|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:49:17   
maya2
uauuuu si se pa res potrudila....user posted image user posted image user posted image zdaj me samo še zanima kdo dela take torte v 4 štuke...  a boste imele take ali bolj varianto vsaka posebej in na podstavkih? Jaz sem zadnjič mal gledala od Kraljevskega Mignona... imam tudi ene 2 slikice jih bom zvečer nalimala ker jih imam na prenosniku.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:57:06   
SRCCEK
Nekje sem prebrala, da slaščičarji ne priporočajo takšnih tort v 4 nadstropja ena nad drugo, ker se lahko torta sesede user posted image user posted image .....drugač so pa ful lepe, kajne user posted image user posted image user posted image  če ne druzga vsaj malo ideje dobite na teh slikcah.

Jaz jo bom imela na podstavkih pa ene 6 jih bo ali pa še več.....za tam okol 100 ljudi user posted image user posted image .........ampak si moram najprej šopek zbrat, potem pa še torto da bo v stilu!!! kaj dela me še čaka......moj pa pravi "saj je še 3 mesce do poroke, kaj pa noriš?"user posted image user posted image user posted image     dedci


_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:58:50   
Bubamaraa
jaz bom po vsej verjetnosti tako mela:

user posted image


sam na podstavkih....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:59:55   
maya2
Ja jaz sem tudi to slišala, da rajši ne v nadstropja, a stojala imajo pa verjetno slaščičarji ne? jaz moram it še vprašat, kako je potem z dostavo do gostišča... bom šla naslednji teden mal na probouser posted image user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:04:38   
maya2
Bubamaraa: men je tudi ta fuuul všeč, sem ti jo zadnjič tudi zato poslala, me je takoj nate spomnilauser posted image jaz bi imela pa namesto marjetic vrtnice...

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:05:46   
maya2
Se kateri sanja za koliko ljudi je takšna torta??

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:06:21   
ellie
Evo...jaz sem tudi dodala nekaj slikic tort v album. Jaz razmišljam, da bi tudi torto imela malo dekorirano s školjkami (iz marcipanauser posted image )...če bom imela namizno dekoracijo in ostalo s školjkami. No še bomo videli. Vsekakor pa torto na podstavkih in ne v nadstropja...ker pomoje nastane prava packarija, ko se začne rezat. Sej je lepo za videt, ampak nepraktično...

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:06:56   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Ja jaz sem tudi to slišala, da rajši ne v nadstropja, a stojala imajo pa verjetno slaščičarji ne? jaz moram it še vprašat, kako je potem z dostavo do gostišča... bom šla naslednji teden mal na probouser posted image user posted image


pri moji slaščičarki je dostava in sestava torte do gostišča oz. v gostišču že v ceni user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  hvala bogu, ker ne vem, kako bi jaz to vozila 60 km po tistih za user posted image  ovinkih user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:17:19   
maya2
mimogrede: kakšne pa so cene poročnih tort???

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:17:53   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

mimogrede: kakšne pa so cene poročnih tort???


ne vem....

a ti Maya veš kam jo boš dala delat????user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:19:58   
maya2
Bubamara: mislim da k Štorman, ker bi rada njihovo čokoladno z višnjamiuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:21:37   
Bubamaraa
jaz jo bom pa dala delat  po vsej verjetnosti v Piškotka...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:22:58   
maya2
kje pa je to?


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:23:39   
bt08
Jaz sem jo že naročilai n plačala,do konca mesca majo v KM 20% popust na torte.Kos torte se pa giblje od 3€ naprej,pomnožiš z koliko svatov boš mel in je.Najenostavnejše so po 3€/kos,če je že mal narisano gor al pa ne vem kako dekorirano je že tm okol 3,5€/kos.Naju je sama torta prišla 168€ za 70 kosov,4 okusi,ena na drugi,s tem da je srednaj čokoladna da fajn drži.Zg je jagodna,spodnja je pa pol ananasova pol pa z višnjami.Je pa čist preprosta štirikotna,zamaknjena,jaz pa na petek še prinesem 3 rožice frišne,kale seveda,take ko bom mela v šopku!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:26:03   
maya2
barbara.a: a si šla k njim probat te tortice? poznaš okuse? jaz bi tudi rabila torto za 80 ljudi... torej ene 3 'pladnje'?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: poroka 2008
14.2.2008 15:51:04   
bt08
Sem jo že večkrat jedla njihove,ko so kje naročal,pa so mi ble dobre take sveže,sočne.Ja jaz mam 3 nadstropno,s tem da je zgornaj dost majhna,ni ne vem kako velika.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: poroka 2008
14.2.2008 16:39:46   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

kje pa je to?




Šmartno pri Litiji... in uganite kam me zdele moj Valentinček pelje na tortico???? V Piškotka...in bova zbrala še poročno torto....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: poroka 2008
14.2.2008 17:07:54   
lan
Ojla nevestice!!!!

Ste me pogrešaleuser posted image ???Kako lepo, lepo,... Jaz sem leteča, malo v Grazu, malo v Ljubljani. Drugače vse ok. Priprave seveda stojijo "mirno"user posted image , ampak je itak večinoma vse zrihtano....,vsaj upam,hehehehehe.
Drugače sem pa dobila idejo za popestritev najine žurke. Verjetno bova imela kratek plesni show...( od bivše plesalkeuser posted image bi se seveda to spodobilo ). Mojemu sploh ne bom nič povedala, bo zanj presenečenje ( mogoče še sama malo zaplešem, po dolgem času,hehehehehehehe, bomo videli ).

A gre katera v Ikeo??? Meni je dolgčas...user posted image . Če greste, vam je družba zagotovljena in kakšna švedska kavica, heheheheuser posted image .

No, grem zdaj s malim malo ven pa se zvečer še kaj oglasim...

Aja, želim vam zaljubljeno valentinovo in prav poseben večer...user posted image user posted image user posted image  Jaz se bom pa sama grela,hehehehehe ali pa rajeuser posted image .

papa

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: poroka 2008
14.2.2008 19:45:10   
fragola
Lan končno si se oglasila smo se spraševale kje si!!!
Ti pošiljam en velikuser posted image user posted image user posted image da te razvedri, nisi sama saj imaš nas!!!Tako, da ti ni treba jokat!!!


(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: poroka 2008
14.2.2008 19:55:44   
bt08
Lan ja a si se nam mal skrivala ne?user posted image user posted image Veš kaj mal se stisni k tvojemu sončku in bo takoj boljše.Midva sva tud sama in upava da dans kaj kmalu pride naš ta velik sonček.Še vsako leto je moral popoldan delat na Valentinovo.Bo pa za vikend lepše.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: poroka 2008
14.2.2008 20:04:26   
lan
Hvala punceuser posted image !

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: poroka 2008
15.2.2008 7:42:27   
Bubamaraa
morning nevesticeeeee...user posted image user posted image

vglavnem midva sva naročila včeri poročno torto in bo tako lepa, da komi čakam, da zarežem vanjo....user posted image

drgač pa punce ena je neki časa nazaj dala link o figurcah za na torto..tiste, ki so tko na humor narejene....a ima še kera ta link shranjen????user posted image  ker sva midva tud tako figurco naročila in bi malo pofirbcala.....


Lan user posted image user posted image user posted image

jst sm v službi....in komi čakam da grem domov, ko je petek. Samo danes gremo še na kosilo s firmo, tko da je vprašanje kdaj bom doma....

Jutr greva pa v MB, da nseva Sašotovi žlahti poročna vabila...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: poroka 2008
15.2.2008 7:46:52   
NATAŠI
dobro jutro

No pa smo preživeli valentinčkov dan, imeli smo se lepo ... in timoteju sem kupila knjigico za valentinčka

bubamara super za dopust....

anja - bravo za prstančke.. in kakšne sta si zbrala malo jih opiši... mnidva jih dobiva tudi točno na danes en mesec user posted image

flaška- meni je pa všeč dekoracija, mogoče bi jo le malce poživila z barvo ki jo boš imela v šopku... daj kakšne perlce ali kaj podobnega.... jaz tud mislim tko nekak imet, mogoče svečke v vodi ... še ne vem ... kje si pa posodice dobila

srccek zelo lepe tortice user posted image

tortice- no midva jo bova dala delat čist pri eni na fuš in ima noro dobre torte... le izbrala si bom obliko in vse ostalo pa ji rečem da tako hočem, z okusi se bomo pa še malo poigrali...

Ian heloov ..... smo te pa res pogrešale user posted image  .. ta ideja da presenetiš tvojega s plesom je full dobra... pa še ko obvladaš je to to...user posted image  .... drugače pa no saj je vsak dan en dan manj ko pride tvoj user posted image  a ne user posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: poroka 2008
15.2.2008 7:48:39   
NATAŠI
bubamara super za torto... joj kolk imaš že poštimano.. .evo tortica ... jaz se kar zgovarjam da imam še pol leta časa user posted image .  A z vabili bosta pa kar počasi začela? A Danaja bo z vama hodila?

zanima me- ali boste dale tiste ki imate zahvale s slikico tudi konfetke?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: poroka 2008
15.2.2008 8:37:42   
bt08
Jutro!

Evo petek,user posted image user posted image user posted image sem prov vesela da je že petek,pa da mam do konca tega delovnega tedna še dobre 5 ur pol pa domov.Dans bomo mal pospravlali da bomo pol frej,pa še jutr sva sama,ne bo Ožbeja,staršev od mojga ni ta vikend doma,bova čist sama.user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva tud misliva že kr kmal okol talat začet vabila,da ne bo prepozno,ker junija jih gre kr nekej ponavadi na dopust.Pa še zvedl smo da se avgusta en kolega žen,pa bo povabljen,da neb o preveč šok zanjga.

Nataši jaz bom mela zahvale in konfetke.Bo pa vse doma narjeno,še zahvale morem,pa se sploh ne spravm v Lj da grem material nabavt,vrjeten bom kr odlašala,pol bom pa vsa živčna.

Mene pa tko vrat boli,da morem glavo skloz pri miru držat.Ne vem kaj sem ponoč delala.user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?