|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 18:02:08   
eya
Pridne punceuser posted image  Ne morem verjeti, koliko kg ste nekatere že shujšale, super!!!

Jaz sem v svojem prvem tednu (14.-21.) shujšala za 0,5 kg. Še 3,5 moram dol dat...sem pa čisto zadovloljna z rezultatom, predvsem pa s tem, da sem se končno (po dobrem mesecu) spet spravila na aerobiko.

Punce, dajmo še tako lepo naprej!

(manj jej in več migajuser posted image )

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 18:28:39   
mayy
No sa danes sem zaključila z hrano, jutri pa v nove boje.

Kje je pa danes Natasa77?

Lep večer, pa da ne boste preveč lačne.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 18:38:33   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: maša*

pa me je vprašal kaj jem ko sem rekla da hujšam po Montiju pa sem mu današnje kosilo povedala (grah+fižol+popečen piščanec) in je rekel da to ni vredu. punce prosim povejte mi: je moje današnje kosilo po Montiju? jaz mislim, upam da je ok user posted image



Ni OK. Fižola in stročnic naj ne bi mešala z mesom.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 18:40:22   
dulcinea
Aja, Jaz bom poročala o kilah konec meseca. Drugače pa se itak vidi na trakcu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ampak ta trakec je že dolgo. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 18:49:46   
mayy
Dulcinea a mi lahko poveš kaj vse še ne smeš mešati. Bi rada poleg ločevalne upoštevala še kaj od montignaca. Riž že jem basmati, edino pz makaronov ne morem, krompirja skoraj ne jem nikoli. Bi mi prišlo prav še kaj informacij.   Hvala!

Da se meso pa stročnice ne smejo mešat nisem vedla.user posted image

< Sporočilo je popravil mayy -- 21.1.2008 18:50:59 >


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 18:50:40   
Barbs
Evo še mene, iz enih kvalitetnih toplic... se mi je tako mudilo domov po treh dneh, ker imam obveznost...pri vas, hujšarceuser posted image  Moje današnje kile ( saj je ponedeljek, a ne? ) ... Me je kar malo sram. Bi bilo lahko - 6, če ne 7... men pa -4,8 ( ja, ja,, poznajo se presneti golaži in bograči ..) sicer brez kruha, ampak z vinčkom...Pismo sem nezrela - če ne jem kruha pa makaronov, mislim, da kar hiram.... svoje pa prinese tudi modra frankinjauser posted image  Ok, zdaj sem doma in gremo dalje - od jutri dalje vas začnem kregat v nedogleduser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 18:55:22   
natasaom
mene prosm še nabutej-hvala

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 18:56:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Nataša user posted image
Dobrodošla pogrešana Barbs user posted image
Vsem čestitke za izgubljene kilograme. user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:12:25   
tjaga
Dieta: Tjaga, manj žri!!

Ojla,

ste pa nakvačkale danes. Jaz pa nisem imela časa, da bi vam pomagala kvačkat.user posted image user posted image  Imamo v službi frko ta teden in se mi vrača za nazaj, ko sem rekla, da nimam prav posebnega dela. Kako se hitro obrne.
Barbs, kje si se potepala?
Natasa77, kje si?
Kind lady, a držijo? Saj veš, nohti.

No pa še enkrat vprašanje: Ali se "pumprnikel" kruhu reče samo tako ali še kako drugače?

Moj današnji jedilnik je bil sledeč:
z: pumprnikel + marmelada
k: svinjska pečenka v omaki in solata
v: tuna in solata

Telovadila pa danes ne bom, ker me od dveh ta hudih sprehodov noge bolijo kot psa. Po moje ima še naša psica musklfiber user posted image user posted image


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:14:39   
Anonimen
Tjaga, drži, drži user posted image
Jaz sem tudi maloprej prišla in pogrešam našo beletko user posted image
Pridne smo, pridne user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:17:04   
tjaga
Če bodo dobro in dolgo držali, se morda tudi sama odločim in grem tja.

Natasa77, miz ju!!

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:20:02   
nejcko
No, naj se še jaz javim po dolgem času, čeprav sem že med izbrisanimiuser posted image

V vsem tem času mi je uspelo shujšati eno celo kilouser posted image  in to brez kakšnih diet in gibanjauser posted image  Kakorkoli - s takim tempom bom do poletja lih tapravauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:22:50   
Anonimen
Madonca, koliko ste že shujšale!!!!! Zdaj mi je pa kar žal, da nisem tudi jaz z vami. Ampak tukaj kjer ste vi zdaj, na - 6 ali -7.user posted image  Oh, ja, se bo treba spravit na to smotano hujšanje.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:26:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
Imamo v službi frko ta teden in se mi vrača za nazaj, ko sem rekla, da nimam prav posebnega dela. Kako se hitro obrne.

Natasa77, kje si?

Tudi jaz bejba, tudi jaz.user posted image
Bom zvečer prebrala in osvežila tabelco.user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:48:25   
valči
zdravo samo na hitro:
Od 15.1.,do danes sem shujšala 2.5 kile.Začela sem z 69.4,danes zjutaj sem imela 66.8.Tako da to je šlohitro dol,ker sem bila prenažrta,se bo pa sigurno ustavilo ta teden.

Se še javim,mi user posted image joka.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:52:04   
snorlax
Bravo za vse hujšarice!user posted image user posted image user posted image

jer.za. - meni gredo kile na začetku na hitro dol (vem, ker že tretjič masovno hujšam), to pa zato, ker jih imam ogromno preveč. Koliko sem jih imela, bom povedala, ko bom na cilju (če bo katera še sploh takrat tukaj). Vem pa, da se bo slej ko prej ustavilo in potem se začne boj za vsak izgubljen gram, ne za kilogramuser posted image user posted image user posted image

daysi - po moje se ti tudi špehec pretvarja v mišice, te pa so težje od špehca, zato se nič ne sekiraj. Če te izgubljeni kilogrami ne motivirajo, ker gredo prepočasi dol, se začni meriti in sigurno je rezultat viden v cm.user posted image

vse, ki ste zaprte - Jaz sem imela te težave, ko sem 2x hujšala pri dr. Sentočnikovi. To je bilo posledica premajhne količine hrane. Črevo je bilo namreč raztegnjeno in se ni moglo tako hitro prilagodit manjši količini blata (posledica premajhne količine hrane). To sem si sama skapirala, potem pa je še dr. Sentočnikova potrdila moje ugotovitve.

maša* - po moje tudi ne grejo skupaj stročnice in mesouser posted image

Barbs, pogrešala sem tvoje poste. user posted image

Vsem veliko volje in uspeha pri hujšanju. user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO JA!!!



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:54:37   
*pepelka*
Kaj pravite na to, da bi izgubljene kg javljale Nataši kar na zs, da ji ne bo treba celo kvačkarijo brat?
Drugače pa sem jaz za danes zaključila s hrano. Kako so bile palačinek dobre,. njami


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 19:54:43   
jer.za.
LOČEVALNA

Čer.

Vas berem, ko ste toliko nakvačkale danes, zraven pa jem grmado-njamiiiiiiii.Sem bila danes že zelo pridna, sem šla popoldan tečt, prejle sem pa še delala vaje za trebuh in pa leg magicu ni upelo, da bi se prašiluser posted image user posted image user posted image .

Jutri pa spet sadni dan.

Tjaga, tudi jaz sem svoje čase govorila, kako nimam nič dela v službi, pa se mi je hitro vrnilo. Tako da sem sedaj tiho, pa četudi štejem umazane flekce po stenahuser posted image user posted image .

Grem še ta večjo spat dat, potem se pa itak že Račka začne. Se pišemo spet jutri.

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:03:22   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

Kaj pravite na to, da bi izgubljene kg javljale Nataši kar na zs, da ji ne bo treba celo kvačkarijo brat?
Drugače pa sem jaz za danes zaključila s hrano. Kako so bile palačinek dobre,. njami




Pol se pa ne bomo mogle hvalit!user posted image user posted image user posted image

Saj se hecam. Lahko, če Nataša dovoli. In če ji ne bo zafilalo predal.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:06:14   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

Kaj pravite na to, da bi izgubljene kg javljale Nataši kar na zs, da ji ne bo treba celo kvačkarijo brat?
Drugače pa sem jaz za danes zaključila s hrano. Kako so bile palačinek dobre,. njami




Pol se pa ne bomo mogle hvalit!user posted image user posted image user posted image


To je itak point vsega, da se hvalimo, koliko nam dol leti. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:09:07   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Dulcinea a mi lahko poveš kaj vse še ne smeš mešati. Bi rada poleg ločevalne upoštevala še kaj od montignaca. Riž že jem basmati, edino pz makaronov ne morem, krompirja skoraj ne jem nikoli. Bi mi prišlo prav še kaj informacij.   Hvala!

Da se meso pa stročnice ne smejo mešat nisem vedla.user posted image


Kaj če bi si malo prebrala osnov na tukaj. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:14:21   
Naty*Taja
dajsy - pri tolk telovadbe  imaš po moje res ful več mišic - predvsem pilates dela mišice! Kako pa je z obleko? Jo kej lažje zapreš oz. ti lepše pristaja? Po moje se čist lepo preoblikuješ!
Maša - tistale kombinacija res ni bila posrečena, če si jedla zrnat fižol. Če pa stročjega, je pa čist ok. Grah pa mislim, da lahko. Mogoče je bolje, če si kako drugo zelenjavo zraven mesa umisliš, pa solato. Vsaj za prvo stopnjo. Drugače pa ti je on verjetno hotu svojo varianto prodat. user posted image Musliji so pa ene dvojni taki, da jih lahko. Brez sladkorja, čokolade, koruze... ups, frufru - tile riževi vaflji pri Montiju tudi odpadejo, pa tudi vsi tisti obdelani (npr. spihnjen riž ali pšenična zrna) Ker s predelavo pridobijo na GI! Koruzni tudi odpadejo, ker koruze ne smemo (prašičkov futer user posted image )

Evo mene na stari poti. sem cel dan pridna in še več!
Za zajtrk sem standardno najprej kivi, potem pa kavico bs, pz kruh z marmelado bs. za kosilo pečenico in zelje (sej vem, da pečenica ni glih najbolj, pa če se mi je tako zluštalo!), za večerjo pa velik krožnik pz špagetov s paradajzom. Pa ene tri litre tekočine... Za sladico pa .... nakup novih cot! Pa ne zato, ker bi tak zelo shujšala, pač pa zato, ker sem začela na šiht hodit po treh letih ždenja bolj kot ne doma in nisem imela več kaj oblečt! No ja, zdej pa bo za nekaj časa...

Imejte se skrajno lepo, zdržite in se pišemo...

Snorči - evo tule en lep pozdrav, ker drugače nimam velik časa...user posted image







_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:19:41   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja



Snorči - evo tule en lep pozdrav, ker drugače nimam velik časa...user posted image





user posted image Tudi tebi, moja mentorca!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:31:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*
Kaj pravite na to, da bi izgubljene kg javljale Nataši kar na zs, da ji ne bo treba celo kvačkarijo brat?

O ne, ne, ne, to pa že ne.user posted image
Sicer pa vidim, da ste se me nekam ustrašle, ko sem rekla, da bom začela brisat.user posted image user posted image user posted image  Koliko se vas je kar naenkrat javilo.user posted image user posted image user posted image
Še malo, še malo, pa bo tabelca skupaj.

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:33:42   
Serendipity
Ta vikend je moja dieta šla v user posted image . Upam, da se ne bo spet ponovila ista zgodba kot vedno. Začnem, se držim, sem pridna začnem izgubljati, zdržim največ dva, tri tedne, potem pa popustim... user posted image  In zdaj sem tak napihnjena, da vsak čas počim...



No, malo me sk*, da se k sebi spravim in bom od jutri naprej spet pridna hujšarca...user posted image




Od jutri naprej sva z Montijem najboljša prijatelja! Obljubim! Pa še tetko telovadbo bom povabila k sebi na dom. Bom, obljubljam!


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?