|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:02:20   
NATAŠI
itak da te vzamemo baguška user posted image  ... je čist vsaka dobrodošla user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:06:43   
Bubamaraa
ja srečanje bo v Lj in itak baguska da te sprejmemo....user posted image

midva bova mela za konfete kot sem že nekje napisala marjetice ulite iz gipsa na rumeni ploščici in spodaj napisani najini imeni in datum poroke... zahvale bova pa tudi naredila....in jih pošiljala po pošti....user posted image

baguska mislim,da imava medve skupno prijateljico...(sam moja je še virtualna)user posted image

< Sporočilo je popravil Bubamaraa -- 22.2.2008 10:07:34 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:15:14   
baguSka
baguska mislim,da imava medve skupno prijateljico...(sam moja je še virtualna)


Ajaaaa?? Katero?? user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:15:58   
fragola
in ob kiri uri ste mislile, k jaz delam vsak dan do 16, lahko bi sicer šla uro prej od dela ker do ljubljane porabim malo več kot uro tako da po 16:00 če se dobimo bi blo ok, vsaj zame, če se pa prej dobimo jaz sigurno ne bom upala prit!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:18:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguska mislim,da imava medve skupno prijateljico...(sam moja je še virtualna)


Ajaaaa?? Katero?? user posted image


ti namignem, da živi trenutno v tujini...user posted image   že veš katera bi bila???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:19:02   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

in ob kiri uri ste mislile, k jaz delam vsak dan do 16, lahko bi sicer šla uro prej od dela ker do ljubljane porabim malo več kot uro tako da po 16:00 če se dobimo bi blo ok, vsaj zame, če se pa prej dobimo jaz sigurno ne bom upala prit!




ja itak, da bi se prilagodile z uro..sam, da nas čimveč pride... iz kje si ti fragola??user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:23:55   
baguSka
Ravno z eno kolegico sem bla na kavi,ko je rekla da jev čerej zadnjič delala,da se ji ne da več,za tak dnar je brez veze delat.Itak ko pa doma moški zasluž za skorej 3 plače moje,pol pa še popoldan dela pa je.mah,brez veze govort,ker ni fajn da razlagam kako ona že celo življenje fajn skoz hod,sej privoščim,sam na živce mi gre ko se pol norca dela iz nas ko delamo in si vse sami porihtamo,nič starši.


U bistvu zna ta punca se zlo trpet v zivljenju. Verjemi. Pa ne da ji privoscim, ampak ni vse v denarju. Najslabse kar se v zivljenju lahko zgodi je to, da si odvisen od nekoga drugega. Sploh od moza. To, da jo podpirajo tudi starsi je grozovito, ker ne bo nikoli postala samostojna. Vedno bo odvisna od nekoga drugega. Jaz sama ze nebi bla ponosna na to. Nikoli!!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:24:36   
bankc
Punce jaz se strinjam user posted image . Mi je pa vseeno kdaj se dobimo, ker sem doma. Edini problem je, da bom imela najbrž sabo še mojega Leona, če ne bo varstva.

Jaguarka tudi midva sva imela te probleme, sedaj pa nobenmu ničesar ne poveva in je vse ok. Bodo čist na koncu zvedel ko bo že vse pripravljeno. Po moji strani sva dobila očitke, da kaka je to poroka, če vabiš prijatelje. Po njegovi strani so nama pa samo rekl, da kok mava čudn. Sedaj vse zase zadrživa in vse tako načrtujeva kakor se nama zdi ok. Važn da bova midva srečna.
Tako da Jaguarka vzemi poroko v svoje roke in si jo naredi sanjsko, tako kakor ti hočeš in nihče drug.

Punce a pa boste vse imele naprsne šopke. Ker sva se z mojim neki pogovarjala, da kaj pa če jih ne bi imela!?user posted image  Drugače greva pa naslednji teden dat prstane delat. Komi čakamuser posted image  Pa ta vikend imava zadnjikrat priprave na zakon.user posted image  Sedaj moram sam še vabila in zahvale zaključiti pa bo.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:25:15   
baguSka
ti namignem, da živi trenutno v tujini... že veš katera bi bila???


Ufff.. dej mi se mal namigni, ker poznam 4 take...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:33:41   
bt08
Če se boste doble pred 15.3 boste brez mene,ker 6 mamo mi tri svečke pihamo,pa sobota je po lzlata poroka.Se vam bom jaz v drugo pridružla na kavici.
Zdaj grem pa za pol ure dol se vležt,ker me kr zmankuje nekej.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:34:12   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ti namignem, da živi trenutno v tujini... že veš katera bi bila???


Ufff.. dej mi se mal namigni, ker poznam 4 take...


od nje mož je trener tenisa...lani sta postala ponosna starša prečudoviti punčki...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:37:37   
Jaguarka
Prej je ena spraševala za zahvale.

Jaz imam tukaj tri variante kaj napisati (sem prepisala iz Poročnega kotička) user posted image

V zahvalo in spomin na najino poroko.
Metka in Janko
22.2.2008



Hvala, ker ste z nama delili čarobnost
nepozabnega dne, ki je bil zaradi
vas še lepši.
Metka in Janko
22.2.2008



Zahvaljujeva se vam za vse lepe misli in želje
ter za vso pozornost, ki ste nama jo izkazali
ob najini poroki.
Metka in Janko
22.2.2008

Glede onega prej, ko sem napisala, jaz se kregat ne mislim z nobenim. Če posameznikom pamet ne kaže, da je to najina poroka, je tak zadosti žalostno.
Ker sem trenutno take volje, da nočem ne slišat ne videt nobenega, da bi mi nekaj pamet solil kak naj delam za moj "najlepši" dan v življenju, ki bo zgleda vse prej kot to. Klinc pa take priprave. Če bom naredila po svoje, pa lahko poslušam non stop godrnjanje user posted image
Ne vem katera je zadnjič spraševala nekaj o tem koga povabiti in koga ne, ko je omenila da ne misli nekaterih povabiti, ker se bodo skregali med sabo (če se prav spomnim).
Jaz prav občudujem to punco, da si upa kaj takega izpeljat. Pri meni bi verjetno iz kože skočili, če bi si drznila kaj takega.
Itak pa 80% njegovih povabljenih ne poznam, še nikoli videla... tak da ja, bo še pestro. user posted image
mi je že kar smešno vse skup user posted image






(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:42:37   
Jaguarka
bankc, sem se prav nasmejala zdaj, ko sem prebrala za naprsne šopke.

Ker jaz sem imela idejo, da bi jih imeli samo mi najožji, se pravi midva, priče, starši in je to to.
Ker poroka bo poleti, ko se nosijo tanki, lahki materiali, predvsem pa za poroko bolj fine stvari in
potem na nekaterih mogoče smešno zgleda, ko jim pripopaš ta pušelc na bluzo user posted image ali pa jim celo
tisti fini material poškoduje. Pa tudi sicer se mi ti naprsni šopki nekak ne dopadejo.

Uf in spet tragedija, kak bo te to zgledalo, če tega ne bodo vsi imeli. Da to MORA vsak met...
pa je spet nekaj, ko sploh ni po moje user posted image



(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:42:40   
trinity22
ojla ste pa res pridne

FLASK_A vabila so res super - taka cortkanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaguarka se strinjam z mojim predhodnicami, poroka je samo vajina in naredita tako kot je vama prav in ne drugih poslušat brezveze, saj vem men oziroma nama tud kr skoz neki predlagajo pa spodbijajo, pa je to predrago pa tega ne rabta, ampak geled na to da bova sama plačala poroko me sploh ne zanima njihovo mnenje, naj ga izrazijo, upoštvla ga pa ne bom.

Midva pa greva danes na lokacijo kjer bo poroka, dorečt vse detajle, pol pa jutri še prstane gledat v MB, pa mogoče še obleke ...
Zdaj pa grem še jaz mal migat, midva bva imela sedežni red in tako v rolo zvit jedilnik in na njem zvezan z rafijo tak plošček iz das mase na katerem bo na sprednji strani izpisano ime tistega ki bo tam sedel, na zadnji strani pa bo ena lepa misel, pa datum poroke pa najini imeni. To si pol tud vsak vzame s sabo domov za spomin, ob odhodu bova pa delila zahvale s slikco in to je to konfetov pa ne bova imela.

Sedaj pa grem jaz delat te zadevce iz das mase jih moram še ene 20 nardit ... bodite pridne

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:46:04   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

in ob kiri uri ste mislile, k jaz delam vsak dan do 16, lahko bi sicer šla uro prej od dela ker do ljubljane porabim malo več kot uro tako da po 16:00 če se dobimo bi blo ok, vsaj zame, če se pa prej dobimo jaz sigurno ne bom upala prit!




ja itak, da bi se prilagodile z uro..sam, da nas čimveč pride... iz kje si ti fragola??user posted image


Jaz pa sem iz primorske natančneje iz Vrtojbe okolica Nove Gorice!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:48:47   
Bubamaraa
fragola no super, da si pripravljena priti.....user posted image user posted image user posted image


tko, da bo ura pomoje okrog 16-ih...user posted image ..ker tud sama delam do te ure....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:51:59   
baguSka
od nje mož je trener tenisa...lani sta postala ponosna starša prečudoviti punčki...


Ahaaa... user posted image user posted image  No, zdej si pa bla natancna. user posted image user posted image

Ej.. ona je pa taaaaaaaaaaaaaak angel!!!!! Jst sm fuuuuuull vesela, da jo poznam.. Njo in njenga moza. Meni res veliko pomeni!!! Jo mam zlo zlo zlo zlo rada - je ena izmed prvih na lestvici!!!user posted image  In odkar imata malo princesko, sem vzljubila tud njo... Itak!!!user posted image  Edino kar jo fullll pogresam, ker je toook delc... :((((((((((((

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:54:24   
ellie
Jutro punceuser posted image  sem spet rabila čas...da sem vse prebrala. Vidim da ste zjutraj najbolj aktivneuser posted image


Jaguarka jaz sem iz MB...ampak mi je zaenkrat še malo predaleč, da bi rekla, če bom šla na srečanje. Ker še ne vem, kak bom delala...

FLASK_A ful dobro si naredila vabilauser posted image ...res pametno, da nisi preveč komplicirala. Jaz sem že...ampak zdaj je kar je...bom to izpeljala do koncauser posted image

NATAŠI mislim, da je pametno prvo natisnit ja...pri meni sploh, ker bom naredila iz 1 lista 2 vabila, pa preloženo bo. Tak da nima smisla v naprej delat...

bankc midva ne bova imela naprsnih šopkov...ker ne vidim poante v njih. Pa vedno me je motilo, ko sem si mogla luknjat oblačila zaradi tega... V bistvu pa sem se tak že na azčetku odločila, da ne bo vse tako tradicionalno...


Zahvale pa bom jaz naredila podobno kot vabila...samo da bom noter zalepila najino sliko...eno od poroke. Konfete dobijo na poroki...zahvale pa enkrat potem.


(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:56:06   
baguSka
Midva pa greva danes na lokacijo kjer bo poroka, dorečt vse detajle


Midva pa v nedeljo!!user posted image  Komi cakam... :)))

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:57:21   
NATAŠI
uf kolk ste "gobčne" user posted image  user posted image

ura za srečanje bi bila lahko 16.00

jaguarka- tista ki je spraševala koga povabit sem pa jaz... v moji žlahti imajo nekateri določene spore in bom lepo naredila selekcijo koga bova povabila in koga ne- tiste s katerimi se lepo razumemo in nama nekaj pomenijo bodo ob nama

kje je pa Lan user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:59:21   
NATAŠI
a veste da sem tud jaz začela razmišljat o naprsnih šopkih... res nihče ne vidi rad luknjic v kakšni lepi srajčki- bluzici... se bomo še zmenili user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   RE: poroka 2008
22.2.2008 10:59:35   
baguSka
Se enkrat bom vprasala:

Kje hudica skrivate te slike in albume in te zadeva, da jaz nic ne najdem!!??user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2397
   RE: poroka 2008
22.2.2008 11:01:54   
NATAŠI
baguška imaš ZS

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2398
   RE: poroka 2008
22.2.2008 11:02:17   
baguSka
Sicer se te luknjice na srajckah in majckah itak poglihajo, ker so tok mejhne... Ampak jaz sem itak mnenja, da to sploh ni potrebno, ker tega itak sploh noben ne gleda... Pa se ko bojo plesali jim bo vecini popadalo na tla... pa se vprasanje kolk so obstojni, ker jih veliko kar hitro ovene ali pa se posusi. Saj ne recem, zgleda res lepo, ampak zame (itak sem ze tko netardicionalna) je to samo metanje denarja stran... :))

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: poroka 2008
22.2.2008 11:03:24   
NATAŠI
baguška imaš kar prav... sicer za cvetje se itak splača narest tiste suhe (umetne) in ne sveže ker tist ni ok

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?