|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
10.1.2008 22:02:28   
FLASK_A
Evo, zdej pa romanuser posted image :

Dobrodošle noveuser posted image user posted image user posted image user posted image

Glede matičnih uradov: Ni potrebno čakat do treh mesecev pred poroko, po uro greste lahko tudi prej. Se pa prej res pozanimajte preko telefona, tudi za vse podatke, ki jih rabte za sabo- da ne boste potem brez česa in po nepotrebnem večkrat hodili... Zdej nevem, sam fajn je, da to čimprej naredite, da vam kdo drug ne vzame datuma, ker so bendi in fotografi že ful vnaprej za določen datum rezervirani (zaradi tega sva midva mogla prestavljat datumuser posted image )

Hrana med dnevom: dobili se bomo pomoje šele ok. 12h, mal bo enolončnice, šranga, vožnja do otočca, civilna poroka, potem šampanjc pa mal sadja in hladnega prigrizka, piškotki, zelo kmal pol cerkvena, po njej pa v gostilno. Tko je nekako okviren plan v moji glavi. Bomo vidli. Sam res, bom tako naredila da se ne bo vleklo, ker to je fuuuuul dolgcajtuser posted image  Sem bla na taki poroki- cela groza...

Maya2- želim ti čudovito pomerjanje oblekiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  To je pa res ful lep dogodek... Glede slikanja- men so pustili, da si poslikam dve favoritki, več ne. Zakaj, nevem. Naj ti pa rečem samo eno stvar- ko boš imela na sebi pravo obleko, boš v njej tako žarela, da ne boš rabila potrditve od kogarkoli- preprosto boš vedela, da je to res TO!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Barbara, pozdravi seuser posted image user posted image user posted image user posted image

Vabila pa tudi jaz delam sama... Ej punce, kolk vas je koštal material za vabilauser posted image  Tko, okvirno...

Ampak, vse imamo pa male otročkeuser posted image  Naš Jaka bo star eno leto in en teden, ko se bova poročila.

No, konc da me bo sploh katera prebralauser posted image user posted image

Lepe sanje pa se tipkamo!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: poroka 2008
10.1.2008 22:20:27   
lan
Ufff, zdaj si me pa kar malo prestrašila!! Midva začasno živiva v Avstriji, tako da ne vem kdaj prideva v Ljubljano.
Ali je glede ure panika tudi, če imaš poroko na prostem, kjer se poročiš samo ti?

Hvala in upam, da ne bova prepozna, ker vse drugo je že zmenjeno,...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: poroka 2008
11.1.2008 7:36:37   
NATAŠI
jutro

petek- user posted image  user posted image  user posted image

maya: res je to da je vsaka nevestica lepa

mateja: a nam boš prilepla svojo izbrano oblekico user posted image , veš mi smo took firbčne user posted image . drugače pa čevlje dobiš ravno tako v poročnem salonu. Vabila bomo delale same, meni se še tolk ne mudi tako da čakam da mi kaj prilepite potem pa kopiram user posted image . si pa poglej na strani poročni kotiček in tam je kar nekaj idej. iz koroške nisem user posted image

bubamara: ja lepo je to da bosta ustvarjala skupaj user posted image  user posted image , se bova midva tud potrudila user posted image

barbara: o user posted image  user posted image  za tvojega ženina da sta kar dobila obleko- in v kakšni barvi jo bo imel če ni skrivnost? Mura ima full lepe obleke, moj pa gleda Hugo boss, pa kaj vem... saj ima še nekaj časa ker za moškega ni ravno tolk komplicirano. No pa čimprej se pozdravi da se zmenimo za kavico user posted image

lan: dobrodošla user posted image  user posted image , še ti nam povej kaj več o tvoji obleki ali pa jo kar prilepi user posted image . to da imata obred na prostem .... midva ga imava ravno tako in se poročiva konec avgusta pa bova kar počasi dala vlogo .. pozanimaj se pri tistem s katerim se meniš za poroko na prostem.

flash: super seznamček user posted image

ajoj sem se načvekala user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: poroka 2008
11.1.2008 7:56:05   
lan
Oj!

Zbrala sem si San Patrick obleko! Je taka elegantna, oprijeta, spodaj je malo vlečke, rahlo beige barve. Je pa iz kolekcije Chic Bienal stil! Meni je lepa, ker je enostavna.


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:03:16   
NATAŠI
v katerem salonu si pa to bila

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:04:10   
NATAŠI
joj ko bi jaz našla tisto pravo obleko ki bi jo začutila, me že panika user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:04:13   
FLASK_A
Lan, TAKOJ slikco goruser posted image user posted image user posted image user posted image  
Drugače pa ta tako poroko pomoje ni panike... Dej, pozanimajta se... Nevem, kako imata v palnu, ampak z mojih izkušenj- fotograf, gostilna in bend sem komaj dobila na isti datum in da so frejuser posted image  Za poroko pa pravim, tako civilno kot cerkveno še vedno nimam ur, saj Otočec prenavljajo, cerkve pa ne morem brez civilne rezervirat... Upam, da bodo kmalu končali, baje konec JAN.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:05:55   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

joj ko bi jaz našla tisto pravo obleko ki bi jo začutila, me že panika user posted image


Taška! Pa dej no, aveš kolk maš še časa- ne se obremenjevat, resno! Ko boš šla u Grazio, sem stoprocent, da boš kaj našla ker tam imajo pa res VSE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

v katerem salonu si pa to bila


sigurno krinolina aneuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:07:58   
FLASK_A
Danes grem pogledat za poročno perilo- bom vidla, če bom kej našla sploh.... Zdej ko ne dojim več, mam spet vse normalno in so ravno razprodaje... No, pač grem poskusit srečo.

Sej po 2h mesecih brez dojenja je že vse OK ane- al se bom še kej skrčlauser posted image user posted image  No, nevem, povejte ve...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:18:46   
NATAŠI
falsh hvala za spodbudne besede user posted image  user posted image , upam da se ne motiš user posted image

in kam boš šla po poročno perilo in ali bo kaj drugačno, posebno. full so pomembni modrčki da dobr stojijo v obleki. saj ponavadi imajo v salonu tudi perilo

pišuka a jaz ko imam avgusta bi morala imeti kar opanke pa brez nogavic?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:19:36   
NATAŠI
aja mislim da se ti ne bodo več nič skrčle user posted image  user posted image . jaz sem dojila zelo malo časa zato nisem čist pravi naslov

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:29:42   
FLASK_A
ja itak se ne motimuser posted image

Grem pa u Emporiuma, bomo vidli. Tam sem vedno kaj zase našla. U krinolini niso imeli takega spodnjeg perila, da bi mi ugajalo. Zato mal drugje iščem...



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: poroka 2008
11.1.2008 8:59:23   
NATAŠI
aha ja ok... potem pa veliko sreče in upam da dobiš to kar iščeš

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: poroka 2008
11.1.2008 9:13:47   
bt08
Jutro nevestice!

Kok ste se razpisale,sploh nem orem dohajat.user posted image user posted image user posted image

Flaška pri meni lahko na seznamu Škofjo loko črtaš imam rezerviran v Bistrici pri Tržiču,imam tud že uro ob 16.Midva sva šla tm okol Božiča rezrvirat pa je tista gospa rekla,pri nejj se kao lahko rezervira na UE,pa majo še vedno 3 mesece prej,ker naprej pa ona rihta.Midva morva sam pol maja še it da nardijo poročne liste pa podatke dat.
Aja da ne pozabim od 9.1 smo kot družina,prijavla sva se pri nejm doma,tko da sem se uradno preselila,prej spo ble ene komplikacije pri njih,zato sem bla pa doma prijavljena z OŽbejam.Zdaj je pa cool vse.user posted image user posted image user posted image
Flaška o dojenju in pol ti pa jaz ne morem tudi nič odgovort,ker pri nas tega nismo poznali,ni in ni blo mleka,tud večjen isem mela,skoz iste,tud med nosečnostjo,tko da s tem nimam izkušenj.user posted image


Nataši ti pa hiter v Grazio in tam te čaka sanjska obleka,ziher.Poznam kr nekej primerov,ko so okol hodile pa nikjer nič našle,tam je pa bla.Tko da gremo,kaj čakaš?user posted image user posted image user posted image Jaz bom mela za čevlje balerinke,ker sem visoka,pa še občutljive noge mam,me takoj vse boli,tišči...user posted image Obleka ja zanj,a vi veste kako je težko kupit obleko,ko mu ni nobena všeč.Midva mava že tk oprobleme kej zanj kupit,ker to mi ni ok,skoz nekej mu ni.Ampak včerej sva šla najprej v Elkroj pa je probal ene 5 oblek,ena prmajhna,ena predolga ful,ena preozka....user posted image Groza vam ovem.In da na koncu še eno lep osivo gor mu je bila kr prav,sam bi moral vse krašat,in suknjič in hlače.Sva rezervirala in rekla da greva še mal okol.Pol sva šla pa v Muro spet proba par oblek,in so ble vse čez rame ozke (ma orenk rame,je fitnisiral včasih in ma rame res komadne ),pa mu dajejo samo ene take zamorjene barve,no spet zadnja je bla pa ko ulita,samo hlače mal predolge,je pa taka temna med sivo in črno in noter so take črte ne bele ampak za otenek svetlejše kot je vse ostalo.Takoj nama je bla všeč,sam sva kolebala zarad cene ker je bila za 70€ dražja kot tista siva,ampak sva se vseeno odločila pol in ima zdaj obleko.user posted image user posted image user posted image user posted image




No vam še nekej povem kaj se mi je včerej nardilo,dam prat bunde in ko dam za par minutk v  sušilca začne ropotat in kaj sem pustila noter,MOBITEL od njega.Sej nisem vedla a nej se smejemuser posted image   a nej se jokamuser posted image dad.Itak da ni delu,crknu.Zdaj se suši na radiatorju pa bomo vidli a bo kej iz nejga a ne bo.Zjutrej je probal,mi je reku da dela.Upam da bo delu.Kok sem grozna.user posted image

Moje zdravje se izbuljšuje,samo Ožbeja se loteva sedaj,je dans čist prhlajen,glas hripav,vročine nima ne vem kok 37,a nej gremo k zdravniku a ne?


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: poroka 2008
11.1.2008 9:23:00   
NATAŠI
O barbrara.... pridna sta. jaz sem pa s timotejem še pri meni doma prijavljena itak bom letos spremenila priimek in bom zdaj spremenila stalno prebivališče, dve muhi na en mah user posted image . grem grem v grazio sem si mal seznam naredila kaj mi je všeč pa imam user posted image  full izbranih user posted image , ko bom z listkom prišla me bodo že med vrati obrnile user posted image  user posted image . če najdeš obleko zanj sploh ne gledat na razliko v ceni ker mu mora biti res ulita in zadovoljen mora biti. in koliko je potem prišla?

to s sušilcem user posted image , ti povem štorijo da sem jaz pobrala pregrinjalo s sedežne in zraven telefon (ta stacionarni) in sem ga oprala user posted image  in naj povem da ni več delal in je bilo spet treba novega kupit, pa še full je bil drag user posted image  se zgodi user posted image . kdor dela ta greši, se jaz zgovorim user posted image . a ti daješ bunde v sušilca?

jaz z ožbejem še nebi hodila do zdravnika, itak ti ne bo nič novega povedal. če bo imel vročino mu daj calpol sirup ali svečko... oz jih samo pokliči


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: poroka 2008
11.1.2008 9:28:31   
Bubamaraa
helov....


da se vam javim....user posted image

skratka delam in sem prov vesela, da je petek....pa še delam do 14-ih....user posted image

zjutri sem komi vstala in sem bila taka kot bi me vlak povozu...user posted image

popoldne šibam v Celje in grem gledat za kake škornej..če bom psloh še kaj dobila za svoje noge, ki skor rabim plavutke za nje...user posted image

ja midva sva gledala za Sašota poročne obleke in nikjer v nobeni izposojevalnici ne dobim čist bele...user posted image ...imel bo belo obleko in nežno roza srajco, ker mam jaz v korzetu nežne roza rožice...user posted image ..pa še pasalo mu bo, ker je ful velik in temen...user posted image ..se bom pomoje še 1x zaljubila user posted image  user posted image

Lan takoj sliko od oblekiceeeeeeeeee....user posted image user posted image user posted image user posted image

nč zdej grem pa še malo delat....

Nataši mate ful gužvo???user posted image  tle se počasi začenja...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: poroka 2008
11.1.2008 9:41:42   
NATAŠI
o lepo da si našla luknjo skozi papirje in se nam malo oglasila user posted image  user posted image . o tvoj bo pa zanimiv, komaj čakam na poročne slikce user posted image

gužva - kaj je to user posted image  user posted image   Ja se začenja, zdaj so trimesečni zavezanci za ddv in pripravljam že počasi za bilance... kartice dob. in kupcev pa država itd.... ne bom morila user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: poroka 2008
11.1.2008 11:25:53   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

o lepo da si našla luknjo skozi papirje in se nam malo oglasila user posted image  user posted image . o tvoj bo pa zanimiv, komaj čakam na poročne slikce user posted image

gužva - kaj je to user posted image  user posted image   Ja se začenja, zdaj so trimesečni zavezanci za ddv in pripravljam že počasi za bilance... kartice dob. in kupcev pa država itd.... ne bom morila user posted image



ja to je to...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: poroka 2008
11.1.2008 11:33:52   
NATAŠI
o ti revčka  user posted image   user posted image , pa saj nekaj moraš počet ker drugač ti gre pa neumnost po glavi user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: poroka 2008
11.1.2008 11:40:50   
Bubamaraa
ja sam res......user posted image

kolk so tile petki meni všeč.....mi firma dve uri časti in grem ob 14-ih domov...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

KAJ PA NAŠE SREČANJE???????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: poroka 2008
11.1.2008 12:08:14   
FLASK_A
Dobilaaaaa periloooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ful super! Zdej pa še enkrat obleko probatuser posted image user posted image

Srečanje- naslednji teden, petek, ob 17h- Hotel MONS, restavracija Polna skleda (izvoz z AC, dovolj parkirišč...)
 
Povejte, kaj vas moti in spremenimouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: poroka 2008
11.1.2008 12:11:30   
Bubamaraa
meni ura ne štima, ker delam ob petkih do 14-ih...user posted image

pa relacija mi je ful neznana..in nimam pojma kje je to....

lahk pa gremo na Trojane....da vas povabim na Trojanske krofe!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to mate po AC 15minut vožnje...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: poroka 2008
11.1.2008 12:27:14   
NATAŠI
no buba... kok je to lepo, jaz si pa kar vsama vsak dan vzamem pol ure in hodim ob 14.30 domov user posted image

flash daj se pa slikaj da vidimo kakšno perilo je user posted image  user posted image  user posted image

to naše srečanje- a smo rekle da z našimi škratki ali brez

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: poroka 2008
11.1.2008 12:56:05   
FLASK_A
S škratki, se razume.

Lokacija je ob AC, če greš iz Lj proti primorski, ko zapustiš LJ obvoznico naslednji izvoz (Brdo, Zoo, Lesnina...) Kaj bolje?

Ura: ob 18h- al še kasnejeuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: poroka 2008
11.1.2008 12:57:02   
FLASK_A
Naj se slikamuser posted image  AAAAAAAAAaahahahahahahahaahahhaahhaaha!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pol VSI pobegnejo s forumauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?