|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:54:33   
maja zarja
No da se malo javim!Moja user posted image se je odsločila,da če mamica še ne spi tudi ona ne bo.Sedi pri meni v naročju in bere moje čveke ha ha ha.-miže Mislim,da je ravnokar zaspalauser posted image .Bil je že časuser posted image .

MIŠK-kje siuser posted image Nas boš pustila zaspat v takih dvomihuser posted image user posted image user posted image

Nič punce nesem mojo princesko v posteljo-upam,da danes zadnjič....

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Desetke007
6.2.2008 21:57:17   
jasna
Hvalauser posted image , upam na najboljše...

Pa bolj veselo: tudi moji vikingi so v abumuuser posted image . Halvar, Viki in Snoreuser posted image

2ursae, ne najdem fotke tvojih maškarcuser posted image  

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Desetke007
6.2.2008 22:02:48   
kmarija
Janja - to da se  user posted image  dviguje in krči nogice (trebušnjake user posted image ) ni uredu. Meni je FT rekla, da ko to začne delat (ponavad v naročju ali pa v ležalniku) moraš spremenit položaj - al bolj pokrčit ali pa bolj v leže postavit in bo prenehal. Kakršni koli sunkoviti ali hitri gibi niso uredu. S sunki ali hitrosjo hoče nekaj narest kar še ne more user posted image . Tko tud hitro obračanje glave levo - desno morš prekint. Vsak gib nej bi bil počasen in koordiniran. user posted image
Lepi user posted image , sem mislila da je samo moja tko cortik user posted image .......so pa vsi tkkkkkooooooooo luštni user posted image
Ni kej oktoberke so lepe otroke nardile user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Desetke007
6.2.2008 22:11:25   
jasna
kmarija, hvala. Meni je tudi fajn brat te stvari, o katerih pojma nimam. No, Neli ne bom več pustila delat trebušnjake.

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Desetke007
6.2.2008 22:18:57   
2ursae
jasna, fotke so v albumu "Bor" (ne na RR albumu, tam me objavljanje fotk vedno zeza, zato sem prebežala na Moj album)... starejši falotek pa ni hotel bit maškara user posted image . Tvoji 3je otroci so pa krasni vikingi user posted image , ti si res talent za kostume ... pa kako z lahkoto vihtiš tisti sling - kapo dol. Ti si zame res en tak primer super mamice user posted image , kako fajn popedenaš tri nadobudneže user posted image . Upam, da se kmalu pcajtaš, drž se user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Desetke007
6.2.2008 22:26:14   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka


Tok je enikh stvari k mi jih je pokazala, pa tam zgleda vse tko u izi, pol sva pa dam pršli pa se mi je začela metat nazaj pa sploh nisem vedla ne kako ne kaj.user posted image



lahko v ponedeljek na trebušnih malo ponoviva, če želiš ... user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: sanosan

Mogli bi začet v MŠ učit tudi handlinga. Vsakodnevnega oblačenja, slačenja, previjanja in nošenja je kar nekaj in če se izvaja nepravilno, je lahko problem hitro tukaj. Eni otroci so bolj podvrženi k temu, da se pri napravilnem rokovanju začnejo napačno gibat, eni pa ne..


a veš kaj je men povedala naša dr. v RA, ko sem mal pojamrala, kako v porodnišnici niti približno ne delajo po handlingu: je rekla, da se z njimi nič ne da zmenit. Da je bila enkrat v LJ por. na praxi ena zdravnica s Finske (kjer seveda prakticirajo pravilen handling) in je komaj čakala, da gre nazaj user posted image . Kaj neki si je mislila, da je prišla v zahojeno državo - no, saj glede tega je imela čisto prav user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Desetke007
6.2.2008 22:27:01   
kmarija
Jasna- jaz tud nisem imela pojma (pa sem v fohu)user posted image - pol k 2 meseca hodiš v RNO pa se ti že mal sanja user posted image . Je pa fino k itak mi FT razlaga razvojne stopnje pa komentira kaj morm pazit.. kaj preprečevat..
Pa naša Nina je denverjev test za 3 mesece nardila, mi FT prav, da mi sam treniramo pa mal bl vadmo pravilen razvoj
No zdej treniramo obračanje na bok in nato na rebuh, pa pasenje kravic - da ima roke lepo naravnost.. pa prenose teže...

Full lepe maškare. Jaz pa komi da znam hlače zarobit user posted image  Vsaka čast tko pridnim mamicam user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Desetke007
6.2.2008 22:41:35   
noa1
Sem ravnokar iz postelje pobegnila. Ajša spi...že petič, pa najbrž se bo hotela še enkrat priklopit, preden resnično zaspi.
Sem šla danes v službo iskat neke fotokopije in knjige za naslednji izpit. Eh, samo stvari skupaj dajem, učit pa se nekak ne morem spravit, pa saj tudi ne vem kdaj, če malecka dneve ponavadi prebedi, zaspi pa šele ob takih poznih urah. Pa saj, enkrat že bo.

Da se pohvalim: Sem bila danes na pilatesu, ampak nas je za prvič bolj šparala, tako da je bilo zame premalo. Me zanima, če bom jutri kaj trebušne čutila.

Jasna: upam, da se čim prej porihtaš (user posted image  za pomoč), pa tvoje maškare so tudi full lepe 

Tudi ostali user posted image  so takoooo cartkani, pa vsi se mi zdijo tako lepe maškare

Handling: naša tudi dela trebušnjake v ležalniku, pa ko jo v posteljo polagam (ampak ona se dvigne in vstraja v tem položaju), to dela tudi  na boku (stranski trebušnjaki). Zvija pa se nazaj samo na previjalni in ko jo iz postelje ponoči jemljem za hranjenje. Ko sem to omenila svoji P je rekla, da to ni nič takega in da je pupa OK, da lepo napreduje in ima že fajn razvite mišice, predvsem na nogah. Sedaj pa, ko vas tako berem mi več nič ni jasno.
Glede slikic pa večino stvari delam tako oz. podobno, samo hlače ali pa žabice pa ji na previjalni ne znam drugače sleči, kot pa kot je to prikazano pod narobe. Kako jih pa ve slečete na previjalni?

Tako....sem se spet razpisala....pa lahko noč in eno user posted image  za pomoč

< Sporočilo je popravil noa1 -- 6.2.2008 22:46:28 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Desetke007
7.2.2008 8:14:52   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Sanosan, tko kot si napisla, ene mame se še dvignt otroka ne mormo naučituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Oktoberka, zdaj pa te bom po riti! Nisem mislila na tebe, niti slučajno. Verjamem, da si že prvič ne zapomniš vsega, ampak bo s prakso bolje, verjemi! Tebi so vsaj pokazali in še ti bodo pokazali, meni pa niso in vprašanje, če mi sploh bodo. Zato hitro ven iz depre in user posted image  na usta. Ni vse tako črno kot se zdi na prvi pogled.

Mene pa je včeraj zvečer skoraj kap zadela. Sedim v dnevni sobi in gledama z user posted image  televizijo, Brino imam v naročju, naenkrat pa začne kašljat in tako kot da bi se davila, nato pa ji dvigne in zbruha ven malo mleka. Potem je zaspala nazaj, jo odnesem v posteljo in jo za hrbtom podložim, da bi ostala obrnjena na bok. Zjutraj pa se zbudim in me moj vpraša, če je to pobruhano na njeni posteljici. In seveda je ponoči bruhala, ampak je morala takrat ležat na hrbtu, ker je imela vse lase zadaj zlepljene in v ušesku polno posušenega mleka. Ko pa sma se previjale, pa se mi je smejala, kot da ni bilo nič. Zdaj pa samo čakam, kaj se bo naprej dogajalo.

Oktoberka še enkrat oprosti, nisem tako mislila.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 7.2.2008 8:37:32 >

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Desetke007
7.2.2008 8:33:18   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

mišk - kaj zdaj? Vse čakamo na tvoj rezultat....

lane 31 - mogoče te bi pa res prosila za te karte, če jih nisi že komu dala oz. če jih res ne rabiš (sem bolj iz tega foha)



No super pa se jih bova le rešila user posted image user posted image user posted image  Ti mi kar naslov pusti na ZS pa ti pošljem user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Desetke007
7.2.2008 8:46:12   
lane31
No dobro jutro user posted image ....Mišk še vedno nič ni javila user posted image

Jasna....to pa ti verjamem,da je bilo grozno....moj dragi je 2 krat imel tak napad,pa je takrat zdravnica pokomentirala da je to hujše od porodnih bolečin

Joj ste se razpisale vse user posted image

Noa1.....jaz bi po tem treningu kar tja padla ....ti pa res nisi kar tako ....sem šla 1 krat na fitnes pa sem čist na izi delala,pa me je kar 3 dni bolelo user posted image
Slačim pa jas tudi narobe....mi ne sede tako kot je pokazano....jaz jo kotalim iz boka na bok ( pri hlačah na naramnice) oziroma prijem kot bi previjala,če so do pasu user posted image

2ursae....user posted image  sem skoro dol padla ko sem vidla da si mu res oblekla tisto majico user posted image user posted image user posted image ....originalen je ....seveda je luškan kot čebelica tud



No zdej treniramo obračanje na bok in nato na rebuh, pa pasenje kravic - da ima roke lepo naravnost.. pa prenose teže...-je napisala krmarija

Meni pa zdaj ni jasno....kje naj bojo roke ob pasenju kravic- ob telesu pokrčene ali pred telesom izprožene
user posted image user posted image

Spet se že kaže sonce....šibava okrog 10h ven user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Desetke007
7.2.2008 8:46:30   
drobižek
Dam jaz danes za user posted image . Kje se dobimo?


lane 31 - sem ti poslala ZS in hvala ti!

mišk se pa nič ne javi...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Desetke007
7.2.2008 8:55:40   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

Dam jaz danes za user posted image . Kje se dobimo?


lane 31 - sem ti poslala ZS in hvala ti!

mišk se pa nič ne javi...



Me prav veseli, da bo nekdo užival ob tem user posted image ....meni bi bilo to prej mučenje kot zabava user posted image ....če bi bila vsaj gledališka  predstava....
In ko sem razmišljala koga poznam, da bi se tega razveselil....nisem našla nikogar
Vglavnem še danes ti pošljem...piše da je zadnji koncert sezone 8.5.
Res se lepo imejta user posted image user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Desetke007
7.2.2008 9:26:09   
noa1
Dobro jutro!!!! Sonček je!!!!!
se samo na hitro javim, ker moja v spalnici že vriska in bo kmalu sirena po pozornosti.


No zdej treniramo obračanje na bok in nato na rebuh, pa pasenje kravic - da ima roke lepo naravnost.. pa prenose teže...-je napisala krmarija

Mene tudi zanima kje so rokice in kako trenirate obračanje na bok in na trebuh? A to ji kaj pomagaš ali vse sama dela. Dajte tiste, ki hodite na FT kaj več napisat. Bomo ene zelo vesele teh informacij.

sedaj pa šibam...
joj kak sem vesela tegauser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Desetke007
7.2.2008 9:31:52   
oktoberka
Jutro!
Uf, tale ra pa dela čudežeuser posted image Mala se je cel popoldne vrtela iz hrbta na trebuhuser posted image Prvič!!!user posted image user posted image Pa še lih sm jo snemala. Sam zaenkrat zna samo na desno stranit. Dons pa spet. Je rekla včer dohtrca v ra da nej jo nikjer več ne puščam same, ker to zna pa ful lepo se na bok obračat in da se mi bo zlo hitr obrnila-in glej jo, pop je bla že na trebuhu!

Hvala vsem za vzpodbudne besede, skuštrana, hvala za un link-mi bo moj prevedel, ker ne znam dobro hrvaško.

Midva z mojim sva bla pa včeraj v hali Tivoli na Champions on ice in je blo noro! Hala je bla pa nabito polna. Dons grem pa z mami v Cankarjev dom gledat opero Carmen, nasledn tedn greva pa v tork z mojim spet v Tivoli, gledat Shaolin-ce kung fu. Ker če sva jih že na Kitajskem zamudila, jih bova pa pač tle vidla. Pol mam pa še v soboto naslednjo obletnico mature. Skratka tale februar mi bo dogajal na polno.user posted image

2ursae ja bi te prosila da mi v pon daš še mal inštrukcij.

Dons sm Zarjo pristavila in jo hotla mal podojit, glede na to, da si mal mleka loh še stisnem ven, pa sem rekla da vidm za foro, kako bo sprejela. In je povlekla parkrat, tok da je ven pritekl in se je tko nakremžila, pa me začudeno pogledala, kot bi ji dala neki najbolj ogabnega za jest.user posted image user posted image
Ma un mlek zglede čist drgačn okus, pa še bolj sladek je in jo je kr streslouser posted image

Mišk to ni lepo da nas tko puščaš, v taki napetosti!user posted image
Dej se že javi no!

Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Desetke007
7.2.2008 9:52:57   
skuštrana
Dobro jutro..

Sem samo priletela pogledat, če lahko mišk cestitam pa ni še ničuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Desetke007
7.2.2008 9:57:35   
noa1
Mišk: sedaj sem pa še jaz radovedna...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Desetke007
7.2.2008 10:36:42   
maja zarja
Dobro jutro!Sva z user posted image že prišle od dedeka kjer sva bile na user posted image .

Danes je pa Zarja vso noč nekaj jamrala,ne vem so jo morda dajeli spomini na 4 mesece nazajuser posted image user posted image user posted image .-sem sredi noči razmišljala kako je to bilo.

Zdaj pa je zaspančkala jaz pa hitro sem gor pol pa šibam kuhat dobim taščo in tasta.user posted image

Mišk pa mogoče že slavi,da se nič ne javi.

Kako lepo vreme je upam,da po še nekaj časa tako,da bova ko se zbudi šle malo ven.




(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Desetke007
7.2.2008 10:54:13   
jasna
2ursae, user posted image . In to mami, ki z obem škratoma doma še študirauser posted image . Bravouser posted image

Mišk, kaj dogaja?user posted image

Handling - Previjala sem nekako vedno pravilno, sem pa pri prvem delala generalne napake v smislu postavljanja na noge in hojo z držanjem za rokice. Mislim, mal več pameti bi pa lahko imelauser posted image . Preoblačenje tudi meni ne gre tako, kot je prikazano na linku skuštrane. Sem ful nerodna na tak način.
Glede pasenja kravic... Neli ima najprej rokice stegnjene in tudi dvigne eno, da doseže igračko. Se pa potem postavi na komolce in potegne naprej. Spet stegne roke in spet potegne. Tako se splazi ene pol metra. Je to OK? Ker preprečit ji ne morem, ko se sama zabava na tleh.

Skuštrana, pošiljka prispelauser posted image . Sam naš poštar je mal len in niti ne pozvoni, zdej morem pa čakat popoldan, da dvignem.

LP

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Desetke007
7.2.2008 12:56:02   
Kasija
jasna user posted image  da bi kmalu minilo! Če kaj rabiš, pa imaš moj telefon.

Mišk danes vse hodimo zaradi tebe sem gledat. Reši nas napetosti user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Desetke007
7.2.2008 13:25:29   
mama06
Pozdravljene,

komaj čakam 20., da greva k P in da mu rečem za napotnico za RA.

Midva sva že s sprehoda. Sedaj se igra, jaz bi pa morala pospravit, pa vas beremuser posted image user posted image

mišk - sedaj pa že mene matra radovednostuser posted image

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Desetke007
7.2.2008 13:46:17   
maja zarja
user posted image Sva se vrnile s sprehoda pa ni čist tak lepo zunaj kot zgledauser posted image pri nas full piha veterček.Zato sva se odločile,da se greva potepat k prijateljiciuser posted image .In zdaj sva se vrnili, mala pa že panča.-jo je kar malo zdelalo.Vidim da ste vse zunaj, da je tu taka praznina.



(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Desetke007
7.2.2008 13:54:56   
jasna
A lahko še eno debato o handlingu? Pravkar sem še malo študirala link skuštrane in sem gledala preoblačenje. Pa mi je nekje v spominu ostalo, da se tako preoblači večjega dojenčka, manjše pa na hrbtu. Je to res? Pa še nekaj mi ni jasno. Nošenje dojenčka prikazuje, da morajo rokice biti vedno pred telesom. Jaz sem pa moje nosila na boku tako, da sta bili ena roka na hrbtu zadaj, druga spredaj. In vse posnetke žensk iz npr. afrike, imajo otroke tako na boku. Kakšna ideja, kako je pravilno?

Kasija, hvalauser posted image . Zlata si.

LP

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Desetke007
7.2.2008 13:59:19   
oktoberka
Jaz sem pa moje nosila na boku tako, da sta bili ena roka na hrbtu zadaj, druga spredaj. In vse posnetke žensk iz npr. afrike, imajo otroke tako na boku. Kakšna ideja, kako je pravilno?


Obe rokici morata biti spredaj. Zunanja roka pa more bit še mal bol notr proti drugi rokici, ker šele tako je hrbtenica res ravna.


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Desetke007
7.2.2008 14:19:38   
didikaa
lep pozdrav !
zanima me če ste dale svoje otroke cepit proti rota virusu=? kako so to prenašali =? namreč zasledila sem da nekateri otroci zelo slabo prenašajo to cepljenje!


(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




kdaj greste najraje na poletni dopust
Spark



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 180

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!