|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.2.2008 8:54:45   
pikecpokec
Živjo!
Kok sem se zdajle nasmejala! Moja babi je stara 74 let in je še kar debela, tko da ima nonstop probleme z nogami. ful ne more hodit (kao), ampak ko je treba po vrtu delat, pa ni problema user posted image . No, skoz je govorila, da ne bo mogla Gala krotit in da ONA ga pa že ne bo sprehajala okrog ko se bo učil hodit. Veste, me noge bolijo!
No, zdej pa šibata po bajti sto na uro user posted image . Celo po štengah v naš štuk prideta, ko je prej komi kdaj prisopihala gor. Ni kej, malček jo je čist pomladiluser posted image . Pa dedija tudi. Je star 80 let, pa je kot nov zadnje leto user posted image . hehe

Janeja, glih sem prebrala knjigo Trinajsta zgodba (Diane Setterfield). Je zelo lahka, skor že šund. Ampak po moje ti bo pasalo mal bolj na izi kaj prebrat. Joj, res morm iz mojega dnevnika branja malo prepisat na računalnik. Bom, enkrat user posted image .

Lepo se imejte. kulturne bodite, ko je že glih kulturni praznik

čao


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.2.2008 9:01:58   
adrijana.sara
user posted image
Malo utrujena pikapolonica!

user posted image
Pa nova frizurca - mami me je pa šla še na ven navituser posted image  za afnarijo!


OK, dovolj bo. Zdaj pa cote čakajo...full naredim, če kar sem gor letamuser posted image

< Sporočilo je popravil adrijana.sara -- 8.2.2008 9:10:39 >

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.2.2008 19:02:16   
HuAnita
Malo za šalo (za vas), pa za presenečenje za atija za pusta... Čeprav ne tkao vitke in mlade, kot je Pika Nogavička, pa nekako tkao nagajive je je bil kar vesel....
Predvsem je bilo pa smeha, ko sva ugotovila, da sem si kljun namazala s šminko, ki je obstojna 24 ur.  Drugi dan an tečaju sem imela vseskozi šal čez usta, k sreči je to tudi vreme narekovalo, da nisem bila sumljiva----

user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.2.2008 19:45:34   
Naja30
Vau, dobra Pi(Č)ka Nogavička si user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.2.2008 19:48:04   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Vau, dobra Pi(Č)ka Nogavička si user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

HuAnitauser posted image !

Adrijana.sara, ful lepo pupo imaš! Take žive očke!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.2.2008 20:07:21   
mani2
cer
da se vam mal javim. Sineta sem spravila spat tako da bo zdaj mir v hisi. Je pa po mesecu dni prisla tasca z dopusta. Je bla v avstraliji. Je zdaj konec lusnega. zivimo namrec v isti hisi. user posted image
To pa je moj soncek slikan v vrtcu

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.2.2008 21:08:08   
Janeja
Pikecpokec, a ne , kako otroci pomladijo starejše. Mi je poznano user posted image
HuAnita user posted image ! Verjamem, da je bil tvoj vesel tele nagajive Pi(č)ke nogavičke user posted image

MarjanaR, kaj je zdaj? Bo kulturnik ali še čakate? Kdaj imaš pa res rok?



(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 7:22:20   
snorlax
Vau! HuAnitka!user posted image user posted image user posted image user posted image In ti bi rada shujšala?!user posted image A mi lahko poveš kam? Imaš tako postavo, ki jo jaz samo sanjam.user posted image

Verjamem, da je bil ati vesel in da si želi, da bi bil vsak dan pust.user posted image user posted image user posted image

Naty-Taja, moj možek še nima nič kaj od moje pozitivne energije, ker imam od popka dol še vedno nekakšno aprilsko vreme. Zdaj pada, zdaj ne...user posted image Se pa umirja. Upam.

Skuštrana, saj mogoče sploh ne boš opazila razlike pri meni. Jaz bolj opazim po cotah, da so mi malo bolj na izi. Drugače pa teh dobrih 10 kg pri meni ne pomeni kaj dosti spremembe. No, mogoče imam obraz malo bolj upadel.

Janeja, kako je tašča?

Marjana, kaj je zdaj? Misliš it rodit, al ne? Lej, če se ti ne mudi preveč, daj počakaj do 16.user posted image user posted image user posted image Saj, zdaj te sprašujem take stvari, ko so šle meni najbolj na živce. Če me je kdo vprašal, kdaj mislim rodit. Halo?! Kot da je od mene odvisno, al kaj?

Ropotuljica, lepo se imejte v toplih krajih.

In za vse, ki limate tu gor slikice od svojih malčkov. Zelo so srčkani. user posted image user posted image user posted image

Lepo soboto vam želi Snorči.user posted image








_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 8:17:40   
marjanaR
Noup, kulturnica tud ne bo. Valjda bom res počakala do 18., ali pa vsaj do 10., ko je rok po UZ.
HuAnita! Ej, sej ni čudno, če študirata kamasutro, če pa ima ati v bajti tako Nogavičko. Ko pomislim na našega, oj, se mi kar smili, ko ima takega nilskega konja, ki se še premakne več ne ...user posted image Je zadnjič njegov sodelavec pri pomnil, da zdaj verjetno seksava samo še po volčjeuser posted image , apa jaz razmišljam, kako je to, ali bolj po pasje ali kaj. Pa ni. Po voljčje je tako kot pri nas - volk stoji pred luknjo in tuli user posted image user posted image user posted image
Saj bo bolje.
Lepo se imejte. Grem naprej čakatuser posted image . Se hecam, grem rihtat otroka. Mi je Kaja zbolela - vročina, kašljanje ...


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 8:18:48   
marjanaR
Se res opravičujem za pravopis, preveč hitim.

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 19:27:18   
snorlax
Oj!

Kje pa ste vse? user posted image

Marjanči, ko te zašraufa, še hitro napiši nekaj tule gor. Vsaj "grem rodit" al kaj takega, da bomo potem doma stiskale pesti za tebe.user posted image

Kje pa je kaj Žanek?user posted image Kako je z dojenjem? Upam, da se ni razvil mastitis?


< Sporočilo je popravil snorlax -- 9.2.2008 19:33:28 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 19:46:51   
Jančika_
Ojla, jaz sem tu; danes smo se potikali naokoli in uspelo mi je, da sem si na otroški gugalnici skegljala gleženj (ne vprašiteuser posted image ).

Marjana, jaz sem pa mislila v četrtek, da greste že v porodnišnico, ko ste tak prijurili mimo nas, veselo mahali in zavili proti mestuuser posted image . Navijamo in držimo pesti!

Drugače pa nič kaj posenega pri nas; Kajči reče ati, dedi in Asja (Vasja), mama pa tudi slučajno ne. Here we go again - že Vasja je mel iste fore. Mama je bla menda čist tazadnja od cele familije, ki je dobila nazivuser posted image .


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 19:58:30   
žanek
Ojla!

Evo mene user posted image , z veliko pomočjo dragega smo preprečili mastitis, dojenje zaenkrat poteka bp (100x trkam). Počutje je ok, če bo tako naprej, bo kmalu čvek pri meni user posted image .
Niko malo zvija v trebuščku, bratec jo pa pridno carta in lubčka.

HuAnita user posted image !
Jančika in ostale, če ima katera čas, se oglasite na user posted image , samo v torek nas ni, gremo prvič v posvetovalnico (da vidimo koliko je težka in velika). Aja, ker smo veliki zaspanci, mi kakšen dan prej povejte, da bom budna user posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 21:04:24   
Jančika_
O, žanek, super, da si porihtala mlekarnouser posted image . Te bom poklicala ta teden, ker bi te res rada videla, pol naslednji teden grem namreč že v bolnico in ne vem, kako dolgo bom boga. Imam še pleničke za Niko od Barbi, pa da jih pupa ne bo že prerastla (3-6 kil so).

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 21:37:53   
Janeja
Danes sem pa tolk crknjena, da se mi še iz kavča u postlo ne da prestavit. Ampak kljub temu zelo dobre volje, ker sem bila po dolgem času spet na obisku v Metliki pri moji stari mami. Mater, ta teden sem pa nardila več kot 1000 km, saj ni čudno, da se mi nič ne da user posted image .
Zečer nas je pa še tašča poklicala po telefonu. Je že super, čveka, pije kavice in čaka, da bo šla lahko domov user posted image . Ker pa nimajo nobene proste postelje na oddelku, še vedno leži na intenzivni user posted image   Jutri greva s P. k njej na obisk.

Žanek, super, da ti je dojanje steklo. user posted image Sem ful vesela, da takole uživate. Upam, da se kmalu kaj vidimo.

Jančika, kaj si pa delala z gležnjem? Upam, da ni prehudo!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 21:46:26   
Jančika_
Janeja, super za taščo, upam, da bo čimprej čisto okrevala!

Gleženj sem si pa skegljala, ko sem se med gunganjem hotela ustaviti tako, da sem z nogo podrsala po tlehuser posted image . Mislim, moraš bit tud majster, nouser posted image user posted image . Ampak ni hudega, mislim, boli me, ja, ampak ni nič zatečeno, tako da si ne obetam problemov. Tečem zdaj itak ne, ker si zdravim vnete sinuse (ja, a lahk verjamete, tik pred operacijo še enkrat sranjeuser posted image ), tako da bom po moje hitro OK.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 22:39:32   
HuAnita
Danes se bom morala pa v kakšno Heleno preoblečti, gleda ati Trojo.
Madona, ko gledam tegale Brada Williama Pitta in Orlanda Blooma, pa vidim, da sem res že stara ine me dajejo hormoni --- ker men še moja 'možeka' ne uspe redno servisirat, kaj šele kakšne druge, ampak za tale dva bi si pa vzela čas. Veliiiiiko časa!user posted image
JančikaRR - bravo. Vidim, da si mi v nerodnosti skoraj kos!user posted image

snorlax - hja, tu se špeka res bolj malo vidi na fotkah, ampak verjetmi da bi si jaz bila - 6 kg neprimerno bolj všeč, predvsem pa bi kakšno lepo staro cunjo nase spravilauser posted image

Janeja - držim peti za taščo.


Pa dobrodošle nove!




PS Tiste, ki montignirate - jaz sem ga danes varala z mintovimi čokoladicami iz Horefja, kako dobro!!!!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 22:40:56   
HuAnita
adrijana.sara --- pa sem mimo udarila, pa drugičuser posted image    Punčka je pa res lepotička!user posted image

mani2 - navihan dečko je videti na fotki!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.2.2008 23:35:20   
mani2
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

mani2 - navihan dečko je videti na fotki!


Ni samo na sliki videt tako navihan je tudi v resnici smo rabl skoraj 15 min da nam je uspela tale slika user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.2.2008 7:16:56   
snorlax
Jutro!user posted image

Jančika, pozdravi si gleženj do 16. Pa sinuse tudi.user posted image

Janeja, hura za taščo.user posted image

HuAnita!user posted image Pol se pa čudiš, da ne gre dol!user posted image user posted image user posted image

Bravo, Žanek! Uživajte v cartanju. user posted image

Vsem želim lepo nedeljo, z obilo sončka!!!user posted image user posted image user posted image






_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.2.2008 8:03:10   
jerebica
hojla vsem,

danes je pa še men ratal tu gor, je mali na smučanju jaz mam pa frej vikend, sem se full veselila kak bo fajn, zdej se mi pa kr mal meša od dolgcajta, pa ne da nimam nč za delat, ampak ko je Maks doma, ne vem po kaki logiki sem bistveno bolj produktivna.
No drugače pa se jaz tudi javljam za pripis na seznam 16.2, spet mam namreč fraj vikend pa si ga morem mal zafilat, da ne bom tak pogrešala mojega pobalina, ja pa v vaši družbi je tud fajn tak da se splača.




(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.2.2008 9:57:20   
mani2
hojla vsem
upam da boste danes prezivela lep soncen dan. mi gremo malo ven iz mesta da se nauzijemo svezega zraka. Morem Markota mal peljat k stari mami in atu da se se oni mal izljubijo ker ga niso videli ze dva tedna. Uzivajti tudi vi!!!

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.2.2008 10:35:06   
marjanaR
Hojla!
Medve s tamalo pa še vedno ždiva v hiši. No, sicer pa ni imela nocoj nič vročine in bomo verjetno popoldne, ko bo še topleje, tudi mi šli malo na zrak.

Lepo se imejte, izkoristite nedeljo.


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.2.2008 19:25:05   
Jančika_
Ja Marjana, a še kr nič? Čuj, če bi se slučajno zgodilo, da boš morala na hitro letet, lahko Kajo komot k nam pripelješ.

Punce, jaz sem pa tak živčna. Menstruacija mi zamuja že tri dni (noseča 100000% nisem) in če je kmalu ne bo, sem v riti, po domače. Ker če jo bom imela takrat, ko bi naj bila operirana, vse skup odpade - med M ne operirajo. Pol bom pa spet morala čakat ko žuta na nov datum. Pa mi nikoli ne zamuja, jaz ne vem, kaj je zdaj to. Verjetno, ker sem živčnauser posted image . Pismo, no.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.2.2008 20:03:44   
skuštrana
Evo, jaz sem vse prebrala, komentirat pa nimam moči, grem spat, vikend je bil naporenuser posted image in lepuser posted image

Janči, upam, da pride ta rdeča, držim pesti...

Huanitino fotko pa moram pokomentirat - upam, da je bil M zadovoljenuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




prvi del dneva
pina colada*

ko se zbudiš je prva misel:

ooo še en krasen dan (21%)

ta dan bi najraje preskočila (3%)

bomo videli kaj bo prineslo (23%)

ne razmišljam (33%)

kot vsi ostali dnevi (19%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!