|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
5.2.2008 13:22:41   
bt08
Baguška hello!user posted image user posted image user posted image Med nevestami 2008!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: poroka 2008
5.2.2008 13:26:02   
NATAŠI
naš mali bo pa verjetno ravno 2 leti star ko bomo šli na potovanje

flaška in za kateri kraj sta se odločila

barbara... nisi slaba mama in čist prav imaš. jaz ga tud pustim jokat in potem se že pomiri. čist vsega pa ne sme doseč ker nas imajo že tako v malem prstu kaj šele bo. ti kar vztrajaj pri svojem in se ne pusti motiti

baguška dobrodošla user posted image , tudi drugačne poroke so dobrodošle. važno je da vama ustreza... a se bosta pri nas poročila ali zunaj na potovanju?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: poroka 2008
5.2.2008 13:43:21   
bt08
Naš bo pa star 3 leta 3 mesece,pa upam da bo že kej novega v mojem trebuščku raslo!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: poroka 2008
5.2.2008 13:48:41   
NATAŠI
o barbara lepo user posted image  user posted image

jaz sem se pa odločila kakšen šopek bom imela user posted image - bidermajer, rožice bodo pa marelično oranžna bo prevladovala... ker bo to pasalo k moji oblekci user posted image  ... sem bila v salonu in so mi tako svetovali in probali smo user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: poroka 2008
5.2.2008 13:57:29   
bt08
Ja super bravo Nataši user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa že prej vedla preden sem sploh vedla da se bova poročila,že od kar poznam in se kot hobi ukvarjam mal z rožicam sem rekla oranžne kale al pa orhideje,sam orhideje so ful boge hiter,tako da so prevladale kale!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: poroka 2008
5.2.2008 14:00:04   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Tukej je pa župnik reku da rad vidi da vsak par da 20€ v škatlo,kot prostovoljni pripevek.Če pa nimaš pa da pač ne daš.
Veš da ko bo odpru škatlo se bo takoj vidlo a se je dal a ne.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Haloooo? Nama je rekel da ne bo nič računal, da pa je običaj da gre pehar okol in to je to, tisti ki bojo dal pač bojo, drugi ne.... Pri nas je običaj da se med poročno ali pogrebno mašo pač malo več daruje kot na običajno nedeljo.

Pozdrav vsem ta teden nimam časa, samo javim vam da sva včeraj našla NAJINA prstanauser posted image user posted image user posted image  se še nisva nič dogovorila, ker hoče moj špe počakat, če me slučajno tud to mineuser posted image user posted image  pa saj imava še veliiiko časa.

lp

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: poroka 2008
5.2.2008 14:13:44   
NATAŠI
orhideje full hitro ovenijo, sem septembra bila na poroki (na tisti ki sem ujela šopek) in je bil čist bogi ... tako da to odpade... jaz pa ko bo bidermajerček kale verjetno odpadejo ... bomo še videl user posted image , sem pa full vesela da imam končno barvo za vse povezovanje (vabila,konfetki,....)

maya super za prstančke user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: poroka 2008
5.2.2008 14:19:13   
bt08
Maya to ni za poroko,ko naju bo poročil,ampak za priprave na zakon.Tam nas je 13 parov.Pa vsak dan 4 dnevi so pa mamo predavanja tm približno 2 urci in to mormo plačat.Gre pa na dan poroke pušca okol pol pa se daje denar noter.
Bravo za prstančke,jaz tud komej čakam da grem maja spet pogledat prstane,ker sem že kr mal pozabla kakšni so.

Nataši važno je da je šopek teb lep pa ni važno kakšno cvetje je noter.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: poroka 2008
5.2.2008 15:06:36   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Maya to ni za poroko,ko naju bo poročil,ampak za priprave na zakon.Tam nas je 13 parov.Pa vsak dan 4 dnevi so pa mamo predavanja tm približno 2 urci in to mormo plačat.Gre pa na dan poroke pušca okol pol pa se daje denar noter.
Bravo za prstančke,jaz tud komej čakam da grem maja spet pogledat prstane,ker sem že kr mal pozabla kakšni so.

Nataši važno je da je šopek teb lep pa ni važno kakšno cvetje je noter.


user posted image user posted image user posted image user posted image  prav povsod pobira ta cerkev. Zakaj se že cerveno poročimuser posted image user posted image user posted image  Sploh jim ni za vero, kot pravjo- samo za keš jim je. Eh, kr neki.

Bravo za izbrane prstaneuser posted image user posted image

Pa šopek, natašiuser posted image  

Aha, okrasitev avtov- samo s pentljami, nič cvetja. Prevoz bo dolg, rože bodo čist boge- zato sva se odločila za to varianto. Pa še ceneje bo.

Ja, barbara, ne sekiraj se glede svojega malčka. Nisi slaba mama. Če pa kdaj kak sosed kaj pripomne, si sam mislim- moj otrok, moja vzgoja. On je že imel svoje in je opravil kot je. Mi gredo na živce umešavanjauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: poroka 2008
5.2.2008 15:08:27   
Bubamaraa
zato se pa jaz poročim samo civilno....user posted image user posted image user posted image

baguska velkom....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: poroka 2008
5.2.2008 15:32:55   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Maya to ni za poroko,ko naju bo poročil,ampak za priprave na zakon.Tam nas je 13 parov.Pa vsak dan 4 dnevi so pa mamo predavanja tm približno 2 urci in to mormo plačat.Gre pa na dan poroke pušca okol pol pa se daje denar noter.
Bravo za prstančke,jaz tud komej čakam da grem maja spet pogledat prstane,ker sem že kr mal pozabla kakšni so.



Nama je pa celo rekel da tega ne rabiva obiskovatuser posted image , samo ne vem kaj bo rekel župnik v najini fariuser posted image ....

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: poroka 2008
5.2.2008 16:16:18   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

zato se pa jaz poročim samo civilno....user posted image user posted image user posted image

baguska velkom....user posted image


A si dobila trak?

Aja, a gre katera kej u IKEO? Pa kdaj približno?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: poroka 2008
5.2.2008 16:31:26   
ellie
pozdravljene vse stare in nove bodoče user posted image


No midva se bova poročila tudi samo civilno in mi je tako čist okuser posted image  


Jaz pa imam v bližnji prihodnosti namen še enrkat probat tisto obleko v Avstrijo...mi kar ne gre iz glave. Sva se z lan zmenili, da bo šla z manouser posted image , ker je moja nemščina na psuuser posted image . Samo da malo pridem k sebi s to mojo roko. Sem danes imela celo laufarijo okol doktorjev pa nič zrihtala. Hvalabogu za Zaldiar, da vsaj lahko živim...sicer sem malo user posted image  ampak boljše to kot bolečine.

FLASK_A jaz bom sigurno šla kakor hitro bom lahko v avstrijo (upam da naslednji teden), tak da bom preko ceste pri ikei. Če res ne boš našla koga drugega, ti jaz skočim po tisto kar rabiš. V lj pa me bo pot zdaj tudi večkrat zanesla in se lahko zmeniva.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: poroka 2008
5.2.2008 16:40:55   
bt08
Maya nama je rekel naj najprej dava to skoz,da dobiva potrdilo,pol se pa zmenmo za uro in vse skupej,tko da je blo treba to narest,če ne se ne bi mogla poročit cerkveno.Sam sej je čist ok na teh predavanjih,mal se smejimo,pa mal poslušaš pa je,so kr zanimive teme,men je všeč ko ni vsiljevanja vere in ne vem kaj.

Ellie kot si napisala do poroke bo že dober.user posted image Čimprej naj se ti pozdravi roka.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: poroka 2008
6.2.2008 7:56:26   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A


Fragola, nekaj strani nazaj sem že napisala- takse ni večuser posted image user posted image user posted image


ma res ni več takse, kje je to napisana v kakem uradnem listuuser posted image
Ma ste prepričane?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: poroka 2008
6.2.2008 8:04:53   
fragola
Punce dobro jutro, kako lepo še danes in jutri delamo in v petek se začne podaljšan vikend!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: poroka 2008
6.2.2008 8:12:43   
SRCCEK
Dobro jutro nevestice user posted image user posted image
ja, še malo pa bo podaljšan vikend user posted image user posted image  in upam, da ne preveč naporen user posted image user posted image
pa pozdravček vsem novim nevesticam user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: poroka 2008
6.2.2008 9:07:43   
bt08
Dobro jutro!

Ja ve tud čakate podaljšan vkend,jaz tud.user posted image user posted image user posted image

sam pri nas bo kr mal naporen posebej petek,ko bo mal ljudi pršlo ko je mel moj rojstni dan,pa treba mal pripravt,da ne bodo lačni8 pa žejni.

Zdaj paš ibam po fotoaparat,nama ga je Ožbej mal popravu!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: poroka 2008
6.2.2008 13:35:59   
baguSka
baguška dobrodošla , tudi drugačne poroke so dobrodošle. važno je da vama ustreza... a se bosta pri nas poročila ali zunaj na potovanju?


Ja hvala vsem za dobrodoslico. :))) Sploh ker bova mela drugacno hehe... U bistvu on sploh se ne ve cist vsega. Hmm.. no, zaenkrat se nic ne ve. Jaz pa sem dans zvedla ze vse detajle... :))) Pa vam bl tocno sporocim, takoj ko on izve... :))) Pozna namrec moj nick in nebi zelela pokvarit presenecenja... :))) No, sej zdej ne vem ce me razumete. On je mene ze vec kot leto dni nazaj zarocil, potem pa mi je reku, da je poroka moja odlocitev... In me je ze veckrat nestrpno povprasu, kaj cakava... :))) Zdej pa bo, samo se presenetit ga moram. :)))

Drugace pa sem se ze pozanimala in imam ze datum in vse... In ni nujno, da je ravno sobota in sreda. :)))

Dobila pa sem tudi ze soglasje od lastnika lokacije!!!user posted image user posted image user posted image  Svaka cast!!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: poroka 2008
6.2.2008 13:39:15   
baguSka
a se bosta pri nas poročila ali zunaj na potovanju?


aja se to sem pozabla povedat: pri nas.. ampak to zdej verjetno ze predvidevate.. user posted image

bo pa precej drugacna od klasicne... :))) vec pa kot sem rekla: vam se sporocim.. :))

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: poroka 2008
6.2.2008 15:12:51   
bt08
Kam ste se vse skrile?user posted image


Baguška čakamo na novice!user posted image

< Sporočilo je popravil barbara.a. -- 6.2.2008 15:19:00 >


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: poroka 2008
6.2.2008 17:42:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Fragola, nekaj strani nazaj sem že napisala- takse ni večuser posted image user posted image user posted image


ma res ni več takse, kje je to napisana v kakem uradnem listuuser posted image
Ma ste prepričane?



Fragola, midva sva šla 1.2. na matični urad in nama ni nič računala, je rekla, da so s tistim dnem to ukinli. Tako da sem ziher, ker jaz nisem nič plačala. Lahko pa pokličeš svoj matični urad, pa vprašajuser posted image  Pa boš res stoprocent.

Baguska, ful norouser posted image user posted image user posted image  Kako fajn imata to porihtano. Obožujem presenečenja (moj pa na žalost ne, tako da sva tukej mal v razhoduuser posted image user posted image )

Barbara, upam, da Ožbej ni preveč strokovno pristopil k popravilu aparatauser posted image  Da ni čist zdemoliran hehehehehe

Grem, danes je norišnica...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: poroka 2008
6.2.2008 18:40:03   
bt08
Oh Flaška ni rabu velik samo mal moči skorej nič,dost da je objektiv prijel pa je blo vse narejeno,sam je zdaj že vse ok popravljeno.Smo pa najprej mislil da bomo šli kr novga kupit,ker je tok drag popravilo,pa smo se kr dobr zmenl.user posted image user posted image user posted image user posted image

Mam močnega sina,ni kej!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: poroka 2008
6.2.2008 21:49:50   
FLASK_A
Hej hej!

No, barbara, sam da ni hujšegauser posted image

Pikovit, sem ti dodala v albumček šopek. Še boš pa še kej rabila, sam kontaktirajuser posted image  To imam jaz takoj narejeno.

Grem dat princa spat, je že utrujen od celega dneva. Zjutraj cepljenje in pediater, potem srečanje z junijčki, doma sprehod in malo spanja, potem pa u štacuno, gostilno pa domov. Se mu že blede pomojeuser posted image user posted image user posted image  Danes bo spal ko ubit- vsaj upam... Ja, sej vem.. Sanja svinja aneuser posted image

Ellie, če greš res lahko v Ikeo, bi te lepoo lepooo prosila (sej imam malo stvari, ne bodo zasedle celega  prtljažnikauser posted image )... Kako kaj počutje, kej bolje?

Lan, kje se pa ti skrivašuser posted image

Lahko nočko, nevestice moje, pa se tipkamo.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: poroka 2008
7.2.2008 7:11:06   
NATAŠI
dobro jutro

evo mene, sem bila včeraj frej ker je imel moj mali sonček zobozdravnika ...

evo najprej malo slikic naše maškarce (kravce):

user posted image
ENA Z MAMICO

user posted image
MALO SEM ŽE UTRUJEN

user posted image
S PRIJATELJI

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?