|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.1.2008 20:51:44   
dulcinea
No, meseca še ni konec, jutri je ponedeljek, ko se tehtate. Čas je, da povem, da sem skinla tam okrog dve kili. Da bo lahko nataša77 napisala v statistiko. Če bo šlo vsak mesec toliko dol, potem smo na konju do poletja. (sam kaj, ko vem, da bo šlo še bolj počasi, ker manjka gibanja).

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.1.2008 21:05:52   
Anonimen
Pikica 36 čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.1.2008 21:09:44   
Drnula
pikica čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.1.2008 21:15:35   
Anonimen
Katero dieto pa delaste?

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.1.2008 21:24:42   
tjaga
Hej hoj, hej hoj,
jaz grem naprej v boj,
sem z vami še,
le bojte se,
hej hoj, hej hoj. user posted image user posted image

Da se še jaz oglasim. Tale vikend sem bila okupirana v službi, zato tudi prehranjevanje bolj tako, tako. Včeraj dunajca, danes dunajca + solato in popoldan en manjši košček kruha z marmelado BS. Za povrh pa eno pomarančo.
Ah, ja tudi jaz sem dobila user posted image , pa se mi zdi, da sem kar napihnjena nekaj.
Pogrešam pa fitnes in tiste moje navdihe na začetku, ko sem kar naprej nekaj migala. Ajdi, katera me bo sunla tja v vogal od banke?
Spet bo treba začet migat, ker res pomaga.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.1.2008 21:26:58   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: Mikena08

Katero dieto pa delaste?


Mikena08, diete na tej temi so malo mešano: Monti, ločevalna, zeleni slap, beljakovinska, manj žri,...


Pikica user posted image user posted image user posted image  in lepo nosečnost ti želim.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 0:05:46   
Naty*Taja
Bravo Pikica! Takle se je meni zgodilo po prvem, ko sem en mesec montignacala, potem je začelo pa gor it...in sem prišla spet na user posted image  user posted image
Bi pa jaz tudi prekinila zdejle hujšanje zaradi kake take zadeve user posted image
Nič, jaz sem še pridna s kakimi izjemami seveda. Pa sej glavno, da ne gre gor in da so mi cote prav. user posted image Še en teden pa se tudi jaz zvagam. Čeprav se mi zdi, da še ni ravno nekega uspeha. Pa tudi ta user posted image mal pomaga, da ne gre dol... pa nemogoče redno se prehranjevat, ko si v službi... no ja...pa rekreacija je pri meni čist na psu, ker enostavno res nimam časa! Bi imela zdejle še tolk za delat, pa ne morem več in grem spat.
Lepo lahko nočko vsem skup in se pišemo.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 3:52:51   
snorlax
Hvala za tolažilne besede glede tiste kile. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Snorči dej se no nehi kr naprej vagat! 



Ja, mami!user posted image user posted image user posted image

Naty-Taja, čestitke za obletnico poroke. user posted image user posted image user posted image


Pikica36, čestitke za dve črtici! Prijetno nosečnost ti želim. user posted image user posted image user posted image


Dobrodošla, panama. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

pa nemogoče redno se prehranjevat, ko si v službi... no ja...



Pa res ne moreš poglodat vsaj eno jabko med odmorom? user posted image Se takoj spomnim ene naše profesorice iz SŠ, ki je vsak odmor jedla jabolko, ko smo se selili iz razreda v razred. In je bila taka gužva po hodnikih, da je reva imela jabolko že čisto rjavo, preden je prišla v razred.user posted image Jaz si takrat, ko sem v službi malo zamenjam jedilnik. Zajtrk imam vedno zgodaj (itak!), potem pa okoli 9. pojem eno sadje in ob 12. eno sadje ali pa tik preden grem domov. Tako lažje zdržim do kosila in ni potem tiste lakote, da daš v usta prvo, kar ti pride pod roke, ampak si v miru pripravim obrok. Za kosilo si pa tudi prejšnji dan kaj pripraviš. Saj vem, da je težje, če si v službi. Jaz še lažje jem v službi, tebe bi pa verjetno čudno gledali, če bi sred pouka začela nekaj grizljat.user posted image user posted image user posted image

Sicer pa sem danes boljše volje, samo ta blesav prehlad še kar traja. Napetost v trebuhu pa malo popušča. Upam, da bo šlo zdaj naprej tako kot mora.

Lep dan vsem! user posted image





_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 6:38:34   
Naty*Taja
Hoj SNorči, pa ja, sej ni panike, sej bi šlo. Sam hudiča, ko sem še tak malinovc, potem pa vse odmore in fraj ure porabim za priprave, kopiranje delovnih listov... in ponavadi pozabim na hrano! Ja, ko pa moram po možeka, se pa spomnim, da sem lačna. Sem šla parkrat kr v gostilno jest, da nebi potem doma kakih prekrškov delala. Priprava prejšnji dan ja, sam ko bom imela čas, tak pa še kosilo včasih komi skup zmečem, pospravlja pa itak možek user posted image . Se moram mal bolj organizirat ja. čakam one počitnice, da mi rata vse za naprej not spravit, potem bo pa bolje! Ma je kr zoprno takle prvič in uletet namesto nekoga,ki je imel svoj sistem, pa ne veš kaj je predelal, kaj so pisali, kaj popravljat...sej veš, da dijake pa to čist nič ne zanima. Bom zdej nehala jamrat - sej kdor je to izkusil itak ve, kdor pa ne, pa ne bo nikoli razumel. user posted image
Evo zdejle sem pri moji kavici in standardnem zajtrku...potem pa na šiht!
Čao





_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 7:20:19   
Anonimen
Evo, da javim kg.. -3,2 kg v 14 dneh.. Včeraj zvečer je bilo že -4, ampak ok.. bomo še videli... user posted image

Danes pa:
Z: 2 jajci + salama
M: salama
K: čevapčiči + ajvar

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 7:35:31   
jer.za.
LOČEVALNA

Pikica 36user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Meni je doma čisto zablokiral računalnik, da se nisem mogla nič javljati. V soboto sem potem zmagala in se uprla kruhu, no včeraj je pa tašča spet spekla kruh v krušni peči(ajdovega z orehi) in temu se nisem mogla upreti-sem ga pojedla en kos zvečer. Več pa nisem grešila.

Sem bila tudi na vagi danes: od 7.1. do 28.1. = - 3,5 kguser posted image user posted image user posted image
 
Kar pa se tiče gibanja, pa moram rečt da sem zelo zelo pridna. Vsak dan se gibam najmanj pol ure(leg magic, trebušne vaje, orbitrek), ta teden sem tudi trikrat zunaj tekla.  Tudi jaz sem se prej vedno izgovarjala da nimam časa se gibam, ampak se ga najde če je volja-seveda ob nekem primernem delavniku. Se pa veliko boljše počutim po telovadbi, tudi spanja potrebujem manj odkar sem aktivna.

Vsak dan spijem tudi ogromno tekočine, vsaj 3 litre čaja in vode.

Pa še jedilnik za danes, Š DAN:
Z: kava BS, jabolko
M: jabolko
K: pečen krompir solata
V: zeljnata solata s krompirjem.

Se še oglasim kaj kasneje.
papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 7:35:53   
lelaval

LOčevalna

Dobro, Biba ,da si me spomnila, da se moram zvagat danes. Upam, da ne bo preveč, ker sem včerja popoldne jedla kekseuser posted image
Danes pa Š - za zajtrk immam od včerja namočene suhe slive, za K in V pa krompirjevo solato. Sem je včeraj naredila več, a je je vseeno še preveč ostalo. Bo katera? user posted image

Sporočim kile kasneje




_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 7:45:39   
Lumpi
No, da se še jaz malo javm - vstrajam pri "dieti" manj žri. Od 03.01 pa do danes sem lažja za 2 kg, je bilo že manj, vendar sem začela malo migati (stepper, trebušnjaki,..) pa se tolažim, da sem pridobila mišično masouser posted image .
Sicer pa vas redno berem, ampak se nekako ne javljam. Mogoče bi bilo bolje, da se jabim vsak dan, ker bi se potem malo bolj držala te moje diete. No, bomo videli, kako bo.
Čestitke vsem za izgubljene kg, pa tudi Pikici za user posted image .

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 7:55:36   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jutro!user posted image


Montijevke,help!!!!

Zredila sem se za cel kilogram! Problem je v tem, da ne vem zakaj?! Res je, da sem cel vikend bolana, zdaj gre sicer na bolje. Res sem bolj počivala, pa doma sem bila. Pa še M.user posted image je prišla. Grešila nisem nič, ampak res nič. Imam pa že par dni občutek, da sem otekla okoli oči, ko se zbudim. Možno, da bi se mi nabirala voda, ampak ne vem zakaj. Pijem ful in tudi na WC hodim ful. Počutim pa se tudi napihnjeno. Lahko, da je to od M.user posted image

Meni je tudi danes pokazalo +0,4kg, tako da sem na istem, kot sem začelauser posted image user posted image  Zgleda, da je res nekaj povezave zuser posted image muser posted image user posted image user posted image . Ker smo bili za vikend večalmanj na terenu zunaj, jedla sem pa bolj malo, zvečer nič.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 7:58:10   
*pepelka*
Ločevalna od 3.1.
Izgubila sem 4,3 kg. Gre počasi, a bo že. V prvi rundi je šlo res precej hitreje, a je bilo tudi kil več.
Danes pa bo moj jedilnik takle:
Z: pomaranča
K: kisla repa s krompirjem
V: isto
Tole pa bo tudi nekaj za sračkanje, a ne?

Pikica tebi pa želim lepo nosečnost in zdravega otročičkauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 8:06:40   
nemrak
user posted image user posted image ,
dobro jutro !!
Jaz imam pa danes B dan in bova z user posted image  jedla hrenovke in solato .
Bi se pa morala sedajle stehtati, pa me je strah da ni šlo v tednu nič dol in bom izgubila voljo. Moj je namreč dal dol -3 kg v ene tednu.
Se mi pa pozna malo po hlačah in tudi lažja oz. ne napihnjena se zdi sama sebi.
Grem po kavico.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 8:18:28   
tejčica
Pikica, čestiiiitkeeeee za user posted image !user posted image user posted image user posted image  user posted image

Takole sem tudi jaz, ko sem hujšala z Odločnimi,  predčasno zaključila z dieto.user posted image

Zjutraj sem se zvagala in v tem tednu sem izgubila 1 kg. Po dveh tednih ločevalne skupaj torej 2,5kg minusa. Moram reči da sem kar malo razočarana, ker glede na to koliko imam za izgubit, mi gre kar počasi dol. Se spomnim da so mi na začetku kilogrami vedno kar leteli stran. A je možno da se je moje telo že preveč navadilo ločevalne diete in bi morala poskusiti kaj drugega? Se pa tokrat tehtam skoraj vsakodnevno, da vidim kako mi na težo vpliva določena hrana. In po Š dnevu je vedno katastrofa na vagi. Tudi 1 kg več mi kaže kot po prewjšnjem B dnevu???

Danes imam OH. Dopoldan pomaranče, za kosilo pašta, zvečer pa miiiilkaaaa!user posted image

Imam pa danes "pucanje" brez soli. Popoldan imam en izpit, pa me živčki mal dajejo. Mogoče me pa vaga jutri bolj razveseli zato. user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 8:38:01   
nemrak
user posted image user posted image ,
sem se stehtala. -0.9 kg v enem tednu user posted image .
Sem razočarana.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 8:42:41   
binica
Tejčica, tudi jaz sem opazila, da po dveh rundah ločevalne (uspešne - a sem vse nazaj dobila), v tretje ni šlo več nič dol. Očitno se telo res navadi... tako da sem se sedaj lotila beljakovinske, ki se mi dosti bolj dopade, je pa tudi res, da gre malce počasneje kot z ločevalno. Ma po moje grejo še najboljše skozi tiste, ki so se lotile montija, tako da tudi jaz razmišljam prešaltat tam... Itak neke bistvene razlike z beljakovinsko ni (prepoved "bele moke", sladkorja...), le izbira je večja. Sama sem namreč že malo sita mesa, jajc, salam... No, bomo videli.

Pikica user posted image user posted image user posted image user posted image  iskrene čestitke in veliko user posted image user posted image user posted image user posted image !!

No, ta teden sem izgubila 0,5kg kljub številnim obiskom WC-ja po tisti packariji z grenko soljo user posted image . V soboto sem se na ta račun res slabo počutila, medtem ko sem bila včeraj kot rožica user posted image . Očitno je res fajn se vsake toliko spucat in bom še kdaj ponovila, le tistega olja ne mislim več pit, ker mi je bilo po njem ful slabo.

Uspešen teden želim vsem skupaj, čeprav vas ima večina user posted image  - kot ugotavljam!! Mene pa še čaka.... ali pa ne, nikoli se ne ve user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 8:52:27   
*tajda*
Evo se javljam da sem še z vami,tehtanje je pa drug ponedeljek...pa ravno ugotavljam da bom imela ta rdečo takratuser posted image

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 9:27:46   
Špelca21
Čav. Evo po dolgem času se spet javim. Punce tiste, ki hujšate po "metodi" Manj žri djte mi povedat oz. dat primere vaših jedilnikov, ker jst sem že čist obupana. Že skor 1 mesec hujšam in švicam v fitnesu pa ni šlo dol niti g user posted image user posted image  Ne vem več kaj nej nardim, kaj delam narobe. Volja me že počasi zapušča.user posted image

Please help me!!!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   [Brisano sporočilo]
28.1.2008 9:46:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 9:48:17   
malamisha
Dobro jutro!

Tudi pri nas je padla odločitev, da gresta ata in mama na dietouser posted image

Dva poroda sta naredila svoje in sem že totalno besna ne veliko količino odvečnih kg.

Odločila sem se za ločevalno dieto. Po njej sem enkrat že uspešno shujšala cca 14 kg in jih do nosečnosti tudi obdržala.

Začnjam s beljakovinskim dnevom, bo pa velik dosežek, če bom zdržala brez sladkarij, saj sem postala rahlo obsedena s čokoladouser posted image



_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 9:55:32   
katjandraž
Pikica36, čestitke!!!user posted image

LOČEVALNA

Ta vikend je bil katasrofa, kar se tiče moje diete, tako da imam težo enako kot prejšnji ponedeljek. 7.1.-28.1. -2, 4 kg. Mogoče je pa tudi pri meni krivo, da sem user posted image  fasalauser posted image .

Danes nadaljujem "po pridno" in sem zajtrkovala ananas, zdajle si grem kavo skuhat, za kosilo bo pa najbrž rižota in solata. Enako za večerjo, vendar malo manj.

Lep začetek tedna!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.1.2008 9:58:09   
lelaval
Ločevalna
Jaz pa sem se danes vagala, pa mi kaže isto kg, kot prejšnji teden. user posted image Pa 3x je vaga pokazala isto. user posted image Torej le 2,1 kg manj.
Saj sem malce grešila, a sem se pridno gibala tudi, pa solato sem jedla le slano, pa količine kot v knjigi user posted image

Tak - sem favš tistim, ki ste več shujšale, pa pojete več, kot jaz. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?