|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
4.1.2008 13:12:38   
NATAŠI
o točno... a tam imajo bolj moderne obleke

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: poroka 2008
4.1.2008 13:19:28   
Bubamaraa
jaz zdele ne morm slikice limat...se sam na hitr javim...

vglavnem v službi je the best....user posted image user posted image user posted image


dejte mi povedat, če boste šle na poročno potovanje????user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: poroka 2008
4.1.2008 14:13:43   
NATAŠI
jap midva greva le da še izbirava pravo lokacijo- zdaj sva se ustavila pri dominikanski

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: poroka 2008
4.1.2008 15:03:15   
FLASK_A
Ne, ne greva na poročno potovanje... Vsaj tko sva rekla še včerej. Nevem, sej jaz bi kam šlauser posted image  Bom mogla mal bolj resno vprašat, bomo vidli, kaj bo reku.user posted image

Drugač pa krinolina- moderne obleke? Mogoče, jaz vem da takih nisem nikjer vidlauser posted image  Meni so njihove obleke najlepše...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: poroka 2008
4.1.2008 20:27:14   
Bubamaraa
u flask_a nov nick... user posted image


midva pa ne vema kam iti... ful keša ne bova dala... ker mava še druge stroške....začneva po poroki zidati..pa jst morm pridit do novga avta...tko, da sva govorila da 800€ na osebo bova pomoje ša dala....več pa ne....user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: poroka 2008
4.1.2008 20:31:52   
FLASK_A
Ja, nov ja...user posted image  Upam da se boste privadileuser posted image

Zidatauser posted image user posted image user posted image  Katerega arhitekta imata? Kje bo hiška? A mata že prav vse papirje? Kaki so tlorisi? Sori, ker gnjavimuser posted image user posted image  Bodoča poklicna deformacija...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: poroka 2008
5.1.2008 10:31:44   
Bubamaraa
rabim arhitekta...sva čist na začetk....tko, da vsaka informacija dobordošla....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: poroka 2008
5.1.2008 10:59:05   
Tejcha
Ojla, babe!

Samo na hitro sporočam, da:
1. piknik varianta odpade, ker bi blo za tolk folka (trenutni seznam je 132... user posted image ) mal problem organizacija... oziroma bi js zihr zgubila živce... moj se pa tak ne sekira.
In se bo očitno izšlo veliko bolje kot sem si sploh upala predstavljat,:) Vse lokacije so od najinega doma oddaljene manj kot 10 min in so v bistvu na kupu.

2.r ezerviran ansambel (Slovenski ekspres)
3. rezervirano gostišče z dovoooolj prostora, pa še čist blizu je, pa še cene so solidne  (Gorenje gostinstvo)
4. zmenjeno v cerkvi (tudi kombinacija poroka + 2 krsta bo izpeljana)  (cerkev pod gradom)
5. po pildek na grad greva drug teden, a sem preverila datum in ni problema (Velenjski grad)
6. fotograf je najin
7. prstane greva izbrat naslednji teden
8. kar se dekoracije tiče, imam okvirno naštudirano, možne so še spremembe, prav tako glede vabil, zahval...

Me pa zanima, če se boste vse šle zahvale  s slikami. Men ta zadeva ni najbolj všeč.. Tisti, ki bodo z nama, naju bodo tako videli in če bo kakšna posebna prošnja, bova tudi slikce dala razvit...

Sicer naju vsi kar malo čudno pogledajo, ko poveva, da so zadeve že bolj kot ne dorečene, v februarju in marcu bo še sicer kar precej laufarije in priprav, potem pa se nam pridruži Maša, tako da res upam, da bo do takrat že vse dogovorjeno in bo na poletne mesece čakala le še odločitev glede moje obleke.

Slike vaših oblek pa so naravnost prečudovite. Sama bom ubrla bolj enostavno varianto, ker bom skoraj zagotovo morala na tri ure lezt iz nje. Si bom pa dala duška pri tamalih dveh. Se mi kr smeji, ko pomislim, da bomo lumpa res lahko naštimali tak na kjut... :)

Kako boste pa dostavile prstane? Blazinice, pladnji? Vam jih bo prinesel kakšen malček al bodo imele to čez priče?
Pa prihod pred matičarja? Vsak posebej, vas bodo oddali očetje? Js nimam pojma, kk to zgleda...

Tolk o tem, da bo na hitro. Tooolk imam dela, da se ven ne vidim, pa mi skakanje po forumu nekak bolj diši...

Uživajte!




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: poroka 2008
5.1.2008 12:51:56   
FLASK_A
Bubamaraa, imaš ZS

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: poroka 2008
5.1.2008 13:58:32   
bt08
Ojla!

Kaj vam pa je da kr menjate nick-e!Pol pa sploh ne vem kdo je kdo.user posted image

jaz bom pa kr barbara ostala,se mi ne da.

Ste se pa kr razpisale.Mi gremo v ponedeljek na lov za dopustam,Djerba bo padla,nekej tko ne ne vem kako drago,ker je v planu kuhnja totalno vse razen hladilnika,pa pride bela tehnika sam okol 4000€,pol pa še lesen del ne vem kolk,ker bo po naročilu,pa mal za avtomobili gledamo,da bi šli na večjega,ker poleti planiramo da bomo delal na dojenčku.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prstančke bo nosu naš malček nagajivi,ga meče ta teden kot ne vem kaj,pa se smeje pa joka,nev em kaj mu je.Energije ma tok da ne vem kje jo pobira oz.nabira.user posted image Jaz sem pač ist brez,taka sem dans kot da bi ga celo noč žurala u nulo.Pa sem bla doma.

A greste kej v Uniona drug vikend?Midva bova šla v nedeljo mogoče,če bo moj frej seveda,upamo na najboljš.
Zdaj paš ibam kuhat pa kokosove kroglce bom mal delala,nekej se mi paca!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: poroka 2008
5.1.2008 14:09:13   
FLASK_A
http://www.misson.biz/02porocni.htm

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: poroka 2008
5.1.2008 16:24:58   
Polonca s piko
Živjo!
Če niste opazile, me ni bilo pet dni...

zdaj sem že doma in se crkljamo s hčerko Julijo, se zahvaljujemo Bogu, da smo vsi OK, in preklinjamo boleče šive. Ko bom mal boljš pa napopam še eno fotko :)

Bodite fajn!

PS: ja Julija je rojena 1.1.08 ob pol šestih zvečer, prva deklica v novem letu v Kranju (pa drugi človeček-en deček jo je prehitu). 3345g tehta, centimetraža pa je 51 cm.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: poroka 2008
5.1.2008 16:53:59   
bt08
Polonca čestitke za Julijo,bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
velik ozdravja in nasmehov vam želim.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: poroka 2008
5.1.2008 16:54:07   
FLASK_A
Bravo Poloncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  In Julijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mamici samo povem, da je šivi ne bodo dolgo boleli, ker bolečina kar naenkrat preneha, nekje po 10h dneh. Crkljajte se, crkljajte in še enkrat crkljajteuser posted image  Najlepše je rojstvo otroka in vam želim, da v tem res uživate vsak trenutek in cela družinicauser posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: poroka 2008
5.1.2008 17:10:53   
Colicka
SLASK_A sem vidla tvojo obleko, a si jo boš na Petkovpškovem nabrežju v Grazii sposodila?
Jaz sem imela korzetdrugačen, spodnji del pa podoben, če ni bil celo isti - na slikci mi podobno izgleda ;) in sem se v oblekci super počutila ...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: poroka 2008
5.1.2008 17:44:29   
FLASK_A
Colicka, v Grazii so imeli podobno, ampak ne isto... Ta je lažja se mi zdi.. Je pa iz Krinoline. Ful bolše obroče imajo tu v krinolini kot tam, nevemuser posted image  Ah, se je možno da sem se že v to zapičla, pol pa druge niso ble tolk dobreuser posted image  Če se bom pa super počutla, še povem ampak pomoje je bila to res super izbira- že v salonu sem se odlično počutilauser posted image user posted image user posted image  Je ko ulitauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: poroka 2008
6.1.2008 10:42:01   
Bubamaraa
helov moje sonevesticeeeeee.......user posted image user posted image user posted image user posted image


najprej čestitke Polonci za hčerko Julijo....user posted image user posted image user posted image

user posted image


včeri sem bila v Antusu in dobila vse za poročna vabila razen sservetkov z motivom marjetice....tko da sem se obrnila na RR in se mi že neki obeta....user posted image





_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: poroka 2008
6.1.2008 12:17:26   
FLASK_A
Bubamaraa, kaki servetkiuser posted image  Za kaj jih pa rabiš?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: poroka 2008
6.1.2008 16:15:49   
Bubamaraa
servetki za servetno tehniko... ker bom za vabila rabila...čakam, da se mi ena javi in odgovori na ZS....user posted image


grem ti zdej odgovorit na ZS...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: poroka 2008
6.1.2008 16:58:26   
bt08
Ja Bubamaraa lepo,upam da boš prilimala kaka vabila boš nardila,ker vrjamem da bodo lepa.Jaz morem tud it še v Antusa po kartončke za zahvale,ker smo se s fotografinjo dobl,pa mam premajhne oz preozke krtončke,tko da treba en izlet do Lj narest.user posted image

Mi smo bli pa zj zunej ko se je nekej hotel sonček kazat,pa sam da smo par korakov nardil se je že skril.Smo mal bli eno urco na spehodu,ker smo bli že kr tečni ko smo skoz noter.user posted image

Zdaj pa mal na kavč pa vse štiri od sebe.user posted image user posted image user posted image




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: poroka 2008
7.1.2008 7:20:38   
NATAŠI
jutro

hm.... a je še ena spremenila nick user posted image  uf mi je čudn, oprosti.. ampak se bom privadila user posted image

tejchi ... boste imeli pa res full folka user posted image  in je mogoče res kar težko speljat piknik varianto. v gostilni boš imela vse bolj pod "nadzorom". drugače pa samo kapo dol- imata full vse že zorganizirano user posted image  user posted image . a v velenjskem gradu bo na prostem . Okrog zahval s slikami še pojma nimam... veš midva sva še tako v  vati ovita da kar res ni.. bomo zdaj zavihali rokave počasi user posted image . o dostavi prstanov še ne vem- timotej bi jih verjetno zgubil user posted image . drugače pa oddaja na civilni poroki ... me počaka sredi rdeče preproge, mene pripelje avto do preprogre, me počaka oči in me odda ... na cerkveni pa še ne vem...verjetno tudi oči čez celo cerkev do oltarja

barbara midva greva v uniona in že komaj čakam user posted image  user posted image

flach hvala za prijavnico sem že oddala user posted image  user posted image

polonca user posted image  user posted image  user posted image , fejst punčko imata... vse čestitke !! Lepo se crkljajta, uživajta v skupnih trenutkov in čimmanj neprespanih noči. Okrog šivov pa le to da bo bolje user posted image






(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: poroka 2008
7.1.2008 9:55:41   
Bubamaraa
a tista prijavnica za v Uniona je za modno revijo al nasploh jo morš poslat, da dobiš karti in da sploh lahk greš not? user posted image

dejte me razsvetliti...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: poroka 2008
7.1.2008 11:18:49   
NATAŠI
prijavnica je le za modno revijo- tako sem jaz razbrala

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: poroka 2008
7.1.2008 17:10:53   
FLASK_A
A vas so že kontaktirali za prijavo na modno revijo?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: poroka 2008
7.1.2008 21:15:13   
bt08
No končno je za mano en naporen dan ki se je začel ob 6 zjutrej,pa čeprav smo imeli dopust.user posted image

Dans smo letali sem in tja,firbcali,sestankovali....Polno je blo tega.Zjutrej sem mojga user posted image peljala na gastro,nekej ma želodčne težave,pa se ne zrihta kot bi se moglo.user posted image Upam da bo do poroke ok.Pol smo šli na poti proti Kranju iz Jesenic v Tržič mal pofirbcat cene za torte pa same torte,pa v mesto po agencijah po predračune oz ponudbe za Djerbo,pa še ni povsod zunej,user posted image tko da to bomo mogli še ponoviti.Po kosliu sva šla še v dve slaščičarne za torte gledat,pa sva nekej našla v mojem domačem kraju user posted image user posted image user posted image ,sam ni še 100% s bovs.Zvečer smo pa mel sestanek z musko da nama je povedu kako bo potekalo,kake želje imava,ceno (kar je najpomenbnejše ) in je kr solidna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sedaj pa spat ker sem zmučena kot bi bila cel dan na šihtu.

Upam da vam nisem pokvarla pogovor o sejmu,midva ne greva,ker dela itak spet.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?