|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:21:32   
FLASK_A
sem kupila v milerju, mislim da košta 5eur.

no, mami je rekla, da jo asociirauser posted image user posted image sploh ne vem. kaj naj zdej menjam, da se ne bojo vsi režaluser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:36:04   
Bubamaraa
men je ful lepo..in ne glej kar drugi mislijo..važn je to, da je tebi in tvojemu bodočemu možu všeč....user posted image

se mi je zdelo, da sem videla v Mulerju....a mi lahk sam poveš kolk je premer posode...lepo prosim..ker vem, da so v steklarni po cca.2,50€..sam mam občutek, da so manjši.....lepo prosim, če si tolk dobra....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:39:39   
FLASK_A
20 cm ima premera, ravno prava. sam res ej, mi je blo kr bedno ko se je tko režalauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:42:00   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

no, mami je rekla, da jo asociirauser posted image user posted image sploh ne vem. kaj naj zdej menjam, da se ne bojo vsi režaluser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image faca tale tvoja mami......

jaz bi imela pa rada oranžne vrtnice svečke... pa sem zaenkrat samo rdeče našlauser posted image pa saj imam še čas...

Bubamara si me spomnila na dopust, midva še nimava nič rezervirano in nimam niti ideje kam čmo it... do sedaj sva bila že po vsej dolžini hrvaške obale do Makarske, pa nama je najbolj všeč Zadar ali Pag...... tole kamor greste vi je pa blizu Zadra ne??

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:42:59   
Bubamaraa
hvala...user posted image

ne se sekirat..men je res lepo....in najbolj je važno, da je vama všeč..kakor sem ti že napisala....user posted image

Maya ja 20km naprej od Zadra....pa res fulll lepooooo...a maš cajt danes za kavo???????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:44:26   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

no, mami je rekla, da jo asociirauser posted image user posted image sploh ne vem. kaj naj zdej menjam, da se ne bojo vsi režaluser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image faca tale tvoja mami......


mah sej bom menjala- vidiš, ti bi tut kmal od smeha s stola padla

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 14.2.2008 13:46:53 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:54:03   
maya2
neeeeeeeeee men je blo ok mi ni blo jasno kaj ji je smešno dokler nisi napisala..... da jo na nekaj spomninja.... user posted image mislim da ne rabiš menjat, ker potem nobene pokončne sveče ne boš smela imet, pa še kaj drugega tud ne, da ne bi slučajno koga na kaj spominjalo......

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:55:57   
maya2
Bubamaraa: žal danes neuser posted image , greva prepis za avto delat... user posted image nikakor nama ne rata skup pridit kaj? ... naslednji teden sem domauser posted image ....

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:59:09   
FLASK_A
aja, sem mislila, da si ti isto asociacijo dobilauser posted image pol bi bla pa že kriza, če je to res očitno..
nevem, očitno je to tista druga puberteta, ko prvajo da jih začne metatuser posted image pa sem še na sex mislijo pa take vice pravijo... težko obdobje, ni kaj... sam okolico pa to čist zmedeuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:59:47   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Bubamaraa: žal danes neuser posted image , greva prepis za avto delat... user posted image nikakor nama ne rata skup pridit kaj? ... naslednji teden sem domauser posted image ....


pol pa naslednji teden..ok???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:00:45   
maya2
ja saj zato pravim da je tvoja mami faca....user posted image user posted image bogi tvoj oči k bo morala celo noč gledat te sveče a??user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:01:10   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Bubamaraa: žal danes neuser posted image , greva prepis za avto delat... user posted image nikakor nama ne rata skup pridit kaj? ... naslednji teden sem domauser posted image ....


pol pa naslednji teden..ok???user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:02:17   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

ja saj zato pravim da je tvoja mami faca....user posted image user posted image bogi tvoj oči k bo morala celo noč gledat te sveče a??user posted image user posted image


hahhahahahahahahahahahaha! še dobr da bom pijana, da ne bom sam o tem razmišljalauser posted image user posted image user posted image

jaz pa danes mojega peljem za valentinovo po poročne prstaneuser posted image user posted image jih greva naročit...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:04:31   
maya2
Jaz bom pa mojga v soboto peljala mal ven bi šla rada v kino že nisem bila.... ma ne vem kdaj nazadnje... pa pol malce na večerjo... nazadnje 'ledik' valentinovouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:05:24   
maya2
Bubamaraa: a ve še hodite na cicibanove urice??

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:08:34   
Bubamaraa
midva pa greva danes še z enim parom na večerjo...tko, da bomo mal romantike zganjali...user posted image

v soboto greva pa v MB nesti poročna vabila....user posted image user posted image

maya ja še hodi Danaja v cicibanove urice...zakaj? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:10:07   
maya2
me smo začele v torek, samo smo šle na Izlake... skupaj z Auroro, pa sem se zdejle spomnila, da si rekla da hodite lani. Koliko vas pa je?
a imate tudi tako da vsak počne kar ga je volja tisto uro in pol?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:13:52   
Bubamaraa
aha.. me mamo ob torkih v Zagorju.... Danajo moji starši pripeljeo in jo pustijo..pol jo pa pridem jaz iskat...user posted image

kaj misliš s tem, da delajo kar čjo???kdo to???otroci? ker tle zmerom nekja ustvarjajo, al se igrajo, al telovadijo, pojejo, plešejo itd.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:16:30   
maya2
A so potem to večji otroci??? Me smo bile v torek, pa so najprej eno uro se igrali po svoje potem so dobili piškote in sok, potem pa so se še malo poigrali in smo šli... vmes je lahko na mizi 'barvala' veverico z tistimi prstnimi barvami, če noče potem ni treba in to je to... sem mislila da bo kaj bolj organiziranouser posted image .... so pa res bli sami mali...

Ellie: imaš zsuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:18:31   
Bubamaraa
pa si ti bila zraven???

ker to smo mi lani imeli....in to niso cicibanove urice ampak"Igrajmo se skupi"...user posted image ..ker smo bili še starši zraven...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:22:38   
maya2
a ha to je potem to... ja me smo bile zraven, sem mislila da se bomo vsaj načvekale, pa so male tko hitele naokrog, pa še vsaka po svojeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:26:46   
maya2
A je katera pred kratkim avto prodajala? Meni je takooo odveč, pa še ta zakonodaja omogoča vse sorte... Poznam 4, ki so v zadnjem času prodajali avto, pa niso dobili kopije police novega lastnika, pa se lahko pod nosom obrišejo za popust na svoji polici in celotno zavarovanje do poteka... kar je lahko tudi eno leto...

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:33:45   
FLASK_A
u, maya, kriza... To zna biti res bedno. Mi smo s tem do sedaj imeli dobre izkušnje. Je pa brat od mojga včer avto kupil, pa ti lahko kej povem, če bom vedla... Al pa vprašam...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:39:06   
maya2
Ma ja jaz sem ful previdna, ker je kolega iskala italijanska policija, so imeli hudo štorijo, ker je bil avto še vedno na njega pisan, moj brat je svojega prodal lani poleti, nima pojma kje je zdaj avto ali kdo je lastnik, ker se tisti ki ga je kupil ne oglasi več na telefon, polica je šla z njim prav tako denar za zavarovanje, kar pomeni da če je neka škoda gre vse na njegovo ime, od mojga brat pa zdaj tudi že 3 tedne enga tipa fehta naj mu že pošlje polica pa se ga tudi izogiba zdaj pa tuhtamo kaj se da naredit, ker očitno zakon take barabije dopuščauser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: poroka 2008
14.2.2008 14:42:14   
SRCCEK
Ojla nevestice

Evo, sem nšla en kup poročnih tort in sem jih dala v album user posted image user posted image  bravo jaz user posted image user posted image user posted image user posted image
Kak komentar prosimuser posted image user posted image

pozdravček

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?