|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 16:39:50   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

uf.. kaj naj rečem, pridne ste.. Elis@, bravo!!! user posted image user posted image user posted image

Moj jedilnik danes:

Z: skodelica DIVKA kave (dovoljeno??)user posted image user posted image
M: pečena šunka
K: kak zrezek ali pa spet kranjska - odvisno od časa
V: najbrž nič

Drugače pečem sedajle pecivo, ker imam rojstni dan in pridejo obiski.. Bo pa kar hudo.. Moj me že cel dan prepričuje, da bi šla v eno gostilno na mesno ploščo. Ampak tam majo tako dobre polnjene pleskavice + lepinjo, da vem, da se ne bi mogla upret. Zato bova tole raj prestavila.user posted image

Danes sem bila že v trgovini in šla k čokoladam. Kupila gorenjko - taveliko z lešniki.. In sem si obljubila, da ko pridem na 60 kg, jo lahko odprem... Torej, še 7 kg. user posted image user posted image  To pa je motivacija!!! user posted image user posted image

Punce, uživajte!!

nataša, hvala za seznam.


No, lahko tudi to namesto seksi majčke za motivacijo. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 16:48:17   
tjaga
Ojoj, Dulcinela, upam, da se zadeva umiri.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 16:57:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Jaz nisem danes spala celo noč, ker je moj imel napad slepiča. Zdaj se počasi umirja in še ne vem, a naj ga prepričam, da gre odrezat in bo pol mir, al naj počiva in čaka, da se popolnoma umiri.

user posted image  pa teli moški. Samo k zdravniku ne. Upam, da se bo kmalu umirilo.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 17:16:34   
binica
Pismo ste nekatere pridne! Kind lady in Natasaom - kako vama je uspelo že toliko kg skinit??? Pismo, zdi se mi ful!! Jaz sem sedaj 2 tedna na beljakovinski, pa mi kar malo stoji. Prvi teden -3kg, ta teden pa samo -0.5 kg. Sem bila prepričana, da bo šlo hitreje. Morda delam kje kako napako? Kako oziroma kaj sploh ve jeste?? Glede na to koliko kg imam za izgubit....gre kar počasi dol user posted image , A SE NE DAM!!!!

Danes sem bila cel dopoldan v Trstu v shoppingu. Ful stvari sem nakupila za Lano, zame pa samo eno lepo pižamo in eno enkratno kremo proti celulitu user posted image user posted image user posted image .... Ostalega nisem kupovala, ker mi bo čez kak mesec itak preveliko. Edino eno oprijeto majčko - eno številko manjše kot povadi seveda!

Sedaj pa čakam, da se še moj možek primaja iz službe, da ga končno malo vidim.

Lep sobotni večer vam želim. Jaz si bom danes privoščila en dobr film....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   [Brisano sporočilo]
19.1.2008 17:18:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 18:13:15   
lelaval
Pismo ste nekatere pridne! Kind lady in Natasaom - kako vama je uspelo že toliko kg skinit??? Pismo, zdi se mi ful!! Jaz sem sedaj 2 tedna na beljakovinski, pa mi kar malo stoji. Prvi teden -3kg, ta teden pa samo -0.5 kg. Sem bila prepričana, da bo šlo hitreje. Morda delam kje kako napako?


Binica - mora it počasi dol, da se tudi koža lahko skrči. 8 let nazaj sem srečala enaga, ki je na hitro shujšal - v kampu smo bili vsako poletje skupaj - pa je vsepovsod koža visela z nejga. Je bilo ful grdo za videt.




_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 18:33:00   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jutro!user posted image

Vem, da je sobota, ampak moja rit je natempirana na 5. uro zjutraj, da gre sr*** in ne pozna sobot, nedelj in praznikov. Živela rit!

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kaj je to pilates? Kaj za jesti?


Po moje je kaj v zvezi s pečenim piščancem. Saj veste pile=piščanec.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Drugače je še en dan minil brez pregreh. Včeraj sem jedla pečeno hrenovko in solato. Za večerjo pa sem naredila zelenjavno musako (zelenjava + sir). Smo ravno dobili nenapovedan obisk, pa so mi jo skoraj 3/4 pojedli.user posted image

Punce, mene pa nekaj zanima, ko vas berem. Kako hudiča zdržite pri tako mali količini hrane? Mene pobere. user posted image
Jaz na primer za kosilo pojem po dva krožnika špagetov z zelenjavno omako in skledo solate. Ali pa zjutraj po 3 ali 4 kose kruha z marmelado. Šele pri Montiju vidim, da hujšanje res ni odvisno od količine hrane, ampak od vrste hrane. Tako, da če katera obupava nad svojo dieto, res svetujem, da prestopite stranko k Montiju.

Danes še ne vem, kaj bomo jedli. Mož gre na koline, jaz pa bom spacala nekaj za otroke in nekaj zase. Verjetno si bom spet naredila musako. Mi je bila včeraj tako dobra, pa čisto malo sem jo pojedla.user posted image

Komaj čakam jutri, da bo tehtanje.user posted image

Punce, vikendi so nevarni za dieto. Saj veste, obiski, pa bolj umirjeno, pa več v kuhinji.... Držte se! Bodite močne.

Še nekaj sem opazila. Odkar hujšam, imam vse cote sproti zlikane in hišo bolj pospravljeno. user posted image Ko me prime, da bi nekaj grešila, grem likat ali pucat. Ko me bo prijelo, da bi še možeka spedenala user posted image , bo tudi on zadovoljen z mojo dieto. user posted image user posted image user posted image




Jst ful pojem pri obroku, zato mi je monti tok fajn. Za zajtrk kamot ene tri, štiri kose kruha, pa jogurt.
Za kosilo pa ziher dva krožnika, če ne več.
Zdej grem pa jest rižoto od včer k je ostala. Jst mam tok rada rižotouser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 18:43:49   
mayy
Mi smo pa danes smučali, pa sem pojedla eno banano in 4 pz žemlje, 2 dopoldne s salamo, ravnokar pa še 2 in meso. Preveč kruha sam sem bla tko lačna, zdej sem pa fuuuuullllllll sita, bo jutri bolje. No tudi včeraj sem bila pridna sem pojedla eno jabolko, manjši ananas in pred odbojko še eno banano.
Jutri imam pa škrob in bom jedla riž in prebranec za kosilo in večerjo, pa nič žemljuser posted image .
Moram pa se pohvalit da žetri dni nisem pila kapučina, pijem navadno kavo brez sladkorja in mleka.user posted image

Dobro došle vse nove in čestitke Elis@user posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 18:47:07   
Anonimen
Če telovadiš, se ti kljub hujšanju koža ne povesi.Ni treba vse metati v isti koš.Dovolj smo stare, da vsaka zase ve, kaj dela.Jem 5x dnevno in ne morem pomagati, če gre hitro dol.Sploh ne vem kaj pisati sem gor, saj nikoli ni prav.

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 18:51:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Sploh ne vem kaj pisati sem gor, saj nikoli ni prav.

Slab dan, Batman?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Poznaš ta vic?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 18:52:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mayy
Moram pa se pohvalit da žetri dni nisem pila kapučina, pijem navadno kavo brez sladkorja in mleka.user posted image

Zdaj pa bo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 19:28:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Kdaj ta sol  začne delovati?user posted image  Dala sem pol žličke v 2dcl vode že pred štirimi urami. Pa še ni nič učinka.user posted image

Tega ni nobena opazila? user posted image  Še vedno ni učinka. Zdaj sem si naredila močnejšo dozo. Upam, da bo kaj spala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1287
   [Brisano sporočilo]
19.1.2008 20:00:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1288
   [Brisano sporočilo]
19.1.2008 20:00:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 20:18:11   
tjaga
Joj Nataša, ne vem zakaj ne deluje? Pri meni je. Piješ dovolj tekočine? Jaz sem namreč v roku dveh ur po zaužitju spila zagotovo 2 litra vode, če ne še več. In ko je začelo torirat po črevesju je bilo pa hudo user posted image .
Aja, vidim, da si dala samo pol žličke. Pri meni se je stopilo 2 grama soli v kozarcu vode, to pa je malo več kot ena žlička. Mogoče je bila doza premajhna.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 20:24:34   
Anonimen
Hojla...

Da se še jaz malo javim... Dieta napreduje, oziroma danes sem se malo pregrešila, ker smo dobili obiske, pa že imam slabo vest.. Drugače pa v ponedeljek ali pa morda jutri grem kupiti tehtnico, da se lahko stehtam in vam sporočim.. Se mi zdi, da se napredek bolj vidi v kilah kot v cm no.. user posted image

Zdaj sem malo potelovadila, zdaj pa grem skuhat papico za sinčka..

Čau bau

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 20:26:04   
tjaga
Toliko sem se skoncentriala  user posted image user posted image  na tvoj problem, da sem pozabila napisati, kako mi je šlo danes. Dobro mi je šlo user posted image :

zajtrk: pumprnikel + piščančja prsa
kosilo: špageti s paradižnikovim prelivom iz oliv, koruze in gobic + pesa
malica: sir
večerja: mi je pobegnila

Pila sem spet veliko, čaj in vodo.

Pa najprej smo mislili iti drsat, no na koncu pa sva šli s sestro in dvema user posted image user posted image  na en hudo hiter in dolg sprehod (cca. 9 km v uri in dvajset minut user posted image user posted image ).

Vsem, ki vam kilce letijo - bravo, vsem tistim, ki vam malo manj letijo - še bodo, tiste, ki jim pa nič ne letijo - verjetno nekaj ne delate prav. Poudarek je na verjetno, vsaka zase najbolje ve.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 20:33:59   
medika 13
haj ... se na hitro javim, da me iz seznama ne vržete ... sem bolj poredko na računalniku... ampak še vedno vztrajam ... sicer sem se že naveličala te restriktivne diete... sem včasih lačana ko user posted image ... jutri še zdržim od ponedeljka naprej pa na montiju ... to mislim, da mi bo bolj ustrezalo ... jutri grem bordat ... v ponedeljek pa sporočim izgubljene kg

pozdravček vsem user posted image


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 21:06:54   
Serendipity
No, toliko, da se oglasim - sem še zmeraj med vami. Oz še zmeraj se trudim, čeprav je bil danes en tak dan, ko sem se res pregrešila. Pa včleraj zvečer - čokolada (sicer 75 %, ampak vseeno preveč). Bo pa boljše.

Kilce mi sicer počasi lezejo dol - od 3.1 pa do zdaj nekeje slabe 4 kg oz 3 kg... Je pa res, da sem čist zapostavila telovadbo.

Držte se! Bomo zmogle!




ps: dieta je Montignac.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 21:28:05   
dulcinea
Nataša, na unem članku, ko sem jaz brala, piše daz čenš pozno zvečer pit, na nevem točno koliko časa (stopiš pa 30g v 8 dl vode) in te šele zjutraj požene.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 21:44:02   
srursa
Natasa 77 prosim, da še pri meni dopolniš seznam. Sem na ločevalni in imam -2 kg. Še vedno vstrajam, čeprav občasno kršim.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 21:45:46   
maša*
tiste, ki hujšate po Montiju: a veste kje se kupi DIVJI riž? v navadnem supermarketu ali v trgovini s bio prehrano?

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 21:49:58   
eya
Ej!

Mene tudi zanima, če bo vaga v ponedeljek sploh pokazala kak napredek. Sem jedla malo manj kot običajno, telovadila pa kar fajn, skoraj vsak dan po 1 uro...tako da verjetno se v teži niti ne bo kaj poznalo, vsaj ponavadi se mi ne. A mi je itak bolj važno kot vaga to, kako se sama počutim in potem šele po parih tednih pričakujem, da bodo maščobne blazinice manjše...predvsem tiste na bokih mi gredo na živceuser posted image .

Uživajte in-brez pregrehuser posted image

(manj jej in več migajuser posted image )

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.1.2008 22:23:19   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: maša*

tiste, ki hujšate po Montiju: a veste kje se kupi DIVJI riž? v navadnem supermarketu ali v trgovini s bio prehrano?


Moj ga je glih dans kupu v navadnem, majhnem Tušu. Ne, včeraj ga je kupu, pa niti ne ve kako mu je to rataluser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.1.2008 6:00:56   
snorlax
Jutro! user posted image

Samo pozdravim vas! Bodite pridne in disciplinirane! user posted image user posted image user posted image

Lepo nedeljo vam želim! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?