|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
6.2.2008 8:46:20   
Alina_alin
Noa, kaj ti opisuješ mojega moža in bujenje, ker se ne ve po tihem premikat po bajti? Se vidimo drugič, ni blema. Oblačenje - upoštevaj, da je sedaj stara 3 m, ni več novorojenček. Že ima "izkušnje" z reguliranjem toplote. Naša je bila kot novorojenček zmrzlijivček, isto sem jo v P grela s termoforjem, ful pokrita, oblečena. Sčasoma začnejo se sami gret.. jaz našo že lahko manj oblačim kot sem jo prej, prejje bila prava bubika - še v vreči je bila skozi čez dan. Poleg dvojnih oblačil. Probaj, mogoče tudi zato več joka, ker ji je vroče - ne vem, probaj. Na materinski šoli leta 2005, so nas učili, da za vratom probaš, sedaj v P pa mi je sestra rekla, da so kazatelj nogice. Torej, če so hladne rokice, noge tople - ni panike. Če pa oboje, pa otroka zebe. Tak mi je rekla... Ker naša nima rok skoraj nikoli vročih, ima pa potne in takrat jo slečem in vidim,da ji je vroče.
Eh,semse spet razpisala.
Lane, čestitam za nagrado. Ste bili tudi na Ptuju? dobro zrihtajte na posvetovalnici.
Teka, pa veš da me je klicala včeraj ena prijateljica, in rekla, da smo bli - mi maškare- včeraj na TV - MB kanalu... user posted image user posted image user posted image Indijanska familiy. bom dala fotko ob gor.
Evo, zdaj se mi je zbudila, tak da tekam.cauuu


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Desetke007
6.2.2008 9:30:17   
noa1
juhuhu....pri nas se dela sonček. Gremo lahko ven danes.

Alina: ste bili full dobre maškare, pa Tjaša je ena sladka čebelica.

Jaz pa sem danes kot povožena, ...ta mala je zaspala full pozno, pa dvakrat jedla in enkrat jokala (ne vem zakaj)...sem bila taka koma, da sploh ne vem, kdaj je mojuser posted image  šel zjutraj v službo. Sploh ne vem kaj mi je, ker ponavadi so noči bolj burne, pa sem zjutraj mnogo boljša.

Moja pupa leži zraven mene v vozičku in mi nekaj govori...bo treba kapljice D3 dat.
Sedaj pa že malo protestira...se grem moji princeski posvečat

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Desetke007
6.2.2008 9:44:42   
drobižek
Dobro jutro!

Zgleda tudi pri nas, da bo boljše vreme - sonček se že kažeuser posted image ( bomo šli ven danes!)

Torta je ratala in je bila zelo dobra - sem prvič delala in si nisem znala predstavljati kakšna bo...

mama06 - s kje pa si, da vem za drugič?

lane 31 - čestitke (eno nagrado za tak trud pa je že moral dobiti!) Za kakšen koncert pa imaš karte in na kateri datum?

mišk - poročaj kako bo pokazal testuser posted image

user posted image A je to normalno, da kaka tako zrnasto - kot da bi bila nekakšna zrnca zraven. Pa ponavadi je kakala na vsaka dva dni, včeraj pa trikrat in danes sem jo že tudi dvakrat previlauser posted image Je pa imela v četrtek 38 vročine. Urin je pokazal neke bakterije in moramo naslednji teden še enkrat dat vodo. Drugače je pa vesela in polna energije....a je katera že imela podoben primer?





(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Desetke007
6.2.2008 10:00:57   
mama06
drobižek - za dobro hrano se tudi kam pripeljem, tako, da razdalja ni ovira. Poleg tega je SLO tako mala, da jo na vse strani prevoziš v dobrih dveh urahuser posted image user posted image

Lane31 - čestitke tvojemu, saj se je res potrudil

pikčeva - sem zelo vesela, da ste super, da gre vse tako na izi in da si se javila.

Nič šibam, ker grem s kolegico na sprehod. Je njena sestra včeraj rekla, da je naš tako velik, da zgleda, da je star 5 in ne 3 mesece.user posted image user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Desetke007
6.2.2008 11:07:46   
maja zarja
user posted image DOBRO JUTRO! seveda spet zadnja,moja pupa spi do 8.30 in potem jaz vedno zamudim na šiht user posted image user posted image user posted image .
Ej pusteki krasni ste bili.
Alina_alin krasni deklici imaš.A veš,da sem zadnjič gledala tvoje albume pa mi je tvoja Špelca taka lepa pupa,da sem mogla poklicati mojegauser posted image , da jo je še on pogledal,res.Tak da glede na to da take lepe pupe delate bi lahko imela še eno.......user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image LANE 31-user posted image za nagrado,na koncu vam je le bilo vreme naklonjeno.user posted image

NOA1-tudi jaz sem mnenja,da je tvoji pupi pretoplo.Mi tudi imamo konstantno 24 stopinjuser posted image pa smo imeli enake težave,zdaj pa ji oblečem le body z dolgimi rokavi pa je okuser posted image .Če pa ima pajacka z rokavi pa ji spodaj dam le body brez rokavov,kot je rekla tudi Lane.Ima pa vedno debele zoknčke in copatke sicer ima hladne nogice.user posted image Malo probaj pa boš vidla kaj bo ji pač pasalo nogice pa so pokazatel,če otročka zebe.user posted image

Danes pa je zunaj zopet bomba D-vitamina.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Desetke007
6.2.2008 11:20:46   
oktoberka
Halo! Midve sva prišli iz razvojne. Je blo kar super da sva se šli pokazat. Zarja je namreč ful mehka, mišice ima čist mehke pa še zateguje se nazaj v ramenih. Tkpo da nama je pokazala praviln handling pa naročeni sva marca misl da.
Tko da splvanjem po vsej verjetnosti ne bo nič!user posted image
Sem prav vesela da sva se šli pokazat, pa čeprav so vsi pametval da je otrok čist zdrav in da mu nč ne fali. Sploh tašča je bla pametna kot 100user posted image

Zdej je pa Zarja čist crknjena od telovadbe in spiuser posted image


Drgač smo mel pa dons ful pestro noč. Skpoz se je zbujala. Po moje da sem ene 10krat vstala.user posted image user posted image

Aja, men je zdravnica v ra rekla da se otrok pri tej starosti zelo težko verjetno tok slini zarad zobkov,ker po navadi jih dobijo šele okoli 6 meseca, ampka se slinijo zartadi nepravilnegam položaja glave in s tem posledično tud jezika.user posted image

Pa po moje da vse ženske narobe oblačmo in previjamo dojenčkeuser posted image


Ja, vse vas je blo lepo vidt včeraj-kdaj ponovimo? 19.2.ob 11h?

Kasija
kako ste?


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Desetke007
6.2.2008 11:46:44   
kmarija
Dobro jutro tudi od mene.

Noč smo kr lepo prespal, pol je pa se od 5 ure naprej zbujala na eno uro - mal pomalcala, mal dremala, ...
Jst pa čist prevožena, mar bi takrat vsala pa bi bilo boljše.

Nej te potolažm oktoberka - mi hodmo v RA že od 6 tedna in se hitro vse zrihta. Je pa naša bila mehka v vratu in ramenih, zategnjena v nogicah in pesteh, pa nesimetrično se je zvijala user posted image . Pa smo zrihtal, kontrolo glave smo osvojil user posted image , lepo se že obrača, sam včasih ji roka ostane od zadaj - zdej to pazmo, rokice so večinoma sproščeneuser posted image , pa k se zvija se tudi popravi user posted image . Je FT moja prijateljica pa mi daje full pametnih nasvetov (k jih drugim niti ne, k kakim staršem je že pravilno držanje otroka pretežko user posted image ). Fullje fino zdej jim dlesni masirat on spredaj, zadaj pa povrh z čisto roko, da osvojijo kontrolo jezika - slinjo se pa še zmer user posted image

Če te kej zanima komot vpraši.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Desetke007
6.2.2008 12:06:35   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka


Pa po moje da vse ženske narobe oblačmo in previjamo dojenčkeuser posted image




Oktoberka se popolnoma strinjam. Mogli bi začet v MŠ učit tudi handlinga. Vsakodnevnega oblačenja, slačenja, previjanja in nošenja je kar nekaj in če se izvaja nepravilno, je lahko problem hitro tukaj. Eni otroci so bolj podvrženi k temu, da se pri napravilnem rokovanju začnejo napačno gibat, eni pa ne. Moj Blaž ni imel nobenih takšnih izrazitih napačnih gibov, Brina pa se hoče samo vsedat (dela trebušnjake, če leži v ležalniku) in če ji ponudiš kakšen predmet ali prst, se kar dvigne na njem. Nekomu, ki ne ve da to ni pravilno, se bi to zdelo fajn in bi jo še spodbujal, jaz pa sem jo zaradi tega začela dvigovati tako, da jo najprej obrnem na bok in nato dvignem. Pa verjamem, da še tega ne počnem pravilno, saj tudi tega nihče ne pokaže.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Desetke007
6.2.2008 12:13:11   
sanosan
Mariborčanke, škoda da nisem imela pameti na pravem mestu v pravem trenutkuuser posted image , ker bi se lahko kje dobili, če ste bili na Ptuju na pustovanju. Sem namreč iz Ptuja.
V nedeljo sma bile z Brino same na povorki, ki sicer ni bila vrhunska (so bile tudi boljše), ker je Blaž nekaj kuhal in sta z mojim ostala doma. Smo pa bili v ponedeljek popoldan v šotoru in se je mali tako znorel, da je bilo veselje, Brina pa je bila prava user posted image . V vsem rumlu je samo gledala balon z Nodijem, ki je bil zraven vozička in uživala. Bom kako slikico pripopala, ko jo dobim, je namreč dedi bil fotograf, mi pa kamermani. Včeraj pa so še imeli v vrtcu pustno rajanje v maskah in slikanje.

Danes pa je Blaž ostal doma, ker je fejst prehlajen in sem ga raje doma obdržala. Zaradi tega vam tudi nisem zjutraj skuhalauser posted image  in upam, da niste jezneuser posted image . Bom v ponedeljek zjutraj prva na rr in jo skuham. Tako, zdaj pa samo počakam, da se oba naspita, potem pa malo ven na sprehod suser posted image  in deco.


< Sporočilo je popravil sanosan -- 6.2.2008 12:28:28 >

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Desetke007
6.2.2008 12:29:48   
drobižek
Tretjič že kakala user posted image danes - zdaj pa ne vem več.......user posted image

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Desetke007
6.2.2008 12:46:55   
oktoberka
Js sm trenutno čist v depri, ker sej ne da bi se tok sekirala ker z Zarjo ni vse bp, ampak bolj zato, ker si nism velik zapomnila kar mi je pokazala,user posted image Se mi zdi da bom še večje napake delala in da bo sam še slabše.user posted image
Tok je enikh stvari k mi jih je pokazala, pa tam zgleda vse tko u izi, pol sva pa dam pršli pa se mi je začela metat nazaj pa sploh nisem vedla ne kako ne kaj.user posted image
Grozna mama sem. Sanosan, tko kot si napisla, ene mame se še dvignt otroka ne mormo naučituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem....user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Desetke007
6.2.2008 12:54:55   
Klaudia
(dela trebušnjake, če leži v ležalniku) in če ji ponudiš kakšen predmet ali prst, se kar dvigne na njem. Nekomu, ki ne ve da to ni pravilno, se bi to zdelo fajn in bi jo še spodbujal, jaz pa sem jo zaradi tega začela dvigovati tako, da jo najprej obrnem na bok in nato dvignem.


To je bila ena naših glavnih napak. In to se zgodi, če poslušaš babice in dedke. Ja veste, tako naj bi se kao krepile vratne mišice in bo prej močno glavico držala... user posted image  Sama seb se zdim neumna da sem jih poslušala.user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Js sm trenutno čist v depri, ker sej ne da bi se tok sekirala ker z Zarjo ni vse bp, ampak bolj zato, ker si nism velik zapomnila kar mi je pokazala,user posted image Se mi zdi da bom še večje napake delala in da bo sam še slabše.user posted image
Tok je enikh stvari k mi jih je pokazala, pa tam zgleda vse tko u izi, pol sva pa dam pršli pa se mi je začela metat nazaj pa sploh nisem vedla ne kako ne kaj.user posted image
Grozna mama sem. Sanosan, tko kot si napisla, ene mame se še dvignt otroka ne mormo naučituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem....user posted image



Te čist razumem kako se počutiš. Meni je P na hitro pokazala, kako naj nadzorujem glavo, da je ne bo dajala nazaj, pa mi ni nič več jasno...  in zdaj sploh ne vem kako naj jo primem, da ne bom situacije še poslabšala. Najhuje pa je, da pri vsaki novi poziciji joka kot nora in ne vem a jo boli, ali ji pač samo ne paše... user posted image  user posted image  

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Desetke007
6.2.2008 12:58:47   
oktoberka
Najhuje pa je, da pri vsaki novi poziciji joka kot nora in ne vem a jo boli, ali ji pač samo ne paše...


Na to me je opozorila zdravnica. Je rekla da ne jokajo zato k bi jih bolel, ampak zato ker so že malo trmasti, pa še zato ker so se nekaj naučili in zdej morjo delat nekaj česar ne poznajo in ne obvladajo. To je tko kot bi se mogli mi nekaj novega naučit, staro, napačno pa opustit in nadomestit s tem novim.


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Desetke007
6.2.2008 13:05:47   
kmarija
Oktoberka - če se ti zvija nazaj in isto ko jo preoblačiš imaš prijem z desno roko okrog njene desne nogice ali čez spodnji del trebuščka, z drugo roko pa primeš za medenico in jo v medenički sprostič in zasukaš navzgor pa lahko tud v rotacijo na tvojo desno.  K parkrat tko nardiš postane simpl k pasulj. Pa user posted image  full paše ta položaj user posted image  . Sem zakomplicirala user posted image

Jaz tko rada kej povem, če vem tko da če raje vidite da ne nakladam tu pa povejte user posted image  (nočem nobenmu nč vsiljevat)user posted image

Mam pa dost negativnih izkušenj: npr prijateljca, ki ima 4 mes user posted image  in je bila tud v RA, pa mene je full prosila nej ji kej pokažem - pa ti pol izjav da itak k odrastejo user posted image  se vse porihta - kao ker odrasel pa hodi s stisnjenimi pestmi user posted image .
Tko da zdej nobenmu nč nočem več svetovat. user posted image  (če pa kdo kej vpraša pa z veseljem)

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Desetke007
6.2.2008 13:07:15   
maja zarja
OKTOBERKA-super mamica si in ne razmišljaj tako negativno.user posted image Če bi bila slaba mama niti opazila ne bi teh stvari priuser posted image .Sama si rekla,da se je drugim to zdelo vse normalno(beri;tašči).TOREJ? s tabo je vse vredu in si skrbna mama.user posted image Je pa normalno,če si dobila toliko informacij na enkrat,da si pač kaj pozabila.Vsega se boš spomnila ko bo potrebno.
Evo user posted image user posted image user posted image za srečo!

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Desetke007
6.2.2008 13:09:01   
oktoberka
Hvala k pomagaš! Vsak nasvet je zelo dorodošel, vsaj pri meni! Hvala ti!

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Desetke007
6.2.2008 13:44:37   
mišk
Hello punce!


Ja, dans bom nardila test za nosečnost. Moram pa počakat, da moj pride iz službe, ker sem trenutno brez avta.
Dejte mi povedat, ve ku ste po porodu dobile menzo, a je bila od prve naprej že kar redna, al je trajalo, da se ciklus znormalizira?
Ma, mene je res že kar pošteno "strah",, da nisem slučajno zanosila!user posted image  Sej bi bila vesela, ker je itak noro zaželjeno, a sva mislila še ene tri mesece počakat.
V glavnem, ko zvem vam sporočim.user posted image

Drugače smo pa kar pridni, ponoči sploh. Pa tak bajsek je ratala Dona!user posted image  Zgleda, da preveč spi, ker poje itak manj kot je predpisano za njeno starost. No, se še oglasim... 

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Desetke007
6.2.2008 14:01:48   
kmarija
Mišk - držim pesti za plusek user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Desetke007
6.2.2008 14:14:36   
lane31
Evo....sva iz posvetovalnice....naše mere 6130g in 62cm user posted image
Pediatrinja zelo zadovoljna z njenim razvojem,glavico in motoriko user posted image
Je bila cepljena in je hudo jokala ene 3 minute...zdaj je vredu in ne opazim kakih sprememb....že trkam

Oktoberka....se podpišem pod majo zarjo

Krmarija......ne trapaj user posted image ....bi bila prav vesela če imaš kamero pa posnami pa daj na youtube.....evo ideje..........če kera zna in ima možnost naj to naredi
...res bedarija da takih stvari nikjer ne pokažejo in naučijo....šele ko so problemi tu,pol so pametni kako in kaj

Drobižek- super za torto....koncert je za bilokateri koncert simfoničnega orkestra v SNG do maja meseca....samo prdhodno moraš rezervirat....če te zanima kar povej user posted image

Sanosan---- jaz in familija smo bili na ptuju v nedeljo user posted image ...včeraj pa v MB ....pa nismo imele srečanja- da ne bo še kere zamere....temveč smo se slučajno srečali z alino in teko na 5 minut user posted image

Alina- nagrado smo dobili v MB user posted image ....na Ptuju pa žal nismo mogli še v dvorano iti ker je blo že pozno,pa sta se otroka (od moža) morala vrnit do 20h....pa itak
mala tudi spat

MIŠK......- joj v kaki napetosti nas držiš tukaj, ti-ti ....no jaz mam menzes kar reden .po cc 7 dni prej vsak mesec...zdaj pa sem itak na tabletke šla
Držim pesti da bi se zaobljena možila user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Desetke007
6.2.2008 14:15:41   
lane31
Vreme je pa tukj fenomenalno....sva bile 4h zunaj user posted image user posted image ....seveda tudi na kavi zmesuser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Desetke007
6.2.2008 14:35:05   
oktoberka
Mišk moja user posted image je bla po porodu takoj redna. Sem jo mela pa že 3krat. Držim pesti za test, da bo rezultat tak kot si ga želita!

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Desetke007
6.2.2008 14:38:18   
oktoberka
.zdaj pa sem itak na tabletke šla


A hočš zanost al kaj?user posted image Raj uporablji kondom-je bolj zihr. Misl da ti loh obe z Suzanomai to potrdivauser posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Desetke007
6.2.2008 14:41:58   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

.zdaj pa sem itak na tabletke šla


A hočš zanost al kaj?user posted image Raj uporablji kondom-je bolj zihr. Misl da ti loh obe z Suzanomai to potrdivauser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Saj e hecata malo,kaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Desetke007
6.2.2008 14:44:37   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

user posted image DOBRO JUTRO! seveda spet zadnja,moja pupa spi do 8.30 in potem jaz vedno zamudim na šiht user posted image user posted image user posted image .



Bravo Zarja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Desetke007
6.2.2008 14:45:46   
oktoberka
Saj e hecata malo,kaj


Ne, niti ne. Zarja je namreč nastala ob rednem jemanju tabletk, Zoja pa tudi! Tko da bi js na tvojem mestu fejst premislila preden bi se spustila v kaj takega. Pa nej rečejo da je verjetnost da zanosiš s tabletkami 0,2% Pol ne bi bli midve s Suzanomai tuki, pa najini princeski tud ne!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




plačilo nepremičnin


koliko mesečno plačujete za najem stanovanja/hiše oziroma mesečni obrok kredita?

300-400€ (60%)

400-500€ (14%)

500-600€ (9%)

600-700€ (10%)

več (7%)


Število vseh glasov: 201

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!