|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
13.2.2008 22:11:22   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

fragola: a tvoja je sky? ali tako nekak, tista z rjavim pasom? sem jo jaz tudi videla, pa mi pas ni štimal....


Ja sky je, saj tudi meni ni bil pas všeč in samam zaradi pasa sem rekla da je ne pomirem, nato je moja sestra rekla prodajalki naj mi jo dajo pomirit in prašala prodajalko če se da pas lahko proč in seveda se je! Jaz nisem niti pomislila, da se da, ker pač nisem mislilauser posted image . Nato mi je sestra nesla kar tja noter v kabino in ko sem jo zagledala sem se zaljubla nato še k sem vidla da mi lepo stoji sem bla prav vesela, nato so mi povedala da je tista s pasom!user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: poroka 2008
13.2.2008 22:13:52   
FLASK_A
Jaz bom imela vse belo, krem... Sem mislila, da bo prebledo, pa sveče naredijo zelo veliko in mi ni treba skrbet glede tega. Moj bo imel pa itak črno obleko, tako da bo zelo nevsiljivo in zelo elegantno prišlo vse skupaj. Zdaj sem se s pripravami malo ustavila, ker imam dela čez glavo. Ko bom malo frej, bom pa začela vabila delat.
Modrček sem pa jaz kupila v Emporiumu, tam imajo res vse. Pa gate tut, prav fajna bom, samo kaj ko bomo pa že tako utrujeni po svatbiuser posted image user posted image Se mi ne bo dalo niti gledat, kaj šele migatuser posted image

Lepe sanje vsem pa se tipkamo!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: poroka 2008
13.2.2008 22:19:57   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Jaguarka

Menjave gostišče??? user posted image




ja bi blo prou špasno, sam zdej še reč da si nekje tam iz Prekmurja ali z obale user posted image user posted image   ma ne vem bom vidla, ampak sem se res kar malo zamislila.... ne bom pa zdaj barve menjalauser posted image ker imam že pripravljeno za konfete in vabila v oranžni....

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: poroka 2008
14.2.2008 7:34:21   
NATAŠI
dobro jutro

evo midva sva bila včeraj na občini in sva si rezervirala datum in uro... uro imava ob 14.00 user posted image  user posted image  in brez takse user posted image

jaguarka- ti pa si zmedena okrog barvne kombinacije user posted image .. no midva bova imela v toplih barvah- oranžno-marelična in krem

maya- ne razmišljaj o tem kaj bo z obleko... ampak jo imej v glavi tako kot si jo poskusila in da bo zelo lepa ko jo prevzameš

mi bomo šli pa v nedeljo v tisto gostilno v kateri bova verjetno imela fešto na kosilo da se dogovorimo in vidimo kako in kaj stvar stoji ... še nimava čist potrjene gostilne user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: poroka 2008
14.2.2008 8:33:02   
bt08
OJLA!

Najprej enga velzga user posted image vsem nevestam za valentinovo,upam da se bodo zaročenci kaj izkazali.Men je reku da mi bo perilo kupu i nda si morem čas vzet,da greva skupejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sam ne vem kdaj,ko pa cele dneve dela.

Moja barvna kombinacija bo tud bela pa oranžna,morem it en dan v salon da mi dajo rožice katere bodo na obleki,da vem čevlje kupit,pa kravato in srajco za mojga ženina.Rože bodo pa oranžne kale in fertig,nobene druge,dala jih bom 7 noter,ker je to moja cifra,pa še v 7 letu se bova poročila.Tko da upam da bo najina srečna št.user posted image

Nataši user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za civilno,da ste uštimali.

Jaz pa ne vem kaj je z mano,kaj mi dogaja,mam občutek kot da bi se z mojim ravno spoznala,kr nekej se skoz vala en po drugem,en brez druzga ne morva,spet sva se zaljubila,ne vem a je to vpliv ko bo poroka al pa ppomlad.user posted image user posted image user posted image user posted image Hodim po svetu kot en mesečnik.Ne vem kaj se dogaja,sej to je dober sam upam da ni to zatišje pred nevihto ko radi pravjo.
Ah,sam da se mamo rad!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: poroka 2008
14.2.2008 8:57:24   
NATAŠI
barbara ja lepo je to brati user posted image ... ampak opažam to tudi pri nama da je en pridih kaj pa vem... mislim da naju poroka na full meče user posted image . Ja valentinovo- greva danes v kino (xpand-a), v soboto bova šla pa smučat (sama) ... user posted image

jaz sem se pa dogovorila s cvetličarko- full dobr bo naredila, vse kot sem si zamislila oz. kot si še bom zamislila, kombinirali bomo pa verjetno z baloni ....

pa za make-up sem dogovorjena z Majo Šušnjara (full se uveljavlja na tv (reklame, oddaje na emi je full bila.. in sodeluje s tino cavazza) .. .tako da se stvari počasi lepo odvijajo

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: poroka 2008
14.2.2008 9:13:16   
SRCCEK
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dober dan nevestice

LEPO VALENTINOVO VAM ŽELIM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Eno idejo sem dobila od Jaguarke,ki je dala v svoj album še sliko torte. Ne vem katera skrbi za te naše albume......mislim, da bi bilo idealno, če bi obstajal še album za poročne torte, in da bi zraven vsaka prilepila svojo najlepšo poročno torto, ki jo je videla!!
Ste za??
Jaz sem user posted image  user posted image   user posted image  user posted image

en kup srčkov za vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: poroka 2008
14.2.2008 9:18:45   
fragola
Veselo valentinovo danes pocrklajte vaše bodoče možeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: poroka 2008
14.2.2008 9:27:00   
bt08
Kok je lepo gledat ko je dans vse v user posted image user posted image user posted image user posted image ,jaz sem dans tud vsa v teh rdečih stvarcah.

Midva dans ne greva nikamor,ker dela,bova pa v soboto popoldan mela zase in še noč,ter jutro.Ufffff,komej čakam!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: poroka 2008
14.2.2008 9:33:18   
Jaguarka
Ha ha... sploh nisi mimo vsekala glede moje lokacije user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: poroka 2008
14.2.2008 9:36:00   
Jaguarka
ja, total sem zmedena glede barve... to je pa to, ko na koncu več sploh na sebe ne gledam, ampak kaj mi drugi govorijo in kaj si drugi želijo user posted image
samo, da se ne zamerim user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: poroka 2008
14.2.2008 10:02:39   
bt08
Jaguarka vedno in povsod moreš nase gledat ne na druge,še posebej pri poroki,to bo vajin dan in vidva sie morata najlepše,najboljše počutiti.

Taka sem bila jaz predno sem rodila,ko sem dobila tisto štručko lepo majhno v naročje,je pa v meni naredilo klik in se ne pustim nobenem več.Lahko dajo nasvete,mogoče jih uporabim in upoštevam,če mi niso všeč jih pa ne.Tako da naredi kar teb paše ne kar ostalim!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: poroka 2008
14.2.2008 11:10:21   
NATAŠI
ja barbara prav si povedala... sploh pa pri poroki moramo gledati predvsem kaj je všeč nam, potem pa malo na druge pogledamo

jaz grem pa popoldne ob pol štirih na nohte user posted image , potem pa hitro domov in se posvetit mojima dvema sončkoma

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: poroka 2008
14.2.2008 11:22:16   
Bubamaraa
helov moje sonevestice.....

punce mene pa zanima kje je naša lan??? ful dolgo se ni javila in jo kar porešam tle gor....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: poroka 2008
14.2.2008 11:25:20   
bt08
Nataši pol boš pa lepa,ravno prav na ta prav dan.user posted image user posted image user posted image user posted image
Midva z Ožbejam bova pa vrjetno kr k našim šla mal popoldan na kavico,ko je še sonček,moj tko dela do večera pol pa upam da pade kaka masaža.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja Bubamaraa zdaj se pa res Lan ni dolgo oglasila,mogoče ji pa net nagaja,pa jo zato ni!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: poroka 2008
14.2.2008 12:00:22   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

helov moje sonevestice.....

punce mene pa zanima kje je naša lan??? ful dolgo se ni javila in jo kar porešam tle gor....user posted image

Prav to se tudi jaz sprašujem? Čudno da se nič ne javi, ker bodoči možek je v Švici, tako da je malo čudno da se nič ne javi!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: poroka 2008
14.2.2008 12:14:31   
FLASK_A
mogoče ga je šla pa danes presenetituser posted image user posted image user posted image

lep valentinov dan, nevesticeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: poroka 2008
14.2.2008 12:18:54   
Bubamaraa
nevestice tudi od mene enega lepega Valentinčkaaaa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: poroka 2008
14.2.2008 12:26:35   
Jaguarka
Ja saj vem, da je tako najboljše, da poslušaš sam sebe in upoštevaš svoje želje... ampak jaz sem "premila" in posledično prehitro popustim.
user posted image

Nevestice se je katera prijavila za Sanjsko poroko radia City???

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: poroka 2008
14.2.2008 12:35:39   
Bubamaraa
Jaguarka kako sanjsko poroko Radia City???

maš kak link???


jaz sem pa včeraj rezervirala dopust......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: poroka 2008
14.2.2008 12:51:36   
Jaguarka
http://www.radiocity.si/index.php?menu_item=domace&menu_level=3&news=2394


evo link... user posted image






bubamaraa, kam boste šli na dopust?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:03:57   
Anja24
Dober dan na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  dan...

midva sva šla pa v ponedeljek prstana dat delat user posted image user posted image user posted image

in bosta čez en mesec že gotovauser posted image user posted image




(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:03:59   
Bubamaraa
http://www.apartmani-dana.hr/dana2.htm

naš apartma je pa;

Premium jednosobni apartman 1/2+2 (dvije osobe + dva pomoćna ležaja)

so slikice spodaj....smo bili lansko leto tukaj in smo se čist zaljubili.....vse je bilo super...od apartmajev, plaža čist zraven, ljudje, spodaj trgovina, pizzerija itd.....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:08:57   
FLASK_A
O, bubamaraa, lepo...

Ej men gre pa danes vse na živceuser posted image Jaka teži kr neki, pes laja za brez veze, tipkovnica mi je crknila (zdej imam eno navadno), ekran šteka... No, prej je bla pa moja mami tle, pa sem ji pokazala mojo namizno dekoracijo za v gostilno. Pa se je smejat začelauser posted image Evo, slike so v albumu, pa povejte prosim kva je tolk zabavnega ker nisem dost pametnauser posted image user posted image V skledah bodo v riž postavljene sveče. Na mizah svatov te male, na najini ta večja.

Evo, zdej me pa in Jaka in pes neki čudn gledata. Pa sej ne morš vrjetuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: poroka 2008
14.2.2008 13:17:22   
Bubamaraa
ej ful lepe dekoracije.......user posted image

dej mi povej kje si dobila veliko stekleno posodo? pa cena???

ker sama morm ti v steklarno Hrastnik, ker imam iste posode v mislih..sam jaz bom mela vodo, notri perle in cvet marjetice...pa če ne bo preveč kičast še kako mini plavajočo svečko....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?