|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
4.2.2008 15:40:09   
lyra*
nevesticeeeee

kak ste kaj?? jaz imam končno mojo obleko! za njega še kar nič nimava..nevem kdaj bova melauser posted image  tolko sem vas mislila vprašat pa sm zdaj vse pozablauser posted image
mam že tudi od družic obleke..gremo ju3 še enkrat jih probat!vam bom vse dala v albumuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: poroka 2008
4.2.2008 16:07:19   
moci
lyra, a ti se res na jable poročiš?

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: poroka 2008
4.2.2008 17:00:39   
bt08
Lyra super sam da sta spedenala,no zdaj pa kr hitro v šoping pa načrtovat ohcet!!!!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: poroka 2008
4.2.2008 20:15:35   
Anja24
Eno vprašanje za FLASK_O - Sem videla, da si spraševala zaradi muzike - duo vedrina. A ti bosta oziroma bojo igrali na poroki?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: poroka 2008
4.2.2008 22:11:06   
FLASK_A
Anja, ne, potem se za njih nisva odločila. Odgovora o izkušnjah z njimi ni bilo nobenega, kako igrajo nevem, cena je bila pa enaka bendu, za katerega vem da so fajn. Tako da sem si izbrala ta bend. Zakaj sprašuješ?
Aja, pa kako trebuščekuser posted image  user posted image user posted image  Vse OK?

Lyra, hitro fotko u albumuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Najino morebitno gnezdece na poročnem potovanjuuser posted image  
user posted image  
  

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 4.2.2008 22:14:17 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: poroka 2008
4.2.2008 22:20:15   
Anja24
A to za trebušček mene sprašuješ??

Vidla sem pač...mal pozno user posted image   midva zdej izbirava muzikante, pa so ti v ožjem izboru. Koga sta pa izbrala?
Kje sta pa za te slišala?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: poroka 2008
4.2.2008 22:34:30   
FLASK_A
Aja, sem te zamešala, AnjaPH je nosečkicauser posted image

Imava ansambel Odmev. Preko interneta sva jih dobila, dobri so in ugodni. Pa na TVju so tudi itak skos, pa po veselicah... Tako da so nama bili boljša izbira, ker sva približno vedela, kaj ponujajo. Pa srečno pri izbiri muzkonterjevuser posted image  Veliko jih je že zasedenih...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: poroka 2008
4.2.2008 22:38:29   
Anja24
Vem, ja, sam ta dva sta še frej. Kolk pa ta dva računata pol, da sta tako ugodna?

S katerga konca si ti?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: poroka 2008
4.2.2008 22:55:07   
ellie
hej punceuser posted image  danes pa je neko zatišje tukajuser posted image  se vidi, da smo taglavne stvari (tisto kar se je dalo videt) že predelale...obleke pa touser posted image

no če ste že pri cenah muzike, tud mene zanima koliko vas bo kaj prišlo? sicer smo se nekaj tak že pogovarjale...kot sem že rekla, naju bo muzika prišla 100eur/uro...kar se mi zdi čist nekaj povprečnega.

Drugače pa sem jaz bolj user posted image ...imam spet vnetje tetive v ramenu, tak da sem morala proizvodnjo vabil ustavit, ker ne morem funkcionirat brez ene roke. Končno pridem po 2eh mesecih v službo...pa bom zgleda spet morala na bolniško. Upam da se mi ta zadeva porihta do poroke...da drži tisti rek...do takrat, ko se boš poročila, se sploh več ne bo poznalo...menda je nekaj podobnega temuuser posted image  

No ko pridem malo k sebi, bom poslikala poskusno vabilo...pa dala v album.

Lp



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: poroka 2008
4.2.2008 23:01:26   
Anja24
Uboga Ellie. Ti pošiljam enega user posted image  Za srečo user posted image

Po mojih informacijah je muzika tam okrog 5ooe...Ne vem, no...odvisno od benda...

...pa lahko noč vsem nevesticam...

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: poroka 2008
4.2.2008 23:53:01   
ninabr
Živjo!
Midva se tudi poročiva 20.9.
V soboto sem si že rezervirala obleko. Rezervirano pa imava tudi že gostilno, ansambel, fotografa, snemalca, termin za civilno poroko. Drug teden začneva s pripavami za cerkveno poroko.
Igral nam bo ansambel Zaka pa ne. Zanima me, če jih katera pozna, da mi napšiše kaj o njih.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: poroka 2008
5.2.2008 7:19:47   
NATAŠI
dobro jutro

o pust user posted image  user posted image

našo malo maškarco smo zjutraj oddali v vrtec, je vzgojiteljico full čudno gledal (je bila hipi) user posted image

Iyra super da si dobila oblekco user posted image , kako se lepo odvija, imamo že vse oblekce a ne

flaška a gresta sama na poročno potovanje? Midva sva se včeraj založila s katalogi, mojemu je Bali padu v učke... bomo videli kje bomo pristali...

muzika- nama igrajo Prijatli in pride 600 eur

ninabr dobrodošla user posted image , vidva sta pa pridna, imata že full stvari urejenih user posted image

(odgovor članu ninabr)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: poroka 2008
5.2.2008 7:55:44   
bt08
Dobro jutro!

Ja dans sta pri nas kr dva praznika.Pust sam brez maškarc,ker noče bit,ni šans,Ožbej prav da on pa že ne bo maškara,pa najina ati ima 30 let.user posted image user posted image user posted image Jaz pa popoldan v službi!user posted image user posted image user posted image user posted image



Flaška lep soba,upam da bosta oz boste uživali na potovanju.Mi komej čakamo da gremo mal nekam kjer bomo sami,da nas mal strežejo.user posted image user posted image user posted image user posted image

Iyra user posted image user posted image user posted image user posted image za oblekico,čakamo lsikico.

Musko mava skupina Calypso cena je pa 550€.

Ninabr dobrodošla med nevestami 2008!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zelo lepo ko nas je že tok,skorej vsak teden se kaka upogumi in se nam pridruži!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: poroka 2008
5.2.2008 7:56:38   
Bubamaraa
dobro jutro.....user posted image user posted image user posted image

kako kaj nevestice????

jaz sem se včeri šla vse zment v cvetličarno...tko, da mam zdej skor vse urejeno.....pa sej morm met, ker bo kmal april....user posted image user posted image user posted image

zmenila sem se pa za moj šopek, ki bo iz malih marjetic in ene roza rožice sem rekla, da naj da zraven, da se bo lepo poklapal z nama....pol en mini duplikat....da ga bom metala.....pa dva avta za okrasit in en cvetlični aranžma za v gostilno...ker bom mela en cvetlični sranžma pri nama...okrog miz bom pa dala steklene posode notr vodo in perle pa cvet marjetice....user posted image user posted image user posted image


pa v Promaka morm iti, da dobim za naprsne šopke...ker sem včeri govorila s prijateljco in bom dala za ženina, priči in starše delati naprsne šopke iz svežega cvetja za ostale bom pa sama naredila...al kaj..ne vem še...al bom dala vse delati..... kolk pa kej je cena enega naprsnega šopka???

ninabr doborodošlauser posted image user posted image user posted image

jaz pa pogrešam lan...kje se pa potika????user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: poroka 2008
5.2.2008 8:23:33   
NATAŠI
barbara tvojemu vse najboljše ... bi ti pa tud dal lahko frej v službi, pa ok... boš pa zvečer nadoknadila in čez vikend izpeljala do konca

bubamara pridna si user posted image  user posted image ,.. ja res je da je pri tebi poroka malo prej...  ali bo kaj kombinacije z baloni? Kaj pa cerkev? Kakšne so pa kaj cene, ker se mi tud sanja ne koliko pride to user posted image  To s svečkami je pa meni tud full všeč in imam tud v planu nekako to vpeljat zraven... jaz pa ne morem imet marjetic ker jih v avgustu ni user posted image

Lan tud jaz pogrešam, sem že včeraj spraševala kje je... zdaj je sama s sinčkom brez moža pa naj saj z nam malo poklepeta user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: poroka 2008
5.2.2008 8:44:33   
FLASK_A
Jutrouser posted image  U, ste pa pridne s čvekanjemuser posted image user posted image

Najprej Anja- Duo vedrina košta okrog 500 EUR, kar je najugodneje med ponudbami, ki sem jih jaz zbrala. Tako da 100 EUR na uro je meni dragouser posted image  Drugače sem pa iz LJ.

Ellie, pozdravi se user posted image user posted image user posted image  Res ni fajn, da te takole daje... Sej bo bolje, držimo pesti da kmalu.

Ninabr, dobrodošla! Te bom dala v seznamček nevesticuser posted image user posted image  Na zs mi pa podatke pošlji, da dopolnim, kar manjka.

Nataši, na poročno potovanje bova vzela še najinega čmrlja. Če ga ne bo, me bo samo skrbelo... Sam za avion pa tut ni mala šala zanj... Še sedeža ne bo imel svojega, nevem... Kaj pa vidva?

Barbara, pa ti pejt kar domov. Začni kašljat pa krehat pa mal vode u oči- pa reč, da si neki staknilauser posted image user posted image  Ja, vi se boste tut super imeli... Imaš že rezervirano, super si.

Bubamaraa, super! Jaz pa s cvetličarno ne bom imela nobenih stikovuser posted image  Za poročni šopek bo šel moj zjutraj v cvetličarno, rekel za izbrano rožo (samo en cvet bo, nič dodatkov in nobenih pentelj) in to bo to. Okrasitev cerkve bo samo s pentljami (pa njihova standard okrasitev- se mi zdi čist lepo), v gostilni pa rož ne bo. Okrasitev bo mal neobičajna, ampak zelo lepa. Tudi s skledami, vodo, svečami... Imam že vse nabavljenouser posted image  Naprsni šopki v poročnem kotičku so od 1.50EUR dalje. Se splača nardit.

Grem na zajtrk...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: poroka 2008
5.2.2008 9:22:15   
fragola
Nevestice, dobro jutro, živel pust!user posted image

Kako ste kaj?
Midva pa greva jutri na občino vplačat takso in se pogovorit al bo zunej ali v gradu, bomo še vidliuser posted image
En lep pozdrav vsem novim!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: poroka 2008
5.2.2008 9:26:34   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

 Naprsni šopki v poročnem kotičku so od 1.50EUR dalje. Se splača nardit.

Grem na zajtrk...


A te ceneje pride, če jih sama narediš? Kje dobiš pa potreben material za njih? Jaz bi imela vrtnice ali žametno rdeče ali pa oranžne-še ne vem, se je treba odločit!!! KJE TO NABAVIŠ?

Pa še nekej-glede na to, da bo tvoj sam šel kupit poročni šopek....kako bosta pa avto okrasila?

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: poroka 2008
5.2.2008 9:41:55   
NATAŠI
flaška midva bova vzela tudi najinega sončka s seboj, ampak me kar malo skrbi... avion pa te zadeve... pravi moj da me že vidi kako bom komplicirala user posted image , ker sem drugače te zadeve prepustila njemu


(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: poroka 2008
5.2.2008 12:41:12   
bt08
Evo sem prisotna ampak ne pri sebna na službenem mestu,prisebna sem na RR.

Groza,kok je dans Ožbej tečen,luna bo,kr jokal se mi je skoz nekej,pa trmaru...Pol mi pa ena soseda,kako joka,kaj mu delam,zakaj mu ne ustrežem,halo teta kaj ti je?Kok mene to razjeti,nikol skor ga ne po riti sam po men pa ne more hodt,pa vse dobit kar se naprdne.user posted image A sem res tako grozna mami?

Nataši ni treba komplicirat za na avion,ni nič hudega,pri nas gremo tud z avionam letos pa me nič ne skrbi,ker vem da bo čist navdušen,bolj bo strah našga atija.user posted image user posted image user posted image
Pa v njegovem imenu hvala za čestitke.

Flaška ja jz bi šla res kr dam,šele ob 19 se vidmo,pol se pa zna še kšn namala pol smo pa tm.Upam da ne,mamo naročen v petek da so vabljeni mal na klepet pa na kozarček.user posted image To bomo žural,jeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image Če vrjameš.
Drug vikend soboto si pa res vzameva od 16.30 naprej samo za naju,bova se mal razvajala,pa mal papcala,pa mal stiskala....Bomo vidl.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: poroka 2008
5.2.2008 12:47:03   
FLASK_A
Barbara, sem vidla, da te priprave na cerkveno poroko koštajo- zakaj že?

Ja, glede aviona je kul če je starejši. Naš bo imel leto in pol in ne bo imel svojega sedeža, to me skrbi. Sej če je nad 2leti, je super, ampak prej je pa težje... Sam čakala pa tut ne bi nekej, da zdej on zrase in se začne zavedat in to.  Eh, sej nevem. Bomo že. Tistih 16ur z letalom bomo pa že preživeli. Upamuser posted image

Material za naprsne šopke sem nabavla v Promaku v LJ (pri železniški postaji). Nevem, koliko imajo še izbire, ko sem bila jaz, me je od vse robe kar glava bolela. Sem dala pa za vabila, konfete, darila in naprsnike vse skup 180 EUR. (Če računaš konfete- 50x po 2EUR je že 100EUR, pa imaš samo eno stvar pokrito).

Fragola, nekaj strani nazaj sem že napisala- takse ni večuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: poroka 2008
5.2.2008 12:56:07   
baguSka
Aja tuki.. user posted image  No, najina poroka ne bo klasicna... nic roz, nic vabil, nic piskotov, nic fotografov... nic! Samo midva! In upam da tud maticar...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: poroka 2008
5.2.2008 13:01:30   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image  ojla baguska! welcome! te bom dala na seznam- sam rabm datumuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: poroka 2008
5.2.2008 13:04:48   
baguSka
ja.. jst u glavi ga ze mam.. ampak ne pride niti na soboto, niti na sredo.. user posted image  zelim pa si, da bi slo 16.6. ker je to pac najin datum..

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: poroka 2008
5.2.2008 13:21:57   
bt08
Ja Flaška nekej sem zasledila da je celo več okol 60€.Tukej je pa župnik reku da rad vidi da vsak par da 20€ v škatlo,kot prostovoljni pripevek.Če pa nimaš pa da pač ne daš.
Veš da ko bo odpru škatlo se bo takoj vidlo a se je dal a ne.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?