|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:53:45   
FLASK_A
jaz pa vabila delamuser posted image

Sem dala v album prvega...


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 22.2.2008 8:06:12 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2351
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:55:42   
Bubamaraa
Flaška pol pa hitr..pa brž v album...user posted image user posted image user posted image

srečanje predlagam prvi teden(en dan) v marcu, predno mene pa Natašo bilance ne pokopljejo....user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2352
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:56:40   
NATAŠI
flaška super delo imaš.... jaz pa nimam še ure od župnika potrjene user posted image

jap lahko bi se dobile 07.03.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2353
   RE: poroka 2008
22.2.2008 8:06:59   
FLASK_A
poglejte ta prvega... Kuverta je ful svetleča, se ne vidi dobro na fotki.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2354
   RE: poroka 2008
22.2.2008 8:16:29   
NATAŠI
flaška meni je všeč, preprosto lepo user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2355
   RE: poroka 2008
22.2.2008 8:22:02   
FLASK_A
hvala nataši! Res je ful preprosto. Sem pa opazla, da tisti trak v notranjosti zelo zmoti, ker se tako sveti in bo povsod brez. Kar ne moreš prebrat. Tako da bo čista eleganca, zunaj trakec notri napis.



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2356
   RE: poroka 2008
22.2.2008 8:25:46   
Bubamaraa
ful lepooooooo.......men so ful všeč...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2357
   RE: poroka 2008
22.2.2008 8:38:01   
bt08
Ojla!

Kako ste?
Jaz dans ful slabo user posted image ,nekej se me prijemle,grlo me boli že spet!Ne vem zakaj,zadnje dni me je zeblo zdaj bom pa zbolela.Morem v lekarn oda se nafilam s tabletam,da ne bom zbolela,ker zdaj se začne pri nas čas žurk.Do 15.3 mamo zlato poroko,( moja stara starša ),in 8 rojstnih dnevov,s tem da je vmes še naš Ožbej.user posted image user posted image user posted image user posted image Se mi kr kegla v glav ko pomislim.

Ah sej bo boljš.


Bubamara no dans pa pol bo,le lep ose pogovorta  v miru pa bo lažje živeti,ko te ne bo več stiskal noter.Men se tko kr odvali en velik breme ko dam iz sebe,jaz še hiter dam,on pa ni šans,rabva kšen dan da blene kaj mu je.user posted image user posted image user posted image

Flaška lepa vabila,a si sama tiskala?user posted image user posted image user posted image Jaz morem samo še natisnt pol jih pa začneva počas talat,da neb o kdo ušel na dopust.


Nataši sej tud ura pride,ti sam gostilno si zrihtej pol pa k župniku.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2358
   RE: poroka 2008
22.2.2008 8:49:45   
FLASK_A
Vidič, barbara, kos i pa včeraj naga okol skakalauser posted image Sej se hecam. Upam, da se te ne bo nič prijelo, kar že leta okrog tebe in da boš lepo uživala v pomladi kot si do sedaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Evo pikicepokice, da preženejo bolezen!

Vabila sem pa sama stiskala, ja. Na kuverte bom še imena napislala z nalivnikom, bo ful lepo. In je to to. Je pa ful preprosto. Sem mislila, da vam bo kar preveč preprosto, ko ste si dale tako velikko dela. Še posebej Bubamara, ko je delala servetno tehniko. Svaka čast!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2359
   RE: poroka 2008
22.2.2008 8:52:36   
Jaguarka
Lepa vabila user posted image
preprosta in okusno sestavljena... user posted image user posted image user posted image

Pri meni priprave mirujejo, ker sem trenutno čist žalostna, jezna pa kaj pa vem kaj še vse v paketu user posted image
Jezi me, da ne moreva nič po planu naredit. Ko si nekaj zamisliva pa sva cela srečna kak fajn bo
to izpadlo, se najde kdo ki se vmeša in zahteva (!) da je tako, kot on pravi user posted image

In me je posledično minilo do vsega, ker sva že toliko stvari spremenila na željo drugih, da se mi zdi,
da poroka več sploh ni moja in po mojih zamislih user posted image

Saj vem, da mi boste rekle, da sem sama kriva in zakaj poslušam... samo če ne gre drugače,
dejstvo je, da se z enimi lahko vsedeš pa se pomeniš, eni pa so pač (da se ne bom grdo izražala)
nesposobni, da bi sprejeli in cenili zamisel nekoga drugega.

Tak da nimam več veselja do ničesa user posted image mah brezveze, celo noč nisem spala pa se potiho cmerila user posted image

držite se nevestice user posted image




(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2360
   RE: poroka 2008
22.2.2008 8:57:01   
Bubamaraa
ja midva sva res ful dolgo delala vabila in res ogormno truda je bilo vloženega...je pa moj Sašo mi res ful pomagu in naredu 80% dela...

barbara ti kr hitr po Lekadol C plus, da res ne obležiš...user posted image


jaguarka..ne pustit drugim, da ti splanirajo tvoj najlepši dan v življenju....ti se postavi zase in vsem povej, da je to vajina poroka in ne njihova...user posted image


7.3.2008 men odgovarja....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2361
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:07:38   
Jaguarka
Je katera tudi iz MB oz. okolice, ki bi šla na srečanje...
Ker predvidevam, da bo nekje v LJ, sami pa se mi ni za vozit tak daleč user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2362
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:11:39   
NATAŠI
barbara po tabletke, počivat ... in da si zdrava ! user posted image  .. no resno, moraš se pazit in tud mal počivat

jaguarka, naredita si čist po svoje.. če komu ni prav naj ne pride...to je vajin dan in ne sprašuj sploh več drugih za mnenje. (jaz sem to že dognala) Bolje prva zamera kot zadnja user posted image

vabila- a jih lahko že prej oblikujem oz. okrasim pred tiskanjem?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2363
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:16:51   
bt08
Sej bo sem popila en vroč čajek pa bo mal pomoril tiste mikrobe,ki me hočjo napadt.Pa zdaj bova z Ožbejam še na enega šla pa bo boljš.

Jaz bom pa vabila tiskala na prozoren papir pa vstavla noter,sam zadnjič sem probala pa mi je vse noter potegnil,pa nisem pol nič več sprobavala.

Jaguarka ne se pustit to bo tvoja poroka ne od drugih!!!

A boste zahvale tud dajale,a boste kej noter napisale?


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2364
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:19:21   
FLASK_A
Jaguarka, pa kaj sploh koga sprašujeta za mnenja? Jaz vsem rečem- bom sama, bova sama, nič ne rabim, hvala lepa. In me zdej pustijo pri miru, midva pa planirava kot si sama želiva. Če bom rabila pomoč, bom rekla- a ti lahko to narediš- in če bo odgovor kaj, zakaj, ne, pa daj drugače, itn... Bom rekla hvala in prosila koga drugega. Nihče mi ne bo planiral in se dogovarjal namesto mene ali mojega, ker je to NAJIN dan!!!!! Uf, to sm pa alergična. Evo, kr pike sm dobilauser posted image user posted image user posted image

Nataši, kar najprej stiskaj vabila. Nevem, če printerji sploh vlečejo razne priveske na papirjuuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2365
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:19:46   
NATAŠI
z zahvalo še ne vem, sem mislila da bi jo imela z najino sliko... se moramo zment še s fotografom , kolk kaj računa

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2366
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:20:56   
NATAŠI
flaška meni bo tiskar delal tisk na vabila... sama jih bom pa opremila user posted image  .. se je sam ponudil (stranka v službi) da mi naredi vabila za poročno darilo user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2367
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:34:18   
baguSka
18.6.2008
baguSka
civilna poroka: Carpe Diem, Krka
slavje: Carpe Diem, Krka
poročno potovanje: Toplice, Emirati


user posted image  Ekola.. dopolnjujem se.. user posted image

Matr... ste se tok razpisale, da sem se komi skoz prebila.. Res ste pridne in s pisanjem in pripravami!!! Jaz vas sploh ne dohajam! Vam pa zelo obcudujem, da se vam da tok pripravljat za poroko. Hvala bogu da jaz ne bom take mela.. In da se mi ni potrebno ukvarjat z vsemi temi stvarmi. :)))) Moja skrb so le: zastave, sopek za na mizo in ena rozica v roke, ena pomladanska oblekica in ceveljci in to je to. :))) No, pa se prstane morva it pogledat, ampak se sploh ne mudi. Mava veze, tko da bo. Pa mogoce bom sla en dan prej k frizerju.. user posted image

Res ste carice. :))) Jaz mam tud prijateljico, ki se zeni 31.5. in je ze zdej tok na koncu z zivci, da se mi kr smili... :( Ker pac vse hoce met tok prfekt... Just like you girls! :))

ps: mene tud zanima kje mate te albume k jih skoz omenjate!!!??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2368
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:34:54   
FLASK_A
Uau, nataši, ful lepouser posted image user posted image

Zahvala- zahvala bo darilce, ki ga bo dobil vsak svat, na darilcu bo navezan listek v zahvalo (zelo skromen tekst). Ko bodo odšli, bodo pa dobili še piškote in konfet. Na konfetu bosta najini imeni in datum poroke.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2369
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:36:06   
fragola
Dobro jutro drage nevestice tudi jaz sem za da se dobimo!!!!user posted image user posted image user posted image
In kje se bi rade vi dobile? V ljubljani?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2370
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:48:23   
baguSka
Jaguarka!!!!!!!!! Pa valda se ne bos pustila, da ti drugi organizirajo TVOJO - VAJINO poroko!!!?????? Samo TI oz VIDVA sta tista, ki bi mogla met prste zraven in NIHCE drug!!! Drugi dobijo le vabila in naj se udelezijo ce se hocejo ali pa ne... POSTAVI SE ZASE! Sej se bos porocila samo enkrat a ne??

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2371
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:50:49   
baguSka
Wau!!?? A srecanje boste mele?? A je prostor se za kaksno?user posted image

To sem pa cist spregledala... sej ni cudnga, ce ste se pa tok raztipkale... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2372
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:52:40   
NATAŠI
flaška kakšno darilo jim boš pa še dala poleg piškotov .. jaz sem sploh razmišljala da če bodo že konfetek dobili če bi tudi zahvalo ...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2373
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:53:19   
NATAŠI
jap baguška ... saj se menmo že tri mesece user posted image  .... jaz sem za ljubljano ali okolico nje user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2374
   RE: poroka 2008
22.2.2008 9:57:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

jap baguška ... saj se menmo že tri mesece user posted image  .... jaz sem za ljubljano ali okolico nje user posted image


a res al kaj!!!??user posted image user posted image user posted image  madonca sem povrsna... no, sicer sem se vam prdruzla pa itak sele slab mesec nazaj... :)) a pa me vzamete zraven?? glede na to, da sem prislek, je meni vseeno kje... ce bi bla med prvimi, bi pa tud jst navijala za LJ z okolico... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?