|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.1.2008 17:17:18   
Bubamaraa
flaška a ni bila ura ob 15.00 user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: poroka 2008
14.1.2008 18:12:16   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

flaška a ni bila ura ob 15.00 user posted image


user posted image user posted image user posted image

Naše srečanje: petek ob 15h v CityPARKU. A ste za in kdo?
1- Flask_a
2-
3-
4-
...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: poroka 2008
14.1.2008 18:25:42   
Bubamaraa
2. Bubamaraa

v primeru resnično slabega vremena in megle bom mogla odpovedat...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: poroka 2008
14.1.2008 18:29:54   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

2. Bubamaraa

v primeru resnično slabega vremena in megle bom mogla odpovedat...user posted image


user posted image user posted image  Zakaj pa?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: poroka 2008
14.1.2008 18:41:30   
Bubamaraa
ker me ful matra vožnja ob megli in, da je še zraven dež....user posted image user posted image user posted image

pa mam antirefleksne leče sam, če je oboje v kombinaciji sem prov slepa.....v petek sem šla v Celje in komi do doma pripeljala...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: poroka 2008
14.1.2008 20:44:25   
lan
Jaz zaradi oddaljenosti žal ne morem!!!user posted image  Kdaj drugič pa z veseljem!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: poroka 2008
15.1.2008 7:11:14   
NATAŠI
jutro

polonca user posted image  user posted image  da gre na bolje, si bila pa res boga in se te je vse lotila kar je bilo možnega....

No midva nisva nič razmišljala o tem, da bi kdo od domačih v cerkvi kaj bral... ma so vsi bolj antitalenti za to user posted image  user posted image , dodatek v cerkvi pa še ne veva točno kako bova... petje, igranje,. .... se še odločamo

maya user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za oblekco... full dobr, vidiš in imaš pravo sanjsko oblekco user posted image . in si se kaj poslikala? to z dodatki čevlji in nakit si pa prav naredila, jaz bom tud kar tako.. naj oni skombinirajo kaj paše zraven ker potem posebej kupovat ni to to.... (moje mnenje). material za vabila: promak

flask za srečanje nisem še čist sigurna, zato ti še sporočim... mi je pa ob 15.00 mal prezgodaj

lan ti pa kar sporoči kdaj boš v lj in se bomo še kaj zmenile user posted image


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: poroka 2008
15.1.2008 8:13:45   
maya2
NATAŠI: sem slikala ene dvakrat, ampak tega ne bi tle gor limala, ker nočem da me kdo vidi pred poroko, sploh ne mojuser posted image , bom probala poiskat kakšno podobno na netu...
Hvala za namig.
Promak je to na Vilharjevi?
Koliko  prej nameravate vabit? Boste vabila osebno dostavile ali po pošti? Kaj pa za darila... midva imava namreč že urejeno stanovanje, je majhno, navlake ne rabim, tako da ... kaj boste ve rekle glede daril... meni je ful zoprno, ker za določene vem da so fuuul proti dajanju denarja za darilouser posted image ... kaj naj si pol izmislim nekaj kar kao rabimuser posted image  ne, hvala!!!


Še eno vprašanje: a ve boste obdržale svoj priimek ali boste kompletno zamenjale z moževim? Jaz se še nisem odločila...user posted image

lp


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: poroka 2008
15.1.2008 8:21:20   
NATAŠI
maya daj ti lahko pošljem na ZS moj privat e-mail pa pošlji slikico.... saj jaz vam jo tud pošljem, obljubim, drugi teden ko grem v grazioo user posted image

darila: če bo kdo kaj vprašal bova rekla kar denar, itak je pa tako da vsak ve da rabiš denar če imaš že stanovanje in že živimo v njem. če pa hočejo nekaj kupit pa reč, da naj ti vikend paket v toplicah plačajo user posted image  user posted image ... kaj pa vem, kakšna dobra slika včasih prav pride, ali pa kakšna mašina če je nimata (salamoreznica, ... )

priimek. bom zamenjala in mogoče dodala še mojega user posted image , se še nisem čist odločila. mi je moj priimek všeč user posted image

promak je na vilharjevi in menda je fino če greš čimprej tja ker imajo full materiala in ga nekaj ne naročajo... kaj vem to je na sejmu razlagala

vabila bova en mesec do dva prej... načeloma misliva osebno nest, mogoče kateremu tudi kar po pošti... po oceni ljudi

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: poroka 2008
15.1.2008 8:39:13   
FLASK_A
Kot je rekla Nataši, v Promak čimpej (Vilharjeva, ob zavarovalnici MB- čist ob slovenski c.), da ti stvari ne poberejo poročni saloni. Zdaj je veliko izbire, roba bo pa hitro šla. Jaz sem vam že nekaj rožic pobralauser posted image

Midva želiva v cerkvi violine, brala bova samo midva najbrž.

Priimka ne bom obdržalauser posted image user posted image user posted image

Za darila- midva bova rekla za denar, vama pa lahko tisti, ki želi kaj podarit, pokrije stroške naprimer fotografa/ cvetličnega aranžmaja/ benda... Se bi mi fajn zdelo. Al pa res- kak teden toplic vedno prav prideuser posted image

Vabila bova poslala čimprej, saj gredo junija že vsi na dopuste, pa ne želim da zaradi rezervacij dopustov manjkajo.. Vabila bova pa osebno, nekatere preko pošte.

Grem risat. Čaw!



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: poroka 2008
15.1.2008 9:00:38   
NATAŠI
nama bo moj brat (priča) plačal muziko user posted image  user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: poroka 2008
15.1.2008 9:09:54   
moci
promak ima res super stvari. jaz ša nisem šla, ampak v službi vedno vse za krašenje tam kupujemo in je superuser posted image
predvidevam pa, da nimajo parkirišča... se motim?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: poroka 2008
15.1.2008 9:16:48   
bt08
ojla!

No kr fajn se razpišete,da mam saj mal dela,sedaj ko sem doma,pa itak da se mi nič ne da oz. nič ne morem kej preveč delat,bolj ležimo.Smo pa za malenkost boljše.user posted image

Darila:midva bova tud rekla za denar,ker imava skorej vse,razen če se zberejo pa nama kuhnjo plačajo user posted image ,ker bova na jesen kuhnjo komplet menjala,sam rajš vidim da dajo denar,ker da kupim in zberem tist kar jem en všeč.

Vabila:Pa misliva po veliki noči osebno raznosit,zaradi dopustov ker polet okol junija julija je kr dopustov že velik,zato bova kr konc marca že raznosila.

Priimek bom pa njegovga mela,ker če bi še svojga obdržala,bo preveč dolgo mava oba kr dost dolge priimke pa še ime imam dolg pol je pa preveč tega.

Zdaj grem pa še mal pobrskat če je kej novega pa nazaj v postlo.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: poroka 2008
15.1.2008 9:24:35   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: moci

promak ima res super stvari. jaz ša nisem šla, ampak v službi vedno vse za krašenje tam kupujemo in je superuser posted image
predvidevam pa, da nimajo parkirišča... se motim?



Parkirišče imajo, pozvoniti moraš pri rampi in te spustijo not. Parking je vedno frejuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: poroka 2008
15.1.2008 9:51:10   
moci
o super.

vabila bova tudi midva raznosila sama. ampak  kakšen mesec prej.

darila- midva še nimava vsega, ampak imava po mojem predrage želje. kar je poceni kupiva sama. se bodo malo združili, ali dali denar. ne vem, kako bi naredila, da ne bo polno neuporabnih in podvojenih stvariuser posted image ne bi pa rada rekla to pa to hočem. ali pa dajte mi denaruser posted image

priimek - jaz bi oba, samo se oba začneta s šumnikom, tako da ne vem, če bo fajnuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: poroka 2008
15.1.2008 9:55:43   
NATAŠI
no da vam še en predlog: odprite knjigo mladoporočencev in če kdo reče kaj rabita povejta da imata tam in tam odprto knjigo. in če se mu zdi predrago tistega ne bo kupil ampak  vama bo dal denar user posted image

barbara pozdravite se že nooo

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: poroka 2008
15.1.2008 10:10:58   
Bubamaraa
Maya lahk eno soboto skupi škočva do Promakauser posted image user posted image user posted image  

barbara pozdrav se user posted image

priimek; jaz bom svojega obdržala

vabila upam, da raztalava naslednji mesec...user posted image user posted image user posted image

darilo: mam tko fajn doma sestavljen vabilo, da bova lepo napisala, da si želiva iti na poročno potovanje in naj prispevajo v ta namen...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: poroka 2008
15.1.2008 10:25:06   
NATAŠI
buba ...  user posted image  si se kar znajdla.... faca user posted image

daj nam pokaži malo vabila, proosim user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: poroka 2008
15.1.2008 10:29:08   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

darilo: mam tko fajn doma sestavljen vabilo, da bova lepo napisala, da si želiva iti na poročno potovanje in naj prispevajo v ta namen...user posted image user posted image user posted image



Midva sva tut tako mislila... Se mi zdi še najboljš.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: poroka 2008
15.1.2008 10:29:47   
FLASK_A
Promak je pa odprt samo ob delavnikih do 5h, sobote in nedelje zaprto.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: poroka 2008
15.1.2008 10:34:44   
Bubamaraa
vabila se še delajo...user posted image

bote videle vse...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: poroka 2008
15.1.2008 10:35:38   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Promak je pa odprt samo ob delavnikih do 5h, sobote in nedelje zaprto.


aja..to pa res nisem vedela....bom pa enkrat po službi pol mogla iti...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: poroka 2008
15.1.2008 11:37:10   
moci
vabila - mi je bil domiseln napis, ki sem ga videla na enem forumu - pa ste dočakali ...
to morava nujno ukrastuser posted image
nama že najmanj 5 let težijo vsi naokrog. da o tem, da se jih ne tiče ne bi...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: poroka 2008
15.1.2008 12:15:34   
NATAŠI
user posted image  user posted image  user posted image  ta je dobra ja- PA STE DOČAKALI

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: poroka 2008
15.1.2008 12:25:26   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image  ja dobra je.....


vglavnem pri nas v službi je norišnica....user posted image

Nataši ti me pomoje čist zastopiš... kolk firm pa mate pri vas??user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?