 26.2.2008 10:46:59 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: poroka 2008
26.2.2008 10:50:52   
Bubamaraa
Bankc ful lepa vabilaaaa....user posted image user posted image user posted image

ja sej sem že povedala, da mi bo kofete pomagala ena prijateljica narediti..se glih delajo..mela bova pa marjetice iz gibsa nalimane na taki rumeni ploščici in spodaj najini imeni ter datum poroke.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: poroka 2008
26.2.2008 10:58:41   
FLASK_A
aja sej res user posted image Trola jaz. Kdaj pa dobiš- bi jih rada mal pošpegalauser posted image Jaz jih imam že 10 narejenihuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: poroka 2008
26.2.2008 11:32:56   
fragola
FLASK_A mi hočemo videt konfete, ale hotro po fotoaparat in slikat!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: poroka 2008
26.2.2008 11:52:01   
NATAŠI
uf kolk ste vse pridne user posted image  ... jaz božica pa nimam še nič user posted image ... ne vabil, ne konfetkov in zahval user posted image  

bankc zelo lepa vabila, full si se potrudila

flaška tvoje konfetke pa slabo vidimo, so čist majčkeni user posted image

jaz pa mislim da če dobijo zahvalo da ni potrebno konfetka, vaše mnenje

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: poroka 2008
26.2.2008 12:14:27   
baguSka
Madonca ste pridne vse... user posted image  Svaka cast.

Natasi, kakor komu pase v bistvu. Eni dajo oboje, eni samo konfetke, eni pa samo zahvale... Sem bla ze na tolkih porokah in je povsod drugace... Na nekaterih dajo se kej drucga ali namesto konfetkov kaksen drug spominek... ni vedno in povsod enako in seveda je to odlocitev vsakega posameznika... in financ ofkors.. :))

No, jaz se vedno cakam na odgovor, kje bi dobila tisto olivno zeleno oblekco.. user posted image

Sva pa tud midva vceri poslala na UE podpisano prosnjo za sklenitev zveze izven njihovih prostorov in prilozila kopije najinih dokumentov, tako da gre zdej cist zares... :))) Sem jih kontaktirala in so mi povedali, da ne bo nobenih problemov, da tudi stroskov ni nobenih, bo pa ogled kraja in dobim obvestilo o tem. Pa za zastave so mi tud rekli, da so lahko tiste namizne, glede na to, da bova zunaj.. user posted image

Jutri pa dobim se soglasje od lastnikov lokacije, kjer se bova porocila... Sva bla v nedeljo pri njih in smo se ze vse zmenili in dorekli... :))) Edino mal sem razocarana, ker ne lalstnika nista privolila, da bi bla najini prici... user posted image  No, sej dons sem ze boljse. Sta rekla da ne upata, ker ne vesta kolk ljudi bosta mela takrat... in glede na to, da ona dela v kuhinji, on pa na vodi, bi blo to pod velikim vprasanjem in sta se raje izognila tej odgovornosti... Tko da bova zdej mogla imet svoji prici. No, pa sej ni tok hudo, ker sta oba fuuuull vredu, le sama sva si zelela bit... Se bova pa zvecer tok bl razvajala v hotelu... :))) S sampancem in jagodami v pojstli... :))))

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: poroka 2008
26.2.2008 13:03:55   
NATAŠI
baguška o kakšnih zastavah to ti govoriš user posted image  ... .ne bit nič žalostna za priče boš pa dobila kakšna vajina prijatelja in je to to... pa bost tud lahko vse lepo sami uredili user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: poroka 2008
26.2.2008 13:32:17   
FLASK_A
Baguska, škoda za pričeuser posted image Si si lepo zamislila, je pa fer od onih dveh, da sta ti povedala kot mislita in nanju ne računaš. Vaju vsaj zafrknila nista. Pa vidim, da se pri vama tudi odvija- tako, se že vse menita kako pa kajuser posted image user posted image user posted image

Midva greva pa jutri po prstane pol pa hop v albumuser posted image Aha, konfeti so že notuser posted image

Nataši, meni se tudi zdi, da kakor si vidva želita. Če ne bo konfetov, jih pač ne bo. Zahvala je tudi vredu.

Moj malček se je pa prej sprvil časopis brat. Zdej pa spi in melje informacijeuser posted image

Evo našega učenjaka:

user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: poroka 2008
26.2.2008 13:43:18   
NATAŠI
FLAŠKA user posted image  za vašega učenjaka user posted image , kar tako naprej user posted image  ... naredila si zelo lepe konfetke user posted image  user posted image  user posted image  ...in koliko so te prišli, če ni skrivnost

evo vam prilepim ene čeveljčke ki gredo full k moji oblekci (nisem jih še kupila le brskam mal po netu)

user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: poroka 2008
26.2.2008 14:50:41   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

baguška o kakšnih zastavah to ti govoriš user posted image  ... .ne bit nič žalostna za priče boš pa dobila kakšna vajina prijatelja in je to to... pa bost tud lahko vse lepo sami uredili user posted image


ja sej price ze mava... no cez dva dni jih greva vprasat, ce bi ste ZA.. user posted image  in sta res fantasticna oba in na druge sploh pomislila nisva... ampak vseeno je bla zelja, da bi bla sama...

o zastavah govorim pa zato, ker morajo bit prisotne ob sklenitvni zakonke zveze.. slovenska in evropska.. ampak, ker bova midva kao v naravi - zunaj, nama je oprosceno in je lahko le slovenska in namizna.. user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: poroka 2008
26.2.2008 14:50:54   
ellie
FLASK_A waw...konfeti so superuser posted image  čist po mojem okusuuser posted image   mali je pa ful luškanuser posted image


NATAŠI ti čevlji so ful dobri...kje si jih našla? Mene še tud to čaka...sploh nimam ideje kakšne čevlje bi imela...


Tak...jaz sem včeraj naredila zahvale...sem jih dala v album. Ampak se bolj slabo vidi... V živo je čist drugače, ker je papir pearl šampanjc barve. Vabila pa bodo nekaj podobnega...le da bosta na paus papirju samo tista srčka (mal večja)...znotraj pa bo napisano vabilo...pa mogoče še kakšna malenkost zraven.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: poroka 2008
26.2.2008 15:16:45   
FLASK_A
hvala punceuser posted image

Ellie, sem te kar malo pogrešalauser posted image Kdaj prideš na kofeuser posted image

Nataši, ful lepi čeveljčkiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: poroka 2008
26.2.2008 23:28:39   
ellie
Joj...je pa res neko zatišje tu goruser posted image


FLASK_A ja sej bi se res mogla spravit v lj...naslednji teden že začnem delat...pa bi mogla še do promaka pridet in je samo do 5ih odprt. Mogoče pa me res kaj piči pa priletim ta teden.



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: poroka 2008
27.2.2008 7:17:33   
NATAŠI
dobro jutro

ma ste pa precej zaposlene vse, je pravo zatišje tukaj gor...

ellie- čeveljčke sem našla v poročnem kotičku in se ujemajo z mojo obleko na full. ampak to sem le po netu brskala, čez kakšen mesec jih grem pa pogledat in naročit... pa še nakit si bom tam naročila
zahvale so pa super user posted image  user posted image

zdaj je pa mene že fejst prijelo da začnem z vabili in konfetki pa zahvalami user posted image  ... le še najdet moram kaj hočem user posted image

moj user posted image  je pa danes pri župniku zmenjen in gre iskat samski list user posted image  user posted image  potem pa do našega župnika da nama da žegen za datum in uro da začnemo z vabili user posted image  user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: poroka 2008
27.2.2008 8:11:26   
NATAŠI
v albumu imam nekaj vzorcev vabil ...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: poroka 2008
27.2.2008 8:14:37   
bt08
Dobro jutro!

Kako ste?Jaz sem dans tako tako,ker sem do 19 zaprta med 4 stene in ne vem kaj bom delala,ko je kr zatišje v službi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugač pa včerej sva z mojmu user posted image  nardila do konca vabila,natisnla,on jih je zrezov ven,jaz pa dajala v kuverte.Je bil za pohvalt priden.Še Ožbej je hotu pomagat,je prinesel svoj olfa nož pa škarje in svinčnik,pa zdaj skoz prav da se bomo mi trije poročil,da se bo on tudi in zato mora delat.user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa kartončke za zahvale sem naročila,ker v celem Kranju ne premorejo takih kartončkov.user posted image

Nataši lepa vabila imaš v albumu,kje si bla prej ko sem jih jaz delala,ko nisme mela pojma kaj bi?

Flaška tud lepe konfete.Jaz bom pa ta vikend jih pofotkala pa prilepim,da me mal skritizirate.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: poroka 2008
27.2.2008 8:53:43   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.


Še Ožbej je hotu pomagat,je prinesel svoj olfa nož pa škarje in svinčnik,pa zdaj skoz prav da se bomo mi trije poročil,da se bo on tudi in zato mora delat.user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  bravo Ožbej user posted image

kakšne kartončke to

za vabila sem pa danes brskala, ker se moram odločit kaj hočem in da jih še jaz začnem delat... tako da oprosti barbara user posted image

in zakaj bi ti kritizirale konfetke user posted image  o ti lumpa.... same pohvale da si jih naredila sama user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?