|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
31.1.2008 12:08:43   
Bubamaraa
punce me se mormo že zdej dobit na kufeti.......user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: poroka 2008
31.1.2008 12:34:28   
moci
joj ful ste lepe. čudovite obleke. pri nas pa priprave stojijouser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: poroka 2008
31.1.2008 12:52:55   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: moci

joj ful ste lepe. čudovite obleke. pri nas pa priprave stojijouser posted image


Kako to da priprave stojijo?

Punce se bomo dubile lahko tudi pred poroko in potem še po njej! Počakamo da se vse poročimo in enkrat jeseni se dubimo z albumi, kaj pravite?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: poroka 2008
31.1.2008 13:14:29   
bankc
Ojla punce, midva z mojim pikcem sva se na užila svežega zraka ter sončka user posted image .

Se pa strinjam da bi se mogle mal dobit, pa kakšen sneg ustvart user posted image .

Midva sva pa sedaj za soboto zjutraj zmenjena z lastnikom gradu Tuštanj pa bomo vidla kaj se bomo zmenili. Drugače pa pri nama sedaj več ali manj priprave tudi stojijo. Vabila in zahvale že imam, februarja bom začela z naprsnimi šopki, pa pripave na zakon bodo februarja. Obleko že imam, za mojega greva šele marca v avstrijo. Tako da bojo ostale priprave stekle šele konec februarja. Pol bo pa noro.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: poroka 2008
31.1.2008 13:20:19   
FLASK_A
Jaz sem s proobeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma res sem čudovitauser posted image  Kva se hvalim, a user posted image user posted image user posted image user posted image  Priči sem tudi čudovita, tako da vse štimauser posted image user posted image

Ja, z nataši sem že govorila, ona ima čas ob petkih okrog 16. ure. Ali se lahko uskladimo s tem terminom ali ne? Če ne, predlagam soboto ob 16h v city parku ljubljana. Dejte se uskladit tiste, ki delate. Men je itak vseeno kdaj, ker sem prosta.

Moci, kaj stoji, kdaj stoji, zakaj stojiuser posted image  

Sem pa za, da si pokažemo tudi albume po vseh porokahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: poroka 2008
31.1.2008 13:22:12   
FLASK_A
Bubica, imaš ZS!

Midva greva pa v petek... Ooooo, JUTRI ŽEuser posted image user posted image user posted image user posted image  na dolenjsko. Rezervirat uro na matični urad, gledat prstančke, na Otočec.... Joj, komaj čakam, kako bo lepoooouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: poroka 2008
31.1.2008 15:07:29   
moci
priprave stojijo, ker smo kar naprej bolni, ker sem ravnokar štartala na novem delovnem mestu - s porodniške, ker moram napisat diplomo user posted image

jaz bi vaše albume prej gledala, da ne bom potem samo govorila: oh, jaz bi tudi to user posted image user posted image

bankc- moja prijateljica se je na tuštanu poročila, ko je bil še na pol obnovljen. in je lastnik fuuul lepo napitnico zapel, ker je operni pevecuser posted image

srečanje - to bi z otroci, ane? naša je non stop bolna. če ne bo vsaj nekaj dni zdrava naju ne bo. bova samo koga okužili ali pa kaj pobrali. zdaj je res noro z virozami.



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: poroka 2008
31.1.2008 15:55:20   
evelinka
čauu nevesticeuser posted image
jaz še kr jočmuser posted image ker ne nikakor nemore uredit to!njegova mama še kar ne da miru! ravno je šel k njej da ga bo še bolj prpričala v nasprtno! drgač pa..me ljubi in me ma rad in vse..nikoli ni bil takšn da se ni postavil za mene! vedno sem mu bila jaz na prvem mestu zdaj pa kr nekak vse drugačeuser posted image
pa tak ko sem se veselila poroke...drgač pa je še zdaj celo njegovo družino obrnila proti meni,razn njegova sestra ki bi mogla bit moja priča ampak ker ni proko nebo ničuser posted image

midva pa sva se zdj u teh dnevih čisto oddaljila,jaz sem bila v romuniji na tekmi on pa govori da sem jaz kriva da me njegova mama ne sprejme! jaz res nevem kaj naj si mislim o vsem tem! ko je njegova mama zraven je čisto drugečen kot pa ko sva sama! mami se pa tudi nebi rad zameru ker je edinček in kr neki je vse skupi!

                                           jaz se bom preselila in pustila vse za sabo ker sem psihično čisto na tleh!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: poroka 2008
31.1.2008 15:57:33   
evelinka
to je pismo lyre* ko me je prosla da ga objavim kr ona ne more na računalnik ker ma virus!

drugače pa je njena zgodba zelo težka in jo zelo boli lahko pa ji ve pišete na mail!
pa čestitam vsem za porokouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: poroka 2008
31.1.2008 16:18:37   
FLASK_A
LYRA... O pišuka no! Pa kaj je zdej s temi desci! Pol se nej pa kar z mamo poročiuser posted image  To pa mi res ne gre v glavo. Lyra, a ti lahko nekaj svetujem.... pojdita skupaj nekam za en vikend. Bodita sama in rešita probleme med sabo. Če prideta do tega zaključka, da se želita poročiti in se iskreno ljubita, to naredita! Saj bosta vidva živela skupaj in ne s komerkoli od njegove družine, zato na to ne bi smeli imeti vpliva in bi mogli bit tiho. Če pa nihče noče na poroko prit, pejta na mauricius, se tam sanjsko poročita, ostanita kak mesec dol, domačim pa sam kos torte prnesta in povejta, da sta zdaj eno. Pa naj se požrejo, ko vama v zelje skačejouser posted image user posted image  

Sam ne pa obupat, da ti ne bo kdaj žal... Prav boga si, sočustvujem s tabo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Prosim, še se nam oglasi. Želim ti srečno in naj se odplete KOT SI ŽELITA SAMO VIDVA...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: poroka 2008
31.1.2008 16:21:02   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: evelinka

čauu nevesticeuser posted image
jaz še kr jočmuser posted image ker ne nikakor nemore uredit to!njegova mama še kar ne da miru! ravno je šel k njej da ga bo še bolj prpričala v nasprtno! drgač pa..me ljubi in me ma rad in vse..nikoli ni bil takšn da se ni postavil za mene! vedno sem mu bila jaz na prvem mestu zdaj pa kr nekak vse drugačeuser posted image
pa tak ko sem se veselila poroke...drgač pa je še zdaj celo njegovo družino obrnila proti meni,razn njegova sestra ki bi mogla bit moja priča ampak ker ni proko nebo ničuser posted image

midva pa sva se zdj u teh dnevih čisto oddaljila,jaz sem bila v romuniji na tekmi on pa govori da sem jaz kriva da me njegova mama ne sprejme! jaz res nevem kaj naj si mislim o vsem tem! ko je njegova mama zraven je čisto drugečen kot pa ko sva sama! mami se pa tudi nebi rad zameru ker je edinček in kr neki je vse skupi!

                                          jaz se bom preselila in pustila vse za sabo ker sem psihično čisto na tleh!

tole pa ne gre skupaj user posted image

drugače pa upam, da se vse uredi kar najlepšeuser posted image

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: poroka 2008
31.1.2008 16:26:45   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: evelinka
.....
pa tak ko sem se veselila poroke...drgač pa je še zdaj celo njegovo družino obrnila proti meni,razn njegova sestra ki bi mogla bit moja priča ampak ker ni proko nebo ničuser posted image  
....
rad zameru ker je edinček in kr neki je vse skupi!
....                                       

tole pa ne gre skupaj user posted image


hmm... vidš, nism sploh opazlauser posted image user posted image user posted image user posted image
evo rjavolaske smo tut blonduser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: poroka 2008
31.1.2008 16:45:19   
evelinka
posvojena je! no drugač pa se nebom jaz nič vtikovala v te stvari ker nisem jaz pred poroko! lyra bo če bo vse po sreči zvečer vam bo razložla vse kar vam mora!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: poroka 2008
31.1.2008 19:42:26   
bt08
O boga Iyre!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da se bo vse uštimalo,da bo sreča in ljubezen na vajini strani!!!!Poslušej Flaško jaz bi naredila tako kot je ona predlagala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo!

Nisem še uspela vsega prebrat pa pofirbcat albumček,ker je na šiht noro,popoldan pa me ni skorej nič doma.dans sem bila pri frizerju,me je sam pobarvala,ker prav vsak milimetrček se bo junijap oznal,itak mi je pa pohvalila da mam lepe in zdrave lase.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: poroka 2008
31.1.2008 19:54:44   
moci
kaj pa avto, se boste do poroke vozile posebej ali skupaj z ženinom?
midva bova imela samo en avto.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: poroka 2008
31.1.2008 20:29:08   
bankc
Lyra držim pesti da se bo zate vse dobro končalo in tudi jaz se strinjam s Flaško. Ne smeta se tako pustiti tašči. Ne sme zmagat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (pujsek menda tudi prinaša srečo)

Moci midva bova tudi imela smo en avto.

Mene pa zanima. Midva z mojim že 2 leti skupaj živiva in imava že otroka, pa me zanima, če katera ve, od kje bi jaz morala iti?! Ali naj me moj pride k meni domov iskat (kjer sem prej živela) ali naj greva skupaj od njega (kjer trenutrno živiva) ?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: poroka 2008
31.1.2008 20:43:27   
moci
midva tudi že dolgo skupaj živiva in imava otroka.
eh, se še nisva menila od kod in kako. saj je vseeno. no, jaz ne dam kaj veliko na to.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: poroka 2008
31.1.2008 21:55:07   
maya2
Midva sva se dogovorila, da greva vsak od svojega doma, čeprav že sedem let živiva skupaj. Pač sva se tako odločila. Njegovi sorodniki se bodo zbrali pri njemu, moji pri meni. Pri nas je potem navada da se mal poheca, se pripravi ženinu kakšno presenečenje pri nevesti, potem pa mu ven pošljejo dve ali tri napačne nevesteuser posted image šele nato lahko ven pride 'ta prava' nevestauser posted image Po mojem me bo ful firbec matru kaj se dogaja zunajuser posted image Vozila se bova vsak v svojem avtu, kot je to običaj pri nas, šele po končanih obredih se bova do gostišča peljala skupaj.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: poroka 2008
31.1.2008 22:27:10   
ellie
pozdravljene punceuser posted image  samo na hitro da se javim...

Danes sem v promaku izvedela, da to kar iščem dobijo komaj maja...tako da bo dekoracija morala počakat do takrat.  Sem pa dobila nekaj drugih dobrih idejuser posted image


Pogodba za muziko podpisana...tak da sem si glede tega zdaj pa res oddahnila. Morem rečt, da sta Aleš in Jasmina res prijetna človekauser posted image  sem ful ful vesela, da bosta na najini porokiuser posted image  se mi zdi, da boljše ne bi mogla izbrat.

Srečanje jaaa...sem jaz tud za...samo zdaj bolj težko...mi je vseeno se malo daleč vozit v lj. Potem po vsem pa bi bilo super, da bi se dobile z albumi in vsem...takrat pa ziher pridem.


Tak...zdaj pa morem it spat...jutri grem delat po 2 mesecih in že vidim kak bom zaspanauser posted image

nočko


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: poroka 2008
1.2.2008 7:38:20   
NATAŠI
dobro jutro

ne vem kaj delam danes v službi ko sem včeraj skos mislila da je danes že vikend user posted image

iyra za tebe držim pesti ampak če se vseeno noče poročiti in uboga svojo mamo potem žal za vaju ni skupne prihodnosti ker se vama skos nekdo vtikuje in vaju brani... postavita se ji po robu in to je to... pa srečno user posted image user posted image

midva bova imela dva avta in jaz grem tudi od svojega doma, me pride iskat kljub temu da imava otročka in živiva skupaj


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: poroka 2008
1.2.2008 8:45:48   
Bubamaraa
najprej aleluja da je februar.......in konec dohodnin in ddv-jev....user posted image user posted image user posted image

ja Sašo bo prišel k meni domov po mene s prijateljem v Mini morisu.... jaz se bom vozila pa v drugem avtomobilu..(ga bo nekdo posodil) in potem skupaj po obredu sva oba v mojem avtomobilu.....user posted image

Ellie iz kje pa prihajaš????


Lyra držim pesti, da se vse uredi.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: poroka 2008
1.2.2008 9:49:02   
bt08
dobro jutro!!!

Kako ste kej?user posted image

Midva se bova skupej vozila,sam s tem da bom jaz zadej on spredej,da nama ne pride kej na pametuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Drugače bo pa prišel po mene domov tam kjer sem bila prej,sam spala pa nam tm.Sem rekla da morva zadnjo noč spat kot koruznika in fant in punca,da bova še zadnjič te radosti iskusila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: poroka 2008
1.2.2008 9:55:13   
lan
Morgen von Graz!!!

Glede avta pa sva midva mislila najprej brez vsega cirkusa pa so se prijatelji pritožili, da morava vsak na svojem koncu spat,hehehehehe ( mislim, kaj se ga greva user posted image ). No in sva se odločila, da bo dragi prišel s svojim avtom iz gorenjskega konca po mene v Ljubljano, potem pa jo bova mahnila naprej do najine lokacije za poroko.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: poroka 2008
1.2.2008 10:07:12   
ellie
Bubamaraa jaz sem iz MB...


Midva pa bova šla kar skupaj z enim avtom...tud spala bova zadnjo noč skupaj domauser posted image  ker bo najlažje za vse... Vsaj zaenkrat mislim takuser posted image

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: poroka 2008
1.2.2008 10:30:44   
Anja24
Čao, punce...

je prostor še za eno novo? user posted image
Midva z mojim dragim pa se poročiva 28.06.. Kolkr sem zasledila, vas ima še nekaj datum v juniju. Kako pri vas kaj potekajo priprave? Meni se zdi, da je še daleč do tega in da je še ogromno časa...

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?