|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
6.2.2008 15:00:10   
maja zarja
Mišk-jaz sem tudi že imela tri redne user posted image ,zdaj upam na četrto.
Se tudi igračkam še nimam zaščite.
Kaj ima katera obroček?Kakšne imate izkušnje?

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Desetke007
6.2.2008 15:02:30   
oktoberka
Js prisegam na kondom. Moja mami je mela pa obroček ko je bla mlada, pa je z obročkom zanosila, sam je mela pol spontani splav. Zgleda sva ful plodniuser posted image user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: Desetke007
6.2.2008 16:04:58   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Saj e hecata malo,kaj


Ne, niti ne. Zarja je namreč nastala ob rednem jemanju tabletk, Zoja pa tudi! Tko da bi js na tvojem mestu fejst premislila preden bi se spustila v kaj takega. Pa nej rečejo da je verjetnost da zanosiš s tabletkami 0,2% Pol ne bi bli midve s Suzanomai tuki, pa najini princeski tud ne!



No kaj takega......sem že slišala da je možno....ampak ob bolj nerednem jemanju......no jaz sem jih 4 leta jemala pa ni bilo nič....zanosla pa takoj ko sem jih dala vstran user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Desetke007
6.2.2008 16:05:53   
lane31
MIŠK.........kje si user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Desetke007
6.2.2008 17:25:43   
skuštrana
Oktoberka in Klaudia http://www.mameibebe.net/bt/2003290101.htm . No, pa vse ostale tudiuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: Desetke007
6.2.2008 17:28:34   
skuštrana
No, jaz moram pohvalit sestre v celjski porodnišnici, ker so mi pri Lizi pokazale pravilno previjanje..V Postojni jih ne previjajo prav. Pa Lizino pediatrinjo, ki je drugače milijon let za časom in nisva ravno na isti valovni, ampak handling pa obvlada in mi je pokazala vsaj osnovne prijemeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: Desetke007
6.2.2008 17:38:27   
skuštrana
Misk, jaz nisem imela takoj redne menstruacije, ampak če nisi uporabljala zaščite in sta bila full aktivna potem kar pričakuj kakšen plusekuser posted image

Jaz si nameravam vstavit mireno, ampak še ne sedaj, ker bomo verjetno imeli še kakšno štručko..potem pa..čez par let, do takrat je pa metoda paziuser posted image user posted image Me g spračevala kako in kaj in ko sem ji rekla, da milimo enkrat imet đe enga se je samo nasmejala in rekla, da potem mi ne bo nič dala, ker utak če se kaj prime bova obdržala..in še res jeuser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Desetke007
6.2.2008 18:46:45   
suzanamai
Oktoberka  s kakšnimi se hvaliva, no naj povem, da je meni zaščita popustila zaradi antibiotika, vendar vseeno tabletk ne mislim več nikoli jemat. Namreč po 8 letih uporabe kondoma, sem se usmilila mojega in začela jemati tabletke, po šestih mesecih jemanja pa sem zanosila. Nikoli nisem pozabila vzeti, še vsak dan točno ob 7h zjutraj sem jo popapcala. No sedaj imamo pa Zojo, pa je ne dam za nič na svetu... Mi je rekla dr. Strahova na NS, da je sigurno od angelčkov poslana, pa še res je izgledauser posted image  že tako

Tave in Oktoberka v albumu si lahko ogledata slikce bance. Res je super zadeva in kot se vidi Zoja čisto samostojno in varno leži notri. Pri Mai-u smo jo uporabljali do malo več kot enega leta.

Zoja drugače že spi, včeraj je tako hitro dol padla, da je nisem uspela niti skopati. Zato sem jo danes že ob pol šestih, pa je po kopanju kar hotla spat. Sicer mi pa prav pride, moram do konca spakirat. Že komaj čakam jutro, pa sneg, sonce, kočo, kamin.... Baje je full celca, ga pomoje ne bomo mogli zvozit do nedelje.

V glavnem bejbe uživajte, vas preberem v nedeljo zvečer...


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: Desetke007
6.2.2008 19:09:18   
lane31
tAKO BANO IMAMO PA MI TUDI eh caps lock ....res mi je super edino me moti, da morda ne more tako čofotati po njej kot bi sicer.....ali pa se motim.
Skuštrana.....hvala za link, sem ga pred časom že vidla in se ga kar držim....samo slačenje hlač na ta način mi ne sede....jo kotalim iz boka na bok ter jo tako slečem-če so na naramnice- če so do pasu,pa kot da bi dajala plenico
Iz postelje oziroma ležečega položaja pa jo jemljem preko boka in ne pod lopaticami....je fajn videt da delaš vsaj približno pravilno user posted image

Mišk.....a je ?

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: Desetke007
6.2.2008 19:15:07   
suzanamai
Lane31  brez skrbi, naša čofota kot zmešana, sem jo danes komaj slikala. Moram vsakič brisati po tleh, ker je vse mokro.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: Desetke007
6.2.2008 19:50:43   
Kasija
oktoberka da se ne bi slučajno sekirala! Prav krasna mamica si in na zarji se na kilometre vidi, da je ljubljena in krasna punčka!

Kar se tiče rokovanja z otrokom, pa se strinjam, da je zelo komplicirano in da bi nam ga lahko kaj več pokazali. V štorklji imajo eno soboto ta mesec predavanje - delavnico. Jaz se vedno znova - ob vsakem novem gibu - sprašujem, če delam prav. Tako da mama06 in skuštrana in 2ursae / pa če sem še katero pozabila/ nasveti so dobrodošli.

Elian je že dobro, hvala da si vprašala oktoberka. V torek dopoldne je polival, potem pa je zaspal za 3 ure in se zbudil boljši, čeprav še vedno jokav. Danes je pa čista milina - se kar ves čas igra in se smeji, tako da, kar je bilo, je minilo. Mi je bilo pa zelo žal, da nisem uspela videt vseh malih maškar na srečanju, samo nisem hotela tvegat, seveda. Lahko bi pa kaj se razvilo, potem bi se pa sekirala, da sem ga vlekla okrog.

Mišk daj nas odreši napetosti in povej a je bil plusek?



(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Desetke007
6.2.2008 19:57:23   
Kasija
Klaudia upam, da se z lio čimprej uredi in dobita drug datum prej. Glavno da si opazila napačno gibanje, zdaj ga bosta pa skupaj poravnali in to bo to. Zdravnikom je pa težko kaj dopovedat, ker imajo stalno paciente s podobnimi problemi in pozabijo vživeti se v vsakega.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Desetke007
6.2.2008 20:09:21   
Klaudia
Danes sem klicala ZD Bežigrad in ZD Moste. Najhitrejši datum pa sem dobila v ZD Moste in sicer 7.3.2008. No vsaj 10dni prej je.
Potem smo šli pa na sprehod in srečali sosedo, ki ima 8mesecev starega fantka. Ji povem kaj se dogaja, in kaj izvem, ona sodeluje z RA - predvidevam da je fizioterapevtka. Tako da mi je potem pokazala ves handling in malo vaj, tako da sem kar pomirjena, bomo lažje počakali na 7.marec. user posted image

kasija - user posted image da je Elian zdaj vredu.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: Desetke007
6.2.2008 20:14:20   
lane31
Superca Klavdija user posted image  Kak fajn...lahko že trenirata user posted image  Boš posnela in dala na youtube ?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: Desetke007
6.2.2008 20:17:58   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: lane31
Superca Klavdija user posted image  Kak fajn...lahko že trenirata user posted image  Boš posnela in dala na youtube ?


Bom probala.... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: Desetke007
6.2.2008 20:53:00   
mama06
Evo še mene malo med vami.

Sem zadnje dni bolj lena za pisanje, berem pa sigurno. In ker sem kar na knap s časom, moram priznati, da naklofate toliko, da komaj vse preberemuser posted image user posted image . Me veseli, da ste tako pridne.

RA - mislim, da bova tudi midva pristala v RA, saj se mali vedno bolj upogiba nazaj in kolegica, ki ima 16m starega fantka in je hodila v RA mi je dejala, da če to dela samo na previjalni, da ni nič hujšega. Ampak, če to dela tudi  ko joče ali je nemirn, pa naj le omenim P in grem v RA, saj je to nepravilen vzorecuser posted image . Pa to še ni vse. Med kopanjem mu roke komaj umijem, saj jih nonstop tišči pod brado in močno drži pesti skupaj. Previjem pa ga komaj, saj se tako dviguje in z nogami odriva plenico, da je previjanje postalo prava muka.

Punce, VSAK nasvet je dobrodošel, vsaj zame. Vsaka zase se pa odloči kaj bo upoštevala in koliko od tega. Več glav več veuser posted image user posted image .



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: Desetke007
6.2.2008 20:55:37   
jasna
Punce, moj kamen v sečevodu se ni nikamor premakniluser posted image . Zjutraj sem se zbudila z bolečinami in zbudim možeka, da nikakor ne morem zrihtat otrok. Se nafilam s tabletami, pa nič. Sem se zvijala po tleh in od bolečin bruhala. Me možiček odpelje v ZD, dobim terapijo v žilo, še vedno nič... nato v mišico in me z rešilcem odpeljejo na urologijo. po 7ih urah obupnih bolečin končno popusti.user posted image user posted image user posted image user posted image  Mala pa od 8ih zjutraj do 6ih popoldan, ko sem prišla domov, ni jedla nič. Niti kapljice. Sem si izčrpala mleko, pa jo silila s prilagojenim po flaški, pa ni naredila niti požirka. Ko je nisem več mogla gledat, sem jo pač pristavila revico lačno. In je pojedla vso svinjarijo, ki sem jo dobilauser posted image . Eh, sem mogla mal pojamrat. Zdej se nalivam s pivom in upam na premik skaleuser posted image . Hvala bogu za mojo mami, ki je spet odpeljala fanta. in opazujem Neli, da ne bi bila preveč zadetauser posted image
LP

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: Desetke007
6.2.2008 20:57:13   
drobižek
mišk - kaj zdaj? Vse čakamo na tvoj rezultat....

lane 31 - mogoče te bi pa res prosila za te karte, če jih nisi že komu dala oz. če jih res ne rabiš (sem bolj iz tega foha)

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:04:45   
mama06
Punce, če mi je ratalo, sem dala nekaj slikic našega štrumfa v album. Geslo je mamajernej.

Prosim povejte, če je uspelouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:12:02   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Prosim povejte, če je uspelouser posted image user posted image user posted image



Je uspelo je. 3 fotke so notr. JE pa ful cortek. SPloh na tisti ko spi in ima zamaknjen obraz user posted image

jasna - uf, to je mogl bit pa hudo. Enga user posted image , da bi blo čimprej vredu.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:13:35   
janja
skuštrana - hvala za slikce. Na srečo sem ugotovila, da še kar pravilno rokujem Urbana. Mogoče mi je to ostalo še od Andraža, ko sva prve 3 mesece hodila k FTH in nama je pokazala handling.

kasija - lepo, da je vse v redu z Elianom. Smo te pa na srečanju kar pogrešale. Veš, da si samo ti manjkala, pa bi bila 100% udeležba. Ma smo me oktoberke res ena dobra skupina.

jasna - čimprej se pocajtaj.

drobižek - ne sekiraj se preveč zaradi kakanja. Naš je kakal tudi 7x na dan. Če pa misliš, da bi bilo z otrokom kaj narobe, pa ga pelji pokazat P.

suzanamai - veš, da pikice ne izginejo. Ga bom jutri peljala pokazat k P, pa me zanima kaj mi bo rekla. Upam, da mi bo dala recept za tvojo kremico.

mišk - zaupaj nam rezultat. Držimo pesti!

živa - dej prid kej na naš konc, gremo mal vozičkat.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:18:11   
janja
oktoberka - a pol ni dobro, da se otrok sam dviguje? Mislim, naš dnevno trenira trebušne mišice (dvigne glavo in noge istočasno). Pa saj jaz ga zato ne morem nositi po rokah. Pa tudi skoz bi sedel. To baje lahko - na tvojih nogah, vendar mora imeti on noge narazen. Popravi me, če se motim.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:25:13   
mehurčica
Joj, ne morem vam sledit.

A ketera štajerka potrebuje Novalac1? Jaz ga ne bom uspela porabit. Kako dolgo se sploh lahko ima to odprto? Na embalaži menda piše 2 tedna. A je lahko kaj dalje? Ena mi je rekla da je tud po 2 mesecih še porabila kar je bilo, ampak po moje to ni ok.user posted image

Sva pa danes mislile bit cepljene, ampak naju je za drug teden naročila, ker se je zmotila. Je danes bilo komaj 3 tedne od prejšnjega. Smo pa v 3 tednih se malce poredili in zrastli, tako da ima sedaj pri 3,5m 5980g in 64cm.

No, jaz sem pa prejšnji petek poskrbela za zaščito in sicer imam Mireno. Predlagam, da vas kdo drug pelje, če boste šle po Mireno. Meni se je doma, takoj ko sem vstopila, začelo tako vrteti, da sem skoraj skup zlezla. Še dobro, da sem šla takoj od tam in z avtom direkt domov. Trebuh me je bolel kot pri M(malo manj, ker imam drugače grozno boleče M)še cel dan. Zjutraj pa sem bila spet fit.


Zdaj pa grem še pogledat kake slikice ste dale v albume.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:43:36   
2ursae
jaz tudi ne sledim več ... user posted image

včeraj sva se mi2 z živo ful začvekali, tako da smo me3 s Pingi odšle nekje mal po pol tretji user posted image . Vam pa rečem, da je bil današnji dan prav balzam za mojo dušo - v ponedeljek sem bila na telovadbi, včeraj na srečanju, danes pa v miru doma s svojima otročičkoma user posted image user posted image .

janja in suzanamai, še enkrat hvala z nalepke user posted image , sem prav trot, da vaju nisem vsaj na pijačko počastila - definitivno naslednjič user posted image .

Našemu Boru pa čisto malo fali, da bi prišel s hrbta na trebuh. Na bok gre itak komot, pol se pa ful trudi, da bi prišel okoli, pa mu spodnja roka nagaja user posted image . Izgleda, kot da bo v naslednjih dneh to osvojil, če bo le še malo potreniral.

imam pa tudi jaz fotke naše maškarce v albumu.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:50:30   
skuštrana
Ojej, jasna,upam, da bo čimprej okuser posted image user posted image Držim pesti....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (7%)

NE (93%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!