|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
11.1.2008 12:59:57   
NATAŠI
ali pa kontra, boš full oboževalcev dobila user posted image   user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: poroka 2008
11.1.2008 13:01:59   
bt08
Evo smo šli že tastar mobi odkodiart,da bo moj user posted image spet mobilni.user posted image user posted image user posted image


Nataši sem mu že dala mal calpola ker ma 37,5 vročine,sedaj je pa zaspal tukej na kavču spi,ga bom kr tukej pustila,k mu res sede spat tukej.Ja sej brez veze hodt k zdravniku,še kaj več bo staknu.user posted image Obleka je pa prišla s popustam 340€,prej je bila pa 420€.Aja kar se tiče pa mobija opranga se pa še suši,baje pa dela.user posted image user posted image user posted image
Sam men je to res smešen,kr mobitel sem opralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja bunde dam pa vse vedno v sušilca,operem na 40 na programu občutljivo ,pol pa dam v sušilca na najmanjšo temperaturo,ko je fertig pa še čez stol da se do konca posuši.Pa so čist lepe še,nič zmatrane bunde.

Flaška lepo da si dobila perilo,jaz bom pa to kr proti koncu Šla v nabavo,mogoče mi rata kak kg dat še dol.user posted image Ja če vrjameš.user posted image user posted image user posted image

Bubamara kok si ti pridna ratala,pridno delaš,pol še za poroko delata s tvojim user posted image ,lepo pridna.


Jaz bom pa ta vikend ko delam oj cele dneve,mu za poroko en album za spomin nardila v teh 6 letih ko sva skupej,pa mu bom dala na poroki,zvečer.Tko knjigo najinih skupnih dni,ovir,nasmehov,veselja,pustolovščin....user posted image user posted image user posted image user posted image Ko bo pa po mene prišel pa mi bo dal šopek,jaz pa iglo njemu za na kravato.Tko mam nekak zamišljen.

Zdaj grem pa do konca skuhat,pol pa delat,dans delam od 14 do 19,ker ni varstva.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: poroka 2008
11.1.2008 13:05:37   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

S škratki, se razume.

Lokacija je ob AC, če greš iz Lj proti primorski, ko zapustiš LJ obvoznico naslednji izvoz (Brdo, Zoo, Lesnina...) Kaj bolje?

Ura: ob 18h- al še kasnejeuser posted image


men res ni všeč ta lokacija...ker se v tem koncu ful ne znajdem......user posted image

dejmo raje pol BTC v igro...user posted image


pa ura ob 15.00 user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: poroka 2008
11.1.2008 13:09:48   
NATAŠI
ja buba to pa meni kar odgovarja... le obljubit ne morem da bom naslednji petek frej ker ima kolegica roj. dan en dan prej pa ne vem kdaj gremo ven, bom pa dost zgodaj sporočila

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: poroka 2008
11.1.2008 13:36:55   
lan
Vam kar link dam njihove spletne strani:  http://www.sanpatrick.com
Na levi strani so razlicne kolekcije oblek. Moja je iz kolekcije Chic, obleka št. 17 bienal!!!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: poroka 2008
11.1.2008 13:57:31   
NATAŠI
full lepa oblekca user posted image   user posted image  user posted image , to je res za tiste s full postavco... a to si bila v avstriji ali pri nas v poročnem salonu

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: poroka 2008
11.1.2008 13:58:47   
NATAŠI
full lepa kolekcija- nekaj posebnega mi je všeč ampak če je to v avstriji mi je pa mal od rok

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:05:28   
maya2
Pozdravljene!

Ja ,mene tudi zanima kje v Sloveniji imajo take oblekice....
Sem se pa danes dogovorila še v Poročnem kotičku za ogled..... da ne bom šla samo v en salon, razen če tam najdem 'tisto pravo'' Kako se pa potem običajno dogovorite npr, če vam je ena všeč ampak želite še malo okrog pogledat preden jo rezervirate?? A je treba ob rezervaciji plačati akontacijo?
Kakšne so cene izposoje v posameznih salonih? najbrž kar podobne??

Vikeeeend je tu! ta teden je res hitro miniluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:09:50   
lan
V Avstriji ( Grazu ) imajo nasproti Centra West ( tiste, ki hodite v Ikeo veste kje je to ), čez glavno cesto ( Puntigamer strasse ), je res ena dobra trgovina s poročnimi oblekami ( nevesta, ženin, otroci,..... ) , vsemi dodatki ( čevlji,....), v glavnem kar je meni všeč je, da vse dobim na enem mestu.

Hvala in upam, da je moja izbira taprava!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:17:28   
NATAŠI
škoda da ni pri nas... ker so full lepe... prava princeska boš...

kaj bo lepo gledat poročne slike, komaj čakam user posted image

maya uživaj jutri na probi in pusti se razvajat... naj te strežejo od spredaj in zadaj, v poročnem kotičku sem bila pa jaz tudi in je bilo super imajo veliko oblek...

ampak pri meni je padla grazia in bomo videl, drug teden pokličem da se zmenim za termin user posted image

želim vam lep vikend, uživajte in se beremo

pa-pa

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:28:43   
FLASK_A
Babe, pa če vam skos govorim, da ST. Parick imajo v Krinolini! Ne vse, nekaj pa... Joj, ko me ne poslušateuser posted image

No, pol BTC, Pa rečmo v petek- City park (parkingi pod streho), ob 15h.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:29:31   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: lan

Vam kar link dam njihove spletne strani:  http://www.sanpatrick.com
Na levi strani so razlicne kolekcije oblek. Moja je iz kolekcije Chic, obleka št. 17 bienal!!!




Ti si pa baba in pol! Jaz te obleke še na nos ne spravim, kaj šele naseuser posted image user posted image  Mi je pa fuuul všeč ta kolekcija.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:34:13   
lan
A res, super, da jih imajo tudi pri nas.
Meni je tudi všeč njihova kolekcija. Lepe obleke ima tudi PRONOVIAS, samo so malo dražje : http://www.pronovias.com

Ne vem pa, če jih ima kater salon pri nas!!!!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:45:53   
FLASK_A
Tut lepeuser posted image
Lan, lej mojo oblekco... Comment pleaseuser posted image  Nisem tko šlank, da bi uno oblekla, bi mi boki štrlel in bi zgledala ko globususer posted image user posted image

http://www.krinolina-sp.si/vsebina.php?G=-1418.4&SIMG=55&SGRP=1

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:49:37   
FLASK_A
Evo, jaz sem imela na sebi Alicio:

user posted image

Čudovita obleka, ampak 650 EURuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: poroka 2008
11.1.2008 14:57:40   
lan
Mi je tudi zelo všeč, taka princeska boš! user posted image user posted image user posted image  Ah, sama nisem baba in pol. Na meni ne izgleda tako super kot na tistem suhljatem modeluuser posted image .

A si obleke sposodite ali kupite? Meni se zdi sposoja obleke kar draga,...user posted image

A bo katera ima " šlajer"?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: poroka 2008
11.1.2008 15:05:56   
FLASK_A
kaj je šlajeruser posted image  vlečka? jaz ne, če je to to...
bom si pa obleko sposodila, pride me 380 eur. men je super!
ta, ki je na slikci, je pa res predraga!

Princeska auser posted image  Hja, drugačna je in to mi je všeč... Ni klasika.. Pa upam da ni tale "všeč" vljudnostniuser posted image user posted image user posted image  Sej si lahko bolj kritična...

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 11.1.2008 15:07:15 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: poroka 2008
11.1.2008 15:18:27   
bt08
kaj je zdaj čveke user posted image ,me ni dve ure pa mam poln za prebrat,sej prov,saj kej lepega vidim,kot so poročne obleke.

Lan super oblekauser posted image ,sam da se jaz v to spravim bom žoga user posted image user posted image user posted image ,mislm saj jo že gor ne bi dala,ne bi mogla.Lepa boš,vrjamem in komaj čakam slikice.

No jaz kar povem,da mene v petek ne bo,ker delam,pa če bi bila dopoldan,tudi ne bi mogla pridet,ker je ob 15 prekmalu.Upam da se boste načvekale še mal namesto mene.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: poroka 2008
11.1.2008 15:20:42   
bt08
Maya jaz sem si jo oz si jo bom sposodla v Garaiji,najprej sem poslala mail,in povedala kdaj lahko se oglasim,sem tja prišla,sprobavala in ko sem dala tapravo gor,sem rkla to je to.Akontacija je bila 100€,drugače moja obleka pride 320€.V druge salone pa nisem pol nič hodila,ker sem bla v Graziji več kot zadovoljna.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: poroka 2008
11.1.2008 15:23:21   
lan
Hehehe! Ne, ne, sem že gledala to obleko na netu in mi je takoj padla v oči. Imam pa sama zelo smešen okus, lahko mi je všeč taka oprijeta, elegantna obleka ali pa na drugi strani bolj široka,... Tudi, ko sem probala obleke, sem oblekla 10 čisto različnih in na koncu sem imela tri favoritke, ki pa so si prav tako bile čist "kontra".

Tako da mi je tvoja obleka všeč! Je pa res, da jo moraš videti na nevesti, da potem rečeš ali je dobra ali neuser posted image user posted image .


< Sporočilo je popravil lan -- 11.1.2008 15:24:21 >

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: poroka 2008
11.1.2008 16:43:40   
FLASK_A
Bravo, Lan pol si ena taka ko jazuser posted image  Sem probala vse živo, tele sploh ni bilo med favoritiuser posted image  Evo, pa jo imamuser posted image user posted image user posted image  sem smešna, ni kej..

Barbara, jaz sem šla v drug salon po krinolini, pa sem šla po hitrem postopku nazajuser posted image user posted image  Tako da si čist prav naredilauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: poroka 2008
11.1.2008 16:52:10   
lan
Pri meni je problem, da sploh ne vem kaj bi rada. zaradi tega sem imela problem najti tapravo obleko. Še zdaj dvomim, če sem izbrala tapravo. Bomo videli na dan porokeuser posted image , če se bodo ženinu kaj zarosile očke,hehehehehehehe, ko me bo videl.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: poroka 2008
11.1.2008 17:32:58   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: lan
če se bodo ženinu kaj zarosile očke,hehehehehehehe, ko me bo videl.


V to bodi pa prepričana!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: poroka 2008
13.1.2008 15:08:58   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Tut lepeuser posted image
Lan, lej mojo oblekco... Comment pleaseuser posted image  Nisem tko šlank, da bi uno oblekla, bi mi boki štrlel in bi zgledala ko globususer posted image user posted image

http://www.krinolina-sp.si/vsebina.php?G=-1418.4&SIMG=55&SGRP=1

ko sem tole videla, sem se odločila, da grem v krinolino. hudoooouser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: poroka 2008
13.1.2008 16:12:21   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Tut lepeuser posted image
Lan, lej mojo oblekco... Comment pleaseuser posted image  Nisem tko šlank, da bi uno oblekla, bi mi boki štrlel in bi zgledala ko globususer posted image user posted image

http://www.krinolina-sp.si/vsebina.php?G=-1418.4&SIMG=55&SGRP=1

ko sem tole videla, sem se odločila, da grem v krinolino. hudoooouser posted image



A me boš kopiralauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?