|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.1.2008 7:47:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 8:23:40   
Jaz*
Monti

Dobro jutro!

Pol vikenda je že za nami, v veči ni ste vse zelo pridne, no nekatere malo grešite. Ko sem čisto na začetku omenila, da se sama tehtam v petkih, ker se mi zdi da sem v ponedeljek vedno najtežja zaradi malih vikend pregreh, so me pa nekatere full napadle, da če resno hujšaš si nikakor ne moreš privoščit grehov. No ja, vsak ima svoje mišljenje. Jaz sem se odločila za tek na dolge proge in če vsakotoliko kaj prepovedanega pojem se ne sekiram toliko. Moje kilce sem nabirala dolgih 7 let in absurdno bi bilo pričakovati, da se jih bom zdaj za vedno znebila v 3 mesecih.
Želim vam lepo nedeljo. Aja upam, da ne boste podlegle skušnjavi, če pa že grešite vsaj z užitkom.
Pa pa

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 9:03:31   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Jaz*

Monti

Dobro jutro!

Pol vikenda je že za nami, v veči ni ste vse zelo pridne, no nekatere malo grešite. Ko sem čisto na začetku omenila, da se sama tehtam v petkih, ker se mi zdi da sem v ponedeljek vedno najtežja zaradi malih vikend pregreh, so me pa nekatere full napadle, da če resno hujšaš si nikakor ne moreš privoščit grehov. No ja, vsak ima svoje mišljenje. Jaz sem se odločila za tek na dolge proge in če vsakotoliko kaj prepovedanega pojem se ne sekiram toliko. Moje kilce sem nabirala dolgih 7 let in absurdno bi bilo pričakovati, da se jih bom zdaj za vedno znebila v 3 mesecih.
Želim vam lepo nedeljo. Aja upam, da ne boste podlegle skušnjavi, če pa že grešite vsaj z užitkom.
Pa pa



Upam, da to ni letelo tudi name, ker sem bila jaz v nekaterih postih malo huda. Ampak zadnje čase je bilo tu gor več postov o tem, kako se je katera basala s tem, kar ne sme, kot pa postov o tem, kako s(m)o se držale diete. Poleg tega nisem hotela nobene napadat, bilo je bolj mišljeno kot hec, da ga ne več srat s temi pregrehami, ker tudi ostalim znižujejo motivacijo. Mislila sem bolj, da bi moje besede delovale vzpodbudno.

Upam, da nisi meni zamerila kakšne besede, ker res nisem imela tega namena. Vsaka zase najbolj ve, kako ji paše hujšat. Jaz vem samo zase, da se ne smem čisto nič pregrešit, ker gre potem samo še navzdol. Ko bom tako močen karakter, da se bom lahko pregrešila pri hrani, pa potem spet nadaljevala z dieto, potem bom na konju. Ravno zaradi tega, ker tega (še) ne obvladam, se ne smem nič pregrešit.

Ti dam pa čisto za prav, da je bolje hujšat počasi, ker tudi odvečne kile niso prišle čez noč. Ponavadi tudi počasno hujšanje daje uspešne in dolgotrajne rezultate.

Še enkrat se opravičujem, če sem te kakorkoli prizadela. V končni fazi smo vse tukaj z istim namenom. Da se  vzpodbujamo in pomagamo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 9:05:25   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: zoal

Dobro jutro!
Pravkar sem spila dva dcl svežega pomarančnega soka, zraven pa en velik muffin z gozdnimi sadeži, ki jih je včeraj pekla moja starejša hči. Danes bom za kosilo eno juho, pa mal mesa, solate in to bo to. Popoldan pa skok na naš bližnji hribček, cca. 25 minut ornk hoje navzgor. Nekako se discipliniram, ker med vikendi je res huje, kot med tednom, ko sem v službi in ni časa toliko razmišljati o hrani. Lepo nedeljo vsem!!!



A si ti slučajno na Montiju? Glede na tvoj jedilnik bi lahko bila. user posted image Zanimajo me namreč tisti muffini z gozdnimi sadeži. Kako jih narediš?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 9:17:22   
lelaval
Ločevalna

Ko sem čisto na začetku omenila, da se sama tehtam v petkih, ker se mi zdi da sem v ponedeljek vedno najtežja zaradi malih vikend pregreh, so me pa nekatere full napadle, da če resno hujšaš si nikakor ne moreš privoščit grehov. No ja, vsak ima svoje mišljenje. Jaz sem se odločila za tek na dolge proge in če vsakotoliko kaj prepovedanega pojem se ne sekiram toliko.


če sem bila med temi, se ti opravičujem.
danes pa Š dan - kaj boste jedle?


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 9:32:01   
mayy
Dobro jutro še od mene. Spila sem že 3dl tople vode zdaj pa pijem kavo.

Z: sveži pomarančni sok
K: riž in prebranec, brez kruha ga je bilo včeraj preveč.
V: enako kot kosilo, le pol manj

Sem na forumu od ločevalne prebrala da je dobro jesti isto za kosilo in večerjo da se lažje prebavi. Tega se bom zdaj striktno držala saj res želim do junija shulšati 10 kg.
Če sem se odpovedala kapučinu bom tud to izpeljala.
Nataša77 upam da ti je uspelo se prečistiti, jaz to nisem še nikoli probala.
Kind lady ne se sekirat kaj rečejo druge, glavno da si ti zadovoljna.user posted image

Lep dan vsem in veliko sreče pri jutrišnjem tehtanju !


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 9:40:01   
srursa
Ločevalna.

Jaz imam tudi Š dan.
Naredila bi pa krompir in zelje. Saj lahko jem to skupaj???

Kave z mlekom se pa nisem odpovedal in spijem eno na dan.user posted image

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 10:06:19   
frufru
manj ž...

Po dvodnevnem upiranju čokolade in piškotov je včeraj zvečer padlo pol čokoladeuser posted image user posted image  Ampak tjutraj je bila tehtnica vseeno na -0,3kg. user posted image user posted image user posted image  Še 3,7user posted image  Gremo pa zdajle peš na Trško goro, tako, da bo upam tudi včerajšnja pregreha šla venuser posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 10:08:15   
dulcinea
Jaz sem pa mislila, da boma z mojim ta vikend šla v bazen, pa en dan mal hodit, da pokurim mal maščob. Pa mi je že v petek zvečer zbolel (menda je slepič) in ne moreva nikamor user posted image

Se pa skoraj striktno držim Montija. Včeraj sem od živcev en tofifee požrla. user posted image user posted image . Pa danes sem marmelado BS namazala ne nek doma narejen kruh. Saj ni bil bel, sam je ziher bil kak del tudi bele moke vmes user posted image . Nisem spraševala, samo je bil tako rahel...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 10:19:37   
Anonimen
Evo, včeraj sem pojedla ful malo - sploh nisem bila lačna

Z: divka + 5 kosov pečene šunke
K: polovica kranjske + ajvar

Greh: 2x sem si obliznila prste, ker sem pecivo pomakala v čokolado.user posted image

Danes pa takole:

Z: 2 jajčke + salama, divka
K: zrezek + solata
V: spet ena serija trebušnjakov (prej nisem delala, ker so me mišice še od zadnjič bolele)

danes sem se tehtala 5x.. Vsakič mi pokaže drugače.. tudi do 0,5 kg je razlike.user posted image user posted image
ajde, lepo se imejte..

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 10:34:48   
tjaga
Dan,

spet jaz. Pokonci že od 6.00 ure, sem spila dve kavi + pumprnikel kruh (meni je ful smešen ta izraz, zato prosim, da me katera popravi, če se mu reče kako drugače) z marmelado.
Potem sem šla s ta velikim k maši, možek pa je dal kuhat juhico. Zraven bo po vsej verjetnosti tenstan krompir in radič s fižolom.
Popoldan gremo ven, čeprav je tako meglenu tu pri nas, da človeka vse mine.

Kaj pa boste ve počele danes?


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 10:43:50   
natasaom
jutro!!1jest pa ta teden obožujem jogurte-splih ne vem kaj mi je..verjetn pomankanje čokolade..popila pa sem pol litra vode od kislega zelja user posted image user posted image
za kosilo bo pa juha pečene piške in solata..dec pa tamala pa še krompir..za večerjo pa ne bom nič jedla..
danes čakam gazdarco- imamo sestanek,pol pa na gorenjsko user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 11:39:23   
Anuška79
Me nekaj časa ni bilo na spregled, zdaj pa poročilo:


Sledeče reči 'štimajo': 
- veliko sadja in zelenjave,
- manjše porcije (v bistvu so res precej majhne),
- nič hrane po 18. uri,
- več gibanja (sprehodi, pilates).

Delno drži:
- več tekočine (obljubim, da se bom poboljšala).

Rezultat: moji kg se ne premaknejo. user posted image

Zdaj me pa zanima: ali je možno, da je to povezano z dojenjem. Mleka imam dovolj in še vedno polno dojim.

Pri prvem so mi šli kg lepo sami dol, ostala sta mi 2 kg plusa, ki pa nista in nista šla dol  dokler sem dojila. Ko se je mali odstavil, šta čudežno izginila. Sedaj imam tri kg več kot pred zanositvijo (no izgubila bi jih rada max. 5-6 kg) in kilogrami so se ustavili. Kaj ve mislite? Ima še katera podobno izkušnjo?

Po začetnem razočaranju še kar vztrajam in se v bistvu ne sekiram več tako zelo user posted image , ker vsaj počutje se je 100% izboljšalo in tudi to je nekaj.


(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 12:39:17   
dulcinea
Glede na to, da manj ješ in več giblješ, sklepam, da se ti maščobe kurijo in dela mišična masa. Zato kile stojijo. Kako pa se ti zdi počutje? Al pa oblačila? So kaj bolj prav?

Jaz recimo že občutim, da sem "lažja". Pa ne tisto kilo, ki jo imam manj, ampak tako se počutim. Pa ene hlače me ne tiščijo več.




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 13:14:47   
lelaval
LOčevalna

Naredila bi pa krompir in zelje. Saj lahko jem to skupaj???


Upam, da si že pojedla - lahko kombiniraš zelje in krompir.
Jaz sem pa imela
Z  - banano
K in V - rižoto z jurčki in koruzo + juhica in solata
Otrokom pa sem naredila "makaronflajš"

Včeraj sem bila pridna - sem celo 1 uro gonila na sobnem kolesu (tokrat prvič "brez klancov navzdol" - kjer ne rabiš gonit user posted image ). vpetek pa je moji kolegici uspelo, da se je spravila in sva šli tečt. user posted image - upam, da bo to postala redna praksa.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 14:19:06   
Anuška79
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Glede na to, da manj ješ in več giblješ, sklepam, da se ti maščobe kurijo in dela mišična masa. Zato kile stojijo. Kako pa se ti zdi počutje? Al pa oblačila? So kaj bolj prav?

Jaz recimo že občutim, da sem "lažja". Pa ne tisto kilo, ki jo imam manj, ampak tako se počutim. Pa ene hlače me ne tiščijo več.






Ja, počutim se lažjo in tudi hlače, ki jih običajno nosim, se mi zdijo nekoliko bolj ohlapne.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 15:09:54   
maša*
po včerajšnjem čist pregrešenem dnevu mi gre danes kar dobrouser posted image . gibala sem se tako, da sem pospravla celo stanovanje. user posted image
jutri in v torek pa si grem kupit nekaj ta bolj zdravih stvari. pa v torek ali v sredo bom delala torto s temno čokolado po Montiju. njami. user posted image

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 16:07:18   
Anonimen
Jaz sem tud pridna.. ZJutraj sem jedla salamo, prejle pa sem iz omake pobrala zrezke, zraven sem jedla pa solato..

Potem sem se pa pol ure peljala v avtu, zraven mene sta bla pa dva sveže pečena hlebca kruha..................................... Je tako zelo, zelo dišalo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ampak, se ga nisem niti dotaknila..user posted image user posted image


(odgovor članu maša*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 16:28:47   
snorlax
Bravo, biba!user posted image user posted image user posted image To je močna volja.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 16:48:36   
Anonimen
Snorlax, sploh si ne predstavljaš kok... user posted image user posted image  Res.. Pa še mami ga je pred mano mal odlomila in jedla...user posted image user posted image  Jo mi kr sline tekle..user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 18:04:33   
Anonimen
K*** pa ta user posted image  sol.user posted image  Ne samo, da mi ni nič pomagala. Včeraj sem imela prav volčjo lakoto po tistem, ko sem jo spila. Ves tedenski trud je šel v nič.user posted image

Če katera hoče to sol, ji jo podarim. Meni ne pomaga nič. Pika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 18:19:24   
jer.za.
Pozdravček!

Samo eno hitro poročilo: z možem sva se malo prej vrnila s tridnevnih počitnih v Čatežu. Stanje je sledeče: GREŠILA, GREŠILA in še enkrat GREŠILAuser posted image user posted image user posted image . Ker sva bila nastanjena v hotelu, se namreč nisem mogla vsem tistim dobrotam ob zajtrku in večerji. Edino kar me tolaži je to, da sva bila dvakrat v savni, pa vsak dan sva po ene tri ure plavala, pa na dolgeeeeeee sprehode sva hodila.
Vsekakor jutri zjutraj sporočim stanje-upam samo, da ni šlo kaj v + namesto v -user posted image .

Od jutri naprej pa strogo po planu ločevalne naprej.

Nisem vas še nič za nazaj brala, bom mogoče zvečer ko gresta punčice spat, če ne pa jutri.

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 18:50:45   
Anonimen
Kje si Barbs, ko te potrebujem.user posted image  Daj me kvalitetno ****aj.user posted image
Pa kje si tjaga, da me malo zmotiviraš za telovadbo.user posted image

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 19:13:22   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Kje si Barbs, ko te potrebujem.user posted image  Daj me kvalitetno ****aj.user posted image
Pa kje si tjaga, da me malo zmotiviraš za telovadbo.user posted image


Ojla, tukaj sem, ravnokar z enega zelo hitrega sprehoda. Mater Natasa to bi bilo tudi zate. Tvojega dragega in tamalega napokaš v avto, pridete do nas, midve vzameva oba psa in greva šopat 9 km. Ampak to je konkretna hitra hoja. Megla se še zdaj ni skupaj postavila, tako hitro sva hodila z mojim. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 19:24:12   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: maša*

po včerajšnjem čist pregrešenem dnevu mi gre danes kar dobrouser posted image . gibala sem se tako, da sem pospravla celo stanovanje. user posted image
jutri in v torek pa si grem kupit nekaj ta bolj zdravih stvari. pa v torek ali v sredo bom delala torto s temno čokolado po Montiju. njami. user posted image



Po katerem receptu boš delala torto? Jaz sem jo delala po tej v knjigi od Montija, pa je bila čudna. Punce delajo po enem drugem receptu.


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

K*** pa ta user posted image  sol.user posted image  Ne samo, da mi ni nič pomagala. Včeraj sem imela prav volčjo lakoto po tistem, ko sem jo spila. Ves tedenski trud je šel v nič.user posted image

Če katera hoče to sol, ji jo podarim. Meni ne pomaga nič. Pika.


Ja kaj pa je blo? Nisi delala po pravem receptu?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?