|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 14:23:18   
lelaval
Se vam lahko pridružim? Sicer sem ločevalno začela že 5.1. in sedaj imam škrobni dan. Mal pregrešim, saj mi brez čokolade ne gre


Flecker - vsak 3 dan (OH dan jo lahko poješ košček po večerji - ampak tiste nagravžne user posted image

Lukec - ti imaš tudi ločevalno - sem ti mislila predlagat, da če si začela 1 dan za nami, bi začela kar z škrobnim dnevom - če pa se ne boš "zgubila" pri našem "flancanju", pa toliko bolje.

Natasaom - tebi pa čestitke za službo. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 14:55:11   
pikica36
natasaomuser posted image user posted image user posted image  čestitke za službo!!!(in za izgubljene kilce)
ja kdo ti bo pa zdaj zajčke pa pipike futral??user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 14:59:58   
Anonimen
Evo še mene user posted image
Dan poteka normalno.Tale dieta je čudežna, saj sem vsako jutro bolj zadovoljna.user posted image
Danes sem zjutraj pojedla jogurt, za malico sadje, za kosilo postrv in veliko solate.
Popoldne bom malo sira, zvečer pa solato s tuno.Sploh nisem lačna, upam, da tako ostane.
Popijem pa 3 litre tekočine, tako, da sem stalni gost na wc-ju.
Natasaom čestitke za službo user posted image user posted image
                                                      Pridne bodite


p.s.Tjaga zgrešila si poklic user posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 15:40:02   
Anonimen
Natasa, čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

Evo, jaz sem pravkar pojedla kosilo - rižoto z gobam, korenčkom, grahom in solato s koruzo.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 16:02:56   
Barbs
Biba, spet mi ga serješ....grah in koruza niti na eni dieti ne zdržitauser posted image user posted image user posted image  Pri moji pa še korenje ne prva dva tednauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 16:14:43   
saraja
Evo mene, lačno ko user posted image  , za kosilo je bilo zelje, čeprav  ne vem ali je bilo prav, danes imam sadni dan. Dejte povejte, a ste vse tu, ki imate ločevalno? Ker me malo mešajo tile jedilniki, tiste ko imate Montignaca. Koliko vas ima danes sadni dan?

Čestitke za službo, Nataša!!!!Tudi jaz jo iščem, in kje si jo dobila, če ni skrivnost?

Lepo se imejte!!!!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 18:04:21   
lelaval
Evo mene, lačno ko , za kosilo je bilo zelje, čeprav ne vem ali je bilo prav, danes imam sadni dan. Dejte povejte, a ste vse tu, ki imate ločevalno? Ker me malo mešajo tile jedilniki, tiste ko imate Montignaca. Koliko vas ima danes sadni dan?


Mene tudi malo to moti, ko smo pomešane, a bomo že. Jaz imam ločevalno in danes sadni dan. Sem že zjutraj vedela, da bom cel dan lačna kot user posted imageuser posted image user posted image   Zdaj sem ful lečna - grem otrokom naredit večerjo, sama pa jo bom le vohala. user posted image  Ampak se spomnim, ko sem 2 leti nazaj hujšala po ločevalni, da so bili ti sadni dnevi pravi "sklatilnik kilogramov" user posted image  - po sadnem dnevu se je fino poznalo na tehtnici user posted image  user posted image . Samo se je najbolje 1x tedensko vagat, ker gre vmes malce gor, pol pa zgubiš voljo.  Grem še na kakšno pomarančo in čaj. user posted image   Jutri pa mesek user posted image  - se že danes veselim user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 18:25:43   
mayy
Evo še en dan je za nami. Jaz sem danes pojedla samo 2 jabolka. Sedaj pijem čaj da malo omilim lakoto. Komaj čakam jutri mesni dan.
Sem danes probala ene hlače pa mi je trebuh kar čez štrlel sem misla da bom kar user posted image začela, upam da se bo kmalu kaj poznalo.

Nataša čestitam za službo in vsem za izgubljene kilograme user posted image user posted image
Saraja na sadni dan lako ješ zelje oz. vso zelenjavo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 19:26:40   
saraja
Se še javljam danes zadnjič, vsaj mislim ja! Joj, ti sadni dnevi, si bom pa zdaj malo ananasa popekla, če sem pa tako lačna ko user posted image ! Sem šla po malega v vrtec, celi je dišal po musaki, joj, bi ga kar celega pojedlauser posted image
In kaj boste jedle jutri? Ideje prosim! Sama se razmišljala o ribicah, ki bi jih pripravila skupaj z zelenjavo, mislim tisti kitajski način, samo bolj malo bogatuser posted image , pa solato zraven, ni pa še 100%

Kaj če bi vsaka imela na koncu posta napisano: ločevalna ali pa montignac? Ker včasih me kar zavede, pa si lahko po montignacu kaj "privoščim"user posted image

Lep večer vam želim, komaj čakam na jutri!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 19:28:25   
nina166
Tudi moj sadni dan je minil brez pregreh. Za zajtrk so bile 3 mandarine, za kosilo 2 mali banani, potem pa še ob 3 dve jabolki...potem pa sem šla na predavanja in nisem mogla nič jest, zdajle pa je že prepozno, čeprav sem tao zelo lačna. Bom šla kar spat, da bo čimprej jutri in pa kosilce user posted image  user posted image  user posted image

natasaom user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  za službo in izgubljene kilogramež

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  vsem, ki vam kilogrami že pridno kopnijo...jaz se vagam v ponedeljek, upam, da se bo kaj poznalo, drugače se zna zgodit, da bom obupala user posted image

lepo hujšanjte še naprej user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 19:43:34   
kai1
Natasaom , čestitke za službouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 20:52:30   
smrka
Tko, jest sem danes sadni dan zasrala na polni crti in se pregresila totalka....

Upam da bo jutri z mesnim dnem bolje....user posted image

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 20:59:15   
tjaga

Jaz vas bom takoleuser posted image , da ne boste grešile.



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   [Brisano sporočilo]
10.1.2008 21:04:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:04:35   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

p.s.Tjaga zgrešila si poklic user posted image


No me veseli, da vam je himna všeč. Komaj čakam, da nastavimo kosti sončku.

Sicer pa še en uspešen dan za mano.
Zajtrk: jogurt in müsli
Kosilo: paprikaš in solata
Večerja: sir
Pa ogromno vode in čaja.

Od rekreacije pa sem danes tudi kar nekaj naredila: v službi sem šla po mojem 30x po stopnicah gor in dol, potem pa še na fitnesu kolo in tekaška steza. Časovno nisem ravno pretiravala (30 min), sem bila pa kar fino premočena.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:06:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živka
Nataša77, malo smešno vprašanje, pa vseeno, ko se naslednji ponedeljek tehtamo, povem -kg od začetka, ali novo stanje, ali samo novo izgubo kg?
Joj, kako kompliciram, kajne?

Sploh ne kompliciraš. Sem že sama hotela napisat, da javite izgubo kg od začetka diete.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 791
   [Brisano sporočilo]
10.1.2008 21:07:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:08:36   
*pepelka*
Dan je minil z mandarinami in zelenjavno juhico za kosilo, ter ogrooomo čaja in vode.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:08:56   
natasaom
hvala za čestitke,hujšarice...službo dobila v domu upokojencev -preko javnih del..sam da je neki user posted image  zajčke pa kokice bom pa že nafutrala,sicer imajo pa tud gospodarja user posted image
no,jest tud nisem nič lačna..danes sem imela za kosilo zajca,otroci še pomfri pa solato,zvečer sem se pa z vitanileo nabasala..kilce pa grejo dol user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:14:54   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

hvala za čestitke,hujšarice...službo dobila v domu upokojencev -preko javnih del..sam da je neki user posted image  zajčke pa kokice bom pa že nafutrala,sicer imajo pa tud gospodarja user posted image
no,jest tud nisem nič lačna..danes sem imela za kosilo zajca,otroci še pomfri pa solato,zvečer sem se pa z vitanileo nabasala..kilce pa grejo dol user posted image


Ma že prej sem hotela napisati, da ti čestitam za službo, pa sem prehitro potrdila.

Katarina Barbara z manjšo zamudo ti želim vse najboljše za rojstni dan.

Živka in vse ostale hvala. Pesmico sem sestavila z namenom in to dobrim, da vas in seveda tudi sebe ob najhujši krizi spomnim, da je potrebno vztrajat.
Bomo zmogle? Bomo ja!!!!

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:17:35   
Miss Piggy
Sam tok, da se javim, da sem še z vami, sam danes nisem mela časa čekirat foruma velik.
Naklofaleste pa veliiiiikouser posted image .


(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:24:26   
natasaom
sma še to povem,da tolk volje kot jo imam sedaj še nisem imela in upa,da zdržim,da mojmu zaprem klun!! tko!!!!!
zdej grem pa na orbitrek! čez vikend me pa ne bo,ker grem v kranj user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:25:35   
Barbs
Bomo!user posted image Jaz sem pred kakima dvema urama sicer nekaj grebla po hladilniku, ampak, ker ni bilo nič primernega (kak kos mesa, sira...kar neki) sem se ob pogledu na paštete in namaze itd.... kar stresla, kar pomeni, da sem končno "zmagala". Pa sem šla cunje prekladat, pa mal likat, pa nove dat prat, pa polico z začimbami v kuhinji celo presortirat - dol zložt, pobrisat, nazaj zložt, pa mal sem omaro z vrečkami OH pospravljala ( mal sem zlagala riž, ješprenj, makarone, špagete, polento, zdrob, sladkor , moko....user posted image user posted image user posted image ) . Otroci že spijo, jaz pa tapkam in srebam metin čaj.

Današnji napredek : s psom sem šla enkrat okrog vasi. Pa ne vem, če bom šla še kdaj, ker so me vsi čudno gledali. Ker na vasi nihče ne vozi psa na povodcu naokrog, ampak so le ti običajno pred bajto, priklenjeni al pa kar tako. Tako, da si moram zamislit nekaj drugega. Bog ne daj, da začnem laufat - to bo šele kaosuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.1.2008 21:31:06   
tjaga
srebam metin čaj.


Joj, joj, user posted image user posted image user posted image user posted image  toliko metinega čaja popijemo, da bomo že po "naravi" dišale po meti. Potem bom pa srečala kakšno mamico pa jo bom začela ovohavat. In če bo dišala po meti, bom vedela, da je ena od nas. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.1.2008 1:15:39   
Anuška79
OJla!

SE samo toliko javim, da boste vedele, da še vztrajam. Ne vem sicer kako je s kg, ker se izogibam vagi, počutim se pa SUPER, pa pilates je tudi zakon. Metin čaj pa itak user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?