|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 19:29:13   
markica
Oj, tud jaz sem zraven, ker sem nova, začnem jutri. Željena teža - 10 kg. A mi lahko katera svetuje kakšno učinkovito dieto. Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 20:22:51   
maša*
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: maša*

po včerajšnjem čist pregrešenem dnevu mi gre danes kar dobrouser posted image . gibala sem se tako, da sem pospravla celo stanovanje. user posted image
jutri in v torek pa si grem kupit nekaj ta bolj zdravih stvari. pa v torek ali v sredo bom delala torto s temno čokolado po Montiju. njami. user posted image



Po katerem receptu boš delala torto? Jaz sem jo delala po tej v knjigi od Montija, pa je bila čudna. Punce delajo po enem drugem receptu.



po itstem ko je v knjigi Prehrana po Montiju. user posted image

kakšen predlog kaj lahko jem zraven divjega riža?
lp.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 20:28:18   
LEA27
oj punce kako ste?no moram vam povedat da jutri začnem z ločevalno dieto po njej sem še najbolj shujšala,moj ostaja na zelenem slapu ker je ful lepo shujšal 5,5kg jaz pa slabe 0,5kg in sem obupala nad to dieto!tak da se pridružujem ločevalkam!
lepo se mejte se pišemo

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 20:51:19   
lelaval
Markica in Lea 27 - dobrodošle user posted image
Da se na hitro javim - današnji Š dan je minil brez greha. user posted image Komaj pa čakam jutrijšnjo sladico. Zdaj čakam, da micena zaspi, pol pa grem na kolo - zjutraj se tehtam, pa morem še zvečer kako dekico oklestit. user posted image Upam, da je šlo zdaj malce več dol
Sem si pa že namočila suhe slive za zajtrk


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu LEA27)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 21:38:45   
tejčica
Upam da tut hujšate tko zagreto kot čvekate!user posted image  Men sploh ne rata bit na tekočem.

Dieta pri meni zaenkrat user posted image . Danes sem imela OH in na meniju sem imela:
Z: jabolko
K: pašta s popraženo zelenjavo, radič
v: sladkoooooo - košček rolade, mal peciva (ja, ja, vornh porcijo sem si privoščilauser posted image )

Jutri pa prvo tehtanje in upam da bo vsaj kakšna kilca manj.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 5:09:44   
snorlax
Jutro!user posted image

Pravkar sem pri zajtrku, mojem najljubšem obroku. Zaradi marmelade, seveda. user posted image

Stehtala sem se že oni dan, sicer pa imam tudi danes zjutraj enako kg. Če boš, Nataša, delala tabelco, ali pa katera druga, mi prosim vpišite rezultat. Od 1.1. do 21.1. skupno - 7,5 kg.

Lep dan, veliko motivacije in trdne volje vam želi Snorči.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 5:54:20   
Anonimen
Jutro hujšarice user posted image
Včerajšnji dan je potekel brez problemov, čeprav smo šli v gostilno. Jedla sem samo meso in veliko solate.
Danes kaže vaga - 7,5 kg.
Danes bom brez mesa, da se malo ščistim od mesnin.user posted image  Skuhala si bom lonec zelenjavne juhe in to bo za kosilo in večerjo, zajtrk pa sadje.
                                                             Lep začetek tedna in pridne bodite user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 5:55:55   
tjaga
Dobro jutro,

jaz imam tudi eno manj od prejšnjega tedna. Torej mi do zastavljenega cilja manjka le še ena. Torej od 03.01. do 21.01. - 4kg.

Gremo naprej v nove zmage user posted image user posted image


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 6:42:18   
Naty*Taja
BInica -a si mogoče pomisla na to, da ti ta dieta ne ustreza? Ja, tudi to drži, da glede na krvno skupino določena živila pospešujejo hujšanje. meni osebno z 0+ zelo ustreza beljakovinska prehrana in posledično tudi monti.
Ja sem pa včeraj na veliko grešila! Ne vem, kaj mi je bilo? Po moje bo kaka user posted image prišla.
Zdej bom pa spet pridna...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 7:06:21   
*pepelka*
19. dan ločevalne mi kaže -3,8 kg. Sicer v tem tednu le -0,4, je pa res tudi to, da sem v tem tednu naredila kar nekaj malih prekrškov, ki pa so se mi vsi lepo smejali, ko sem stopila na vago. Se bom morala malo bolj v roke vzet, pol pa bo tudi vaga bolje kazala.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 7:32:25   
tejčica
user posted image user posted image user posted image  vsem za izgubljene kilograme.

Tudi jaz sem se danes vagala in po enem tednu ločevalne mi je vaga pokazala 1,5 kg manj.user posted image  Sem se bala kaj bo, ker sem imela včeraj OH in večerja je bila kar preobilna, ampak kljub temu user posted image . Do cilja je pa pri meni še doooolga pot, ampak tudi to bo enkrat. Se bom pa najbrž mogla odpovedat beli kavi, če bom želela da se kilogrami hitreje topijo. A še katera, ki je na ločevalni, pije vsak dan belo kavo???  

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 7:32:54   
pikica36
jutro!

zeleni slap 

user posted image kaj se pa z mano dogaja - ne vem. v petek stopim na tehtnico 59 kguser posted image  danes zjutraj 60kguser posted image user posted image res da sem včeraj grešila- ampak pojedla sem en hamburger- to pa je bilo vse kar sem včeraj spravila vase, pa 1 kg več!???
no, v glavnem dobri 2kg manj kot na začetku diete.
kjlib temu grem dalje, čeprav mi je malo dol padlouser posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 7:35:21   
sonjah
Jutro, punce! Da se pofočkamuser posted image user posted image Ste ble tko pridne čez vikend na tipkovnicah (verjetno tud pri drugi telovadbiuser posted image user posted image ), da sploh nimam cajta vsega prebrat.Bom opoldan, ko bo šla moja user posted image  spat- pa kosilo bo bolj "na simpl" zaradi tegauser posted image user posted image .
Sem se že ustrašla, da ste me dale med izbrisaneuser posted image , pa sem se pol vseen najdlauser posted image . Skratka vztrajam pri Montignacu, samo sem bila par dni odsotna. Danes že uživam ob mandarincah in kavici BS, pol bo mal kruhka z marmelado, za kosilo pečen piščanček...Skratka- veselo zmagam naproti!!user posted image user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 7:47:28   
Anonimen
ZELENI SLAP

Jutro..

Jaz sem že pojedla malo zrezka + skodelico Divka kave. Sedaj se pa nalivam s čajem.. (pravkar mi je sodelavka za RD prinesla Toffifee - to kar imam najraje.. Sedaj jih pa gledam na mizi..)user posted image

No, takšni so pa uspehi (ali pa neuspehi): -2 kg v enem tednu.

Kaj naj rečem?? Nisem ne vem kako zadovoljna - zato, ker mi je toliko pokazala vaga že v četrtek in sem pričakovala, da bo danes še kaj več. Pa ni in sem kar malo razočarana. Pa še vaga mi tko čudno kaže - 3x stopim gor pa je tud po 1 kg razlike.. Tako, da niti ne vem točno.. Skratka obup, pa je vaga dokaj nova - cca. pol leta.user posted image

Res sem pričakovala, da bo šlo mal več dol. Sploh ker nisem grešila - niti za svoj RD nisem nič pojedla. user posted image user posted image

Kind lady, dej prosim povej, koliko si velika in koliko kg si imela pred začetkom diete?? Pa kako ti je šlo dol - koliko prvi teden, koliko drug..? Ker če se še ta teden ne bo nič premaknilo, bom obupala.user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonjah)
  Neposredna povezava do sporočila: 1339
   [Brisano sporočilo]
21.1.2008 7:52:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 8:05:19   
Anonimen
Soory za tole klobaso.                                                                                                                                                          

< Sporočilo je popravil Dorči -- 21.1.2008 8:08:04 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 8:18:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Full me je sram.Držim se načrta,pregrešila se nisem nič.user posted image Zdi se mi ,da sem kilo lažja,ampak zvagat se pa ne morem.Pijem kavo brez sladkorja in brez mleka.Drug teden začnem z orbitrekom ,jao kaj bo to škripalouser posted image . Sam neki mi ni jasno ,držim se navodil ,pojem full solate na veliko potrebo pa nemorem.Kaj delam narobe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 8:19:36   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro še od mene.

Sem bila na tehtnici, rezultat je - 1,5 kg v 14 dneh, s tem da sem zadnje 4 dni jedla normalno, pa ne samo jedla ampak sem se dobesedno "nažirala". Tako da sem z rezultatom kar zadovoljna.

Tejčica:tudi jaz pijem vsak dan belo kavo, vedar brez sladkorja. Sem jo pa sedajle v vsej moji nerodnosti četrt polila po tipkovniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Snorlax, kind lady:user posted image user posted image user posted image  kapo dol. Tudi jaz bi bila vesela, če bi zaupali začetno težo in višino. Gotovo je pri vama tudi že občutna razlika na hlačah, pa kakšna konfekcijska manj?

Danes je spet na vrsti OH dan, tako da bojo na jedilniku testenine s cigansko omako.

Nič, šibam delat. Je treba nadoknadit še petkov dopust.

papa

 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 8:32:30   
AR
Tudi jaz se javljam vesela. 21. dan diete je danes vaga kaže pa 4.4 kg manj (1,3 kg v tem tednu)user posted image user posted image user posted image  Na hlačah se že pozna. Pa tudi kdaj naredim kakšen prekršek. Ne morem verjeti koliko volje imam in sploh nisem lačna. Brave vse za izgubljene kg. Mene na ločevalni čaka še 59 dni, drug teden najtežja preizkušnja vodni dan.

Punce le tako naprej, uspelo nam bo.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 8:50:47   
Pobalami
Ena je spraševala (že dolg nazaj) za marmelado: jaz vzamem 100% (ta je brez dodanega sladkorja). Kupim v šparu ali merkatorju. ne vem firme na pamet, uglavnem gor piše na veliko100%.

Anuška in ostale: kolikor pišeš delaš čisto uredu. Pri nekaterih gredo kile dol ful hitro pri drugih pa se ne premaknejo zelo dolgo. Tudi jaz sem med temi zato raje ne napišem koliko kg imam manj ker čist zgubim motivacijo. Se pa zna zgodit, da bo šlo več naenkrat dol.


bravo babe user posted image


(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   [Brisano sporočilo]
21.1.2008 8:52:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AR)
  Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 8:53:54   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

Sam neki mi ni jasno ,držim se navodil ,pojem full solate na veliko potrebo pa nemorem.Kaj delam narobe user posted image


Tudi meni se je na ločevalni prebava čisto spremenila. Samo v obratni smeri kot tebi. Po mojem zaradi spremembe. Najboljš da veliko piješ. Pravijo tudi da pomaga če daš lanena semena v jogurt. Mene osebno najbolj požene kava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 9:19:02   
Anonimen
Dorči, pejt si kupt v lekarno odvajalni čaj.. Jaz sem ga zadnjič spila ob  16.00, ob 17.00 sem šla že na WC. Pa potem naslednji dan ob 5.30 (ne grem nikoli!!).. Pa še potem parkrat v službi, sam, itak ni šlo nič več iz mene, razen voda..

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 9:27:58   
Anonimen
Ja najbrž bo zaradi spremembeuser posted image Men v dieti piše da ne smem nobenih odvajal ,ničuser posted image Ampak bom vseeno kupila,sicer nisem nič napihnjena ampak se mi zdi dolgo ne iti 1 teden na potrebouser posted image Hvala za nasvet.Da vam skomine naredim ,sm kupila sedaj čisto sveže krofe ,ampak glej hudiča me čisto nč ne mikajo.Volja ,to pauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 9:34:42   
Jaz*
MONTI

Dobro jutro!

Še moja statistika. od 7.1.-21.1 -2,1 kg, ni tako veliko kot pri nekatreih od vas, ma sem vseeno full vesela user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?