|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.1.2008 8:30:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 8:34:50   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Dajmo punce, ne ga srat,
da ne začnem levit vam brat,
kilaža nam na živce gre,
zato le stisnimo zobe.
 
V maju piknik bomo pripravile,
svoje kosti bomo sončku nastavile,
kilce bodo šle v spomin,
že misel na to naj vam dvigne adrenalin.
 


user posted image user posted image user posted image  Super himna. Sem si jo že sprintala pa si jo bom nalimala na steno tko da če bom mela "slab" dan da si jo preberem. user posted image  
No pa da še jst mal poročam. Včeraj sem bila na fitnesu in mi je tooook pasal, da sm se premigala. Prov dobr sm se počutla pol pa čeprav sem bla zmatrana ko user posted image . Diete pa kšne posebne nimam samo ukinla sem vse vrste sladkarij, pa porcije zmanjšala za polovico pa trudim se jest 5-6x na dan po malo pa pijem velik vode (v službi ene 2l pa pol doma še ene 0,5l). K men je blo najhujš to da sm zelooooo sladkosneda sploh manijak na čokolado in je zdj že to ful velik k sm to ukinla. Sj ostala hrana niti ni tak problem, ker že prej nism jedla ne vem kako redilne hrane sam ta user posted image  čokolada- a more bit tooook dobra.

Nataša ti se pa sploh ne sekirat. Vem jst kako se počutiš v tistem trenutku tm. Men gre včasih najprej kr na jok pol sm pa jezna sama nase, pa če je moj zaven še mal na njega zakaj mi dovoli tok jest oz. pri nama je še tako da me še sili naj jem.  Pol je pa itak konec shoppinga zame za tisti dan. Sam sj bo kmalu bolš, boš vidla k bo prišel tudi za naju oz. za nas, ki smo tukaj gor dan ko bomo vpile iz garderobe "Joj, a bi lahko dobila manjše hlače, tele št. 40 so mi zelo široke" user posted image  

Men ste tud prov super punce k tko vlivate pozitivno energijo pa k so same spodbudne besede. SUPER STE!user posted image user posted image user posted image user posted image   Samo ta vreme k je pa zdj zadnje dni je pa prav depresiven se mi zdi in je pol še težje kej migat vsaj men se tko zdi.

No imejte se lepo.

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 10.1.2008 8:39:03 >

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 8:56:20   
Teni_
Toliko, da se vam javim. Za mano je zelo uspešen prvi teden hujšanja, oz. bom raje rekla pravilnega prehranjevanja in kar ne morem verjet, da gre klub petim obrokom na dan (prej po navadi 2 ali 3) tako dol. Sicer bo potem počasneje, ker je bil december poln sladkarij,ampak vseeno.

V tem tednu sem izgubila 3,3, kg.user posted image Zdaj bom vsak četrtek javila koliko kg je šlo dol, tehtam pa se vsak dan, ker se ne morem prepričat, da bi se samo 1X na teden.

Aja, sicer mi do željene teže manjka še in še, ampak recimo, da bi zaenkrat rada izgubila vsaj 15 kg.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 9:03:53   
Anonimen
Včerajšnji dan je potekal čist ok. Pojedla sem puranji zrezek + solato z jajco. Zvečer sva šla na kavo, potem pa sem spila še mal coca-cole. Ok, je pač ravno tako naneslo.

Drugače sem pa pridna. user posted image user posted image   user posted image

Danes pa:
Z: 2 jabolki, ful čaja
K: krompir + stročji fižol (SAJ LAHKO; NE???) user posted image user posted image
V: najbrž nič...user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 9:15:20   
Barbs
Živjo,

al ste carice, bejbe... Tjaga, hvala za himno, si jo bom morala res nalimat na hladilnikuser posted image  Pravkar sem z vage, 20 dek več kot včerajuser posted image  Morda je to zdaj ravno tisti čas, ko se mal ustavi ( se tolažim) in bo jutri že boljše. Ker grešim res ne. Mogoče je to od tega nesranjauser posted image user posted image  Nataša, ti ga pihneš s temi bundami...jaouser posted image  Nehi si zdaj merit, šparaj, pa boš v maju kupila nove kavbojkeuser posted image  Kar se tiče mojega športanja ( mislim, da je tudi to krivo, da mi zdaj vaga čudno kažeuser posted image  ) ...še zmeraj sem lena ko ****s. Včeraj sem si sicer spet namontirala vibraton okrog šlaufa, ampak imam občutek, da sem prej fasala pretres možganov, ker sem si dala na ta veliko frekvenco (da bo ja bolj zaleglo), kot pa kaj drugega. Tako da... ni druge, kot se lepo spravit migat ( dobro jutro, Barbsuser posted image ). Sicer pa - a sem mogoče jaz kriva, da je tako klinčevo vreme in da ne morem s psom ven???!!!!user posted image

Ker me je pogled na vago rahlo šokiral, oznanjam, da bom danes dopoldne ostala pri enem kiviju in črni kavi ter čaju, za kosilo si bom privoščila kuhan oslič na vodi, popoldne čaj, ob šestih pa sedem listov zelene solate z limoninim sokom. O tem sem obvestila moža po telefonu in je rekel, da bo prišel pozno iz službe - ker tak jedilnik pomeni, da bo po bajti veliko nerganja user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 9:56:06   
pikica36
hojla punce, bravo za izgubljene kg in voljouser posted image user posted image
moj jedilnik včeraj je bil- 2 paradižnika, zelenjavna musaka in zelna solata ....njamiiiii full dobro, zvečer en paradižnik.
danes pa M: dva korenčka, K: kurje meso pečeno in zelenjavna omaka iz bučk melancan, kolerabe karfijole , korenčka brokolija...
zvečer: pojma nimam mogoče od kosila kaj ostaen , če ne pa kr malo zelenjave ali kak jajček pa jeuser posted image
včeraj sem tudi uspela it malo hodit( ene 3/4 ure hitre hoje)
oa na WC sem šla po treh dnehuser posted image user posted image user posted image user posted image , se  mi zdi da sem kilo lažja, čeprav se nisem tehtalauser posted image

lep pozdrav vsem

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   [Brisano sporočilo]
10.1.2008 9:59:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 10:05:37   
saraja
Evo še mene, brez grehov!!
DAnes je sadni dan user posted image , zjutraj banana, obilo tekočine, kaj pa za kosilo? Še ne vem! A spada med današnji dan tudi zelenjava? ČE, bom se pridružila tastu in tašči, ki imata joto. Ufffff, težka bo!
Se pa že na vagi pozna oz. v trebuhu, čisto drugače je!
Himna je pa ta prava!!!! GOGOGO

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 10:27:15   
mayy
Super himna!user posted image user posted image
Sem pa danes na sadju, mam samo jabolka in pomabanče, ki si jih stisnem v sok, pa velik čaja.
Nataša77 ti saj nisi kupila bunde, jaz plašč sem zdaj po novem letu ga pa ne morem zapret so mi tok joške zrasle ker sem se zredila, pa tok mi je dobr bo pa za drugo leto.user posted image
Lep dan še naprej

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 10:32:56   
smrka
EJ FUL DOBRA HIMNA!!!!! ZAKON!!!!!

Danes imam sadni dan... za kosilo bodo pistacije.. vmes pa sadje.. upam da zdrzim!

Drste se!!!!!!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 10:39:21   
lelaval
Evo še mene - danes je sadni dan in bom spet bolj, ko ne - lačna. user posted image  Se mi zdi, da sem že preveč suhih fig pojedla - pa kaj - saj so sadje. user posted image
Včeraj pa sem bila pridna - sem si izborila en mali kos kremšnite (moj  user posted image naredi tako dobre) in, ker je sin pojedel smetano dol, pa še mali kos sem pojedla, sem si "prislužila" še malo kokic z maslom user posted image

Aja - ful dobra himna user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 10:41:38   
jer.za.
user posted image user posted image user posted image  za himno!

Včeraj sem za kosilo pojedla četrt zelenjavne pice-nisem mogla večuser posted image . Bom drugič ko sim bom naročila pico v službo poklicala še kakšno, da mi jo pomaga pojestiuser posted image . Za večerjo pa sem jedla grmadi in pa košček jedilne čokolade.

Danes pa sadni dan. Pojedla sem eno banano, za kosilo imam študent"n "futr", popoldan pa še sadje. Če mi bo težko, pridem na čvek da me ne premami skušnjava.

Sedaj pa šibam,delo kliče, imam že nekoga tukaj.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 10:41:55   
lukec
Dan! Dva dneva ločevalne sta za mano. Rezultati so že vidni (zaenkrat samo na tehtnici) Danes so na vrsti OH - moj najljubši dan, ker lahko jem testenineuser posted image .Kdaj javljamo minus? V ponedeljek?

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 10:45:47   
kai1
zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeloooo dobra himnauser posted image user posted image user posted image user posted image

Imam še mal več motivacije. Sem zelo zadovoljna da mi ratuje, seveda dodatna motivacija ko tukajle čvekam, pa seveda, zato ker je  skupinsko hujšanje.
Če bi sama hujšala, brez telih čvekov, bi verjetno že puško v koruzo vrgla.

Včeraj sem zdržala 25 min. na orbitreku, pa 50 trebušnjakov. Bravo zameuser posted image user posted image user posted image

Jedilnik;
Z:2 pomaranči, muslli, jogurt
M: kava
K:solata, juha, pa nekaj od mesa
V: še ne vem

Bravo, punceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 11:10:29   
daysi
Punce, ful dobra himna. A potem tisti verz s piknikom velja????Jaz bi bila takoj za to.

Jaz imam danes sadni dan. Sem zjutraj pojedla 6 suhih češpelj, ki sem jih včeraj namočila v vodi, potem sem pa še vodo popila. Me že malo šranfauser posted image . Sedaj gledam eno lepo, sočno pomarančo, ki bo prav gotovo pristal v želodčku še pred kosilom. Za kosilo sem mislila imeti jabolčno čežano, če se temu lahko tako reče. Samo jabolka in cimet, za ostale bom dala notri še malo sladkorja. Popoldne ali proti večeru bi si pa pripravila mešano solato. danes nimam nobenih pametnih idej, kaj naj skuham ostalim, bom že nekaj.
Telovadim vsak dan, če le morem, sedaj že okoli 40 minut po pilates programu, brez problem pa naredim tudi 70 trebušnjakov( cilj 100) in 35 počepov(še malo pa bom na 50)kar v začetku decembra ni bilo možno tudi pod razno. Če se bom držala tega programa, bodo v maju res zelo lepi rezultati. Še vedno se moram dobesedno prisiliti, da grem telovaditi, saj v življenu nisem telovadila nikoli več, kot smo v šoli (če odštejemo tek).

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 11:13:32   
daysi
Sem včeraj brala, da vas ful veliko pije metin čaj, zato sem ga danes poizkusila.Metin čaj je zakonuser posted image user posted image .

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 11:15:42   
flecker1
Haj!

Se vam lahko pridružim? Sicer sem ločevalno začela že 5.1. in sedaj imam škrobni dan. Mal pregrešim, saj mi brez čokolade ne gre user posted image

No, dans bo za kosilo fižolova solata, kakor tudi bi za večerjo user posted image

Aja izgubit želim vsaj 10 kg

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 11:30:09   
natasaom
kile grejo lepo dol  pa službo sem dobla..v glavnem-danes sem veselauser posted image user posted image

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 11:33:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

kile grejo lepo dol  pa službo sem dobla..v glavnem-danes sem veselauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 12:01:22   
Majchi
U madonca, nas je velik. Strani se kar nabirajo. Meni se po treh dneh Montija 1 kilca že pozna, počutim se super in dons sem se vpisala na vodeno vadbo. Me že zdej vse boli, kaj šele bo jutriuser posted image .
Himna se mi zdi dobra, predvsem pa super ideja. Res motivacija!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 12:03:28   
Barbs
O daisy , daj rečt, kako si se spravla k telovadbi...jaz sicer ob torkih zvečer hodim na pilates...vendar je to 1x na teden eno uro...doma sem pa kot...ah, nima smisla, edino po liniji najmanjšega odpora. Itak bodo na televizji krivi, če vibratone ne bo delovaluser posted image user posted image user posted image  . Danes grem pa res s psom na eno hitro hojo kake dva kilometra vsaj.user posted image  (piknik itak velja...če ne bomo dost shujšale, bomo pa čevape z ajvarjem jedleuser posted image )

Flecker1 - ti kar hujšaj z nami... viš ga vraga, ti ne moreš brez čokolade, jaz bi se pa požrla za en sendvič s pršutom...pa za špagete z bolonjskouser posted image user posted image user posted image  No ja, saj ni tak hudo, mislim, da zdaj pa res ne bi mogla sama sebe več nategvat s to hrano,,, joj, ko bi še migat začela, skos mam neke izgovore...Natasaom, bravo za službo in za kile....user posted image  

Katera je dobila magnezijo sol?????? Pozabla, grem gledat nazaj... Jaz jo tudi že imam, še grenivke nabavim - kdaj torej očiščevalni enodnevni post? (mislim, da ne bi smelo bit prehudo, če začnemo en dan popoldne, pa je vmes noč, pa končamo naslednji dan popoldne...?user posted image  )

Grem naprej delat, pa pa, se beremo...

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 12:43:54   
Špelca21
Jst sm tud za da bi se tist piknik iz himne maja izvedel.

No pa še moj jedilnik danes:
Z: polnozrnata bombica
M: jabolko+ polnozrnata bombica
K: še ne vem mislim, da bo segedin golaž (kuha oči user posted image )
V: nič-namesto hrane spet fitnesuser posted image


natasaom bravo za nadvse uspešen dan danes.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   [Brisano sporočilo]
10.1.2008 14:02:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 773
   [Brisano sporočilo]
10.1.2008 14:02:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 14:14:54   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

EJ DOMŽALČANKE, u ker fitnes hodite???


Hej, jst hodm v Otelota.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?